Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια δωστε ενα λινκ για γνησια μεβρανη σαμυ γιατι εχω παιδευτει

 

S8 https://pricecom.gr/index.php?route=product/product&product_id=2456

 

S8 plus https://pricecom.gr/index.php?route=product/product&product_id=2458

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,μιας και νεος κατοχος θα ηθελα να μου προτεινετε τι να βαλω για προστασια οθονης και για θηκη καποια λεπτη αλλα αξιοπιστη.
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Για θηκη Spigen Thin Fit η Ringke slim.

Για προστασια οθονης... Δοκιμασα αρκετες αλλα καμια δεν ειναι τελεια. Καλυτερα τη γνησια ζελατινα της samsung αλλα και παλι χανεις την τελειοτητα της οθονης. Τζαμακια χανουν την αφη σε καποια σημεια εκτος και αν σκασεις 50 αρι για το καλυτερο της αγορας.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,μιας και νεος κατοχος θα ηθελα να μου προτεινετε τι να βαλω για προστασια οθονης και για θηκη καποια λεπτη αλλα αξιοπιστη.

εγω θηκη λεπτη χωρις να χλαει τον ογκο του κινητου και με ωραιο κρατημα προτεινω την baseus ultra thin.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο ειναι το product number (πχ ΕP-TA___ ή μια φώτο) από τον φορτιστή που συνοδεύει το κινητό;

Ευχαριστώ :)

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω μετα απο ενα χρονο ταλαιπωρίας με γνήσιες μεμβράνες και διαφορα tempered glass αποφασισα. flip case και γυμνο. εχω την εντύπωση οτι αλλαξα κινητο. η οθόνη ακομα και με τη γνήσια μεμβράνη περιοριζοταν.
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω μετα απο ενα χρονο ταλαιπωρίας με γνήσιες μεμβράνες και διαφορα tempered glass αποφασισα. flip case και γυμνο. εχω την εντύπωση οτι αλλαξα κινητο. η οθόνη ακομα και με τη γνήσια μεμβράνη περιοριζοταν.

 

Το S7 edge μου, ήταν το πρώτο κινητό που δεν του είχα tempered glass και το είχα μόνο με θήκη και το πρώτο που μου έσπασε η οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα οποτε μονοδρομος για ενα καλο τζαμακι ειναι απο οτι καταλαβα το ''Whitestone Dome Glass''.Μονο ενας το φερνει?το τοποθετει κιολας?συμβατες θηκες με αυτη?
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Το S7 edge μου, ήταν το πρώτο κινητό που δεν του είχα tempered glass και το είχα μόνο με θήκη και το πρώτο που μου έσπασε η οθόνη...

 

εμςνα μου εχει σπασει οθονη και με tempered glass.... αυτο δν λεει κατι.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς βρε παιδιά.

Τα γυαλιά είναι για την αίσθηση και τις γρατσουνιές από την χρήση. Δεν ξέρω πώς κόλλησε στον κόσμο ότι προστατεύουν σε πτώσεις..

Ίσα ίσα, στις περισσότερες των περιπτώσεων είναι το πρώτο πράγμα που σπάει γιατί εξέχει συνήθως.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς βρε παιδιά.

Τα γυαλιά είναι για την αίσθηση και τις γρατσουνιές από την χρήση. Δεν ξέρω πώς κόλλησε στον κόσμο ότι προστατεύουν σε πτώσεις..

Ίσα ίσα, στις περισσότερες των περιπτώσεων είναι το πρώτο πράγμα που σπάει γιατί εξέχει συνήθως.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

ετσι ακριβώς......αν ειναι να σπάσει η οθονη απο την πτωση δν το γλιτωνεις. απλα παλαιότερα που δν ειχαμε κυρτες οθονες ηταν μια εξέλιξη το tempered glass απο την απλη μεμβράνη. Καλύτερη αίσθηση... πλέον νομίζω το "γυμνο" εχει αλλη χαρη.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου δεν μπόρεσα ποτέ έτσι κι αλλιώς να κρατήσω ζελατίνα ή tempered glass σε συσκευή.

Πάντα γυμνά και πάντα είχα μικρές γρατσουνιές που φαινόταν με κλειστεί οθόνη στο φως, αλλά ποτέ στην χρήση.

Για κάποιους μπορεί να είναι κακό, για κάποιους καλό, αλλά σημασία έχει ότι ευχαριστιέμαι τις συσκευές μου και δεν είχα ποτέ πρόβλημα :)

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου δεν μπόρεσα ποτέ έτσι κι αλλιώς να κρατήσω ζελατίνα ή tempered glass σε συσκευή.

Πάντα γυμνά και πάντα είχα μικρές γρατσουνιές που φαινόταν με κλειστεί οθόνη στο φως, αλλά ποτέ στην χρήση.

Για κάποιους μπορεί να είναι κακό, για κάποιους καλό, αλλά σημασία έχει ότι ευχαριστιέμαι τις συσκευές μου και δεν είχα ποτέ πρόβλημα :)

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

Οι μισοί απο εδώ μέσα θέλουν να το πουλήσουν για να πάρουν το επόμενο μοντέλο της Samsung γιαυτό καίγονται για προστασία της οθόνης... όπως και εγώ αλώστε!

Για να μην σπάσει.. μια θήκη τύπου Spigen φτάνει για προστασία σπασίματος αλλα οχι για τις γρατσουνιές

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Το εχω 1μιση μηνα και το προσεχω πολυ με θηκη Spigen. Ειχα για 2 εβδομαδες ζελατινα αλλα μαζευε τρελη δαχτυλια. Δοκιμασα και τζαμακι αλλα εχανε η αφη. Το τσεκαρα σημερα προσεχτικα με κλειστη οθονη και ειδα καποιες γρατζουνιες υπο γωνιες κλπ. Απο την στιγμη που φαινονται μονο σε ειδικες συνθηκες δεν με απασχολει.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει βρει κανείς θήκη που να έχει βολικό άνοιγμα για τον αισθητήρα των καρδιακών παλμών?? Ενώ οι περισσότερες έχουν πολύ βολικό άνοιγμα για το αποτύπωμα, το άλλο είναι λες και δεν θέλουν να το χρησιμοποιήσεις!! Τελευταία χρησιμοποιώ την Nilkin Nature TPU που νομίζω ότι έχει το πιο βολικό άνοιγμα για το αποτύπωμα από οποιαδήποτε άλλη έχω δοκιμάσει. Το άνοιγμα που αφήνει όμως για τους παλμούς είναι απαράδεκτο. Εννοείται αναφέρομαι στις θήκες που δεν έχουν ανοιχτή όλη την περιοχή πίσω αλλά με ανοίγματα γύρω από αποτύπωμα, κάμερα και φλας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα δοκιμασα τα γνησια ακουστικα και μου φανηκαν πολυ χαλια στο γεγονος οτι βγαινουν πολυ ευκολα ....

Επειδη τα χρησιμοποιω πολυ στο τρεξιμο καθε 2 λεπτα μου επεφταν απο τα αυτια ....

Εχεται κατι αλλο να προτεινετε ??? ειδικα καποια που θα βολευουν στο τρεξιμο ???

CASE:BitfenixNeos PSU:CoolerMaster G650M MotherBoard:AsRockH97Anniversary CPU:i5 4460 GPU:R9 380 MSI 2GΒ RAM:Kingstone HyperX (4x4) 16Gb DDR3 1866MHz HD:1TBSamsung7200RPM SSD: Samsung850evo 250GB CPU COOLER: Raijintek Aidos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα δοκιμασα τα γνησια ακουστικα και μου φανηκαν πολυ χαλια στο γεγονος οτι βγαινουν πολυ ευκολα ....

Επειδη τα χρησιμοποιω πολυ στο τρεξιμο καθε 2 λεπτα μου επεφταν απο τα αυτια ....

Εχεται κατι αλλο να προτεινετε ??? ειδικα καποια που θα βολευουν στο τρεξιμο ???

 

Μήπως πρέπει να αλλάξεις το μέγεθος από τα ελαστικά καλύμματα?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να αλλάξεις το μέγεθος από τα ελαστικά καλύμματα?

 

Το δοκιμασα αλλα παλι εχεις την αισθηση οτι θα σου πεσουν απο το αυτι ειδικα οταν τρεχεις για 1 ωρα και παραπανω δε βολευουν ..

Πιο πριν ειχα iphone και τα ακουστικα του ηταν πιο πρακτικα ...

CASE:BitfenixNeos PSU:CoolerMaster G650M MotherBoard:AsRockH97Anniversary CPU:i5 4460 GPU:R9 380 MSI 2GΒ RAM:Kingstone HyperX (4x4) 16Gb DDR3 1866MHz HD:1TBSamsung7200RPM SSD: Samsung850evo 250GB CPU COOLER: Raijintek Aidos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...