Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρατε επιβεβαίωση με mail όσοι παραγγείλατε σήμερα;

 

Το εχω ρωτησει κι εγω πιο πριν φιλε μου. Οχι εγω δεν εχω παρει και μαλλον κανεις μας σημερα.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Επιβεβαίωση παραγγελίας. Με ισχύ 72 ώρες.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ περιμένω να παραλάβω. Πολύ καλή προσφορά. Παιδιά έχουμε κάποια πρόταση για καλό τζαμάκι από Ελλάδα;
http://www.extreme-mobile.gr εκεί θα βρείς ότι θες. Ό Νίκος είναι γνώστης του αντικειμένου & θα σε βοηθήσει .

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καμία αξιόλογη θήκη? Η γνήσια flip τι λέει?

Υ.Γ. το voice lte το απενεργοποίησα. Πολύ κακή ποιότητα ήχου. Δεν ξέρω αν φταίει η περιοχή.

http://www.extreme-mobile.gr

 

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Α τελεια. σε καποιους στελνουν επιβεβαιωση σε καποιους οχι? Και πληρωσα ηδη κιολας..

 

Η παραγγελια δειχνει σε κατασταση "εχει παραληφθει" σε σας που λαβατε μειλ?

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει! 1000 thanks!

 

 

Προς τι αυτή η αρνητική στάση ;

Εμένα προσωπικά με έφτιαξε! Γιατί το έκοψα τιμολόγιο στα 663 -φπα - ένα τρακοσάρι το s7 που έχω κοντά στο χρόνια αλλά σε άριστη κατάσταση - το p9 lite. Φιλαράκι άλλαξα τηλέφωνο με 50€.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α τελεια. σε καποιους στελνουν επιβεβαιωση σε καποιους οχι? Και πληρωσα ηδη κιολας..

 

Η παραγγελια δειχνει σε κατασταση "εχει παραληφθει" σε σας που λαβατε μειλ?

Εμένα μου ήρθε mail με αριθμό παραγγελίας, τα στοιχεία της παραγγελίας & από ποιό κατάστημα θα παραλάβω. Έχει ημερομηνία παραγγελίας & λέει ότι αν δεν εμφανιστώ σε 72 να παραλάβω ακυρώνεται η παραγγελία. Αυτό.

Κείμενο στην παραγγελία: Μπορείτε να προσέλθετε στο*κατάστημα*μια ώρα μετά την παραγγελία σας, εφόσον αυτή έχει γίνει τις εργάσιμες ημέρες*μεταξύ 10:00 – 20:00 και το Σάββατο μεταξύ 10:00 – 19:00. Σε κάθε άλλη περίπτωση*μπορείτε*να προσέλθετε*την επόμενη εργάσιμη ημέρα μετά τις 10:00.*Η παραγγελία σας θα παραμείνει ενεργή για 72*ώρες*.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που παρήγγειλα χθες βράδυ στο "παραγγελία έχει παραληφθεί"είναι και μου ρθε χθες ένα κλασικό τυποποιημένο μέιλ επιβεβαίωσης.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο email που μου έστειλαν λέει "Εξέλιξη παραγγελίας - Επικοινωνία". Ως αύριο πιστεύω θα ξεκαθαρίσει τι συμβαίνει.

Όταν κάνω sign in στον Κωτσόβολο στις παραγγελίες μου λέει έχει παραληφθεί.

Edited by karx
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο email που μου έστειλαν λέει "Εξέλιξη παραγγελίας - Επικοινωνία". Ως αύριο πιστεύω θα ξεκαθαρίσει τι συμβαίνει.

To email που ελαβες στο box "Εξέλιξη παραγγελίας - Επικοινωνία", απλα σου δινει πληροφοριες για το πως θα δεις την εξελιξη της παραγγελιας και τους τροπους επικοινωνιας. Δεν εχει καποια ενδειξη status και δεν εχει επεξεργαστεί κανεις την παραγγελια σου, όπως και κανενος από οσους παρηγγειλαν μεχρι σημερα. Οποτε μην ανησυχεις (τουλάχιστον για την ωρα, από αυριο θα δειξει πως θα προχωρησουν αυτές οι παραγγελιες) ;)

Επισης ειτε λαβατε, ειτε όχι email επιβεβαίωσης, δεν επιβεβαιωνει, ουτε αποκλειει το γεγονός της ορθης ροης των πραγματων.

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα πάνε όλες οι παραγγελίες. Πιστεύω όσοι πρόλαβαν να βάλουν παραγγελίες θα παραλάβουν όλοι κανονικά.

Τα περιθώρια κέρδους εφόσον συνεργάζεται στην προωθηση και η huawei είναι πολύ μεγάλα, ακόμη και σε αυτές τις τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτά τα παιχνίδια που κάνουν με τις τιμές και τα δώρα είναι λίγο μλκ. Σκεφτείτε έναν που έδωσε πριν δεκα μέρες 800 , εγώ πριν μια βδομάδα πάλι αρχική τιμή με το δώρο. Ευτυχώς που πήρα το 10% επιστροφή από eurobank. Αλλά τώρα μιλάμε για τιμή ξεφτίλα . Τελικά δεν πρέπει να βιάζεσαι να πάρεις day one

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα πάνε όλες οι παραγγελίες. Πιστεύω όσοι πρόλαβαν να βάλουν παραγγελίες θα παραλάβουν όλοι κανονικά.

Τα περιθώρια κέρδους εφόσον συνεργάζεται στην προωθηση και η huawei είναι πολύ μεγάλα, ακόμη και σε αυτές τις τιμές.

Το πιο πιθανό είναι να θέλουν να δείξουν περισσότερα κέρδη τον Δεκέμβριο, οπότε σήμερα λογικά (που είναι κλειστά και έχουν απογραφή) θα είναι η τελευταία μέρα για τα παζάρια!

 

Thumbed from my mate 10 pro!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

http://www.extreme-mobile.gr εκεί θα βρείς ότι θες. Ό Νίκος είναι γνώστης του αντικειμένου & θα σε βοηθήσει .

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.extreme-mobile.gr

 

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ αλλά ρωτάω για δοκιμασμένες από προσωπική εμπειρία των παιδιών εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτά τα παιχνίδια που κάνουν με τις τιμές και τα δώρα είναι λίγο μλκ. Σκεφτείτε έναν που έδωσε πριν δεκα μέρες 800 , εγώ πριν μια βδομάδα πάλι αρχική τιμή με το δώρο. Ευτυχώς που πήρα το 10% επιστροφή από eurobank. Αλλά τώρα μιλάμε για τιμή ξεφτίλα . Τελικά δεν πρέπει να βιάζεσαι να πάρεις day one

 

Sent from Mate 10 pro

Γιατί πήγες τόσο πίσω σκέψου αυτόν που το αγόρασε 31 Δεκεμβρίου στα 799 .

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να θέλουν να δείξουν περισσότερα κέρδη τον Δεκέμβριο, οπότε σήμερα λογικά (που είναι κλειστά και έχουν απογραφή) θα είναι η τελευταία μέρα για τα παζάρια!

Thumbed from my mate 10 pro!

Δε νομίζω γιατί η τιμολόγηση θα ξεκινήσει από αύριο. Απλά πλέον δεν γίνεται να ξαναπουλησουν στα 799 εφόσον έχουν κάνει τόσες προωθητικές ενέργειες . Θεωρητικά η τιμή θα σταθεροποιηθει χωρίς δώρα στα 599 μετά το τέλος των εορτών.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω γιατί η τιμολόγηση θα ξεκινήσει από αύριο. Απλά πλέον δεν γίνεται να ξαναπουλησουν στα 799 εφόσον έχουν κάνει τόσες προωθητικές ενέργειες . Θεωρητικά η τιμή θα σταθεροποιηθει χωρίς δώρα στα 599 μετά το τέλος των εορτών.

 

Αν ρίξουν την τιμή 200 ευρώ κάτω όπως λες, μετά από μόλις ένα μήνα από την κυκλοφορία του, θα είναι πολύ άσχημο για την εικόνα της εταιρείας.

Μόνο στο essential phone μου έρχεται στο νου που έκαναν κάτι τέτοιο.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Παζαρι πως κανουμε;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Υπάρχει ειδική σήμανση δίπλα στην φωτό του προϊόντος. Προφανώς πλέον δεν ισχύει το παζάρι για αυτό και δεν το βλέπετε.

Ρίχτε καμιά ειδοποίηση αν βγάλει πάλι στα 623 μπας και ακυρώσω αυτήν με τα 663 και πάρω το φθηνότερο.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ειδική σήμανση δίπλα στην φωτό του προϊόντος. Προφανώς πλέον δεν ισχύει το παζάρι για αυτό και δεν το βλέπετε.

Ρίχτε καμιά ειδοποίηση αν βγάλει πάλι στα 623 μπας και ακυρώσω αυτήν με τα 663 και πάρω το φθηνότερο.:p

 

:lol: Στο μυαλό μου είσαι...

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω γιατί η τιμολόγηση θα ξεκινήσει από αύριο. Απλά πλέον δεν γίνεται να ξαναπουλησουν στα 799 εφόσον έχουν κάνει τόσες προωθητικές ενέργειες . Θεωρητικά η τιμή θα σταθεροποιηθει χωρίς δώρα στα 599 μετά το τέλος των εορτών.
Χωρίς p9 όμως. Δεν μπορεί επ αόριστο να σου δίνει δώρο συσκευή αξίας 200€

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς p9 όμως. Δεν μπορεί επ αόριστο να σου δίνει δώρο συσκευή αξίας 200€

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μέχρι 7 Ιανουαρίου είναι η προσφορά με το δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαίωση σε κάποιον που πήρε χθες από Kotsolovo ήρθε?

 

Σε μένα ήρθε κανονικά.

Για ελέγξτε τα ανεπιθύμητα ή spam.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω γιατί η τιμολόγηση θα ξεκινήσει από αύριο. Απλά πλέον δεν γίνεται να ξαναπουλησουν στα 799 εφόσον έχουν κάνει τόσες προωθητικές ενέργειες . Θεωρητικά η τιμή θα σταθεροποιηθει χωρίς δώρα στα 599 μετά το τέλος των εορτών.

 

Δεν παίζει αυτό, η τιμή λιανικής από αντιπροσωπεία εκτιμώ δεν θα μεταβληθεί ούτε ευρώ. Όποιος πάρει αυτές τις μέρες από προσφορά, μετά από αγγελία μόνο για καλή τιμή... Τα νούμερα πωλήσεων που ήθελε η Huawei hellas τα "έγραψε"...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαίωση σε κάποιον που πήρε χθες από Kotsolovo ήρθε?
Τι επιβεβαίωση; Το τυπικό μήνυμα ότι έκανες παραγγελία; Αυτό έρχεται αυτόματα.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...