Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παντως με το update το καινούργιο η μπαταρία είναι χάλια, πλέον είμαι σταθερά στις 3 ώρες sot με πολύ ζόρι, για παράδειγμα προχθές είχα 2,50 ώρες χωρίς τρελή χρήση.

Θα προσπαθήσω να βάλω και φωτογραφία.

 

Η μπαταρία είναι για κλάματα.....

Κρίμα

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την μπαταρία στα ίδια είμαι

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλησπέρα

 

Έχω στα χέρια μου το s9 plus duos από vodafone. Θέλω όμως να περάσω το μενού της cosmote. Πήγα στο Γερμανό και ο τεχνικός μου είπε ότι δεν γίνεται επειδή το cp και του csc είναι συγκεκριμένα και δεν ταιριάζουν με τις cosmote. Καλά αυτά δεν τα αλλάζουμε έτσι και αλλιώς με το oddin;

 

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι η εξής: πρεπει να κατεβάσω συγκεκριμένων firmware από το sammobile λόγω του ότι είναι duos ή επιλέγω απλά g965f;

Ευχαριστώ πολύ

Φίλε γίνετε, περίμενε να σου πει κάποιος το πως

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ιδέα σου, υπάρχει θέμα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ξέρουμε αν έχει διορθωθεί με το νέο update?? Γιατί δεν βλέπω να το συζητάνε αρκετοί και μου κάνει εντύπωση!!! Δεν τους ενοχλεί??

Link to comment
Share on other sites

Όχι,δεν διορθώθηκε, εντάξει, ζούμε και χωρίς αυτό, προσωπικά δεν μ ενοχλεί ιδιαίτερα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

 

Έχω στα χέρια μου το s9 plus duos από vodafone. Θέλω όμως να περάσω το μενού της cosmote. Πήγα στο Γερμανό και ο τεχνικός μου είπε ότι δεν γίνεται επειδή το cp και του csc είναι συγκεκριμένα και δεν ταιριάζουν με τις cosmote. Καλά αυτά δεν τα αλλάζουμε έτσι και αλλιώς με το oddin;

 

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι η εξής: πρεπει να κατεβάσω συγκεκριμένων firmware από το sammobile λόγω του ότι είναι duos ή επιλέγω απλά g965f;

Ευχαριστώ πολύ

Κατεβάζεις απο sammobile τη τελευταία ρομ της cosmote και τα φλασαρεις όλα με odin.

Υπ'οψιν θα παίρνεις αναβαθμίσεις απο cosmote μετά.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά μου είπανε από το κατάστημα στο Mall τηλεφωνικά ότι αναβλήθηκε το event και θα ξεκινήσει 15/10. Μου φαίνεται απαράδεκτο να ισχύει και ακόμα να μην έχει βγει κάποια ενημέρωση για κάτι που ξεκινάει σήμερα! Γνωρίζει κανείς άλλος τίποτα?

 

edit: Βρήκα μόλις και αυτό. -.-

Οπότε όταν γίνει (15/10) ήδη στα σκρουτζομάγαζα θα έχει φθηνότερα...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

30/7 αγορασμένο από mediamarkt , ήρθε η ώρα του να κάνει επίσκεψη στη smartec...

 

Μου έβγαλε πρόβλημα στο touch της οθόνης (dead zone στη μέση και δεξιά, το παράθυρο ειδοποιήσεων στην αρχική οθόνη πότε δούλευε και πότε όχι, από τα soft keys το κεντρικό ,νεκρό).

 

Με μια αναζήτηση στο ιντερνετ , είδα οτι έχει τύχει σε πολλές συσκευές , το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Όποιος θέλει να τεστάρει αν είναι ΟΚ η οθόνη , ας κατεβάσει από το playstore την εφαρμογή touch screen test.

Περαστικά μου...

 

Όποιος και εάν χρειαστεί να κάνει test το touch ή οτιδήποτε άλλο στο κινητό του, μπορεί να γράψει στο dialpad το *#0*#, μετά τα υπόλοιπα είναι εύκολα.

Φιλικά

Μανώλης

Link to comment
Share on other sites

Παντως με το update το καινούργιο η μπαταρία είναι χάλια, πλέον είμαι σταθερά στις 3 ώρες sot με πολύ ζόρι, για παράδειγμα προχθές είχα 2,50 ώρες χωρίς τρελή χρήση.

Θα προσπαθήσω να βάλω και φωτογραφία.

 

Η μπαταρία είναι για κλάματα.....

Κρίμα

 

Mιλάς για το update με την ενημέρωση Σεπτεμβρίου ή παλαιότερο; Σε μένα του Σεπτεμβρίου δεν έχει έρθει καν (συσκευή βόνταφον)

 

Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά μου είπανε από το κατάστημα στο Mall τηλεφωνικά ότι αναβλήθηκε το event και θα ξεκινήσει 15/10. Μου φαίνεται απαράδεκτο να ισχύει και ακόμα να μην έχει βγει κάποια ενημέρωση για κάτι που ξεκινάει σήμερα! Γνωρίζει κανείς άλλος τίποτα?

 

edit: Βρήκα μόλις και αυτό. -.-

 

Μπορεί να τους ρημάξαμε στη Θεσσαλονίκη και να μην έμεινε στοκ :p

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! Δε ξέρω αν τους τελειώσατε το στοκ στη θεσσαλονίκη, αλλά άλλα Αθηναικά καταστήματα έχουν την προσφορά. Την βρήκα ολόιδια χτες και για λίγες μέρες στον νέο Γερμανό της Γλυφάδας λόγω εγκαινίων. Οπότε το πήρα από εκεί το S9+ 64GB, Coral Blue :D . Στοκ είχανε πάντως εκεί ;)

 

Ωστόσο, κάποιες πρώτες απορίες:

1. Μου είπε ένας πωλητής, ότι γυαλί μπαίνει δύσκολα λόγω της edge οθόνης και ότι θα βγαίνει. Ισχύει? Έχετε να προτείνετε κάποιο? Όπως επίσης έχει κανείς την clear/stand view original θήκη της Samsung? Είναι βολική, αξίζει?

2. Το ανοιξα λίγο χτες και έκανε αρκετά updates. Ωστόσο, στο configuration που πέρασα 2 δακτυλικά, όταν πήγαινα να ξεκλειδώσω την οθόνη δε τα έβρισκε σχεδόν πότε. Μετά από κάποιο update που έκανε βελτιώθηκε κάπως, αλλά με "τρόμαξε". Το έχει παρατηρήσει άλλος? Επίσης, μπροστά από το σαρωτή δακτυλικών έχει κάποια μεμβράνη που τον εμποδιζει να κάνει τη δουλειά του σωστά?

3. Όταν το άνοιξα είχε 70% περίπου μπαταρία. Και το έφτασα γύρω στο 50%, όπου το έκλεισα. Για 1η φόρτιση τι προτείνετε? Κλασικά να ξεφορτίσει μεχρι 15% περιπου και μετά πλήρη κύκλο φορτισης, όπως και στους πρώτους κύκλους που πρέπει να γίνουν ολόκληροι?

4. Το πήρα από γερμανό, άρα είχε Κοσμοτέ rom. Εγώ έχω Vodafone σιμ. Είναι καλύτερα να πάρει της Vodafone την rom? Αν ναι, αρκεί να βάλω τη σιμ μέσα και να κάνω επαναφορά?

 

Παιδιά ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω να βοήθησα κάποιους με την προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

Mιλάς για το update με την ενημέρωση Σεπτεμβρίου ή παλαιότερο; Σε μένα του Σεπτεμβρίου δεν έχει έρθει καν (συσκευή βόνταφον)

 

 

 

Μπορεί να τους ρημάξαμε στη Θεσσαλονίκη και να μην έμεινε στοκ :p

 

Μιλάω για την αναβάθμιση του Σεπτεμβρίου

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! Δε ξέρω αν τους τελειώσατε το στοκ στη θεσσαλονίκη, αλλά άλλα Αθηναικά καταστήματα έχουν την προσφορά. Την βρήκα ολόιδια χτες και για λίγες μέρες στον νέο Γερμανό της Γλυφάδας λόγω εγκαινίων. Οπότε το πήρα από εκεί το S9+ 64GB, Coral Blue :D . Στοκ είχανε πάντως εκεί ;)

 

Ωστόσο, κάποιες πρώτες απορίες:

1. Μου είπε ένας πωλητής, ότι γυαλί μπαίνει δύσκολα λόγω της edge οθόνης και ότι θα βγαίνει. Ισχύει? Έχετε να προτείνετε κάποιο? Όπως επίσης έχει κανείς την clear/stand view original θήκη της Samsung? Είναι βολική, αξίζει?

2. Το ανοιξα λίγο χτες και έκανε αρκετά updates. Ωστόσο, στο configuration που πέρασα 2 δακτυλικά, όταν πήγαινα να ξεκλειδώσω την οθόνη δε τα έβρισκε σχεδόν πότε. Μετά από κάποιο update που έκανε βελτιώθηκε κάπως, αλλά με "τρόμαξε". Το έχει παρατηρήσει άλλος? Επίσης, μπροστά από το σαρωτή δακτυλικών έχει κάποια μεμβράνη που τον εμποδιζει να κάνει τη δουλειά του σωστά?

3. Όταν το άνοιξα είχε 70% περίπου μπαταρία. Και το έφτασα γύρω στο 50%, όπου το έκλεισα. Για 1η φόρτιση τι προτείνετε? Κλασικά να ξεφορτίσει μεχρι 15% περιπου και μετά πλήρη κύκλο φορτισης, όπως και στους πρώτους κύκλους που πρέπει να γίνουν ολόκληροι?

4. Το πήρα από γερμανό, άρα είχε Κοσμοτέ rom. Εγώ έχω Vodafone σιμ. Είναι καλύτερα να πάρει της Vodafone την rom? Αν ναι, αρκεί να βάλω τη σιμ μέσα και να κάνω επαναφορά?

 

Παιδιά ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω να βοήθησα κάποιους με την προσφορά!

 

Το καλύτερο τζάμι ever το έχει στα village στο Ρέντη μέσα το μαγαζί λέγεται θήκη shop αλλά έχει 20 ευρώ το οποίο με μια θήκη σιλικόνης που θα σου προτείνει αυτός δεν σου το σηκώνει με τίποτα... Ρώτησε τον.. Για μένα είναι τοπ... Μετά πειράζεις και την ευαισθησία μέσα από την συσκευή και πιάνει παντού... Το touch ...άκου με και δεν θα χάσεις

Link to comment
Share on other sites

?

 

Παιδιά ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω να βοήθησα κάποιους με την προσφορά!

Το στέλνουν η πρέπει να πας εκεί?

Ξέρεις?

Edit:πρέπει να πας εκεί

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! Δε ξέρω αν τους τελειώσατε το στοκ στη θεσσαλονίκη, αλλά άλλα Αθηναικά καταστήματα έχουν την προσφορά. Την βρήκα ολόιδια χτες και για λίγες μέρες στον νέο Γερμανό της Γλυφάδας λόγω εγκαινίων. Οπότε το πήρα από εκεί το S9+ 64GB, Coral Blue :D . Στοκ είχανε πάντως εκεί ;)

 

Ωστόσο, κάποιες πρώτες απορίες:

1. Μου είπε ένας πωλητής, ότι γυαλί μπαίνει δύσκολα λόγω της edge οθόνης και ότι θα βγαίνει. Ισχύει? Έχετε να προτείνετε κάποιο? Όπως επίσης έχει κανείς την clear/stand view original θήκη της Samsung? Είναι βολική, αξίζει?

2. Το ανοιξα λίγο χτες και έκανε αρκετά updates. Ωστόσο, στο configuration που πέρασα 2 δακτυλικά, όταν πήγαινα να ξεκλειδώσω την οθόνη δε τα έβρισκε σχεδόν πότε. Μετά από κάποιο update που έκανε βελτιώθηκε κάπως, αλλά με "τρόμαξε". Το έχει παρατηρήσει άλλος? Επίσης, μπροστά από το σαρωτή δακτυλικών έχει κάποια μεμβράνη που τον εμποδιζει να κάνει τη δουλειά του σωστά?

3. Όταν το άνοιξα είχε 70% περίπου μπαταρία. Και το έφτασα γύρω στο 50%, όπου το έκλεισα. Για 1η φόρτιση τι προτείνετε? Κλασικά να ξεφορτίσει μεχρι 15% περιπου και μετά πλήρη κύκλο φορτισης, όπως και στους πρώτους κύκλους που πρέπει να γίνουν ολόκληροι?

4. Το πήρα από γερμανό, άρα είχε Κοσμοτέ rom. Εγώ έχω Vodafone σιμ. Είναι καλύτερα να πάρει της Vodafone την rom? Αν ναι, αρκεί να βάλω τη σιμ μέσα και να κάνω επαναφορά?

 

Παιδιά ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω να βοήθησα κάποιους με την προσφορά!

Κατ ' αρχήν σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση γιατί πήγα Γλυφάδα και το χτύπησα και εγώ. Από tempered glass το Whitestone dome glass είναι εγγύηση αλλά κοστίζει και μπαίνει λίγο δύσκολα. Εναλλακτικά για πιο οικονομικό αλλά όχι τόσο εγγυημένο δες κάτι τέτοιο https://m.aliexpress.com/item/32902420106.html?spm=a2g0n.wishlist-amp.item.32902420106&aff_trace_key=ce6109bc90c242989d312e58185cf353-1537552694775-02509-UneMJZVf&aff_short_key=UneMJZVf&aff_platform=msite . Δοκίμασε και την αυθεντική ζελατίνα της Samsung. Την μπαταρία μια φορά τον μήνα να την αφήνεις να τελειώσει εντελώς και μετά μέχρι το 100%. Γενικά κάτω από 15% να μην την αφήνεις να πέφτει. Και με το firmware της cosmote δε θα έχεις θέμα παρόλο που έχεις vodafone. Για το δαχτυλικο καθαρισε τα δάχτυλά σου και τον αισθητηρα και ξαναπερασε το.Θήκες εγώ βάζω διάφανες σιλικόνης και τίποτα άλλο μέσα σε ένα πουγκι της centopi. Καλορίζικο!

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως με το update το καινούργιο η μπαταρία είναι χάλια, πλέον είμαι σταθερά στις 3 ώρες sot με πολύ ζόρι, για παράδειγμα προχθές είχα 2,50 ώρες χωρίς τρελή χρήση.

Θα προσπαθήσω να βάλω και φωτογραφία.

 

Η μπαταρία είναι για κλάματα.....

Κρίμα

Για το update Σεπτεμβρίου μιλάς;

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο τζάμι ever το έχει στα village στο Ρέντη μέσα το μαγαζί λέγεται θήκη shop αλλά έχει 20 ευρώ το οποίο με μια θήκη σιλικόνης που θα σου προτείνει αυτός δεν σου το σηκώνει με τίποτα... Ρώτησε τον.. Για μένα είναι τοπ... Μετά πειράζεις και την ευαισθησία μέσα από την συσκευή και πιάνει παντού... Το touch ...άκου με και δεν θα χάσεις
Το πιο χρήσιμο μήνυμα, το επιβεβαιώνω και εγώ αλλά για άλλο κινητό.

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πιο χρήσιμο μήνυμα, το επιβεβαιώνω και εγώ αλλά για άλλο κινητό.

 

Sent from my MHA-L29 using

Καλό είναι αλλά δεν έχει κόλλα στη μέση.. μόνο γύρω γύρω. Πλην του dome που ξεφεύγει στην τιμή, μόνο αυτό στο exreme-mobile στο Αιγάλεω έχω βρει με κόλλα παντού. Επίσης είναι γυαλί και όχι πλαστικό..Και μέτριο στα αποτυπώματα. Πάραυτα άριστο στο touch..δέχεται λάθη στην εφαρμογή (το ξανακολλάς) άνετα αν κάνεις λάθος. Με τις θήκες τα πάει "σχετικά" καλά. Εγώ με μια spigen το άφησα μια μέρα να κολλήσει καλά και Τώρα δεν το πετάει..

Link to comment
Share on other sites

Κατ ' αρχήν σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση γιατί πήγα Γλυφάδα και το χτύπησα και εγώ. Από tempered glass το Whitestone dome glass είναι εγγύηση αλλά κοστίζει και μπαίνει λίγο δύσκολα. Εναλλακτικά για πιο οικονομικό αλλά όχι τόσο εγγυημένο δες κάτι τέτοιο https://m.aliexpress.com/item/32902420106.html?spm=a2g0n.wishlist-amp.item.32902420106&aff_trace_key=ce6109bc90c242989d312e58185cf353-1537552694775-02509-UneMJZVf&aff_short_key=UneMJZVf&aff_platform=msite . Δοκίμασε και την αυθεντική ζελατίνα της Samsung. Την μπαταρία μια φορά τον μήνα να την αφήνεις να τελειώσει εντελώς και μετά μέχρι το 100%. Γενικά κάτω από 15% να μην την αφήνεις να πέφτει. Και με το firmware της cosmote δε θα έχεις θέμα παρόλο που έχεις vodafone. Για το δαχτυλικο καθαρισε τα δάχτυλά σου και τον αισθητηρα και ξαναπερασε το.Θήκες εγώ βάζω διάφανες σιλικόνης και τίποτα άλλο μέσα σε ένα πουγκι της centopi. Καλορίζικο!

 

Να 'σαι καλά! Χάρηκα που κάποιος το πρόλαβε επίσης! Καλορίζικο και σε σένα! Νομίζω το δακτυλικό έχει στρώσει εντελώς... Εσένα είναι εντάξει? Βάζοντας τη Vodafone SIM μου μέσα δεν έκανε update σε ρομ της Vodafone, αλλά όπως λες δε θα έχω θέμα. Θεωρείς ότι η clear view της Samsung δε το προστατεύει καλά, σε κανένα πέσιμο? Αν και θεωρώ ότι τα προσέχω πολύ αυτά, αλλά ποτέ δε ξέρεις... Την είχε κανείς να μας πει εντυπώσεις? Από τη μπαταρία με τι θα είμαστε ευχαριστημένοι γενικά? 4-5 sot?

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά! Χάρηκα που κάποιος το πρόλαβε επίσης! Καλορίζικο και σε σένα! Νομίζω το δακτυλικό έχει στρώσει εντελώς... Εσένα είναι εντάξει? Βάζοντας τη Vodafone SIM μου μέσα δεν έκανε update σε ρομ της Vodafone, αλλά όπως λες δε θα έχω θέμα. Θεωρείς ότι η clear view της Samsung δε το προστατεύει καλά, σε κανένα πέσιμο? Αν και θεωρώ ότι τα προσέχω πολύ αυτά, αλλά ποτέ δε ξέρεις... Την είχε κανείς να μας πει εντυπώσεις? Από τη μπαταρία με τι θα είμαστε ευχαριστημένοι γενικά? 4-5 sot?
Σε ευχαριστώ! Να σου πω τις clear view δεν τις συμπαθώ. Δε με βολεύουν ειδικά στις φωτογραφίες. Θα το προστατεύει το κινητό σου αλλά σε ενδεχόμενο πέσιμο λένε ότι έχουν την τάση να ανοίγουν και να πέφτουν με την οθόνη προς τα κάτω. Το δακτυλικό σούπερ και πολύ πιο γρήγορο από το s8 plus που είχα. 4-5 ώρες sot το 24ωρο πιστεύω είναι αρκετά καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tryf3
Link to comment
Share on other sites

Έχω wind και έχω δοκιμάσει cosmote και Vodafone rom χωρίς κάποιο πρόβλημα. Τώρα που έχω Vodafone rom ίσως οι ενημερώσεις αργούν κάνα 15νθημερο.

4-5 ώρες sot είναι και η δική μου χρήση σε καθημερινή βάση αλλά με σκούρο θέμα. Πιστεύω πως κάπως βοηθά.

Έχω το κινητό περίπου 2 μήνες και, ευτυχώς, η απόδοση είναι όπως τη πρώτη μέρα και ίσως καλύτερη με την αναβάθμιση που είχε πάρει τον Αύγουστο.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jor1ge
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Ξενερωσα σημερα γιατι στον Κωτσοβολο μου ειπαν πως πλεον η ασφαλεια που κανουν καλυπτει κατα το 50% τη θραυση οθονης και το χειροτερο ειναι πως πια δεν προβλεπεται αντικατασταση συσκευης.

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ξενερωσα σημερα γιατι στον Κωτσοβολο μου ειπαν πως πλεον η ασφαλεια που κανουν καλυπτει κατα το 50% τη θραυση οθονης και το χειροτερο ειναι πως πια δεν προβλεπεται αντικατασταση συσκευης.

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ήταν αναμενόμενο, φάνηκε και από τον Ξηρογιανοπουλο που καλύπτει το 70%.. Φαντάσου τι κατάχρηση έγινε.

Προσωπικά βλέπω γύρω μου πολλούς νε ακριβά κινητά που δεν τα προσέχουν καθόλου, τα έχουν 1 μήνα καινούρια και μετά τα βλέπεις σπασμένα γύρω γύρω και παλεύουν να βγάλουν το χρόνο. Όλοι αυτοί έκαναν πάρτι με τις ασφάλειες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ήταν αναμενόμενο, φάνηκε και από τον Ξηρογιανοπουλο που καλύπτει το 70%.. Φαντάσου τι κατάχρηση έγινε.

 

Προσωπικά βλέπω γύρω μου πολλούς νε ακριβά κινητά που δεν τα προσέχουν καθόλου, τα έχουν 1 μήνα καινούρια και μετά τα βλέπεις σπασμένα γύρω γύρω και παλεύουν να βγάλουν το χρόνο. Όλοι αυτοί έκαναν πάρτι με τις ασφάλειες

 

 

 

Έχεις δίκιο κι εμενα μόλις μου το είπε ήρθε ο Ξηρογιαν στο μυαλό μου.

Δυστυχώς γι αλλη μια φορά αυτοί που κάνουν κατάχρηση παίρνουν στο λαιμο τους και τους υπόλοιπους.

 

Η αντικατάσταση συσκευής ηταν εξαιρετικό ατού, τωρα σκ@τουλες.....

 

Ο Γερμανός δεν ξερω αν ασφαλίζει στο 100%

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο κι εμενα μόλις μου το είπε ήρθε ο Ξηρογιαν στο μυαλό μου.

Δυστυχώς γι αλλη μια φορά αυτοί που κάνουν κατάχρηση παίρνουν στο λαιμο τους και τους υπόλοιπους.

 

Η αντικατάσταση συσκευής ηταν εξαιρετικό ατού, τωρα σκ@τουλες.....

 

Ο Γερμανός δεν ξερω αν ασφαλίζει στο 100%

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Εγώ προτιμώ Ξηρογιανοπουλο, μικρό κόστος και 70% καλυψη. Πάλι κέρδος έχεις σε χοντρή ζημιά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλα κι εγω θα πηγαινα Κωτσοβ για το 100% και την αντικατασταση. Τωρα που τα αλλαξαν δεν....

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! Δε ξέρω αν τους τελειώσατε το στοκ στη θεσσαλονίκη, αλλά άλλα Αθηναικά καταστήματα έχουν την προσφορά. Την βρήκα ολόιδια χτες και για λίγες μέρες στον νέο Γερμανό της Γλυφάδας λόγω εγκαινίων. Οπότε το πήρα από εκεί το S9+ 64GB, Coral Blue :D . Στοκ είχανε πάντως εκεί ;)

 

Παιδιά ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω να βοήθησα κάποιους με την προσφορά!

 

Καλησπέρα στην παρέα .

Κάτοχος πλέον και εγώ της συσκευής , αλλαγή απο το Samsung S8 το οποίο θα δοθεί σύντομα σε συνάδελφο..

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου θερμά τον φίλο @ Constantinos_G7 για την ενημέρωση της μειωμένης τιμής στο συγκεκριμένο κατάστημα .

Θα τα λέμε πλέον ( όταν υπάρχει χρόνος ) εδώ..

Καλή συνέχεια σε όλους

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...