Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις με πήρε ο κωτσοβολος ήρθε στην αποθήκη το κινητό φεύγει Δευτέρα και το έχω τρίτη

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό, καλή παραλαβή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι, μήπως έρθει και η δική μας σειρα κάποια στιγμή. Προπαραγγελία 27 -10-2017 στις 10 το πρωί από public. Κάποια στιγμή πιστεύω να ξεμπουκώσει...

Με το καλό να παραλάβεις λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Γκρινια στην γκρινια με πηρε το πλαισιο ότι ηρθε και αυριο το πρωι παω να το παρω.64gb Silver:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή πιστεύω να ξεμπουκώσει...

Με το καλό να παραλάβεις λοιπόν!

Καλησπερα φιλε μ μακαρι να παραλαβω και εγω που μαι στην Κυπρο με το καλο απο τον Ηατζιμιτσην οπου κρατησε τα στοιχεια μου η κοπελα ταυτοτητα ημερομηνια γεννησης μου τηλεφωνο που θα μπει πανω η συσκευη αφου ξεπληρωσω βεβαια την προηγουμενη μου που εχω τωρα επανω την ιφισταμενη μου και θα γινει red plus με 470ευρω μπροστα αφου πληρωσα τα 2/4 των λεφτων αυτων σε 240ευρω. Ξεπληρωνω τν παλια μ συσκευη 406ευρω μου ειπε και ειμαι και εγω στην λιστα αναμονης αντε να δουμε. Η Κυπρος θα ναι τελευταια μετα απο την Ελλαδα ; Επειδη η Cyta δεν με ενημερωσε ειναι ιδιοι οι προμηθευτες με τον Ηατζιμιτσην αρα να υποθεσω οτι θα ναι και οι ιδιοι προμηθευτες με την Vodafone Greece ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μ μακαρι να παραλαβω και εγω που μαι στην Κυπρο με το καλο απο τον Ηατζιμιτσην οπου κρατησε τα στοιχεια μου η κοπελα ταυτοτητα ημερομηνια γεννησης μου τηλεφωνο που θα μπει πανω η συσκευη αφου ξεπληρωσω βεβαια την προηγουμενη μου που εχω τωρα επανω την ιφισταμενη μου και θα γινει red plus με 470ευρω μπροστα αφου πληρωσα τα 2/4 των λεφτων αυτων σε 240ευρω. Ξεπληρωνω τν παλια μ συσκευη 406ευρω μου ειπε και ειμαι και εγω στην λιστα αναμονης αντε να δουμε. Η Κυπρος θα ναι τελευταια μετα απο την Ελλαδα ; Επειδη η Cyta δεν με ενημερωσε ειναι ιδιοι οι προμηθευτες με τον Ηατζιμιτσην αρα να υποθεσω οτι θα ναι και οι ιδιοι προμηθευτες με την Vodafone Greece ;

 

Ok φίλε,καταλάβαμε τι θα κάνεις αλλά ειλικρινά έχεις κουράσει. Λες τα ίδια και τα ίδια. Λίγο πιο χαλαρά ρε συ.

Link to comment
Share on other sites

Ok φίλε,καταλάβαμε τι θα κάνεις αλλά ειλικρινά έχεις κουράσει. Λες τα ίδια και τα ίδια. Λίγο πιο χαλαρά ρε συ.

 

Εγώ θέλω περισσότερες λεπτομέρειες :):p:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Παραγγελία στο Public με 2 διαφορετικά accounts 00:30 27/10/2017 . 1 64GB και 1 256GB . Καμία ενημέρωση ακόμα.

 

Μιλώντας χτες με φίλο μου που δουλεύει στο τεχνικό τμήμα μου είπε ότι δεν έχω καμία τύχη να παραλάβω σύντομα καθώς καθημερινά οι υπάλληλοι του Public βάζουν σε σειρά προτεραιότητας φίλους και γνωστούς .

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Παραγγελία στο Public με 2 διαφορετικά accounts 00:30 27/10/2017 . 1 64GB και 1 256GB . Καμία ενημέρωση ακόμα.

 

Μιλώντας χτες με φίλο μου που δουλεύει στο τεχνικό τμήμα μου είπε ότι δεν έχω καμία τύχη να παραλάβω σύντομα καθώς καθημερινά οι υπάλληλοι του Public βάζουν σε σειρά προτεραιότητας φίλους και γνωστούς .

00:30 27-10-2017 δεν είχαν ανοίξει ακόμα οι παραγγελίες παγκοσμίως. Επομένως μέλλον τις έκανες 00:27 28/10.

Σιγά τους πολλούς φίλους που έχουν και εξυπηρετούν! Πιστεύω ότι μέσα στη βδομάδα που έρχεται οι περισσότεροι θα παραλάβουν.

Link to comment
Share on other sites

00:30 27-10-2017 δεν είχαν ανοίξει ακόμα οι παραγγελίες παγκοσμίως. Επομένως μέλλον τις έκανες 00:27 28/10.

Σιγά τους πολλούς φίλους που έχουν και εξυπηρετούν! Πιστεύω ότι μέσα στη βδομάδα που έρχεται οι περισσότεροι θα παραλάβουν.

Όχι φίλε μου κάνεις λάθος . Οι παραγγελίες στο Site του Public άνοιξαν 00:01 27/10/2017 . Και αν πήγαινες σε κατάστημα σου κράταγαν το όνομα και σε έβαζαν ως προπαραγγελία και από τις 26/10

 

Untitled-2.jpg?dl=0

Edited by DuAl_SuN

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου κάνεις λάθος . Οι παραγγελίες στο Site του Public άνοιξαν 00:01 27/10/2017 . Και αν πήγαινες σε κατάστημα σου κράταγαν το όνομα και σε έβαζαν ως προπαραγγελία και από τις 26/10

Δεν το νομίζω. Ανέβασε τη φόρμα της παραγγελίας σου. Δεν υπάρχει επίσημη παραγγελία αυτήν την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Τον πρώτο καιρό λογικό είναι να συμβαίνουν φαινόμενα που οι υπάλληλοι βολεύουν με συσκευές κάποιους φίλους

Κι εγώ κι εσείς το ίδιο θα κάναμε αν είχαμε την δυνατότητα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε όλο τον κόσμο οι προπαραγγελίες άνοιξαν τα μεσάνυχτα 27/10/2017 Edited by DuAl_SuN

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά . Αλλά φαντάσου πόσοι θα είναι αυτοί που παραγγέλνουν το συγκεκριμένο τηλέφωνο και πόσοι από αυτούς είναι φίλοι των συγκεκριμένων ατόμων! Στατιστικά δεν βγαίνει από αυτό μεγάλη καθυστέρηση!
Link to comment
Share on other sites

Δεν το νομίζω. Ανέβασε τη φόρμα της παραγγελίας σου. Δεν υπάρχει επίσημη παραγγελία αυτήν την ώρα.

 

Επιμένεις να το παίζεις έξυπνος

 

23471947_1954899711399603_8417413550493861937_n.jpg?oh=c4ec9058f88488fdd0ebfdeb0aea4bd2&oe=5A9E101D

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Φυσικά . Αλλά φαντάσου πόσοι θα είναι αυτοί που παραγγέλνουν το συγκεκριμένο τηλέφωνο και πόσοι από αυτούς είναι φίλοι των συγκεκριμένων ατόμων! Στατιστικά δεν βγαίνει από αυτό μεγάλη καθυστέρηση!

Όταν οι παραλαβές του Puplic είναι 70-100 τηλέφωνα για όλη την Ελλάδα και οι προπαραγγελίες του ξεπερνούν τα 3000 κομμάτια σίγουρα εξηγείται .

Edited by DuAl_SuN

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Επιμένεις να το παίζεις έξυπνος

 

GmUfOEXXdiI9tUTBxtQz0bnx9bpCqyD4akL-wxpdc6g?size=2048x1536&size_mode=3

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν οι παραλαβές του Puplic είναι 70-100 τηλέφωνα για όλη την Ελλάδα και οι προπαραγγελίες του ξεπερνούν τα 3000 κομμάτια σίγουρα εξηγείται .

Καμία φωτό δΕΝ φαίνεται. Προφανώς έχεις μείνει στην εκδήλωση ενδιαφέροντος. Από Σεπτέμβρη. Στείλε κανονική παραγγελία φίλε να παραλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα, στην ελλαδα επισημα οι προ-παραγγελιες ανοιξαν στις 27/10 στις 10 το πρωι και οχι νωριτερα. το ξερω γιατι προσπαθησα σε διαφορα site να καταχωρησω νωριτερα το πρωι εκεινης της μερας και δεν τα ειχα καταφερει. υπομονη παιδια , θα ερθει και σε εσας η συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Καμία φωτό δΕΝ φαίνεται. Προφανώς έχεις μείνει στην εκδήλωση ενδιαφέροντος. Από Σεπτέμβρη. Στείλε κανονική παραγγελία φίλε να παραλάβεις.

 

Ποια εκδήλωση ενδιαφέροντος αδερφέ ? Δες την φωτογραφία

 

23471947_1954899711399603_8417413550493861937_n.jpg?oh=c4ec9058f88488fdd0ebfdeb0aea4bd2&oe=5A9E101D

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα, στην ελλαδα επισημα οι προ-παραγγελιες ανοιξαν στις 27/10 στις 10 το πρωι και οχι νωριτερα. το ξερω γιατι προσπαθησα σε διαφορα site να καταχωρησω νωριτερα το πρωι εκεινης της μερας και δεν τα ειχα καταφερει. υπομονη παιδια , θα ερθει και σε εσας η συσκευη.
πολυ καλα θυμάσαι. Επίσημη παραγγελία νωρίτερα παγκοσμίως δεν υπάρχει. Εννοώ νωρίτερα από αυτό το χρονικό σημείο ανάλογα με τη ζώνη ώρας κάθε χώρας. Βεβαίως θα μπορούσες να πας σε ένα κατάστημα και να πεις σε φίλο από τις 25-10 πχ να παραγγείλεις, αλλά αυτός επίσημη παραγγελία θα έκανε από τις 10:00 το πρωί 27/10.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια εκδήλωση ενδιαφέροντος αδερφέ ? Δες την φωτογραφία

 

23471947_1954899711399603_8417413550493861937_n.jpg?oh=c4ec9058f88488fdd0ebfdeb0aea4bd2&oe=5A9E101D

παω πάσο. Συγνώμη φίλε φαίνεται ότι έχεις δίκιο. Δεν το καταλαβαίνω πάντως!

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια εκδήλωση ενδιαφέροντος αδερφέ ? Δες την φωτογραφία

 

23471947_1954899711399603_8417413550493861937_n.jpg?oh=c4ec9058f88488fdd0ebfdeb0aea4bd2&oe=5A9E101D

προφανως όσον αφορά αυτούς που παρήγγειλαν από public θα παραλάβεις από τους πρώτους. Επομένως γνωστοποίησε μας όταν παραλάβεις για να υπολογίζουμε κι εμείς . Πάντως δεν νομίζω να υπάρχουν τόσο μεγάλες καθυστερήσεις μόνο και μόνο από την καταστρατήγηση κάποιων προτεραιοτήτων.
Link to comment
Share on other sites

00:30 27-10-2017 δεν είχαν ανοίξει ακόμα οι παραγγελίες παγκοσμίως. Επομένως μέλλον τις έκανες 00:27 28/10.

Σιγά τους πολλούς φίλους που έχουν και εξυπηρετούν! Πιστεύω ότι μέσα στη βδομάδα που έρχεται οι περισσότεροι θα παραλάβουν.

 

Δεν το νομίζω. Ανέβασε τη φόρμα της παραγγελίας σου. Δεν υπάρχει επίσημη παραγγελία αυτήν την ώρα.

 

Καμία φωτό δΕΝ φαίνεται. Προφανώς έχεις μείνει στην εκδήλωση ενδιαφέροντος. Από Σεπτέμβρη. Στείλε κανονική παραγγελία φίλε να παραλάβεις.

 

πολυ καλα θυμάσαι. Επίσημη παραγγελία νωρίτερα παγκοσμίως δεν υπάρχει. Εννοώ νωρίτερα από αυτό το χρονικό σημείο ανάλογα με τη ζώνη ώρας κάθε χώρας. Βεβαίως θα μπορούσες να πας σε ένα κατάστημα και να πεις σε φίλο από τις 25-10 πχ να παραγγείλεις, αλλά αυτός επίσημη παραγγελία θα έκανε από τις 10:00 το πρωί 27/10.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παω πάσο. Συγνώμη φίλε φαίνεται ότι έχεις δίκιο. Δεν το καταλαβαίνω πάντως!

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

προφανως όσον αφορά αυτούς που παρήγγειλαν από public θα παραλάβεις από τους πρώτους. Επομένως γνωστοποίησε μας όταν παραλάβεις για να υπολογίζουμε κι εμείς . Πάντως δεν νομίζω να υπάρχουν τόσο μεγάλες καθυστερήσεις μόνο και μόνο από την καταστρατήγηση κάποιων προτεραιοτήτων.

 

Προς ενημέρωση και για να μη ξεφεύγουμε από το θέμα κανείς δεν ειναι υποχρεωμένος να αποδείξει αν παρηγγειλε μια συσκευή ή όχι, αν και η ανωτέρω απορίες προέκυψαν λόγω της ώρας παραγγελίας. Ωστόσο, δεν είναι μοναδική περίπτωση που άνοιξαν οι προπαραγγελίες μετά τα μεσάνυχτα και προς τιμή σου, αναγνώρισες πως έτσι έγινε. Ας μην αμφισβητούμε τα λεγόμενα χρηστών σε αυτά τα θέματα τουλάχιστον, και ας μου επιτρέψετε αυτή τη παρέμβαση αλλά επειδή είχα κάνει κι εγώ παραγγελίες τεσσάρων συσκευών iPhone X (δυο στην Ελλάδα και δυο στο Ηνωμένο Βασίλειο), υπήρξε σχετική αμφισβήτηση και ζητήθηκαν φωτογραφίες, αποδείξεις ή και τιμολόγια και ως επακόλουθο προς δημόσια θέα, προσωπικά αλλά και εταιρικά δεδομένα. Κάτι το οποίο αρνήθηκα και για αυτό τονίζω προσοχή στο τι ανεβάζετε γενικότερα.

 

Για να επανέλθουμε στο θέμα μας, τα gestures εξυπηρετούν πολύ στη χρήση του iPhone X. Τα συνήθισα σχετικά γρήγορα και όσοι θέλουν μπορούν να δουν αυτό το video όπου τα έχει όλα συγκεντρωμένα.

 

Video: All iPhone X gestures and interactions in under 5 minutes

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

και εγω τα συνηθισα τα gestures πολυ γρηγορα σε σημειο οταν πηγα να ξανα χρησιμοποιησω το 7+ αντι να πατησω το home button εκανα την κινηση απο κατω προς τα πανω για να γυρισω στη home screen χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Από την πρώτη μετά, τα gestures, φάνηκε πόσο πιο εύκολη κάνουν τη χρήση της συσκευής.

 

Κατά τη γνώμη μου, θα ήθελα να βάλουν μια επιλογή να εξαφανίζεται η μπάρα ένδειξης home.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά που το έχουν σχεδόν μια εβδομάδα μπορούν να μας πουν κάποιες πρώτες εντυπώσεις για την μπαταρία;και αν γίνεται σε σχέση με το 7plus;καλησπέρα. :)

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακόμα χρησιμοποιώ και τα 2 (7+ και 10) μπορώ να πω ότι η μπαταρία του είναι ελάχιστα καλύτερη στο 10. Αυτό που ίσως ξένισε κάπως είναι ότι το 10 είναι κάπως " μικρότερη" σαν συσκευή ειδικά στο κομμάτι της οθόνης. Σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους ίσως τους κακοφανει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...