Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσφορα black Friday, θηκη μαυρη samsung 2.90€

https://www.e-shop.gr/samsung-clear-cover-ef-qg955cb-for-galaxy-s8-plus-black-p-TEL.033645

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
καλησπέρα,προχθες το κινητο επεσε απο αποσταση 0.5μ και βρηκε στη στο γ των ποδιων της καρεκλας.Του εχω περασει για προστασια οθονης το πολυδιαφημιζομενο ακριβο τζαμακι W.Dome glass σε συνδυασμό με καλης μαρκας θηκης Spingen.Το τζαμι δεν επαθε τιποτα αλλα δεν προστατεψε την οθονη με αποτελεσμα να ραγισει!!!!Σαν να μην υπηρχε καθολου προστασια.
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Το edge σημειο της οθονης ειναι το πιο ευθραυστο. Μονο θηκη που εχεξει θα μπορουσε να το προστατευσει πληρως εκει.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το ραγισμα εγινε σε σημειο που το προστατευει το τζαμακι απο πανω,χωρια οτι το τζαμακι δεν εχει το παραμικρο.Και το συγκεκριμενο τζαμακι αναγραφει ''full cover protection''!!!
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου ειχε σπασει το S8 στο ιδιο ακριβως σημειο.. Βεβαια ειχα μεμβρανη και θηκη λεπτη την Thin Fit της Spigen.

Το Dome το εβαλα 2 φορες στο S10e. Την 1η μετα απο ενα μηνα εβγαλε κολλα εσωτερικα πανω στο τζαμακι και δεν εβλεπα την οθονη σε αυτο το σημειο.

Ξαναπηρα την αποφαση μετα απο μηνες μηπως ειναι πιο τυχερος.... Σε μια βδομαδα ειχε μεγαλη γρατζουνια στην οθονη και παλι κολλα στο τζαμακι. Πεταμενα λεφτα.... Τωρα εχω τζαμακι των 10 ευρω εδω και ενα μηνα και δεν εχω το παραμικρο ψεγαδι.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καποιο τζαμακι να μου προτεινετε οικονομικο πλεον?σε συναρτηση με τη θηκη spigen Liquid Air Armor.Tο κινητο παει στην arvato(μεσω δουλειας) και θα τσεκαριστει και η μπαταρια για αντικατασταση μιας και θα το ανοιξουν.
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Εχω καποια καλωδια εκτος απο το γνησιο, παρατηρησα οτι αλλο εχει 8 επαφες μεσα αλλο 7. Θα μπορουσε να μου πει καποιος το δικο του ποσα καναλια εχει μεσα;
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Μετά από 1,5 χρόνο άριστης εφαρμογής κι αίσθησης έσπασε για άγνωστο λόγο το τζαμάκι Whitestone Dome σε S8.

Ξέρετε κανένα μαγαζί στην Αθήνα για αγορά και τοποθέτηση μιας κι όσο έψαξα δεν βρήκα;

Link to comment
Share on other sites

Techface και Mozik στον Κορυδαλλο. Ειναι απεναντι το ενα απο το αλλο....
Link to comment
Share on other sites

Techface και Mozik στον Κορυδαλλο. Ειναι απεναντι το ενα απο το αλλο....

 

Σ' ευχαριστώ πολύ...στο πρώτο το είχα αγοράσει τότε με εγκατάσταση αλλά και τα δύο δεν το έχουν αυτή την στιγμή...γενικά δεν το βρήκα πουθενά να υπάρχει διαθέσιμο για S8.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να δοκιμασεις και το T-Max. Αρκετα πιο οικονομικο Στο S20+μου εχει βγει αριστο ενω το dome στo S10e το εβαλα 2 φορες καξ τις 2 μου εμφανισε προβλημα με ξεραμενη κολλα στη μεση της οθονης...

Βεβαια την ιδια κολλα εχουν οποτε ισως εφταιγε η τοποθετηση

Link to comment
Share on other sites

Στο μυαλό μου είσαι;;;!!! Πριν διαβάσω τα 2 σχόλια σου έχω ήδη κάνει ακριβώς αυτές τις κινήσεις!!! Παρήγγειλα ήδη το T-MAX... Σ' ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...