Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω καλύτερα να είναι ξεχωριστά. Αν θες να μην ακούγονται για ένα χρονικό διάστημα μπορείς να το γυρνάς σε δόνηση

 

Να δυναμώνουν ταυτόχρονα όταν βγαίνω εκτός σπιτιού και να χαμηλώνουν όταν βρίσκομαι σε εσωτερικό χώρο με ένα κλικ θέλω. Για σίγαση υπάρχει το DND.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα το πρωί ενημέρωση λογισμικού 62 Mb, ελληνικό από γερμανό
HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Περιλαμβάνει το security update 1 Σεπτεμβρίου 2018.

Συνεπής η Smasung με τις μηνιαίες αναβαθμίσεις της, έστω κι αν πρόκειται μόνο για τα security patches.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες αυτό το update είναι που δεν επιτρέπει γυρισμο σε προηγούμενη έκδοση ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Είναι εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος πού οφείλεται η διαφορά τιμής ανάμεσα στο s9 plus dual και s9 plus ; Σχεδόν παντού φαίνεται το s9 plus dual...

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα αυτό που φέρνουν τα μεγάλα καταστήματα είναι το dual και όχι το απλό και άρα μπορείς να καταλάβεις και την αντίστοιχη προσφορά του ανταγωνισμού τους.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Είναι εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος πού οφείλεται η διαφορά τιμής ανάμεσα στο s9 plus dual και s9 plus ; Σχεδόν παντού φαίνεται το s9 plus dual...

 

απλα πραγματα, οταν ξεκινουν και τα 2 στην ιδια τιμη, με μονη διαφορα οτι το ενα ειναι και δικαρτο, γιατι να παρεις το μονο?? και εγω που δε θελω 2 σιμ στο ιδιο, το δικαρτο προτιμω, για ενα ταξιδι εξωτερικο ειναι ο,τι πρεπει.

Επομενως πεφτει η τιμη του καθως αυτο πουλαει κυριως ενω το αλλο μενει στοκ.. Τo single το προτιμουν οι εταιρειες μονο για λογους ανταγωνισμου, δε θελουν να δινουν με επιδοτηση dual sim κινητα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Και δεν βρίσκω λόγο κάποιος να πάρει το μονοκαρτο, έχει και καλύτερη μεταπώληση

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

sorry αν ειμαι off topic...σε ποια τιμη θα μπορουσα να πουλησω το s9 plus 128 GB? μονοκαρτο
Link to comment
Share on other sites

sorry αν ειμαι off topic...σε ποια τιμη θα μπορουσα να πουλησω το s9 plus 128 GB? μονοκαρτο

 

Δες ποσο κανει κανουριο και βαλε το πιο κατω..γενικα δεν ειναι και η πιο επιτυχημενη αγορα, γιατι οταν παιρνεις πολλα gb το θες και δικαρτο να εκμεταλλευτεις μνημη και 2 καρτες.. οχι οτι δε θα φυγει, αλλα προτιμω ενα δικαρτο 64αρι αρα φοβαμαι οτι θα το δωσεις οσο φευγουν και τα αλλα σχεδον. καλη επιτυχια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δες ποσο κανει κανουριο και βαλε το πιο κατω..γενικα δεν ειναι και η πιο επιτυχημενη αγορα, γιατι οταν παιρνεις πολλα gb το θες και δικαρτο να εκμεταλλευτεις μνημη και 2 καρτες.. οχι οτι δε θα φυγει, αλλα προτιμω ενα δικαρτο 64αρι αρα φοβαμαι οτι θα το δωσεις οσο φευγουν και τα αλλα σχεδον. καλη επιτυχια

 

Αφού και το μονόκαρτο παίρνει κάρτα μνήμης. Άρα δεν έχεις να φοβάσαι για το χώρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού και το μονόκαρτο παίρνει κάρτα μνήμης. Άρα δεν έχεις να φοβάσαι για το χώρο.

 

ναι ρε αλλα συνηθως οσοι θελουν αρκετη εσωτερικη μνημη θελουν και δικαρτο, αυτο λεω, οποτε ενας που δε θελει δικαρτο γιατι να δωσει παραπανω για το 128 αφου μπορει να παρει το 64 (που δεν ειναι και λιγη) το οποιο επισης παιρνει και καρτα μνημης αλλα να εχει και καβα την επιλογη για 2η σιμ που βοηθαει σε ταξιδια εξω ή σε μεταπωληση κλπ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια απαξ και πηρα δικαρτη συσκευη και εβαλα δευτερη sim τελος..

Με εχει βοηθησει αρκετα ο δευτερος αριθμος σε μια συσκευη ..Αρα αυτο που θα μετρουσε σε εμενα για να παρω συσκευη θα ηταν για δικαρτη 64gb ok αλλα αν ηταν 128 ενταξει θα εδινα το κατι παραπανω.

Για μονοκαρτη θα το σκεφτομουνα πλεον αλλα αν ηταν να επιλεξω μονοκαρτη θα επελεγα 128gb στα ιδια χρηματα αντιστοιχα που θα εβρισκα την dual 64gb.

(Ιphone 3g, 3gs , 4, 4s , 5, 5s , 7, 7plus ,Iphone X ), (samsung note 1 , 2 , 3 , 4 , 8 , 9), (galaxy s3, s4 ,s6 , s6 edge ,s7 edge , s8 , s9+) , (lg g3, g4, g6 ) ,( htc desire ) , (sony z3 ,z4 , z5 , z ultra) ,( Huawei p20 pro.)
Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις στην συσκευή σας ακούγονται δυνατά?? Νομίζω ότι είναι πιο σιγά από άλλες συσκευές ή ιδέα μου είναι??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει ας βάλει ένα link από Σκρουτζ με εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας η με pm

Για αγορά ....

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις στην συσκευή σας ακούγονται δυνατά?? Νομίζω ότι είναι πιο σιγά από άλλες συσκευές ή ιδέα μου είναι??

Δεν είναι ιδέα σου, υπάρχει θέμα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει ας βάλει ένα link από Σκρουτζ με εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας η με pm

Για αγορά ....

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Μπες bestprice και τσεκαρε το GadgetLab. Από εκεί το πήρα και εγώ.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπες bestprice και τσεκαρε το GadgetLab. Από εκεί το πήρα και εγώ.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Απο 20 Σεπτ - 6 Οκτ θα το εχει (64Gb DUOS) στο Vodafone VR καταστημα στο The Mall Athens στα 587€. Για οποιον εχει δυνατοτητα τιμολογιου βγαινει 473,71. Απαιτειται φυσικη παρουσια για αγορα

Edited by matzos
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

"You will also notice the redesigned Quick Settings pulldown. It now has the rounded buttons without the quick access to changing settings, like connecting to Wi-Fi without opening settings."

ΓΙΑΤΙ; Γιατί να κάνεις κάτι πιο δύσχρηστο; Ελπίζω να μην διατηρηθεί στην τελική έκδοση :(

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

"You will also notice the redesigned Quick Settings pulldown. It now has the rounded buttons without the quick access to changing settings, like connecting to Wi-Fi without opening settings."

ΓΙΑΤΙ; Γιατί να κάνεις κάτι πιο δύσχρηστο; Ελπίζω να μην διατηρηθεί στην τελική έκδοση :(

 

Τα σιχαίνομαι τα rounded buttons όπως τα έχουν κάνει.

Θα ήταν πολύ καλός λόγος να μην κάνω το update :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο 20 Σεπτ - 6 Οκτ θα το εχει (64Gb DUOS) στο Vodafone VR καταστημα στο The Mall Athens στα 587€. Για οποιον εχει δυνατοτητα τιμολογιου βγαινει 473,71. Απαιτειται φυσικη παρουσια για αγορα
Σίγουρα είναι αύριο το event στο mall; Ούτε φωνή ούτε ακρόαση στο site τους.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο 20 Σεπτ - 6 Οκτ θα το εχει (64Gb DUOS) στο Vodafone VR καταστημα στο The Mall Athens στα 587€. Για οποιον εχει δυνατοτητα τιμολογιου βγαινει 473,71. Απαιτειται φυσικη παρουσια για αγορα
Ξέρεις αν θα παίζει και προσφορά για το Note 9;

 

Στάλθηκε από το Huawei Mate 20 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα :). Ακομη και αυτο το 20 Σεπ το εγραψα επειδη ρωτησε καποιος πριν για "συσκευη αντιπροσωπειας". Στο site δεν αναφερεται κατι νεωτερο για το Note οπως επισης δεν αναφερεται για το the mall. Αυτο που εγραψα για 20 Σεπ ηταν απο τριτο site (δεν ξερω αν πρεπει να δημοσιευσω μη θεωρηθει διαφημιση αλλα με ενα googlαρισμα βρισκετε αρκετα) το οποιο ανεφερε ημερομηνιες της προωθησης.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...