Jump to content

HTC U Ultra


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του κινητού αν έχει native video call όπως τα samsung
www.i-math.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 316
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην παρέα.θα μπορούσαν να μου πουνε οι κάτοχοι της συσκευής πόσο περίπου ώρες οθόνης βγαζουν.ταυτοχρονα θα ήθελα και την χρήση που κάνουν στην συσκευή (αν πχ βγάζουν μια η παραπάνω μέρες μέχρι την αποφόρτιση της συσκευής)ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Επισης η καμερα του σαν ποιου κινητου ειναι σε ποιοτητα φωτογραφιων? Κανεις δεν το εχει παρει?

 

Παντως πρεπει να ειναι πολυ ευθραυστο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.θα μπορούσαν να μου πουνε οι κάτοχοι της συσκευής πόσο περίπου ώρες οθόνης βγαζουν.ταυτοχρονα θα ήθελα και την χρήση που κάνουν στην συσκευή (αν πχ βγάζουν μια η παραπάνω μέρες μέχρι την αποφόρτιση της συσκευής)ευχαριστώ προκαταβολικά.

Καλημερα φιλε μ με χαλαρη χρηση βγαζω μια μερα ανετα μπορω να πω με φβ ινσταγραμ κυριως αλλα τις περισσοτερες ωρες ειμαι με wifi αντι με 4G επισης οι αυτοματες ενημερωσεις απο το google play το εβαλα στο μη αυτοματο προσωπικα γιατι δεν θελω να κανει αυτοματες ενημερωσεις και να μ καταλλει την μπαταρια. Μπαινω εγω και τις κανω χειροκινητα μολις αποφορτηστη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης η καμερα του σαν ποιου κινητου ειναι σε ποιοτητα φωτογραφιων? Κανεις δεν το εχει παρει?

 

Παντως πρεπει να ειναι πολυ ευθραυστο

Η Καμερα του θα ελεγα οτι ειναι σαν και αυτη του S8.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Η Καμερα του θα ελεγα οτι ειναι σαν και αυτη του S8.

 

δε νομίζω να το φτάνει το s8, ανέβασε ωστόσο κανα δείγμα σε low light συνθήκες στο αυτόματο να δούμε

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω να το φτάνει το s8, ανέβασε ωστόσο κανα δείγμα σε low light συνθήκες στο αυτόματο να δούμε

 

Εχει ανεβασει μια σελιδα πισω

Σε οποιον δεν αρεσει το κινητο μπορει να σκασει 650 Ευρω να αγορασει το S8 :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχει ανεβασει μια σελιδα πισω

Σε οποιον δεν αρεσει το κινητο μπορει να σκασει 650 Ευρω να αγορασει το S8 :lol::lol:

 

διάβασες τι έγραψα ή έχεις επιλεκτική όραση;

είπα σε low light αυτόματες, εκει φαίνεται η δύναμη της κάμερας

αυτές που ανέβηκαν ειναι με ήλιο και σε χαμηλή ανάλυση, τι να σχολιάσω δηλαδή; τέτοιες μπορεί να τραβήξει κι ενα σιαομι των 100 ευρω

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Έχει ίδιο sensor με το πρώτο pixel με ότι αυτό μπορεί να σημαίνει. Φωτογραφικά είναι ένα κλικ καλύτερο απ το HTC 10 και με το gcam mod το αποτέλεσμα θα είναι ακόμη καλύτερο. Σ αυτά τα λεφτά είναι μονόδρομος.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο εμενα

Έχουμε κανένα δείγμα από την εφαρμογή του Google camera για αυτό εδώ το κινητό?

Edited by Theofanous
Link to comment
Share on other sites

Εσείς τι tempered glass έχετε βάλει; έβαλα το Nillkin Amazing 9H+ Pro,το οποίο δεν καλύπτει όλη την οθόνη και μάλιστα δεξιά-αριστερά δεν κολλάει καλά.Το άφησα πάνω βέβαια για προστασία,αλλά αισθητικά δεν με ικανοποιεί.
Link to comment
Share on other sites

Εχει face unlock; λειτουργεί κανείς δικαρτο με 4G alaways on να μας πει κάθε ποτέ το φορτίζει;

Καλησπερα δεν εχει face unlock.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

ανεβαστε καμια φωτογραφια απον την καμερα του ρε παιδια να δουμε

 

Καλημερα ανεβασα εδω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

 

Είπαμε αυτές είναι της πλάκας.. θέλουμε σε φουλ ανάλυση σε δύσκολες συνθήκες, οχι μικρογραφίες με λιακάδα

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το παραγγειλα. Αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε :rolleyes:

Είσαι ευχαριστημένος γενικά από το κινητό? Από ταχύτητα σε καθημερινή χρήση πως είναι? Κολλήματα γενικά στην συσκευή? Το sense?

 

Same Sh1t...Different Day.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Είσαι ευχαριστημένος γενικά από το κινητό? Από ταχύτητα σε καθημερινή χρήση πως είναι? Κολλήματα γενικά στην συσκευή? Το sense?

 

Same Sh1t...Different Day.

 

Δεν εχω κατι μεμπτο να πω ακομη. Δυο φορτισεις εχω κανει, δεν το εχω δουλεψει πολυ. Εως τωρα μια χαρα ειναι. Ακομη και το μεγεθος που φοβομουνα καλο ειναι. Ταχυτητα δεν ξερω τι να σου απαντησω, μια χαρα ειναι, δεν ξερω βεβαια με τι θες συγκριση.Κολληματα οχι.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε αυτές είναι της πλάκας.. θέλουμε σε φουλ ανάλυση σε δύσκολες συνθήκες, οχι μικρογραφίες με λιακάδα

@bill_thes της πλακας εισαι εσυ φιλε μ και δεν γινεται με φυλλ αναλυση δεν υποστηρηζιεται μονο ετσι τις εβγαλα και τις ανεβασα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις dropbox μπορείς να τις βάλεις στο public folder που σου δίνει και να τις βλέπουν όλοι.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@bill_thes της πλακας εισαι εσυ φιλε μ και δεν γινεται με φυλλ αναλυση δεν υποστηρηζιεται μονο ετσι τις εβγαλα και τις ανεβασα.

 

λοιπόν ποκοπίκο ισχυριστηκες οτι:

 

 

Η Καμερα του θα ελεγα οτι ειναι σαν και αυτη του S8.

 

εδω παραθέτω ενα δικό μου δείγμα απο το S8, έχεις να παραθέσεις κάτι ανάλογο με το ultra; στο αυτόματο και σε χαμηλό φωτισμό; να δούμε πόσο ίδια είναι;

 

34600259995_4bf1d65543_c.jpg2017-05-11_11-51-59 by vasilis poun, on Flickr

 

αλλιώς μην ασχολείσαι με το αντικείμενο αν δεν το κατέχεις

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...