Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα .

Κάτοχος πλέον και εγώ της συσκευής , αλλαγή απο το Samsung S8 το οποίο θα δοθεί σύντομα σε συνάδελφο..

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου θερμά τον φίλο @ Constantinos_G7 για την ενημέρωση της μειωμένης τιμής στο συγκεκριμένο κατάστημα .

Θα τα λέμε πλέον ( όταν υπάρχει χρόνος ) εδώ..

Καλή συνέχεια σε όλους

 

Να ρωτήσω πόσο πήγε η συσκευή αν επιτρέπεται από το συγκεκριμένο κατάστημα στη Γλυφάδα.. ??απορία το έχω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να ρωτήσω πόσο πήγε η συσκευή αν επιτρέπεται από το συγκεκριμένο κατάστημα στη Γλυφάδα.. ??απορία το έχω

 

Αν πατήσεις το link θα δεις τιμές για όλα... http://www.germanosglyfada.gr/smartphones/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας!!! Εγώ την πάτησα το πήρα χωρίς να ξέρω στις 10 του μήνα δηλαδή την προπερασμένη δευτέρα δεν ξέρω βέβαια αν είχε βγει αυτή η προσφορά στα 638 από σκρουτζ phone gallery... Αλλά δεν πειράζει!!! Πάντως μεγάλη προσφορά
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανενας που ν εχει gcam που να δυλευει σε s9 plus χωρις να κρασαρει;

Ειχα ενα για note 8 που δουλευε και το portrait στη μπροστινη αλλα περιέργως δε δουλευει στο s9..

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω πόσο πήγε η συσκευή αν επιτρέπεται από το συγκεκριμένο κατάστημα στη Γλυφάδα.. ??απορία το έχω

 

Καλησπέρα ,

Όπως έχει ήδη απαντηθεί , η συσκευή κόστισε 587 ευρώ.

Θεωρώ αρκετά καλή τιμή για την συγκεκριμένη συσκευή.

Για λίγο χρόνο με αυτό λοιπόν , μέχρι να μειωθεί (σε λογικά πλαίσια) η τιμή του Note 9. .

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανενας που ν εχει gcam που να δυλευει σε s9 plus χωρις να κρασαρει;

Ειχα ενα για note 8 που δουλευε και το portrait στη μπροστινη αλλα περιέργως δε δουλευει στο s9..

 

GCam_5.1.018.177470874.41362666__N6_1.8

 

Αυτη δουλευει προς το παρων. Μονο πισω καμερα πορτρετο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Όπως έχει ήδη απαντηθεί , η συσκευή κόστισε 587 ευρώ.

Θεωρώ αρκετά καλή τιμή για την συγκεκριμένη συσκευή.

Για λίγο χρόνο με αυτό λοιπόν , μέχρι να μειωθεί (σε λογικά πλαίσια) η τιμή του Note 9. .

Ξερουμε αν μπορει να εκδοθει τιμολόγιο χωρίς την παρουσια μου εκει αλλα να στειλω εναν φιλο μου;;;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν μπορει να εκδοθει τιμολόγιο χωρίς την παρουσια μου εκει αλλα να στειλω εναν φιλο μου;;;
Λογικά ναι, αλλά θα πρέπει να μιλήσεις με το κατάστημα που σε ενδιαφέρει για να δεις τι χαρτιά θέλουν για να κόψουν το τιμολόγιο με 0% ΦΠΑ.

 

 

Έχω βάλει το Google Calendar, γιατί με βολεύει περισσότερο σαν widget. Πέρα από την απενεργοποίηση ειδοποιήσεων του stock υπάρχει άλλος τρόπος να μη παίρνω δίπλα notifications; Δεν γίνεται disable το Samsung calendar από τις ρυθμίσεις.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν μπορει να εκδοθει τιμολόγιο χωρίς την παρουσια μου εκει αλλα να στειλω εναν φιλο μου;;;

 

ναι, θελει το αφμ για το τιμολογιο, μιας μερας βεβαιωση απο taxis οτι λειτουργει το αφμ που θα κοπει το τιμολογιο, υπευθυνη δηλωση του ατομου με το αφμ ότι θα παραλαβει καποιος αλλος το τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Όπως έχει ήδη απαντηθεί , η συσκευή κόστισε 587 ευρώ.

Θεωρώ αρκετά καλή τιμή για την συγκεκριμένη συσκευή.

Για λίγο χρόνο με αυτό λοιπόν , μέχρι να μειωθεί (σε λογικά πλαίσια) η τιμή του Note 9. .

 

είναι dual η συσκευή?

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή το κινητό μου είναι από Αγγλία τι αντάπτορας xρειαζομαι για τον φορτιστή; τι να προσέξω μη μου καεί; :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή το κινητό μου είναι από Αγγλία τι αντάπτορας xρειαζομαι για τον φορτιστή; τι να προσέξω μη μου καεί; :wacko:

 

Σχεδόν όλα τα καταστήματα με είδη κινητής και ηλεκτρονικά έχουν ευρωπαϊκούς ανταπτορες.

Αυτούς θα ζητήσεις και να μην ανησυχείς.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν όλα τα καταστήματα με είδη κινητής και ηλεκτρονικά έχουν ευρωπαϊκούς ανταπτορες.

Αυτούς θα ζητήσεις και να μην ανησυχείς.

 

Δηλ Ευρωπαϊκό θα ζητήσω;μη μου δώσουν κανένα κινεζικό κι έχω θέματα..(σορρυ είμαι λίγο άσχετη με αυτά)

Link to comment
Share on other sites

Δηλ Ευρωπαϊκό θα ζητήσω;μη μου δώσουν κανένα κινεζικό κι έχω θέματα..(σορρυ είμαι λίγο άσχετη με αυτά)

Ανταπτορα θα ζητήσεις από αγγλική σε ελληνική πρίζα. That's all.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

GCam_5.1.018.177470874.41362666__N6_1.8

 

Αυτη δουλευει προς το παρων. Μονο πισω καμερα πορτρετο

 

 

Δεν με αφήνει να βάλω κανένα gcam γράφει δεν εγκαταστηθηκε η εφαρμογή ενώ παλιότερα έβαζα.. Πως να το ξεκολλήσω δεν έχω τι να κάνω εκκαθάριση θέλω να βγάζω πορτραίτο με την gcam γιατί στο s8 plus έβγαζα κ με φλας πορτραίτο κ ήταν κομπλέ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα την εφαρμογή αλλά μια θα κολλάει μια δεν μ. Δείχνει τις φώτο όταν βάζω φλας.. Δυστυχώς δεν μ δουλεύει καλά με πορτραίτο ίσως έχω βάλει λάθος ρύθμιση Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα την εφαρμογή αλλά μια θα κολλάει μια δεν μ. Δείχνει τις φώτο όταν βάζω φλας.. Δυστυχώς δεν μ δουλεύει καλά με πορτραίτο ίσως έχω βάλει λάθος ρύθμιση

 

Δεν δουλευει το φλας. Πορτρετο μονο με φυσικο φωτισμο.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή με τις gcam για λίγο καιρό παιδιά..

Σε κανα μήνα με 2, θα έχουμε κάποια version της προκοπής (θέλω να πιστεύω)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όταν κάνω backup στο Samsung cloud τα αρχεία μπορώ με κάποιο τρόπο να τα δω?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

30/7 αγορασμένο από mediamarkt , ήρθε η ώρα του να κάνει επίσκεψη στη smartec...

 

Επιστροφή από το service της smartec , και εντυπώσεις :

 

Πράγματι , διαπίστωσα και εγώ οτι είναι σωστοί επαγγελματίες και με γρήγορες υπηρεσίες. Σε 1 ημέρα έφτιαξαν τη ζημιά και μου το έστειλαν πίσω με courier στην επαρχία που μένω (περιοχή Λαμίας).

 

Διάγνωση "no or faulty display" και επισκευή με "αλλαγή οθόνης" καθώς και αντικατάσταση της μπαταρίας.

Το μόνο που πλήρωσα είναι τα μεταφορικά πέρα-δώθε με το courier. Προσεγμένη συσκευασία για τη μεταφορά και καλυμμένο με ζελατίνες όλο το κινητό.

Δωράκι, πουγκί υφασμάτινο samsung για να μην γρατζουνιέται η συσκευή :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι δεν μου ερχονται ειδοποιησεις μετα απο καποιο χρονο που η συσκευη παραμενει με σβηστη οθονη;

 

Δεν εχω ενεργοποιημενη εξοικονομηση δεδομενων, εχω ρυθμισει το WiFi παντα ενεργο κατα την κατασταση αδρανειας, εχω βαλει τις εφαρμογες που με ενδιαφερουν στην λιστα "Εφαρμογες χωρις παρακολουθηση" απο τις ρυθμισεις μπαταριας. Τελος εχω απενεργοποιησει απο καθε εφαρμογη ξεχωριστα την "βελιστοποιηση χρησης μπαταριας" και εχω ενεργοποιημενο το "να επιτρεπεται δραστηριοτητα στο παρασκηνιο".

 

Τιποτα, μολις σβησει η οθονη και μετα απο καποιο διαστημα νεκρωνουν ολα, μολις πατησω το κουμπακι και αναψει η οθονη, σκανε ολες μαζι μαζεμενες. Ας μου πει καποιος κατι γιατι εχω εκνευριστει παρα πολυ με το κωλοτηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι δεν μου ερχονται ειδοποιησεις μετα απο καποιο χρονο που η συσκευη παραμενει με σβηστη οθονη;

 

Δεν εχω ενεργοποιημενη εξοικονομηση δεδομενων, εχω ρυθμισει το WiFi παντα ενεργο κατα την κατασταση αδρανειας, εχω βαλει τις εφαρμογες που με ενδιαφερουν στην λιστα "Εφαρμογες χωρις παρακολουθηση" απο τις ρυθμισεις μπαταριας. Τελος εχω απενεργοποιησει απο καθε εφαρμογη ξεχωριστα την "βελιστοποιηση χρησης μπαταριας" και εχω ενεργοποιημενο το "να επιτρεπεται δραστηριοτητα στο παρασκηνιο".

 

Τιποτα, μολις σβησει η οθονη και μετα απο καποιο διαστημα νεκρωνουν ολα, μολις πατησω το κουμπακι και αναψει η οθονη, σκανε ολες μαζι μαζεμενες. Ας μου πει καποιος κατι γιατι εχω εκνευριστει παρα πολυ με το κωλοτηλεφωνο.

Εξαφανίζεται και το wifi και επανεμφανίζεται όταν ενεργοποιείς την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εξαφανίζεται και το wifi και επανεμφανίζεται όταν ενεργοποιείς την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι, υπάρχει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...