Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα...στην παρεα...μολις βγηκε η ενημερωση του οκτωβριου...στα γερμανικα...οποιος την εχει κατεβασει...ας μας ενημερωσει ποσο ειναι και αν προσφερει τιποτα η εαν μπορει να ανεβασει εικονα την ωρα που την κατεβαζει...αν ειναι ευκολο..

 

Εισαι σιγουρος οτι βγηκε η ενημερώση στα Γερμανικα ??

Το είδες καπου ??

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι βγηκε η ενημερώση στα Γερμανικα ??

Το είδες καπου ??

Ναι ναι ειμαι σιγουρος το πρωι λιγο μετα της 12 το μεσημερι ανεβηκε στο sammobile...για αυτο ρωτησα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ειμαι σιγουρος το πρωι λιγο μετα της 12 το μεσημερι ανεβηκε στο sammobile...για αυτο ρωτησα...

 

Χθες το απογευματάκι δεν ειχα κάτι...

Πριν μισή ωρα εσκασε....

Βελτιωση στην αποδοση της καμερας

κ επιδιόρθωση ασφαλείας (265 mb)

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευματάκι δεν ειχα κάτι...

Πριν μισή ωρα εσκασε....

Βελτιωση στην αποδοση της καμερας

κ επιδιόρθωση ασφαλείας (265 mb)

Ααααα βελτιωνει την καμερα...καλο αυτο...περιμενουμε ποτε θα σκασει και στα ελληνικα....

Link to comment
Share on other sites

Samfirm και είσαι πάντα ενημερωμένος

 

Ακομα και αν δεν εχει βγει για τη χωρα του?ειναι Αγγλικο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία.. Εσύ στο samfirm θα βάλεις DBT. Να πάρεις του γερμανικού. Ίδια είναι όλα.

 

Εμένα το δικό μου ελληνικό και το έχω ένα χρόνο με γερμανικές rom κάθε μήνα και όταν χρειάστηκα service βέβαια και μου τα άλλαξαν όλα. Μπαταρία, θύρα φόρτισης, κάμερα... Θέλω να πω ότι δεν γράφει KNOX ούτε εγγύηση χάνουμε ούτε τίποτα.

 

Κατεβάζεις με samfirm το λογισμικό και το φλασάρεις με Odin και όλα καλά

Edited by DjTony
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία.. Εσύ στο samfirm θα βάλεις DBT. Να πάρεις του γερμανικού. Ίδια είναι όλα.

 

Εμένα το δικό μου ελληνικό και το έχω ένα χρόνο με γερμανικές rom κάθε μήνα και όταν χρειάστηκα service βέβαια και μου τα άλλαξαν όλα. Μπαταρία, θύρα φόρτισης, κάμερα... Θέλω να πω ότι δεν γράφει KNOX ούτε εγγύηση χάνουμε ούτε τίποτα.

 

Κατεβάζεις με samfirm το λογισμικό και το φλασάρεις με Odin και όλα καλά

 

 

Υπαρχει καποιος οδηγος γιατι ειμαι λιγο ασχετη με αυτα? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!

Ειναι ολοκληρο το λειτουργικο οχι μονο σκετη ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

240 με το ανώτερο 300 πρέπει να πιάνει τώρα. ήμουν έτοιμος να το πουλήσω αλλά σκέφτηκα ότι είναι καλύτερα να περιμένω να δω του 2020 τα κινητά

 

Το 64 dual sim έχει 690 στο skroutz! Μου φαίνονται λίγο λίγα τα 240-300.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

380-450ε να τοχει φυσικα καποιος σε αριστη κατασταση τι 240ε ρε παιδια....Καινουργια εχουν 550-650ε στα δε καταστηματα η τιμη ειναι ακομα στο θεο.Η Wind τοχει ενα χιλιαρικο :p ---->>>> https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smartphones/samsung-galaxy-s9-plus-black-g965f
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ολοκληρο το λειτουργικο οχι μονο σκετη ενημερωση.

 

φανταζομαι οτι κατεβαζω την rom της χωρας που θελω απο sammomile?

Υπαρχει ο οδηγοσ στα ελληνικα?

Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

380-450ε να τοχει φυσικα καποιος σε αριστη κατασταση τι 240ε ρε παιδια....Καινουργια εχουν 550-650ε στα δε καταστηματα η τιμη ειναι ακομα στο θεο.Η Wind τοχει ενα χιλιαρικο :p ---->>>> https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smartphones/samsung-galaxy-s9-plus-black-g965f
Ναι αλλά πες πως παίρνεις 350 τι άλλο παίρνεις μετά?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πες πως παίρνεις 350 τι άλλο παίρνεις μετά?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Αντικειμενικα οτι και να παρεις θα ειναι το ιδιο η χειροτερο.

Λογο ρουτινας σουρχετε η αλλαγη:p

Για φαρμακο διαβασε τα δεδομενα της συσκευης σου συγκρινε τη με αλλες και πες μετα εαν αξιζε .Ριξε μια ματια να τα ξαναθυμηθεις---->>> https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s9+-8967.php

Link to comment
Share on other sites

380-450ε να τοχει φυσικα καποιος σε αριστη κατασταση τι 240ε ρε παιδια....Καινουργια εχουν 550-650ε στα δε καταστηματα η τιμη ειναι ακομα στο θεο.Η Wind τοχει ενα χιλιαρικο :p ---->>>> https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smartphones/samsung-galaxy-s9-plus-black-g965f

 

στο skroutz είχε φτάσει μεχρι 459 η τιμή πλέον έχει ανέβει γιατί το έχουν ελάχιστα μαγαζιά διότι είναι παλιό μοντέλο. αν το δώσετε σε κάποιον γνωστό σας πάνω από 300 καλός. σε ξένο που ξέρει από τιμές δύσκολα πάνω από 300. για μένα δεν αξίζει να το δώσεις και εγώ κρατιέμαι με νύχια και με δόντια ας περιμένουμε την επόμενη γενιά να δούμε τι θα γίνει. και αν δεν έχουμε πολλά λεφτά για κινητό περνούμε Xiaomi με snapdragon 865. εγώ είμαι σχεδόν σίγουρος ότι το επόμενο μου θα είναι one plus 8

Link to comment
Share on other sites

και γω είχα μαζέψει κάτι ψηλά.. σκεφτόμουν να το δώσω.. είδα τι κυκλοφορεί στην αγορά και μέχρι που φτάνω.. είδα ότι ακόμη κραταει και πάει σφαίρα...και μου εκανα δωρο ενα drone
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάει κανείς τώρα πρόσφατα το κινητό στην smarttech με burn in στην οθόνη? και αν ναι, τι ανταλλακτικά σας άλλαξαν?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Eν ετει 2020 πως το βλεπετε? Θα συνεχισει να ειναι καλό?

 

Χαλαρά εννοείται...εδώ με το s8 plus και νιώθω να μην μου λείπει κάτι, πόσο δε με το 9+ που θα πάρει και την 10 σε λίγο καιρό. Αξίζει φυσικά κατά την γνώμη μου

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πως να εχει θεμα απο τη στιγμη που εχει 8 core και οι τεσσερις ειναι στα 2.7-2.9G.Η μοναδικη ειναι εκει εξω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάει κανείς τώρα πρόσφατα το κινητό στην smarttech με burn in στην οθόνη? και αν ναι, τι ανταλλακτικά σας άλλαξαν?

 

Πηγε γνωστος μου. Οθονη και μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...