Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω όλα στο αυτόματο απο αποψη διαχείρησης ενέργειας , και εχασα και γω 1%

 

Τοτε ειναι θεμα 150 και κανει οντως καλυτερη διαχειριση.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου ,μου φαίνεται ότι έγινε ακόμα πιο ομαλη η χρήση στο κινητό. Πιο σβέλτο.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

https://www.gizchina.com/2018/08/28/five-new-huawei-honor-phones-joins-android-9-pie-internal-testing/

Συμφωνα με τις πληροφοριες τελη Σεπτεμβρη αρχιζει η Beta του Android Pie στις ΚΙΝΕΖΙΚΕΣ συσκευες και αν παρατηρησετε χρειαζεται να εισαι στη 8.1 για να εγκαταστησεις την 9Beta οποτε εμεις εχουμε δρομο ακομα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρασιά. Απορώ γιατί καθυστερούν τόσο πολύ σε μας την 8.1.

Ήδη επρεπε να την ειχαμε πάρει...

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρασιά. Απορώ γιατί καθυστερούν τόσο πολύ σε μας την 8.1.

Ήδη επρεπε να την ειχαμε πάρει...

 

Mate the 10 pro be with you

 

Ισχυει αυτο, δεν υπαρχει λογος που αργουν. Ασε που θα ειναι πολυ καλυτερη της 8.0

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.

έχω δυο κάρτες μέσα, η πρώτη cosmote και μια wind μονο για δεδομένα (την οποία επειδή είχα πακέτο απο cosmote την είχα απενεργοποιήσει τελείως 2 μέρες τώρα)

Όσο είχα μόνο την cosmote δεν έβλεπε αναβάθμιση (είμαι με 145 ακομη). ενεργοποιώ την wind και μπαίνω με τα δεδομένα της wind και αμέσως βρήκε την 148 (no 150 yet).

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε ένα κουλό. Πρι 15' μου εμφανίζει την 148. Μπαίνω από τις τρεις τελίτσες να κάνω προσπάθεια για λήψη πλήρους πακέτου και..... πάπαλα. Eξαφανίστηκε το update.

 

edit: Επειδή έχω 2 κάρτες, έκανα αλλαγή σε vodafone και μου την εμφάνισε. Κατεβαίνει τώρα.!!!

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.

έχω δυο κάρτες μέσα, η πρώτη cosmote και μια wind μονο για δεδομένα (την οποία επειδή είχα πακέτο απο cosmote την είχα απενεργοποιήσει τελείως 2 μέρες τώρα)

Όσο είχα μόνο την cosmote δεν έβλεπε αναβάθμιση (είμαι με 145 ακομη). ενεργοποιώ την wind και μπαίνω με τα δεδομένα της wind και αμέσως βρήκε την 148 (no 150 yet).

Σε ξενα forums το ειχαν αναφερει αυτο οτι μπορει μεσω Mobile Data να σου εμφανισει το Update

 

Ακούστε ένα κουλό. Πρι 15' μου εμφανίζει την 148. Μπαίνω από τις τρεις τελίτσες να κάνω προσπάθεια για λήψη πλήρους πακέτου και..... πάπαλα. Eξαφανίστηκε το update.

Και σε μενα το εκανε αυτο με την 148 και μετα απο περιπου 3 φορες που πατησα ληψη πληρους μου το εμφανισε.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Η 150 3μενα μου φάνηκε μια χαρά. Στα επίπεδα της 145

 

Sent from my Mate 10 pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και νομίζω είδα μεγάλη βελτίωση στο HDR

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, ποιος παίρνει 148 κ ποιος 150?Ό,τι να ναι...

 

Χθες ο Poliths ανεφερε οτι του ηρθε ΟΤΑ η 150 και εκανα ελεγχο για αναβαθμισεις και μου την εδειξε κι εμενα. Αλλος κανεις δεν ειπε οτι του ηρθε η 150 οποτε μαλλο εμεις οι 2 ειμαστε στην 150 απο εδω μεσα. Χθες ακομα πολλοι ειπαν οτι τους ηρθε η 148. Η 150 βασικα μονο για security αυγουστου αναφερει αλλα εγω και ο Poliths παρατηρησαμε καλυτερη αυτονομια στην μπαταρια εγω βεβαια σε σχεση με την 148 και ο Poliths σε σχεση με την 145.

Παντος εγω ποτε δεν περιμενα να μου ερθει η ειδοποιηση και ανα τακτα διαστηματα εκανα ελεγχο για ενημερωσεις.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Άρα, η Huawei που συνεχίζει να πετάει χαρταετό στο θέμα των αναβαθμίσεων, τώρα το τερμάτισε...
Link to comment
Share on other sites

Εγω και εσυ πρέπει να μειναμε! Χαχαχα

Είμαι και εγώ... Ενώ την προηγούμενη την είχα πάρει άμεσα. Τώρα ακόμα. Δε βιάζομαι όμως!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...Γυρισα τωρα σπιτι και ενω ημουν στην 145 εβαλα μεσα μια δευτερη καρτα της Vodafone που εχω(δεν εχω το dual sim) πατησα για ελεγχο ενημερώσεων και μου βγαλε την 150!Ξαναβαλα μεσα την κοσμοτε και τωρα κατεβαζω την full την 150!Σε οσους δεν ηρθε ακομα δοκιμαστε το!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...Γυρισα τωρα σπιτι και ενω ημουν στην 145 εβαλα μεσα μια δευτερη καρτα της Vodafone που εχω(δεν εχω το dual sim) πατησα για ελεγχο ενημερώσεων και μου βγαλε την 150!Ξαναβαλα μεσα την κοσμοτε και τωρα κατεβαζω την full την 150!Σε οσους δεν ηρθε ακομα δοκιμαστε το!

 

Επιβεβαιώνω κι εγώ με δύο sim μέσα cosmote και wind γύρισα σε δεδομένα wind και βρήκε την 148 αμέσως. Από wifi δεν την έβρισκε με τίποτα. Μας τρολάρει η cosmote? Την πέρασα κι όλα καλά προς το παρόν. Αν υπάρξει κάνα παρατράγουδο θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω και εσυ πρέπει να μειναμε! Χαχαχα

Και εγώ με COSMOTE

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι γίνετε ρε παιδιά.... χθες ήρθε οτα η 148... την έβαλα.... μόλις τώρα έσκασε 150....

 

Χθες αρχισε η διανομη της 150

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Χθες αρχισε η διανομη της 150

 

μάλλον πήρα τελευταίος την 148 και απ τους πρώτους την 150:dizzy::dizzy::dizzy:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...