Jump to content

Samsung Galaxy A8 [2018]


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πραγματικά, είναι το καλύτερο samsung,που έχω πάρει μέχρι σήμερα.Είναι γρήγορο,αδιάβροχο,βολικό στη μεταφορά και το μοναδικό με λαμπάκι ειδοποιήσεων.Τα νέα που βγαίνουν δυστυχώς δεν έχουν τίποτε από αυτά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 836
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το καλύτερο από την σειρά Α το a8 όπως και το (galaxy alpha) κάτοχος και των δυο!!:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λόγω δουλειάς πρέπει να έχω και ένα εταιρικό νούμερο,Δυστυχώς το A8 μου είναι μονοκαρτο.Μηπως θα μπορούσα να βάλω τη μια απο της 2 κάρτες ως ESIM;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδες πηρατε το μηνυμα απο τη ΓΓΠΠ? εγω οχι γιατι ειναι απενεργοποιημενες οι ειδοποιησεις εκτακτης αναγκης και δε μπορω να τις ενεργοποιησω... εχει κανεις αλλος αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Ομοίως παιδιά, ο διακόπτης είναι δεξιά αλλά δεν είναι μπλε (είναι γκρι). Τιιιιι γίνεται, ξέρει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει έρθει ειδοποίηση, αλλά δεν ξέρω που να βρω την ρύθμιση για δω

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει έρθει ειδοποίηση, αλλά δεν ξέρω που να βρω την ρύθμιση για δω

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μηνύματα – ρυθμίσεις - ρυθμίσεις ειδοποίησης έκτακτης ανάγκης - ειδοποιήσεις έκτακτης ανάγκης

Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα – ρυθμίσεις - ρυθμίσεις ειδοποίησης έκτακτης ανάγκης - ειδοποιήσεις έκτακτης ανάγκης
Είναι ενεργοποιημενες και οι τρεις επιλογές

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιούσα άλλη εφαρμογή μηνυμάτων μου ήρθε το μήνυμα αλλά με κανονικό ήχο μηνύματος που έχω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Από τα καλύτερα κινητά που έχω πιάσει στα χέρια μου σαν πακέτο για την εποχή του και δεν έχω πιάσει και λίγα τα τελευταία χρόνια.Αν ήμασταν ένα χρόνο πριν μπορεί να το είχα ξαναπάρει.Κάπου το είδε το μάτι μου και είπα να πω και γω τα δικά μου σχόλια... Ο S_Wind ξέρει
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μετα το update μαιου, το κιν ζεσταινεται πολύ, εχει παρατηρησει κανεις αλλος κάτι τέτοιο?
Link to comment
Share on other sites

Μετα το update μαιου, το κιν ζεσταινεται πολύ, εχει παρατηρησει κανεις αλλος κάτι τέτοιο?
Για την ώρα οχι. Ψάχνω να βρω τον αντικαταστάτη του με super amoled, radio, ip68 και μαζεμενο και δεν βγαίνει τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα οχι. Ψάχνω να βρω τον αντικαταστάτη του με super amoled, radio, ip68 και μαζεμενο και δεν βγαίνει τίποτα

 

Καλά δεν νομίζω πως φταίει το update μάλλον το update του καιρού που πιάσαμε 35αρια μέσα Μαΐου θα φταίει.Οταν και τώρα το αλλάξω μετά από κάνα χρόνο,κάτι πιο μαζεμένο θα ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

πιο μαζεμένο απο το δικό μας και με την ίδια ποιότητα μόνο το s10e βλέπω... αλλα παλιωσε
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μείνει με του Φεβρουαρίου χωρίς κανένα πρόβλημα !

Και σκέφτομαι να πάρω του Μαΐου τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα οχι. Ψάχνω να βρω τον αντικαταστάτη του με super amoled, radio, ip68 και μαζεμενο και δεν βγαίνει τίποτα

 

Ανέβαλε την αντικατάσταση. Εκτός αν έχει χαλάσει.

Δεν υπάρχει τίποτα εκεί γύρω στα 350 ευρώ που να αξίζει σαν κι αυτό. Αν πάρουμε και το 10αρι θα το κρατήσω άλλα δύο χρόνια. Έχω ακόμα ελπίδες.

Για τον φίλο που ρωτάει για θερμοκρασία δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Ε εντάξει λογικο όμως σε παιχνίδι και με αυτόν τον καιρό να ανεβάζει

Link to comment
Share on other sites

Ανέβαλε την αντικατάσταση. Εκτός αν έχει χαλάσει.

 

Δεν υπάρχει τίποτα εκεί γύρω στα 350 ευρώ που να αξίζει σαν κι αυτό. Αν πάρουμε και το 10αρι θα το κρατήσω άλλα δύο χρόνια. Έχω ακόμα ελπίδες.

 

Για τον φίλο που ρωτάει για θερμοκρασία δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Ε εντάξει λογικο όμως σε παιχνίδι και με αυτόν τον καιρό να ανεβάζει

Ευτυχώς το χω σε τέλεια κατάσταση. 10αρα δε θα πάρει οπότε αναγκαστικά μόλις σταματήσουν οι ενημερώσεις ασφαλείας πρέπει να αντικατασταθεί
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό,είναι απίθανο.Μετά από 1,5 χρόνο σκληρής χρήσης,η μπαταρία άρχισε να πέφτει.Δε μπορώ να βρω στα χρήματα αυτά κάποιο άλλο ισάξιο.Αυτό και το s4, που είχα παλιά,είναι από τα καλύτερα που πέρασαν από τα χέρια μου.Παιδιά όσο για τη 10 την είδα.Προσωπικά δεν είδα σπουδαίες διαφορές από την 9.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Οντως το κινητό τελικά είναι απίθανο. Το πήρα στις διακοπές, έβγαλα βιντεο και φωτό μέσα στην πισίνα δεν έπαθε τίποτα σκυλί, ηλιοβασιλέματα που δεν είχε πέσει εντελώς το φως πολύ καλές φωτό, όλοι ήθελαν να βγάλουν με το δικό μου κινητό, ακόμα το ίδιο γρήγορο μετά απο 2 χρόνια, ψάχνω αντικαταστάτη στα 250 που το είχα πάρει κ δε βρίσκω με τπτ..
Link to comment
Share on other sites

παιδες υπάρχει gcam για το κινητό μας? την εχει εγκαταστήσει κανεις για να μας πει αποψεις? αν υπάρχει link και οδηγίες εγκατάστσης καλοδεχούμενα :)
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Λοιπόν μετά τα τελευταία δυσάρεστα νέα από τη σαμσουνγκ ότι σταματά και τις ενημερώσεις ασφαλείας είμαι σε αναζήτηση νέου κινητού. Έκανα πρόσφατα μια δοκιμή και αγόρασα ένα iPhone 12 mini αλλά δε τη πάλεψα και το πούλησα. Ψάχνω αντικαταστάτη με τουλάχιστον 3.5 αρι jack ραδιόφωνο ip68 και καλή κάμερα
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, και εγω εχω παραγγείλει το iphone 12 για αντικατάσταση του Α8 μου, compact, ελαφρύ, καλή κάμερα και οθόνη και ip68.. αυτά ηθελα και γω. Ημουν μεταξύ του iphone 12 και του pixel 4a 5G. Αλλά γιατί δεν την πάλεψες με το mini? Σε δυσκόλεψε το οικοσύστημα της apple?
Link to comment
Share on other sites

Συνάντησα αρκετά προβλήματα όπως ότι δεν λειτουργούσε με το ρολόι μου Huawei gt 2, στην εφαρμογή της Πειραιώς πάντα κολλούσε, δεν υπήρχε μέρα που να μη μου καταναλώσει 100 mb χωρίς να μπαίνω στο ίντερνετ έκλεισα siri miri και πάλι δεν, έπρεπε να κατεβάσω το gboard για να εχω πρόβλεψη λέξεων, οταν ήθελα να βάλω μουσική στο κινητό έπρεπε αναγκαστικά να χρησιμοποιω το iTunes. Και άλλα πολλά, ευτυχώς βρήκα και το δωσα και πήρα τα χρήματα μου πίσω. Τώρα τι κάνω είναι το θέμα
Link to comment
Share on other sites

Απο εμένα πας σε pixel. Μικρό μέγεθος κ βάρος, πολύ καλή κάμερα και android για να συνεργάζεται με όλα αυτά που είπες. Και το s21 θα σκεφτόμουν το απλό
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A8 [2018]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...