Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα...

Πέρασα μέσω Odin το γερμανικό update (DBT/androidQ) και έκανα clean install και το έχει περάσει ως EUR/EUR/EUR όπως είχε γίνει και με το Android pie

Έχω μια απορία άμα ξέρει κάποιος γιατί δεν θυμάμαι τι είχα κάνει περυσι..οοοταν τον Φλεβάρη βγει το update για τον μήνα της EUR έκδοσης θα το πάρω ΟΤΑ ή θα πρέπει να φλασαρω ξανά;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί δεν είχες λίγη υπομονή να σου έρθει κανονικά σαν μυνημα για over the air ανάβαθμηση Και παιδεύεσαι τώρα με πειράματα που κάνεις......
Link to comment
Share on other sites

Πατάς το κουμπί δεξιά για να κλείσει, και από το μενού που σου βγαζει για απενεργοποίηση επανεκκίνηση λειτουργία εκτακτης ανάγκης πατάς λίγο παρατεταμένα με το δάχτυλο σου το απενεργοποίηση.

Εκεί σου βγάζει ασφαλή λειτουργία πατάς και μπαίνεις

 

Εμένα κατά την ασφάλεια λειτουργία δεν μου έβγαλε επιλογή για έλεγχο για αναβάθμιση...

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Πέρασα μέσω Odin το γερμανικό update (DBT/androidQ) και έκανα clean install και το έχει περάσει ως EUR/EUR/EUR όπως είχε γίνει και με το Android pie

Έχω μια απορία άμα ξέρει κάποιος γιατί δεν θυμάμαι τι είχα κάνει περυσι..οοοταν τον Φλεβάρη βγει το update για τον μήνα της EUR έκδοσης θα το πάρω ΟΤΑ ή θα πρέπει να φλασαρω ξανά;

 

Ευχαριστώ

 

ΟΤΑ κανονικά..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις το έλαβα OTA.

Κοντά στα 1.2gb πολλά data για αναβάθμιση λογισμικού.

 

Για όσους το έχουν 2-3 μέρες ποιες είναι οι εντυπώσεις σας?

 

Και λογικά αυτή είναι η τελευταία έκδοση android που θα δούμε στο κινητό μας.

Εννοώ ότι δεν πρόκειται να δούμε και αναβάθμιση για το android 11.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε προηγούμενα μύνημα για clean install. Πως γίνεται; Υπάρχει κάποιος οδηγός να διαβάσω σχετικά με αυτό; Πρέπει η εγκατάσταση της νέας έκδοσης λογισμικού να γίνει με αυτό το τρόπο;
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις το έλαβα OTA.

Κοντά στα 1.2gb πολλά data για αναβάθμιση λογισμικού.

 

Για όσους το έχουν 2-3 μέρες ποιες είναι οι εντυπώσεις σας?

 

Και λογικά αυτή είναι η τελευταία έκδοση android που θα δούμε στο κινητό μας.

Εννοώ ότι δεν πρόκειται να δούμε και αναβάθμιση για το android 11.

 

Είδες καλά; Εμένα 1,9gb λέει :lol:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

1.767,62 για μένα.... :-)

Πορτογαλικό

Μέχρι τώρα δεν έχω δεί κάτι περίεργο, Ελάχιστες διαφορές σε πρώτη όψη...

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να δω τους αποθηκευμένους κωδικούς των wifi που εχω στο κινητό μου?

Κάτι βίντεο που είδα λένε ότι με το android 10 γίνεται κάτι τέτοιο αλλά δεν μπορώ να το βρω στο κινητό μας.

Link to comment
Share on other sites

WiFi

Σύνθετες

Διαχείριση δικτύων

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και πως βλέπεις με αυτό το τρόπο τον κωδικό ενός δικτύου;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις τους κωδικούς στα wifi που έχεις μπει είδη!δεν το έχουν βαλει Ακόμα βέβαια.ισως το βάλουν σε ενα mid-update στο μέλλον Edited by ermak86
Link to comment
Share on other sites

Έχω ερώτηση, επειδή δεν έχω κάνει ακόμα την αναβάθμιση σε 10: καταργήθηκε και στο s9 το εφέ κίνησης στα wallpapers; Μου το παραπονέθηκε μια φίλη για το s10 και είναι κρίμα, μ' αρέσει.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Έχω ερώτηση, επειδή δεν έχω κάνει ακόμα την αναβάθμιση σε 10: καταργήθηκε και στο s9 το εφέ κίνησης στα wallpapers; Μου το παραπονέθηκε μια φίλη για το s10 και είναι κρίμα, μ' αρέσει.

 

Ναι μάλλον καταργήθηκε από όσο έχω δει στο YouTube

Link to comment
Share on other sites

Ναι μάλλον καταργήθηκε από όσο έχω δει στο YouTube

 

Ναι το έψαξα και γω σε άλλα σάιτ. Κρίμα ξανά :confused:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο γρηγορο και ομορφο το update. Προσπαθω λιγο να συνηθισω το gesture του back γιατι ειναι λιγο προς την μεση του τηλεφωνου και με δυσκολευει

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και εγώ χωρίς clean install λόγω έλλειψης χρόνου και πάει βούτυρο.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς στις edge επαφές όταν της επιλέξεις για μήνυμα να βγάζει το πληκτρολογείο στιγμιαία και μετά να το βγάζει?

Πριν την αναβάθμιση έμενε για να γράψεις το μήνυμα

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...