Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση που ελπιζω να μην εχει ξαναγινει...το τηλεφωνο εχει ξεβαψει στο πλαισιοι σε πολλα σημεια απο την θηκη...υπαρχει περιπτωση να βαφεται με καποιο τροπο η εστω καποια αλλη λυση?
Link to comment
Share on other sites

Και μένα δειλά δειλά άρχισε να ξεβάφει. Ευτυχώς είχα πάρει το μαύρο και κάτι σημαδάκια που είχε τα έκανα με ανεξίτηλο μαρκαδόρο για cd :ninja:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα από 20% πάει 1% . Το έχω 20 μήνες το κινητό και σχεδόν πάντα τους τελευταίους μήνες το φορτίζω οπότε να νε στο 60% ας πούμε . Θέλει βαθμονόμηση? Αλλαγή? Ή είμαι για άλλο κινητό ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα από 20% πάει 1% . Το έχω 20 μήνες το κινητό και σχεδόν πάντα τους τελευταίους μήνες το φορτίζω οπότε να νε στο 60% ας πούμε . Θέλει βαθμονόμηση? Αλλαγή? Ή είμαι για άλλο κινητό ?

 

Και εγώ αλλαγή μπαταρίας πριν λίγο καιρό και σώθηκα. Το ίδιο και εμένα. Από 40% έκλεινε.

Link to comment
Share on other sites

Χτες άλλαξα μπαταρία λίγες μέρες πριν κλείσει χρόνο το κινητο δωρεάν. Ένα 10% Την μπαταρίας το είδα. Όχι τίποτα τεράστιο αλλά παρατηρισιμο.

Πήγα smartek και σε 1.5 ωρα ήμουν έτοιμος. Αν είχε περάσει χρόνος κοστίζει 25 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ξερετε αυτες τις φωτογραφιες με εστιαση προσωπικου χωρου αν μπορουμε να τις επεξεργαστουμε σε καποιο προγραμμα υπολογιστη η μονο στο κινητο? Να αλλαξουμε δηλαδη το θολωμα απο 1-7 που εχει. Επισης αυτο το χαζο ζουμ by default στην σελφοκαμερα που κατεβαζει την αναλυση σε 5mp δεν γινεται να απενεργοποιηθει η να γινει default το κανονικο των 8 mp?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχουμε πουθενά changelog για την ενημέρωση Ιανουαρίου; φαίνεται σταθερή μέχρι τώρα.

 

Mε τι εταιρεία;; Η vodafone στου Νοεμβρίου μας έχει :cry:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εγω την περασα...

Μην περιμένετε κατι το φοβερό....

Μικρες αλλαγες!

 

Clean install εκανες ? γιατι εγω την περασα απο πανω, οπως θα επαιρνα την ΟΤΑ και δουλευει αψογα... εχουμε καπου το changelog ?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκυρο με την αναβάθμιση.. Όταν έχεις 2 κάρτες sim και έχεις δεδομένα πχ στην 2 και σε καλούν στην 1. Τα δεδομένα κλείνουν.. Γιατί; πως γίνεται να μένουν αναμμένα συνέχεια; να μπορώ να σερφάρω ή να δίνω Hotspot από τη μια κάρτα και από την άλλη να μιλάω;
Link to comment
Share on other sites

Clean install εκανες ? γιατι εγω την περασα απο πανω, οπως θα επαιρνα την ΟΤΑ και δουλευει αψογα... εχουμε καπου το changelog ?

 

Δεν εκανα clean install. Δεν εχω χρονο καθόλου να στηνω. Μέσα στον Φεβρουάριο θα γίνει ομως σιγουρα.... Μια χαρα μου δουλεύει κι μενα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κυκλοφόρησε η έκδοση 10 για όλους εμάς που είμασταν με 9 Νοεμβρίου. Αν δεν σας την βγάζει μπείτε σε ασφαλή λειτουργία και ρυθμίσεις και πατήστε για ενημέρωση λογισμικού. Έτσι μου την εμφάνισε ενώ πριν όχι.

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι βγήκε και σε μένα, με Vodafone. Το είδα με χειροκίνητη αναζήτηση

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου την έχει βγάλει ακόμα αλλά το κινητό έχει αγοραστεί από σκρουτζομαγαζο και προοριζόταν για την Αγγλία(Uk) νομίζω. Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Μόλις κυκλοφόρησε η έκδοση 10 για όλους εμάς που είμασταν με 9 Νοεμβρίου. Αν δεν σας την βγάζει μπείτε σε ασφαλή λειτουργία και ρυθμίσεις και πατήστε για ενημέρωση λογισμικού. Έτσι μου την εμφάνισε ενώ πριν όχι.

 

Συγνώμη για την πιθανά ανόητη ερώτηση αλλά τι εννοείς ασφαλή λειτουργία κτλ;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την πιθανά ανόητη ερώτηση αλλά τι εννοείς ασφαλή λειτουργία κτλ;

 

Πατάς το κουμπί δεξιά για να κλείσει, και από το μενού που σου βγαζει για απενεργοποίηση επανεκκίνηση λειτουργία εκτακτης ανάγκης πατάς λίγο παρατεταμένα με το δάχτυλο σου το απενεργοποίηση.

Εκεί σου βγάζει ασφαλή λειτουργία πατάς και μπαίνεις

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κυκλοφόρησε η έκδοση 10 για όλους εμάς που είμασταν με 9 Νοεμβρίου. Αν δεν σας την βγάζει μπείτε σε ασφαλή λειτουργία και ρυθμίσεις και πατήστε για ενημέρωση λογισμικού. Έτσι μου την εμφάνισε ενώ πριν όχι.

Μου φαίνετε πολύ κουλό να σου εμφανίζει την ανάβαθμηση μόνο σε ασφαλής λειτουργία.

Μήπως έχεις κάνει κάτι άλλο στο κινητό σου γι αυτό δεν σου την εμφάνιζε σε κανονική λειτουργία;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...