Jump to content

Samsung Galaxy A8 [2018]


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, επιλογή για dark mode έχει το τηλέφωνο... Όχι με χρήση θέματος από το Galaxy theme....

 

 

εδω και 2 μερες ξαφνικα δεν μπορω να μπω σε εφαρμογες. με πεταει αμεσως εξω. δεν μπορω να δουλεψω. ουτε τα mails μου δεν μπορω να δω απο το gmail. εφαρμογες οπως viber, skype, google chrome, gmail και πολλες αλλες σταματησαν να λειτουργουν. μπορειτε να βοηθησετε???

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

 

Έχεις δοκιμάσει να το κάνεις μια επανεκκίνηση....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 836
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω κάνει πολλές επανεκκινήσεις. Έχω κάνει clear cache και data των εφαρμογών αλλά τπτ. Το μόνο που δεν έχω κάνει είναι factory reset. Να προχωρήσω σε αυτό; Τι άλλο να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει οι εφαρμογές να μπορούν να τρέχουν και από sd? Για βγάλε την sd και δες αν σου κάνει το ίδιο...
the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει οι εφαρμογές να μπορούν να τρέχουν και από sd? Για βγάλε την sd και δες αν σου κάνει το ίδιο...

 

οταν βγαζω την sd δεν εχω εφαρμογες..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο δικό μου μετά απ'το update έφαγε σκάλωμα η εφαρμογή μηνύματα. Ανοίγει και σε πριν προλάβω να πατήσω σε κάποιο μήνυμα κλείνει, έκανα εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή αλλά τίποτα. Κατέβασα το handcent sms και τα βλέπω κανονικά

 

εβγαλες ακρη με το προβλημα σου? στο δικο μου οτι κανει το δικο σου το κανει σε πολλες εφαρμογες οπως gmail, email, google, chrome, viber και διαφορες αλλες..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης απεγκατεστησα και επανεγκατεστησα ξανα τις εφαρμογες που δεν λειτουργουν αλλα παλι τα ιδια:( η καθε εφαρμογη που δεν ανοιγει γραφει πχ. Gmail keeps stopping - App info, Close app, Send feedback

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν κατάλαβα καλά κανε την εγκατάσταση των εφαρμογών χωρίς την sd μέσα...

 

ok θα το δοκιμασω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και σε μένα η μπαταρία σα να πέφτει πολύ γρήγορα τωρα τελευταία.. νομίζω ειναι μετα την αναβάθμιση..
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,και εγω εχω παρατηρησει μια ξαφνικη διαφορα στη διαρκεια της μπαταριας,μετα την τελευταια αναβαθμιση...κατι αντιστοιχο μου ειπε και φιλος με s8.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μετά την τελευταία αναβάθμιση (security patch Οκτωβρίου) παρατήρησα βελτίωση στο δακτυλικο αποτύπωμα.Το παρατήρησε κανείς;

Η μέρα με τη νύχτα. Πριν είχα πολλές αστοχίες ένω τώρα μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kαι σ΄εμενα μετα απο αναβαθμηση η διαρκεια της μπαταριας εχει μειωθει αισθητα, ενω συγχρονως η φορτηση φτανει μεχρι το 70% περιπου και μετα σταματαει, χρειαζεται να ξαναβαλω το καλωδιο για να συνεχισει να φορτιζει, ξερει κανενας τι μπορει να συμβαινει ???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδες καλησπέρα, συνέχεια τωρα τελευταία μου έρχεται ενημέρωση στο κινητό για αναβάθμιση του messenger αλλα δε με αφηνει να την κανω το κινητό γιατί λεει "για λόγους ασφαλείας δεν επιτρέπεται η εγκατάστση άγνωστων εφαρμογών απο αυτή την πηγή στο τηλέφωνό σας". Σας έχει συμβεί κατι ανάλογο, τι κανω?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το τηλεφωνο το εχω 1.5 χρονο για 350ευρω ειναι απογοητευση.

 

Κρίμα, όμως γιατι το λες αυτό? εγω το έχω 1 χρόνο κ κατι αλλά το πήρα προσφορά στα 250. Ειμαι ακόμα πολύ ικανοποιημενος σε όλους τους τομείς εκτός απο τη μπαταρία που θα μπορούσε να ήταν καλύτερη..

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο,το έχω περίπου 1,5 χρόνο.Το πήρα 260 ευρώ σε προσφορά.Μέχρι τώρα είναι τέλειο,,εκτός από τη μπαταρία,που μετά το χρόνο πέφτει πιο γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο το εχω 1.5 χρονο για 350ευρω ειναι απογοητευση.

 

Κρίμα φίλε μου,εμείς έχουμε 2 Α8 1 χρόνο και κάτι.Για μένα είναι το πιο "πλήρες" Galaxy A που έχει βγάλει η Samsung μέχρι σήμερα,τόσο σε ποιότητα υλικών που ειναι ιδιο επιπεδο με τα S,αλλα και τα specs του ειναι υπεραρκετά.Ειναι αδιάβροχο,νομίζω και το μόνο galaxy A πλέον,με έχει σώσει αυτό μια φορά.Καμερες μια χαρά.Γενικα είναι ένα τηλέφωνο,που για όσους δεν είναι κυνηγοί των specs,Η χρήση του καθημερινά είναι πολύ κοντά σε επιπέδο ναυαρχίδας.Απο τις καλύτερες αγορές μου κ μακάρι να βγάλει κι άλλα τέτοια Α στο μέλλον η Samsung!

Μου είχε βγει 180 ευρώ με τιμολογιο χωρις φπα :)

Link to comment
Share on other sites

10αρα σίγουρα δεν θα δούμε, αποτην άλλη το τηλέφωνο εκτός από επεξεργαστή ναυαρχίδας δεν έχει να ζηλέψει τίποτα. Το χω 1.5 χρόνο και φοβάμαι μήπως πάθει κάτι γιατί δεν βρίσκω κάτι αντίστοιχο να το αναπληρώσω. Αδιάβροχο, ραδιόφωνο, premium κατασκευή, καλές κάμερες και πόσα αλλά.
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα καινούρια Α60 Α70 κτλ όντως δεν είναι αδιάβροχα ή κανω κάτι λάθος;
Δυστυχώς δεν είναι, άσε που είναι και παντόφλες
Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο το εχω 1.5 χρονο για 350ευρω ειναι απογοητευση.

 

Γιατί το πήρες τότε φίλε μου ?

Με το ζόρι στο βάλανε στο χέρι?

Με παρωπίδες έκανες την αγορά?

Δηλαδή τι άλλο θες από μια συσκευή για να σε γοητεύσει?

Η συσκευή είναι τέλεια 1,5 χρόνο τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα!!

:lol::lol: ρε κάτι ανθρωποι που υπαρχουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα φίλε μου,εμείς έχουμε 2 Α8 1 χρόνο και κάτι.Για μένα είναι το πιο "πλήρες" Galaxy A που έχει βγάλει η Samsung μέχρι σήμερα,τόσο σε ποιότητα υλικών που ειναι ιδιο επιπεδο με τα S,αλλα και τα specs του ειναι υπεραρκετά.Ειναι αδιάβροχο,νομίζω και το μόνο galaxy A πλέον,με έχει σώσει αυτό μια φορά.Καμερες μια χαρά.Γενικα είναι ένα τηλέφωνο,που για όσους δεν είναι κυνηγοί των specs,Η χρήση του καθημερινά είναι πολύ κοντά σε επιπέδο ναυαρχίδας.Απο τις καλύτερες αγορές μου κ μακάρι να βγάλει κι άλλα τέτοια Α στο μέλλον η Samsung!

Μου είχε βγει 180 ευρώ με τιμολογιο χωρις φπα :)

Μεγαλη απατη samsung εγω ειμαι απογοητευμενος μετα και το a3 που ειχα και χαλασε θυρα usb. Το τηλεφωνο σκαλωνει ασχημα απο τοτε που πηρε την 9 γιατι δεν εχει καλη καρτα γραφικων και απλα το διαφημιζαν σαν οκταπυρηνο και καλα 2.5 ghz

Δεν επιτρεπεται για ενα τετοιο τηλεφωνο. Καμερα του ειναι χαλια .

Προσωπικα εγω παρηγγειλα iphone . Σκεφτειτε αν το επαιρνα περυσι και ειμουν και 300 στην τζεπη η τουλαχιστον να επαιρνα τοτε το s7

Κλασικο παραδειγμα η φτηνια τρωει τον παρα

Link to comment
Share on other sites

Aπο τις καλυτερες συσκευες σειρας Α που εχει βγει ποτε με πολυ καλη ποιοτητα υλικων και αριστο μεσαιο μεγεθος για να το κουβαλας μαζι σου.Ειδικα η ποιοτητα του μου αρεσει περισσοτερο απο το S9 που εχω .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A8 [2018]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...