Jump to content

Google Pixel 2 XL


jimmmysil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Please delete

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανένας να πουλάνε την uag πουθενά ;;; Και εξωτερικό έστω
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Πως και άργησε έτσι το security του Αυγούστου! Λέτε να πάμε κατευθείαν σε Q?

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Δεν άργησε, το βράδυ έρχεται

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε σχέση με Ιούνιο (03.06.2019) και Ιούλιο (01.07.2019) μάλλον άργησε!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φιλαράκι την πρώτη Δευτέρα του μήνα έρχεται, είτε είναι 1 ή 5 του μηνός.

Και 22:00 ακριβώς τσεκαρε το κινητό σου

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φιλαράκι την πρώτη Δευτέρα του μήνα έρχεται, είτε είναι 1 ή 5 του μηνός.

Και 22:00 ακριβώς τσεκαρε το κινητό σου

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

:X :wacko: :lol:

Χα χα και εγώ που νόμιζα ότι μας πέρασε το Oneplus 7 Pro για τον Αύγουστο!

Όσο ζω μαθαίνω... για την πρώτη Δευτέρα του μήνα!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Μια Ελληνική ομάδα για τα κινητά της google (Pixel) στο facebook. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να συμμετέχει.

 

https://www.facebook.com/groups/932490773797997/

Link to comment
Share on other sites

Tα pixel 2 θα πάρουν μέχρι και q η παίζει να πάρουν και r?

 

Αν η R βγει Αύγουστο-Σεπτέμβριο 2020 θα την πάρουν! Και θεωρώ ότι θα την πάρουν...

 

updates-pixels.jpg

 

https://support.google.com/pixelphone/answer/4457705#when_updates

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ερχομενος απο το XL το πρωτο, αυτο εχει πιο αργο δαχτυλικο. Εχει καμμια ρυθμιση, κατι που να το κανει γρηγοροτερο?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ερχομενος απο το XL το πρωτο, αυτο εχει πιο αργο δαχτυλικο. Εχει καμμια ρυθμιση, κατι που να το κανει γρηγοροτερο?
Δεν είχα το 1 πριν αλλά εδώ δουλεύει άμεσα. Σίγουρα όσο και στο S8+ που ειχα. Δεν αντιλαμβάνομαι κάποια καθυστέρηση.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ερχομενος απο το XL το πρωτο, αυτο εχει πιο αργο δαχτυλικο. Εχει καμμια ρυθμιση, κατι που να το κανει γρηγοροτερο?
Δυστυχώς το δακτυλικό είναι σχετικά αργό και με πολλές λανθασμένες μη αναγνωρίσεις του αποτυπώματος. Σε σχέση με το 6P που είχα, ήταν το πρώτο πράγμα που με ενόχλησε και δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα το 1 πριν αλλά εδώ δουλεύει άμεσα. Σίγουρα όσο και στο S8+ που ειχα. Δεν αντιλαμβάνομαι κάποια καθυστέρηση.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Καλά το σ8 είχε απαράδεκτο δακτυλικό ,

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν βλέπω καμιά διαφορά και καμία κακη απόδοση. Και με nexus 6P που λέει ο thanos πάλι δεν βλέπω κάτι. Μιας και είχα και το 6P πριν το S8+. Το 6P το έχω κρατήσει ακόμα οπότε θα μπορούσα να το τσεκαρω λάιβ.

Τώρα χρονόμετρο δεν θα έχω βάλει αλλά προσωπικά με ενδιαφέρει να μην έχει αποτυχίες κάτι που στο 2xl δεν έχω. Ταχύτητα λίγο πολύ όλα τα ίδια μου φαίνονται καθώς ανοίγουν άμεσα.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν βλέπω καμιά διαφορά και καμία κακη απόδοση. Και με nexus 6P που λέει ο thanos πάλι δεν βλέπω κάτι. Μιας και είχα και το 6P πριν το S8+. Το 6P το έχω κρατήσει ακόμα οπότε θα μπορούσα να το τσεκαρω λάιβ.

Τώρα χρονόμετρο δεν θα έχω βάλει αλλά προσωπικά με ενδιαφέρει να μην έχει αποτυχίες κάτι που στο 2xl δεν έχω. Ταχύτητα λίγο πολύ όλα τα ίδια μου φαίνονται καθώς ανοίγουν άμεσα.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Μεγαλύτερη εντύπωση σε ότι έγραψες μου κάνει που έχεις το 6P σε λειτουργική κατάσταση και δεν έχει σκάσει bootloop ή μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλύτερη εντύπωση σε ότι έγραψες μου κάνει που έχεις το 6P σε λειτουργική κατάσταση και δεν έχει σκάσει bootloop ή μπαταρία

 

Δεν ειναι απαραιτητο να παθει bootloop.

Και το δικο μου, μια χαρα ειναι...ακομα...με 1 φορα αλλαγης μπαταριας στα 3 που το δουλευα.

 

*BTW, εχει προσεξει κανεις μια πιο γρηγορη καταναλωση της μπαταριας με το τελευταιο update, η ειναι η ιδεα μου η παιζει να θελει κανα 10ημερο χρησης για να στρωσει?

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλύτερη εντύπωση σε ότι έγραψες μου κάνει που έχεις το 6P σε λειτουργική κατάσταση και δεν έχει σκάσει bootloop ή μπαταρία
Είχα αλλάξει μπαταρία 5 μέρες πριν λήξει η εγγύηση. Bootloop θέματα δεν είχα ποτέ και χωρίς κερνελ που κόβει.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια προσεξα πως μου τρωει 5-6% μπαταρια σε αναμονη το βραδυ με wifi συνδεδεμενο. Πριν λιγο καιρο, μαξ να ετρωγε 2%. Εχει προσεξει και κανενας αλλος κατι αντιστοιχο?
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια προσεξα πως μου τρωει 5-6% μπαταρια σε αναμονη το βραδυ με wifi συνδεδεμενο. Πριν λιγο καιρο, μαξ να ετρωγε 2%. Εχει προσεξει και κανενας αλλος κατι αντιστοιχο?

 

Όχι δεν έχω αυξημένη κατανάλωση! Κανένα θέμα εδώ

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

οταν ειστε μεσα σε εσωτερικο χωρο, και υπαρχουν led λαμπες/φωτισμος, η καμερα σας τρεμοπαιζει στο βιντεο/φωτογραφιες?

 

https://www.androidcentral.com/pixel-22xl-exhibits-flickering-when-using-camera-under-led-lights

εδω το περιγραφει καλυτερα

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 2 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...