Jump to content

[OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφορουμητες εχει κανενας στα υποψιν του κανενα εκπτωτικο κουπονι η κανενα promo code σαν αυτο που ειχε βγαλει το XDA για αγορα αξεσουαρ??

Θελω να παρω 1-2 θηκουλες και τα ακουστικα τα Bullets για το 5Τ αλλα αμα υπαρχει κατι να κοψουμε γιατι οχι. Δυστυχως αυτο απο το XDA δε δουλευει πια

 

Καπου ειχα διαβασει οτι αμα κανεις verified την συσκευη στο account σου σου δινουν καποια εκτωση για αγορα αξεσουαρ αλλα δεν μου εχει ερθει κατι

 

Το δοκίμασα μόλις και ισχύει. Στη δοκιμή μου το ποσό ήταν πάνω από 50 Ευρώ όπως αναφέρει και το νήμα στο xda.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 599
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε μου εισαι σιγουρος?? Ποιον κωδικο εβαλες ακριβως?? Εγω εβαλα εκει που λεει για promo codes το XDA_OnePlus και μου λεει maximum redemption of this order reached

και η παραγγελια ειναι μαζι με τα μεταφορικα πανω απο 50€

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που το δοκίμασα δουλεύει πάντως...

 

Η παραγγελία σου χωρίς μεταφορικά πόσο κοστίζει? Νομίζω τα 50 ευρώ είναι χωρίς τα μεταφορικά.

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έφυγαν και τα skin σε 3 εργάσιμες ημέρες τελικά ενώ μου είχαν έγραψαν 7-10 όταν πήρα την επιβεβαίωση της παραγγελίας:p

 

b8079567f8175b659962c4cfd15776a0.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει ξενέρωμα με το tempered glass.....το έβγαλα να το βάλω καλύτερα γιατί είχα σε 2 γωνίες αέρα (=δεν κολλούσε για κάποιο λόγο) και νομίζω κατάφερα να το κάνω χειρότερα.

 

@$$@#%$@#$##!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει ξενέρωμα με το tempered glass.....το έβγαλα να το βάλω καλύτερα γιατί είχα σε 2 γωνίες αέρα (=δεν κολλούσε για κάποιο λόγο) και νομίζω κατάφερα να το κάνω χειρότερα.

 

@$$@#%$@#$##!!!!

αστο φιλε το τζαμακι αποδειχτηκε μεγαλη μουφα και εγω τα ιδια τελεια εκατσε αλλα εχει θεματα στο touch και κανει γκρι την οθονη . παντως οποιος δοκιμασει κατι καλυτερο σε τζαμακι ας το αναφερει εδω γιατι πολλα ατομα εχουν θεμα

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

τσαμπα το 20αρικο δηλ ? θα μπορουσα να παρω κι αλλη θηκη .. δεν κανει δουλεια το τζαμι της εταιρειας Η απλα μπαινει δυσκολα ?
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία από tempered ....θα πρέπει να απαντήσουν οι γκουρού επι του θέματος για να καταλάβω και γω αν έχω κάνει τεράστια πατάτα 'η πράγματι υπάρχει θέμα με το συγκεκριμένο...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξαναλέω ότι με δυσκόλεψε στην αρχή αλλά τελικά μπήκε πολύ καλά. Δεν έχω θέμα αφής ούτε γκρίζα οθόνη.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

τα dbrand ερχονται πολυ γρηγορα, απο Καναδα κιολας!

 

Σε προηγούμενη παραγγελία 28-11 έφυγαν και 7-12 παρέλαβα :lol:

 

Εδώ δύσκολα βέβαια τόσο γρήγορα με περίοδο εορτών.

Λογικα την εβδομάδα μετά των Θεοφανείων το καλό σενάριο:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

τα dbrand ερχονται πολυ γρηγορα, απο Καναδα κιολας!
Εγώ 13 παράγγειλα και 23 μου ήρθε μήνυμα ότι έφυγαν. Ακόμα να παραλάβω. Και φυσικά αναμένω με το νέο έτος Δεν το λες και πολύ γρήγορα... Βέβαια πέσαμε στις γιορτές. Ερώτηση: θα έρθει σημείωμα από ελτα; standard shipping είχα βάλει.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 13 παράγγειλα και 23 μου ήρθε μήνυμα ότι έφυγαν. Ακόμα να παραλάβω. Και φυσικά αναμένω με το νέο έτος Δεν το λες και πολύ γρήγορα... Βέβαια πέσαμε στις γιορτές. Ερώτηση: θα έρθει σημείωμα από ελτα; standard shipping είχα βάλει.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μπορει να εχουν χαλασει, εγω δυο φορες που πηρα ηρθε σε 5 εργασιμες, μαλιστα την 1η ηρθε μεσα στην ιδια εβδομαδα, νομιζω απο Δευτερα σε Παρασκευη. Ερχεται με απλο ταχυδρομιο, ενας φακελος ειναι (τα skins εστω)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 13 παράγγειλα και 23 μου ήρθε μήνυμα ότι έφυγαν. Ακόμα να παραλάβω. Και φυσικά αναμένω με το νέο έτος Δεν το λες και πολύ γρήγορα... Βέβαια πέσαμε στις γιορτές. Ερώτηση: θα έρθει σημείωμα από ελτα; standard shipping είχα βάλει.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Έχω παράγγειλει 11 φορές τελευταία 2.5 έτη από dbrand.

8 η 9 στις 11 μου τα έφερε ο ταχυδρόμος των ΕΛΤΑ σπίτι μου αφήνοντας τα κατω από την εξώπορτα της άυλης( σε διπλοκατοικία είναι δεν ανησυχώ ποτέ να τα βουτήξει άλλος :p )

 

2-3 φορές πήρα ειδοποιητήριο και πήγα στα ΕΛΤΑ της περιοχής μου και παρέλαβα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Ευχαριστώ για την πληροφορία παιδιά.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλε κανείς nillkin glass; αν ναι από που; το σκέφτομαι πλέον να πάρω από ali μ αυτά που γίνονται πιο πολύ για τον χρόνο παράδοσης. καμιά πρόταση;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλε κανείς nillkin glass; αν ναι από που; το σκέφτομαι πλέον να πάρω από ali μ αυτά που γίνονται πιο πολύ για τον χρόνο παράδοσης. καμιά πρόταση;

 

Καλημέρα.

Χρόνια Πολλά και καλή χρονιά με υγεία.

Έχω παραγγείλει εγώ nillkin tempered glass.

Από ebay αλλά ακόμα δεν έχω παραλάβει.

Γενικά περιμένω ένα σορό θήκες και tempered.

Για την ώρα είμαι με την εργοστασιακή μεμβράνη και την carbon bumper.

Η συγκεκριμένη θήκη είναι ότι καλύτερο στα μάτια μου και στο χέρι μου.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά με υγεία! έριξα τελικά μια παραγγελία για nillkin glass από bangood με priority direct mail και βλέπουμε

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Χρόνια Πολλά και καλή χρονιά με υγεία.

Έχω παραγγείλει εγώ nillkin tempered glass.

Από ebay αλλά ακόμα δεν έχω παραλάβει.

Γενικά περιμένω ένα σορό θήκες και tempered.

Για την ώρα είμαι με την εργοστασιακή μεμβράνη και την carbon bumper.

Η συγκεκριμένη θήκη είναι ότι καλύτερο στα μάτια μου και στο χέρι μου.

 

Καλημέρα η carbon bumper το πίσω μέρος είναι σκληρό πλαστικό και γύρω γύρω σαν λάστιχο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η carbon bumper το πίσω μέρος είναι σκληρό πλαστικό και γύρω γύρω σαν λάστιχο;

 

Ναι έτσι ακριβώς..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Αν είχα πληρώσει κανονικά πάντως τη sandstone θα έκλαιγα τα λεφτά μου. Χωρίς να πέσει κάτω, με όση πίεση μπορεί να δεκτει στη τσέπη του μπουφάν, άνοιξε η πάνω δεξιά γωνία. Και πάει προς τα πίσω το σπάσιμο σιγά σιγά.....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

usb c to usb

Για σύνδεση με το αυτοκίνητο τι τύπο καλωδίου ψάχνουμε;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

τέτοιου είδους θήκες ποτέ δεν με ενθουσίαζαν. οι bumper cases τους παντως και ιδιαίτερα η carbon είναι άριστες και δεν παχαίνουν καθόλου!

 

Αν είχα πληρώσει κανονικά πάντως τη sandstone θα έκλαιγα τα λεφτά μου. Χωρίς να πέσει κάτω, με όση πίεση μπορεί να δεκτει στη τσέπη του μπουφάν, άνοιξε η πάνω δεξιά γωνία. Και πάει προς τα πίσω το σπάσιμο σιγά σιγά.....

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...