Jump to content

Google Pixel 2 XL


jimmmysil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να μου βρεις ένα Pixel 3xl στα χρήματα αυτά σε παρακαλώ?

Και εάν το βρεις κάτι θα κάνω και για σένα.

Ευχαριστώ

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Για pixel 2 μιλουσα φιλε μου.Αν βρεις 3 θελω και γω

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"Δεν παιζουν αυτες οι τιμες για pixel 2 kai xl.Σε αυτα τα χρηματα βρισκεις pixel 3."

 

Αυτό ήταν το σχόλιο σου.

Μάλλον δεν ξέρεις τι γράφεις τότε.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μηπως η συζητηση εχει ξεφυγει απο το θεμιτο περιεχομενο του νηματος?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

μηπως η συζητηση εχει ξεφυγει απο το θεμιτο περιεχομενο του νηματος?

 

 

Ένα ντε. Τσουρέκια...

Πόσο θα πουλήσει ο ένας, πόσο θα αγοράσει ο άλλος.

Κούραση.

Link to comment
Share on other sites

Ένα ντε. Τσουρέκια...

Πόσο θα πουλήσει ο ένας, πόσο θα αγοράσει ο άλλος.

Κούραση.

 

Και να πεις οτι μας ενδιαφερει κιολας, παει στο διαολο! Πουληστε τα οσο θελετε και αγοραστετα, επισης οσο θελετε. Αυτο που καποιοι εχουν αναγκη απο λιγη σημασια και ενδιαφερον στο να "πουλησουν" μουρη στους αλλους, λεγεται εγωκεντρικος και οχι εξυπνος πωλητης.

 

*Υπαρχει καπου κανενας οδηγος με την διαδικασια σεταρισματος για esim της cosmote?

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καπου κανενας οδηγος με την διαδικασια σεταρισματος για esim της cosmote?

 

Παλιά θυμάμαι υπήρχε επιλογή να προσθέσεις sim(esim) και θα σκάναρες barcode. Πλέον δεν βλέπω να υπάρχει αυτή η επιλογή οπότε ίσως γίνεται μόνο με factory reset και εγκατάσταση της esim κατά το αρχικό σετάρισμα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παλιά θυμάμαι υπήρχε επιλογή να προσθέσεις sim(esim) και θα σκάναρες barcode. Πλέον δεν βλέπω να υπάρχει αυτή η επιλογή οπότε ίσως γίνεται μόνο με factory reset και εγκατάσταση της esim κατά το αρχικό σετάρισμα.

 

Ωωωω, μην μου λες τετοια ρε συ. Θυμαμαι στην αρχη που ειχε επιλογη για esim-sim, αλλα, δεν παιζει να κανω factory μονο για τον συγκεκριμενο λογο. Αν υπαρχει κατι χωρις factory, ας μου πει καποιος, αλλιως, μια και καλη factory με την εκδοση Q οταν κυκλοφορησει.

Link to comment
Share on other sites

Ωωωω, μην μου λες τετοια ρε συ. Θυμαμαι στην αρχη που ειχε επιλογη για esim-sim, αλλα, δεν παιζει να κανω factory μονο για τον συγκεκριμενο λογο. Αν υπαρχει κατι χωρις factory, ας μου πει καποιος, αλλιως, μια και καλη factory με την εκδοση Q οταν κυκλοφορησει.

 

Και με την ελπίδα ότι με Q θα υπάρχει και η δυνατότητα έστω και μέσα από dev settings για dual sim dual standby όπως την είχαν δώσει σε Q beta 2.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

απο προστασια οθονης τη βαλατε?

πουλαει κανεις καμια θηκη google?

 

Της google, οχι.

Εχω κανα 3-4 ομως που δεν τις θελω/χρησιμοποιω σε αριστη κατασταση. Αν θελεις, στειλε pm να σου στειλω φωτο να τις δεις. Κριμα να τις σουταρω.

 

Οσο για την προστασια, οι περισσοτεροι εχουμε dome glass.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Της google, οχι.

Εχω κανα 3-4 ομως που δεν τις θελω/χρησιμοποιω σε αριστη κατασταση. Αν θελεις, στειλε pm να σου στειλω φωτο να τις δεις. Κριμα να τις σουταρω.

 

Οσο για την προστασια, οι περισσοτεροι εχουμε dome glass.

 

dome εχει ιστορια στην τοποθετηση...

καμια καλη ζελατινα αν δεν καθεται καλα το τζαμι?

σκεφτομαι να βαλω καμια dbrand Πισω, ζελατινα μπροστα αν δε βρω θηκη της google ....και να το κρατησω ετσι με οποιο κοστος εαν πεσει

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Σας εχει γινει η αλλαγη εμφανισης του play store?
Ναι με 15.3.17. Εκκαθάριση cache και force stop.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Η διπλή κάρτα λειτουργεί πλέον στο Pixel 2 XL; Ταυτόχρονα εννοώ χωρίς να πρέπει να κλείσεις την άλλη.
Με Pie σίγουρα όχι. Σε Q beta 4 δεν ξέρω τι έχουν κάνει.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημερωση για οσους δεν το σκεφτηκαν, ενδεχομενος.

 

Αν ποτε σας ξεκολλησει καπως το dome απο τα πλαγια, δεν χρειαζεται να αλλαξετε ολοκληρο το τζαμι. Αν εχετε 2ο μπουκαλακι κολλας, αδειαστετο μεσα καπου (εγω το εβαλα σε τασακι) και με ενα μαχαιρακι παρτε με την μυτη του μαχαιριου λιγη κολλα και ξεκινηστε να γεμιζεται τα κενα. Μετα βαζεται το uv και ετοιμο. Το εκανα σημερα το απογευμα και εγινε οπως οταν το ειχα πρωτοβαλει χωρις να χρειαστει να "καψω" το 2ο τζαμακι που εχω + μια ακομα κολλα.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις, πως μπορουμε να δουμε καποιες εφαρμογες που εχουμε σε τι arch τρεχουν?
Δοκίμασε το skit

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pavelrekun.skit

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβασα, αλλα, που ακριβως το δειχνει στις εφαρμογες?
Με arch νόμιζα ότι εννοείς το target os platform κάθε εφαρμογής, αλλά μάλλον εννοείς κάτι άλλο

Τι ακριβώς εννοείς με arch?

Link to comment
Share on other sites

Με arch νόμιζα ότι εννοείς το target os platform κάθε εφαρμογής, αλλά μάλλον εννοείς κάτι άλλο

Τι ακριβώς εννοείς με arch?

 

Εννοω, με ποια εφαρμογη μπορουμε να δουμε ποιες εφαρμογες τρεχουν σε 64bit και ποιες σε 32 απο αυτες που εχουμε στο κινητο μας.

Link to comment
Share on other sites

Εννοω, με ποια εφαρμογη μπορουμε να δουμε ποιες εφαρμογες τρεχουν σε 64bit και ποιες σε 32 απο αυτες που εχουμε στο κινητο μας.
Πιστεύω ότι δεν είναι σαν τα windows

 

Εφόσον ο επεξεργαστής είναι 64 bit, μάλλον είναι και όλες οι εφαρμογές

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι δεν είναι σαν τα windows

 

Εφόσον ο επεξεργαστής είναι 64 bit, μάλλον είναι και όλες οι εφαρμογές

 

Οχι, δεν ειναι ετσι ακριβως.

https://android-developers.googleblog.com/2019/01/get-your-apps-ready-for-64-bit.html?m=1

 

Επισης, υπαρχουν .apk που ειναι armeabi-v7a που ειναι 32bit και .apk που ειναι arm64-v8a που ειναι 64bit.

 

Οπως φαινεται και σε αυτη την φωτο.

https://ibb.co/v4qL9Gg

 

Και οι εκδοσεις του viber πχ που βρηκα, οπως και σε πολλα .apk εφαρμογων υπαρχουν επιλογες τετοιες.

https://ibb.co/R0bV3C0

 

*Οσο για την εφαρμογη που μου προτεινες, μαλλον, βρηκα που το αναφερει αυτο που θελω.

 

Στο facebook messenger στο τελος γραφει "arm" που λογικα ειναι 32 bit.

https://ibb.co/Mc6yTm5

 

Γιατι στο viber γραφει *arm64" που ειναι σε 64 bit που την περασα.

https://ibb.co/M5n5dNL

 

Μαλλον, οταν υπαρχει εκδοση 64 bit και το κινητο υποστηριζει 64 bit, σου φορτωνει αυτες τις εφαρμογες στο play store, αν δεν υπαρχει support εφαρμογης σε 64 ενω το κινητο σου υποστηριζει κανονικα 64 bit εφαρμογες, σου εχει εκδοση για κατεβασμα σε 32 που ειναι για ολους.

 

Οπως στην τελευταια εκδοση του Opera, που εβαλαν 64 bit support.

https://ibb.co/hc80N9M

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 2 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...