Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για ποιο λόγο να παίξει σε προσφορά η νέα ναυαρχίδα της Samsung;; Θα ήταν χαζοί να κάνουν κάτι τέτοιο μέσα σε έναν μήνα. Άδικα περιμένετε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε ετοιμάσου! ...στείλε μου το 9plus, αρχίζει και πέφτει σιγά σιγά η τιμή του Ν9 ;) :)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι αύριο το event στο mall; Ούτε φωνή ούτε ακρόαση στο site τους.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα και από μένα! Περιμένω κι εγώ αυτό το event για το S9+ όπου όντως στο site δεν το έχουν ανακοινώσει. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς, είναι στην περίπτωση τιμολογίου για αφαίρεση ΦΠΑ, τι χρειάζεται για να την κάνουν? Έχω φωτοτυπία ταυτότητας και το screenshot από το gsis που δείχνει την κατηγορία/καθεστώς ΦΠΑ του κατόχου της ατομικής επιχείρησης, αλλά δεν γίνεται να πάει ο ίδιος. Χρειαζεται κάτι άλλο? Και τι τρόποι πληρωμής υπάρχουν? Θα με βόλευαν μετρητά, γίνεται? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! Περιμένω κι εγώ αυτό το event για το S9+ όπου όντως στο site δεν το έχουν ανακοινώσει. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς, είναι στην περίπτωση τιμολογίου για αφαίρεση ΦΠΑ, τι χρειάζεται για να την κάνουν? Έχω φωτοτυπία ταυτότητας και το screenshot από το gsis που δείχνει την κατηγορία/καθεστώς ΦΠΑ του κατόχου της ατομικής επιχείρησης, αλλά δεν γίνεται να πάει ο ίδιος. Χρειαζεται κάτι άλλο? Και τι τρόποι πληρωμής υπάρχουν? Θα με βόλευαν μετρητά, γίνεται? Ευχαριστώ!
Κάτσε να γίνει πρώτα φίλε μου και θα τα βρούμε όλα. Κάποιος που τους πήρε τηλέφωνο του είπαν ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε ετοιμάσου! ...στείλε μου το 9plus, αρχίζει και πέφτει σιγά σιγά η τιμή του Ν9 ;) :)
Θες να σε έχω στα υπόψιν; Θα φύγει αγγελία σε λίγο καιρό. :p
Τι event ρε παιδιά ???

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Το Vodafone VR λένε.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Είμαι νέος στο android. .μου εξηγείς λίγο γιατί τους κράζουν?? Μένα μου φάνηκε πολύ όμορφο και αρκετά μεγάλη αλλαγή από το 8

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει να παω σε s9+ από το Mate?μου έχει τύχει μια ευκαιρία και δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος στο android. .μου εξηγείς λίγο γιατί τους κράζουν?? Μένα μου φάνηκε πολύ όμορφο και αρκετά μεγάλη αλλαγή από το 8

 

Είναι καθαρά θέμα γούστου. Κι εμένα μ αρέσει το νέο ui.

Άλλωστε είναι ανθρώπινο στοιχείο η διαφορετικότητα... Θα μπορούσε να φτιαχτεί κάτι που να αρέσει σε όλους;;;

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει να παω σε s9+ από το Mate?μου έχει τύχει μια ευκαιρία και δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Mate the 10 pro be with you

 

Για μένα αξίζει εκτός αν θες τόσο μεγάλη μπαταρία. Εδώ θα είσαι χοντρικά 20% κάτω το πολύ. Στα άλλα δε νομίζω ότι έχεις να χάσεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρά θέμα γούστου. Κι εμένα μ αρέσει το νέο ui.

Άλλωστε είναι ανθρώπινο στοιχείο η διαφορετικότητα... Θα μπορούσε να φτιαχτεί κάτι που να αρέσει σε όλους;;;

 

Ίσως επειδή έρχομαι από ios..και πάει λίγο να του μοιάσει. Μάλλον μου φαίνεται περισσότερο οικείο στο μάτι.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα αξίζει εκτός αν θες τόσο μεγάλη μπαταρία. Εδώ θα είσαι χοντρικά 20% κάτω το πολύ. Στα άλλα δε νομίζω ότι έχεις να χάσεις
Από ενημερώσεις πως τα πάει η Sammy? Δεν είχα ποτέ μου γι αυτό ρωτάω.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Από ενημερώσεις πως τα πάει η Sammy? Δεν είχα ποτέ μου γι αυτό ρωτάω.

 

Mate the 10 pro be with you

 

Ήδη έχει δώσει την ενημέρωση ασφαλείας του Σεπτεμβρίου και σήμερα βγήκε στην επιφάνεια η beta του Android P.

Μια χαρά λοιπόν.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς, για άλλο ένα χρόνο θα είναι στον αφρό από update.

Αξίζει να το πάρεις γιατί αυτό είναι το χόμπι μας. Θα παίξεις μαζί του και θα σου λείπει μόνο η μπαταρία. Όμορφη συσκευή, τέλεια οθόνη, μέσα στις 5 καλύτερες κάμερες.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση που περιέχει τα security updates Σεπτεμβρίου η μπαταρία παραμένει στα ίδια επίπεδα? Στο νήμα του S9 κάποιος ανέφερε για χειρότερη μπαταρία. Τελικά τι ισχύει?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση που περιέχει τα security updates Σεπτεμβρίου η μπαταρία παραμένει στα ίδια επίπεδα? Στο νήμα του S9 κάποιος ανέφερε για χειρότερη μπαταρία. Τελικά τι ισχύει?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Ανέβασα σκρινσοτς στο νήμα για την μπαταρία.

5 ώρες sot (full 4g και τέρμα ανάλυση)

Με το προηγούμενο update Σεπτεμβρίου, έβγαζα 4:30 συνήθως.

Με το Update Αυγούστου, έβγαζα 5:20.

 

Με το απλό S9 αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος δεν την παλεύει με το μέγεθος.., το σκέφτομαι για το μεγάλο.

Αν θέλει κάποιος ανταλλαγή ας μου στείλει και βλέπουμε.

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει να παω σε s9+ από το Mate?μου έχει τύχει μια ευκαιρία και δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Mate the 10 pro be with you

 

εγω το εκανα, περιπου 20% εχασα σε διαρκεια μπαταριας αλλα εχω καλυτερη οθονη, καμερα, βιντεο,

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, υπολόγιζε τουλάχιστον μία ώρα sot κάτω...

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, υπολόγιζε τουλάχιστον μία ώρα sot κάτω...

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλήμερα Κώστα. Δυστυχώς άκυρο τελικά γιατί το μετάνιωσε και θα το πουλήσει. Θέλει μετρητο...

Οπότε mate 10 pro ftw προς το παρών! :)

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

30/7 αγορασμένο από mediamarkt , ήρθε η ώρα του να κάνει επίσκεψη στη smartec...

 

Μου έβγαλε πρόβλημα στο touch της οθόνης (dead zone στη μέση και δεξιά, το παράθυρο ειδοποιήσεων στην αρχική οθόνη πότε δούλευε και πότε όχι, από τα soft keys το κεντρικό ,νεκρό).

 

Με μια αναζήτηση στο ιντερνετ , είδα οτι έχει τύχει σε πολλές συσκευές , το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Όποιος θέλει να τεστάρει αν είναι ΟΚ η οθόνη , ας κατεβάσει από το playstore την εφαρμογή touch screen test.

Περαστικά μου...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα, περιμένουμε εντυπώσεις από την αντιμετώπιση και την επισκευή του
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι αύριο το event στο mall; Ούτε φωνή ούτε ακρόαση στο site τους.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Oύτε το event της Θεσσαλονίκης ήταν κάπου στο site, τουλάχιστον σε εμφανές σημείο. Εδώ στο φόρουμ το είδα και πήγα :happy:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά μου είπανε από το κατάστημα στο Mall τηλεφωνικά ότι αναβλήθηκε το event και θα ξεκινήσει 15/10. Μου φαίνεται απαράδεκτο να ισχύει και ακόμα να μην έχει βγει κάποια ενημέρωση για κάτι που ξεκινάει σήμερα! Γνωρίζει κανείς άλλος τίποτα?

 

edit: Βρήκα μόλις και αυτό. -.-

Edited by Constantinos_G7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

 

Έχω στα χέρια μου το s9 plus duos από vodafone. Θέλω όμως να περάσω το μενού της cosmote. Πήγα στο Γερμανό και ο τεχνικός μου είπε ότι δεν γίνεται επειδή το cp και του csc είναι συγκεκριμένα και δεν ταιριάζουν με τις cosmote. Καλά αυτά δεν τα αλλάζουμε έτσι και αλλιώς με το oddin;

 

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι η εξής: πρεπει να κατεβάσω συγκεκριμένων firmware από το sammobile λόγω του ότι είναι duos ή επιλέγω απλά g965f;

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...