Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πατάω στην καρδια αλλα δεν γίνετε κάτι

Πατώντας στην ♥ δε σου βγάζει αυτό;

Screenshot_2016_09_17_11_21_07.pngimages upload

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πατώντας στην ♥ δε σου βγάζει αυτό;

Screenshot_2016_09_17_11_21_07.pngimages upload

το βγάζει αυτό πατάω το forget σε 3 wifi και μετά άμα βγω από την εφαρμογή και ξανά μπω πάλι εκεί είναι το ίδιο άμα πατήσω και το κουμπάκι με την ανανέωση update το μπλε που έχει πάλι τα φέρνει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς τα φέρνει ; Συνδέεται ;

πάω εκεί που μου λετε πατάω πάνω σε ένα wifi που είχα συνδεθεί σε μια καφετερια πατάω το forget και φεύγει από την λίστα όταν όμως κλείσω την εφαρμογή και ξανά μπω νατο πάλι είναι στην λίστα

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

πάω εκεί που μου λετε πατάω πάνω σε ένα wifi που είχα συνδεθεί σε μια καφετερια πατάω το forget και φεύγει από την λίστα όταν όμως κλείσω την εφαρμογή και ξανά μπω νατο πάλι είναι στην λίστα

Είναι λογικό να είναι στη λίστα αφού είναι εντός εμβέλειας. Απλά δεν θα θυμάται το password και δεν θα συνδέεται...

Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό να είναι στη λίστα αφού είναι εντός εμβέλειας. Απλά δεν θα θυμάται το password και δεν θα συνδέεται...

καλησπέρα μα δεν είμαι εντός εμβέλειας εγώ είμαι σπίτι μου και μου τα δείχνει η εφαρμογή

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μα δεν είμαι εντός εμβέλειας εγώ είμαι σπίτι μου και μου τα δείχνει η εφαρμογή

Και που σε χαλάει αυτό; Εντός εμβέλειας δε συνδέεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και που σε χαλάει αυτό; Εντός εμβέλειας δε συνδέεται.

δηλαδή αν με την συσκευή όσο καιρό την έχω έχω συνδεθεί σε 50 wifi καφετεριες club σπίτια φίλων από τις διακοπές πρέπει να τα αφήσω μέσα εγώ θέλω να τα σβήσω αυτό προσπαθώ να κάνω στο windows phone μπορώ και τα διαχειρίζομαι

 

με το s7 δεν μπορώ να τα δω δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα με την εφαρμογή που μου είπατε μπορώ και τα βλέπω έχουν μαζευτεί πολλά αλλα δεν μπορώ να τα σβήσω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να τα σβήσεις και δεν ενοχλούν κιόλας...

 

Ζήσε με αυτό ή γύρνα σε Windows

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή αν με την συσκευή όσο καιρό την έχω έχω συνδεθεί σε 50 wifi καφετεριες club σπίτια φίλων από τις διακοπές πρέπει να τα αφήσω μέσα εγώ θέλω να τα σβήσω αυτό προσπαθώ να κάνω στο windows phone μπορώ και τα διαχειρίζομαι

 

με το s7 δεν μπορώ να τα δω δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα με την εφαρμογή που μου είπατε μπορώ και τα βλέπω έχουν μαζευτεί πολλά αλλα δεν μπορώ να τα σβήσω

Αυτό σου λέω. Αν επιλέξεις forget, και που στα εμφανίζει, δεν θα συνδέονται. Θα σου λέει υπάρχει διαθέσιμο wifi και θα σε ζητάει εκ νέου επιβεβαίωση κλειδιού. Είναι κάτι που δεν έχω καταλάβει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου λέω. Αν επιλέξεις forget, και που στα εμφανίζει, δεν θα συνδέονται. Θα σου λέει υπάρχει διαθέσιμο wifi και θα σε ζητάει εκ νέου επιβεβαίωση κλειδιού. Είναι κάτι που δεν έχω καταλάβει;

ok κατάλαβα απλά δεν σβήνονται εντελώς από μέσα αυτό ήθελα να μάθω σας ευχαριστώ πολύ για όλη την βοήθεια

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να ευχαριστηθείς το νέο σου κινητό και μην το συγκρίνεις συνέχεια με τα WP :)
Link to comment
Share on other sites

ok κατάλαβα απλά δεν σβήνονται εντελώς από μέσα αυτό ήθελα να μάθω σας ευχαριστώ πολύ για όλη την βοήθεια

Ρώτησε και στο νήμα τις συσκευής σου όμως μήπως ξέρουν κάτι περισσότερο περί αυτού.

Εννοώ για τη διαχείριση των wifi δικτύων από τις ρυθμίσεις της συσκευής.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα Huawei πάντως σβήνονται μια χαρά τα αποθηκευμένα. Από τις ρυθμίσεις του WiFi επιλέγεις μενού/αποθηκευμένα δίκτυα/επιλέγεις δίκτυο και πατάς διαγραφή. Δες μήπως έχεις κάποια ανάλογη επιλογή.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω το LG Zero με 6.0 λογισμικό θα ήθελα να χρησιμοποιήσω VPN (virtual private network ) εχω Q κάρτα αλλά δεν ανοίγουν τα δεδομένα όταν έχω λειγοτερο από 20 λεπτά κάρτας καμία ιδέα;; 0 facebook δεν μπορώ να μπω πχ...
Link to comment
Share on other sites

ok κατάλαβα απλά δεν σβήνονται εντελώς από μέσα αυτό ήθελα να μάθω σας ευχαριστώ πολύ για όλη την βοήθεια

πραγματικά ήθελα να ήξερα πως βλέπεις οοοολα τα Wi-Fi δικτυα που έχεις συνδεθεί.το κινητό(μιας και έχουμε το ίδιο) σου δείχνει μόνο αυτά που είναι στην τρέχουσα εμβέλεια σου. Αν είσαι στο σπίτι σου,δεν σου δείχνει τις καφετέριες και τα σπίτια των φίλων σου. Αν δεν θέλεις να συνδέεται με κάποιο ήδη αποθηκευμένο δίκτυο σου είπα τον τρόπο λίγο πιο πίσω.ούτε εφαρμογές θέλει ούτε τίποτα.εννοείται Όλα αυτά σου τα λέω σε εντελώς φιλικό τόνο γιατί ο γραπτός λόγος παρεξηγειται εύκολα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να κανουμε τροποποιηση σε αρχειο ρυθμισεων εφαρμογης που βρισκεται σε φακελο μεσα στον κρυφο φακελο /data/data; Ξερω ποιο αρχειο θελω να πειραξω και ξερω σε ποιο σημειο θελω να αλλαξω τα bytes. Η συσκευη ειναι non rooted με android 5.1.1.
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά ήθελα να ήξερα πως βλέπεις οοοολα τα Wi-Fi δικτυα που έχεις συνδεθεί.το κινητό(μιας και έχουμε το ίδιο)

 

Tα βλέπει λόγω της εφαρμογής που του έδωσαν πιό πίσω...

 

Κοίτα όλη τη συνομιλία και θα καταλάβεις...

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα περίεργο πρόβλημα. Ότι εχω στην sd photos, videos τα ανοιγω κανονικά ή παίζουν μια χαρά. Αν φορτίζω το κινητό είτε usb είτε φορτιστή (εχω δοκιμάσει διάφορετικά καλώδια φορτιστές) , αρχίζει να τα παίζει, το οποιοσδήποτε video player κολλάει το video και κρεμάει και αυτός και δεν ανταποκρίνεται το λειτουργικο ψοφάει θέλει restart. Το ίδιο και οι φωτογραφίες αν ανοίξω μια εφαρμογή έστω της samsung ενω βλέπω φωτο και συνδέσω το φορτιστή πεθαίνει. Τι γίνεται? Η Sd δεν γίνεται να είναι επειδή παίζει μια χαρά αν δεν φορτίζω το κινητό; Έχω δοκιμάσει και το power save on/off. Samsung J1 2016.
Link to comment
Share on other sites

O φορτιστής είναι ο δικός του?

 

Ναι και με το δικό του το κάνει και με οποιοδήποτε usb σε pc ή power bank με διαφορετικά καλώδια. Δεν έχει κάνενα θέμα αν δεν φορτίζει για να πω ότι φταιει η microsd. Να φταίει η συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να συμβαίνει με το ρεύμα του σπιτιού σου?

 

Έχεις UPS να δοκιμάσεις?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...