Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι δυσκολη εφαρμογη .Η δομη της απο την αρχη προοριζοταν για snapdragon επεξεργαστες αλλα και παλι την εχει καλα φτιαγμενη η google μονο για τα Pixel.

 

Θα κρατησω τη μαμισια δε πειραζει..Ας ειναι καλα το snapseed!!

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Ε αυτα ειναι μυστικα της Google που να ξερεις τωρα τι τρυπες βουλωνει:p
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε το παιδια να δω εαν θα φατε φολα για να μη το βαλω εγω

Το εχω προγραμματισει να εγκατασταθει τα μεσανυχτα μεχρι τοτε ευχομαι να εχω νεα σας εαν ειναι να το ακυρωσω .Ευχαριστω:lol:

 

74209850_2638973549496565_8024947655849279488_o.jpg?_nc_cat=109&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQmy_9gOoWkBp1vvQ8I6tD8ihICtFMTqS0Fb-xz2L2S7j4_LMd5IwiEvwwNsFKOlfs0&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=d7cc72f90b6a9a3da8fb276d4c8d2e31&oe=5E4A3603

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα το μόνο που παρατήρησα πως ανέβασε λίγο την θερμοκρασία στο RR3 , μπορεί να ανέβασε επειδή ήμουν σε live event.
Link to comment
Share on other sites

Samsung has released a new update for the*Galaxy S9*and Galaxy S9+ in a few Asian countries, including Thailand, Malaysia, Taiwan, Cambodia, the Philippines, and Indonesia. The update bundles the November 2019 security patch and comes with software version*G960FXXS7CSJ3*for the Galaxy S9 and*G965FXXS7CSJ3*for the Galaxy S9+.

 

The November update for the Galaxy S9/S9+ comes at the same time that Samsung*has detailed the November 2019 security patch, and that may not be a coincidence. The November patch fixes a vulnerability that affects, among other devices from both Samsung and other manufacturers,*the Galaxy S9. This particular vulnerability was expected to be fixed in the October security patch, but that wasn’t the case and Samsung has now done the needful with this month’s patch.

 

The latest Galaxy S9/S9+ update does not bring any new features or changes other than security enhancements and can be downloaded over the air from the device’s*Settings » Software update*menu. As always, you can also find the latest firmware in our firmware database (S9*|*S9+) and use it to upgrade your phone using a Windows PC. Do let us know if the update is available for your Galaxy S9 or Galaxy S9+ by leaving a comment below.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έλαβα του Οκτώβρη πριν 2-3 μέρες. Εχει λίγο αυξημένη κατανάλωση σε σχέση με του Σεπτεμβρίου.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε το παιδια να δω εαν θα φατε φολα για να μη το βαλω εγω

Το εχω προγραμματισει να εγκατασταθει τα μεσανυχτα μεχρι τοτε ευχομαι να εχω νεα σας εαν ειναι να το ακυρωσω .Ευχαριστω:lol:

 

74209850_2638973549496565_8024947655849279488_o.jpg?_nc_cat=109&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQmy_9gOoWkBp1vvQ8I6tD8ihICtFMTqS0Fb-xz2L2S7j4_LMd5IwiEvwwNsFKOlfs0&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=d7cc72f90b6a9a3da8fb276d4c8d2e31&oe=5E4A3603

 

Ακη, την εβαλες ???

Link to comment
Share on other sites

Ακη, την εβαλες ???

Ναι ολα καλα:rolleyes:

Παει και σφαιρα το Internet με 4G η ειναι παροδικο τωρα δεν ξερω ειμαι και στην μπαντα 20?

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πήρα πριν λίγες μέρες μάλλον αυτή του Οκτωβρίου που λέτε, πλην χθες βράδυ μου ήρθε και άλλη μία καπάκι.

 

Δεν είδα να αναφέρετε τίποτε....

 

Δεν είναι περίεργο δύο ενημερώσεις σε λιγότερο από 10 μέρες ;

 

Έχω ελληνικό τηλέφωνο από ΜΜ .

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πήρα πριν λίγες μέρες μάλλον αυτή του Οκτωβρίου που λέτε, πλην χθες βράδυ μου ήρθε και άλλη μία καπάκι.

 

Δεν είδα να αναφέρετε τίποτε....

 

Δεν είναι περίεργο δύο ενημερώσεις σε λιγότερο από 10 μέρες ;

 

Έχω ελληνικό τηλέφωνο από ΜΜ .

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η δευτερη που ηρθε καπακι αφορα μια ευπαθεια δικτυου ειχε πει η Sammy.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τώρα όταν πηγαίνω στις ρυθμίσεις -> google μπαίνει σε dark mode ενώ όλο το άλλο κινητό είναι κανονικά σε άσπρο φόντο.

 

 

Τι έκανα και το ξέχασα τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Στην κουρτινα επανω κατεβαζε και κανε μια με το δαχτυλο απο δεξια προς τα αριστερα να το βρεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ενεργό το dark mode αν εννοείς αυτό.

Το κινητό μου είναι σε κανονικό mode όχι σε dark mode.

Μόνο όταν πηγαίνω στο μενού ρυθμίσεις -> google settings μου τα δείχνει όλα μαύρα. Όταν ξαναβγάζω από αυτό το μενού όλα οκ.

 

Edit: Το βρήκα τελικά ήταν γιατί είχα την εξοικονόμηση ενέργειας στο μέτριο.

 

 

Μετα το τελευταίο system update σας εγκατέστησε και την εφαρμογή LinkedIn χωρίς να μπορείτε να την απεγκαταστεισετε;

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι έχει αγορασμένο απο skroutz το εξής μοντέλο: https://prnt.sc/py70yy και είναι κολλημένο σε android 8 .. Δεν βρίσκει κανένα update, έκανε και factory reset... αλλά τιποτα

 

Να δοκιμάσει αυτών το τρόπο: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474491 ?

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι έχει αγορασμένο απο skroutz το εξής μοντέλο: https://prnt.sc/py70yy και είναι κολλημένο σε android 8 .. Δεν βρίσκει κανένα update, έκανε και factory reset... αλλά τιποτα

 

Να δοκιμάσει αυτών το τρόπο: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474491 ?

 

Σωστος ο τροπος που λες να κατεβασει .

Πρεπει να κοιταξει τα 3 τελευταια γραμματα και να τα βαλει στην αναζητηση για κατεβασμα.

 

Ετσι αφου τα βαλει θα του βγαλει αυτοματα να κατεβασει την τελευταια Pie9.

 

75362377_2355396228057770_4960521990898188288_o.jpg?_nc_cat=100&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlaEqfoY33SgEFicfPwHP2YwXyDXSMQ5HAfG0r_EcibTKSakKRkgaoSE4l0Q-B3uY0&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=4268c0b05727f0617f1facf05b578f0c&oe=5E892AD6

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Σωστος ο τροπος που λες να κατεβασει .

Πρεπει να κοιταξει τα 3 τελευταια γραμματα και να τα βαλει στην αναζητηση για κατεβασμα.

 

Ετσι αφου τα βαλει θα του βγαλει αυτοματα να κατεβασει την τελευταια Pie9.

 

75362377_2355396228057770_4960521990898188288_o.jpg?_nc_cat=100&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlaEqfoY33SgEFicfPwHP2YwXyDXSMQ5HAfG0r_EcibTKSakKRkgaoSE4l0Q-B3uY0&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=4268c0b05727f0617f1facf05b578f0c&oe=5E892AD6

 

Ευχαριστώ, αύριο θα παω να το προσπαθήσω εγώ....

Το δικό του γράφει: EUR/EUR/ATO/ATO

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μία βοήθεια γιατί ίσως έχω χάσει επεισόδια: για αγορά μεταχειρισμένου κοιτάμε αν ο Knox είναι 0*0 έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μία βοήθεια γιατί ίσως έχω χάσει επεισόδια: για αγορά μεταχειρισμένου κοιτάμε αν ο Knox είναι 0*0 έτσι;

 

Ναι αν θες να έχεις την εγγύηση το κοιτάς κ αυτό..

Επισης πατάς στο τηλέφωνο *#0*# για να δεις αν δουλεύουν όλα οκ κ μη τυχόν έχει burn in η οθόνη αλλά αν έχει εντός εγγύησης σου βάζουν καινούργια αρκεί ναμην έχει σπάσιμο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν θες να έχεις την εγγύηση το κοιτάς κ αυτό..

Επισης πατάς στο τηλέφωνο *#0*# για να δεις αν δουλεύουν όλα οκ κ μη τυχόν έχει burn in η οθόνη αλλά αν έχει εντός εγγύησης σου βάζουν καινούργια αρκεί ναμην έχει σπάσιμο

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...