Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια επαφή μου στο FB μου έστειλε ένα βίντεο,πάτησα σε αυτό,αλλά πριν ανοίξει το έκλεισα...Με πήγε σε μια άλλη σελίδα που δεν την άνοιξα...Η επαφή είχε χακαριστει...Υπαρχει κάποιος τρόπος να δω αν και εγώ έχω κακόβουλο λογισμικό στην συσκευή;;Ποτέ δεν ανοίγω τέτοια βιντεάκια,απλά έκανα δουλειά και ασυναίσθητα το άνοιξα...Πως μπορώ να δω αν υπάρχει κάποιο θέμα;;;
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλα στο 8.0 μπορούσε κάποιος να απενεργοποιήσει εντελως το κουμπάκι για το ΜπιξΜπι.

 

Στο 9.0 δεν ειναι εφικτό ;

Απενεργοποίησα το Voice /Home αλλα το κουμπάκι παραμένει.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eset.ems2.gp

 

Δοκιμάστε το eset, το free, συνήθως κάνει δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Την έκανα κιόλας(open Austria) το δικό μου.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και σε μένα η αναβάθμιση σε Pie,αλλά δυστυχώς μετά την δουλειά θα την περάσω...Το μόνο που βαριέμαι είναι το στήσιμο της συσκευής από την αρχή...

Αλλά ίσως και να είναι καλό,σχετικά με το βίντεο που μου στείλανε χθες από χακαρισμενο προφίλ στο FB...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και καλοφαγωτη η πίτα!! Μου ήρθε και εμένα , την εγκατέστησα, όλα οκ!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και καλοφαγωτη η πίτα!! Μου ήρθε και εμένα , την εγκατέστησα, όλα οκ!!

 

Έκανες επαναφορά η όχι;;;

Link to comment
Share on other sites

Έκανες επαναφορά η όχι;;;

Το έκανε η συσκευή από μόνη της όπως γίνεται συνήθως.Ολα δείχνουν οκ, θα σας πω εντυπώσεις σύντομα. Θα πάρει φωτιά το φόρουμ σήμερα, χα χα χα χα χα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατεβάζω και εγώ!!! Για πείτε πως θα το περάσουμε? Από πάνω ή με επαναφορά για πείτε γνωμες !! Παντός την προηγούμενη αναβάθμιση την πέρασα από πάνω κι δεν είχα κανένα πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Εγω με επαναφορα, οπως και την προηγουμενη.
Ήρθε και σε εμένα.

Την πέρασα χωρίς επαναφορά. Συνήθως σε μεγάλα Update κάνω. Αυτή τη φορά είπα να τη δοκιμάσω πρώτα να δω αν όλα δουλεύουν καλά. Αν όλα πάνε καλά μπορεί να μην κάνω επαναφορά, καθώς όπως και άλλα μέλη του φόρουμ, χρειάζομαι σίγουρα 3 μέρες για να το στήσω όπως θέλω.

 

Ίδωμεν... Θα σας πω εντυπώσεις σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση. Πρώτη φορά δοκιμάσω 'βρώμικη εγκατάσταση'!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Στις συσκευές Γερμανίας έχει ξεκινήσει η αναβάθμιση?? Ξέρεις κανείς??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα . Στις συσκευές Γερμανίας έχει ξεκινήσει η αναβάθμιση?? Ξέρεις κανείς??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά ξανά κοίταξα και ήρθε .

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα.

Την πέρασα χωρίς επαναφορά. Συνήθως σε μεγάλα Update κάνω. Αυτή τη φορά είπα να τη δοκιμάσω πρώτα να δω αν όλα δουλεύουν καλά. Αν όλα πάνε καλά μπορεί να μην κάνω επαναφορά, καθώς όπως και άλλα μέλη του φόρουμ, χρειάζομαι σίγουρα 3 μέρες για να το στήσω όπως θέλω.

 

Ίδωμεν... Θα σας πω εντυπώσεις σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση. Πρώτη φορά δοκιμάσω 'βρώμικη εγκατάσταση'!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ίδιο έπραξα κι εγώ. Μέχρι στιγμής όλα σούπερ, συνηθισμένος κι από την εμπειρία μου με pie στο s9+ .Κάτι που δεν είδα αν υπήρχε στην oreo, μπήκε και η επιλογή Dolby Atmos στο Ν8 .

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έπραξα κι εγώ. Μέχρι στιγμής όλα σούπερ, συνηθισμένος κι από την εμπειρία μου με pie στο s9+ .Κάτι που δεν είδα αν υπήρχε στην oreo, μπήκε και η επιλογή Dolby Atmos στο Ν8 .

Το ειδα και εγω αυτο με το Dolby Atmos.Προφανως με ακουστικα μονο θα εχουμε αυτη την ποιοτητα ηχου, γιατι το ενα και μοναδικο μας ηχειο...δεν ξερω αν το υποστηριζει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια εχει κανεις το Dex Station ?? Κανα δυο μερες τωρα μου κανει νερα, δεν φορτιζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω αυτο με το Dolby Atmos.Προφανως με ακουστικα μονο θα εχουμε αυτη την ποιοτητα ηχου, γιατι το ενα ηχείο /QUOTE]

 

Έτσι σωστά ✌

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα country of origin έχει Vietnam, αλλά στο CSC Country έχει UK & IRE/GB

Ελπίζω να βγεί σύντομα και για εμάς τους "Άγγλους"

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Εμένα country of origin έχει Vietnam, αλλά στο CSC Country έχει UK & IRE/GB

Ελπίζω να βγεί σύντομα και για εμάς τους "Άγγλους"

Υπομονή, το BREXIT φταίει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...