Jump to content

Proficiency : Michigan / Cambridge


Dead Angel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Yπάρχει κάποια ενημέρωση από το Μίσιγκαν ότι φέτος θα ανακοινωθούν νωρίτερα;

 

επισήμως όχι ούτε στην ελληνοαμερικανική ένωση, ούτε στο Michigan..

 

EliMiNaToR, τα παιδιά από την Κω που λες, από το internet τα βρίσκουν? σε ποιο site?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδώ και εγώ όταν το είχα πάρει πρώτα τα είδα εγώ και μετά αυτός απο το φροντιστήριο!!! χεχε

 

http://www.hau.gr/hau/jsp/en/en_7_7.jsp

MostWant3d..mess with the best..stay with the rest!

Στην ερώτηση αν θα κάνετε δωρεά οργάνου..η απάντηση πάρε τα @@ μου θεωρείτε θετική?!

ρεεεεε μην παίρνετε ναρκωτικαααα!! δεν φτάνουν για όλους!! Windows 0 - Linux 1

Link to comment
Share on other sites

Εεεεππππ...

 

Καταρχάς συγχαρητήρια στον nick_ts157!!!!!

 

Καταδεύτερον πριν λίγο γύρισα απ'τις εξετάσεις του cambridge.. Βασικά δεν είμαι ευχαριστημένη από αυτά που έγραψα-κλασικά- οπότε θα δείξει! Α... καλά, τι ήταν αυτό το part 3 στο reading?? Χάθηκα εντελώς.. Αφήστε που είχαμε διακοπή ρεύματος (στο reading) για ένα τέταρτο..:wacko:

 

Αυτά πάνω κάτω.. Κανείς άλλος εντυπώσεις?

•*•Let the music be your master, will you heed the master's call?•*•
Link to comment
Share on other sites

Εεεεππππ...

 

Καταρχάς συγχαρητήρια στον nick_ts157!!!!!

 

Καταδεύτερον πριν λίγο γύρισα απ'τις εξετάσεις του cambridge.. Βασικά δεν είμαι ευχαριστημένη από αυτά που έγραψα-κλασικά- οπότε θα δείξει! Α... καλά, τι ήταν αυτό το part 3 στο reading?? Χάθηκα εντελώς.. Αφήστε που είχαμε διακοπή ρεύματος (στο reading) για ένα τέταρτο..:wacko:

 

Αυτά πάνω κάτω.. Κανείς άλλος εντυπώσεις?

 

 

 

Σας ευχαριστω Funky και dentist_GATE7 !! Οσο για το Cambridge, πριν λιγο γυρισα και εγω.. Ηταν αρκετα δυσκολο (το reading μου φανηκε ισως πιο ευκολο απο το UOE,ναι απιστευτο!!Το writing καλουτσικο ενω το listening ετσι και ετσι), αλλά οπως ειπες και εσυ, θα δειξει :)

Καλα αποτελεσματα να εχουμε παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έδινα σήμερα, το reading ήταν κάπως δύσκολο,use of english ομως πιστεύω ότι μας αποζημίωσε γιατί ήταν πανεύκολο. Εντωμεταξύ σε εμάς οι επιτηρητές μας βοηθούσαν και διόρθωναν τα λάθη μας! Το κακό είναι ότι το ίδιο έγινε και στο listening, κατά τη διάρκειά του!!! Να προσπαθείς να ακούσεις τι λέει το cd και να'χεις το μπάρμπα να ρωτάει: "το 4 δεν είναι το b? βάλτε το b!". Είχαμε και μια πανηλίθια επιτηρήτρια, λες και ήταν δεσμοφύλακας στο Άουσβιτς. Τσ τσ τσ...

 

Άντε να δούμε και στα προφορικά τι θα γίνει...

 

Τα αποτελέσματα του Cambridge πότε βγαίνουν? Άκουσα κάτι για Σεπτέμβρη αλλά δεν το'χω διασταυρώσει.

 

Καλά μας αποτελέσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έδινα σήμερα, το reading ήταν κάπως δύσκολο,use of english ομως πιστεύω ότι μας αποζημίωσε γιατί ήταν πανεύκολο. Εντωμεταξύ σε εμάς οι επιτηρητές μας βοηθούσαν και διόρθωναν τα λάθη μας! Το κακό είναι ότι το ίδιο έγινε και στο listening, κατά τη διάρκειά του!!! Να προσπαθείς να ακούσεις τι λέει το cd και να'χεις το μπάρμπα να ρωτάει: "το 4 δεν είναι το b? βάλτε το b!". Είχαμε και μια πανηλίθια επιτηρήτρια, λες και ήταν δεσμοφύλακας στο Άουσβιτς. Τσ τσ τσ...

 

Άντε να δούμε και στα προφορικά τι θα γίνει...

 

Τα αποτελέσματα του Cambridge πότε βγαίνουν? Άκουσα κάτι για Σεπτέμβρη αλλά δεν το'χω διασταυρώσει.

 

Καλά μας αποτελέσματα!!!

Σας βοήθησαν?????? Κι εγώ θέλω... Ειδικά στο listening που μας γονάτισε... Όλα τα υπόλοιπα μου φάνηκαν normal αν εξαιρέσουμε ότι το reading ήταν λίγο τεράστιο... Για αποτελέσματα έχω ακούσει μέσα Αυγούστου, τουλάχιστον τις προηγούμενες χρονιές έτσι έγινε...

 

Anyway, με τη νίκη!!!

Seeing the good meme si tout va si mal...
Link to comment
Share on other sites

κανένα νέο για Michigan?? εμείς που έχουμε πεθάνει στο άγχος πότε θα τα μάθουμε? και πέρσυ έτσι έγινε? η Β. Ελλάδα τα πήρε Μάη κι οι υπόλοιποι Ιούλιο??

 

καλή επιτυχία στα παιδιά που έδιναν Cambridge

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω Funky και dentist_GATE7 !! Οσο για το Cambridge, πριν λιγο γυρισα και εγω.. Ηταν αρκετα δυσκολο (το reading μου φανηκε ισως πιο ευκολο απο το UOE,ναι απιστευτο!!Το writing καλουτσικο ενω το listening ετσι και ετσι), αλλά οπως ειπες και εσυ, θα δειξει :)

Καλα αποτελεσματα να εχουμε παιδια!!

 

Τίποτα! :)

 

Καλά, αλήθεια?? Εμένα με δυσκόλεψε πολύ το reading πάντως(όχι σε όλα τα parts αλλά γενικότερα σε σχέση με τα άλλα).. Ενώ το use βατό, άσχετα που έκανα κάτι χαζά λάθη :fool:΄Οσο για την έκθεση πολλές μουντζούρες.. :( Έβγαλα την πρώτη 400 + λέξεις και άντε να διαγράφεις μετά.. Στο 2ο επέλεξα proposal.. Αλλά και εκεί μπορούσα καλύτερα..Για το listening πάλι δε μιλάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω! Εκτός απ'το δεύτερο part που μάλλον έχω 2 λάθη.

 

Και εγώ έδινα σήμερα, το reading ήταν κάπως δύσκολο,use of english ομως πιστεύω ότι μας αποζημίωσε γιατί ήταν πανεύκολο. Εντωμεταξύ σε εμάς οι επιτηρητές μας βοηθούσαν και διόρθωναν τα λάθη μας! Το κακό είναι ότι το ίδιο έγινε και στο listening, κατά τη διάρκειά του!!! Να προσπαθείς να ακούσεις τι λέει το cd και να'χεις το μπάρμπα να ρωτάει: "το 4 δεν είναι το b? βάλτε το b!". Είχαμε και μια πανηλίθια επιτηρήτρια, λες και ήταν δεσμοφύλακας στο Άουσβιτς. Τσ τσ τσ...

 

Άντε να δούμε και στα προφορικά τι θα γίνει...

 

Τα αποτελέσματα του Cambridge πότε βγαίνουν? Άκουσα κάτι για Σεπτέμβρη αλλά δεν το'χω διασταυρώσει.

 

Καλά μας αποτελέσματα!!!

 

Omg.. :wacko: :confused:

 

Τέσπα..Θα δούμε το καλοκαίρι τι ψάρια πιάσαμε!

 

Καλά αποτελέσματα σε όλους!

•*•Let the music be your master, will you heed the master's call?•*•
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έδινα σήμερα, το reading ήταν κάπως δύσκολο,use of english ομως πιστεύω ότι μας αποζημίωσε γιατί ήταν πανεύκολο. Εντωμεταξύ σε εμάς οι επιτηρητές μας βοηθούσαν και διόρθωναν τα λάθη μας! Το κακό είναι ότι το ίδιο έγινε και στο listening, κατά τη διάρκειά του!!! Να προσπαθείς να ακούσεις τι λέει το cd και να'χεις το μπάρμπα να ρωτάει: "το 4 δεν είναι το b? βάλτε το b!". Είχαμε και μια πανηλίθια επιτηρήτρια, λες και ήταν δεσμοφύλακας στο Άουσβιτς. Τσ τσ τσ...

 

Άντε να δούμε και στα προφορικά τι θα γίνει...

 

Τα αποτελέσματα του Cambridge πότε βγαίνουν? Άκουσα κάτι για Σεπτέμβρη αλλά δεν το'χω διασταυρώσει.

 

Καλά μας αποτελέσματα!!!

 

 

Επιτρεπει το British Council να γινονται τετοια πραγματα??? Αν ειναι αληθεια, ειναι πραγματικα ντροπη για την οργανωση των εξετασεων τους που θελουν να θεωρουνται κυριοι! :confused: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Επιτρεπει το British Council να γινονται τετοια πραγματα??? Αν ειναι αληθεια, ειναι πραγματικα ντροπη για την οργανωση των εξετασεων τους που θελουν να θεωρουνται κυριοι! :confused: :mad:

 

Κι όμως...! Ακόμα και σε εμάς φάνηκε κάπως! Εμένα δεν με βοήθησαν τόσο, αλλά κάποια παιδιά που ήταν πιο αδύναμα τους είπαν πχ. όλη την άσκηση που σε τρεις προτάσεις ταιριάζει μια λέξη. Και το αστείο είναι ότι στα παιδιά που έδιναν advance απείλησαν να τους πάρουν τα γραπτά αν τα δουν να μιλάνε μεταξύ τους! Άσε που κάποιες από τις απαντήσεις που μας ξεφούρνισαν ήταν 100% λάθος!!! Τι να πώ...

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως...! Ακόμα και σε εμάς φάνηκε κάπως! Εμένα δεν με βοήθησαν τόσο, αλλά κάποια παιδιά που ήταν πιο αδύναμα τους είπαν πχ. όλη την άσκηση που σε τρεις προτάσεις ταιριάζει μια λέξη. Και το αστείο είναι ότι στα παιδιά που έδιναν advance απείλησαν να τους πάρουν τα γραπτά αν τα δουν να μιλάνε μεταξύ τους! Άσε που κάποιες από τις απαντήσεις που μας ξεφούρνισαν ήταν 100% λάθος!!! Τι να πώ...

 

 

Οχι, δεν κατηγορω εσενα εννοειται Στελλα! Αλλά το οτι οι επιτηρητες ηταν προφανως απο το Βρετανικο Συμβουλιο και επετρεψαν να γινει κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Μούφες μου ακούγοντε αυτά :) Να υπάρχει κουτσομπολιό στο forum πράγματα...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον προηγούμενο χρόνο έδινα Cambridge Proficiency σε κτίριο που είχε κλείσει το φροντιστήριο Axon και οι επιτηρητές είχαν καρτελάκια Axon.

Δεν παρατήρησα αν έπαιξε καθόλου αντιγραφή, αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν στο listening.

Οι δύο επιτηρήτριες όταν τελείωσε το cd μας άφησαν στην τάξη για κανένα 2λεπτο και αυτές βγήκαν έξω. Δε χρειάζεται να σας πω τι έγινε μέσα στην αίθουσα!:D

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Michigan,ορισμένα αποτελέσματα έχουν βγει (δε ξέρω αν έχουν βγει όλα όμως).Στη παρακάτω σελίδα βρήκα τα δικά μου και ορισμένων φίλων μου.Καλή επιτυχία!

http://orfeas.hau.gr/

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Michigan,ορισμένα αποτελέσματα έχουν βγει (δε ξέρω αν έχουν βγει όλα όμως).Στη παρακάτω σελίδα βρήκα τα δικά μου και ορισμένων φίλων μου.Καλή επιτυχία!

http://orfeas.hau.gr/

Για Lower μιλάς ή για proficiency; και επίσης εκεί που λέει school code και password τι έβαλες;; Γιατί απ ότι κατάλαβα είναι κωδικοί που έχουν τα φροντηστήρια...
Link to comment
Share on other sites

αμάν κι άλλη βόμβα βραδιάτικα!! δε μπορούμε να βάλουμε κωδικό υποψηφίου? φαντάζομαι κάποιοι θα δίνουν και ανεξάρτητα.. διευκρίνησε αν θες, lower ή proficiency είναι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φίλος μου που έδωσε michigan στην Πάτρα,έμαθε χθες ότι το πέρασε.Εγώ ακόμα τίποτα,(αν κ έδωσα και εγώ στη Πάτρα,αλλά από διαφορετικό φροντιστήριο),

τέλος πάντων καλή επιτυχία σε όλους

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν κατηγορω εσενα εννοειται Στελλα! Αλλά το οτι οι επιτηρητες ηταν προφανως απο το Βρετανικο Συμβουλιο και επετρεψαν να γινει κατι τετοιο!

 

Το ξέρω ότι δε με κατηγόρησες! Απ'ότι κατάλαβα οι επιτηρητές ήταν από ένα φροντιστήριο της Ηλιούπολης αν θυμάμαι καλά, και όχι του Βρετανικού Συμβουλίου, πήρε το μάτι μου μια εγγλέζα αλλά μετά εξαφανίστηκε!

 

Μούφες μου ακούγοντε αυτά :) Να υπάρχει κουτσομπολιό στο forum πράγματα...

 

Έχω κανένα κέρδος με το να λέω ψέμματα? Δε νομίζω! :mad:

 

Συγχαρητήρια στα παιδιά που τα κατάφεραν!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτρεπει το British Council να γινονται τετοια πραγματα??? Αν ειναι αληθεια, ειναι πραγματικα ντροπη για την οργανωση των εξετασεων τους που θελουν να θεωρουνται κυριοι! :confused: :mad:

 

Νίκο, μα το britishcouncil δεν είναι τίποτα παραπάνω από μια παρέα βαρβάρων [ © Liakopoulos ], που εκμεταλλεύτηκαν καταστάσεις και την έχουν δει intellectual άτομα.. την τύφλα τους δηλαδή, αλλά οκ... :lol:

Stumbling, crawling, falling, trying to reach for you...
Link to comment
Share on other sites

Νίκο, μα το britishcouncil δεν είναι τίποτα παραπάνω από μια παρέα βαρβάρων [ © Liakopoulos ], που εκμεταλλεύτηκαν καταστάσεις και την έχουν δει intellectual άτομα.. την τύφλα τους δηλαδή, αλλά οκ... :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Συγχαρητηρια σε οσους πηραν το Michigan !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...