Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει καποιο προγραμμα το οποιο να μου δεινει δωρεαν και για παντα ιντερνετ μεσω δεδομενων κινητου ή καποιον αλλο τροπο αλλα εντελως δωρεαν και αν ειναι δυνατον χωρις διαφημησεις?

 

Αν ναι ποιο ειναι?

Για κινητό ξέχνα το, για υπολογιστή σπίτι, μπορείς να βολευτείς με dialup 56K

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα το οποιο να μου δεινει δωρεαν και για παντα ιντερνετ μεσω δεδομενων κινητου ή καποιον αλλο τροπο αλλα εντελως δωρεαν και αν ειναι δυνατον χωρις διαφημησεις?

 

Αν ναι ποιο ειναι?

 

Ελπίζω να τρολάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα το οποιο να μου δεινει δωρεαν και για παντα ιντερνετ μεσω δεδομενων κινητου ή καποιον αλλο τροπο αλλα εντελως δωρεαν και αν ειναι δυνατον χωρις διαφημησεις?

 

Αν ναι ποιο ειναι?

 

 

Γινετε φιλε αν δεν εχεις καθολου mb,μεσω vpn εφαρμογης. Δες στο play store,υπαρχουν πολλα :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν του κλείδωσε (προσέχουμε το τι γράφουμε...φιλικά ) .. Πρέπει να έχει beta (δοκιμαστική έκδοση) του προγράμματος ...(είναι για iptv)

Μάλλον του έληξε και τώρα πρέπει να πληρώσει για να συνεχίσει να βλέπει τα κανάλια .

 

 

Τι το περίεργο του έγραψα που μου το επισημαίνεις και στο "φιλικά"; :confused:

 

Πολλά τα πρέπει και τα μάλλον αφού όλοι υποθετικά απαντάμε καθώς δεν έδωσε πολλες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα το οποιο να μου δεινει δωρεαν και για παντα ιντερνετ μεσω δεδομενων κινητου ή καποιον αλλο τροπο αλλα εντελως δωρεαν και αν ειναι δυνατον χωρις διαφημησεις?

 

Αν ναι ποιο ειναι?

Δυστυχώς δίχως διαφημίσεις δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή και εγώ πίστεψα ότι κλείδωσε το κινητό. Εδώ όμως ο φίλος, ουσιαστικά μας λέει ότι τελείωσε η δοκιμαστική έκδοση της εφαρμογής και θέλει να συνεχίσει να τη χρησιμοποιεί χωρίς να πληρώσει.

Φίλε pantelos1976, πολύ δύσκολα θα βρεις βοήθεια για τέτοιο θέμα, στο συγκεκριμένο φόρουμ...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον η εφαρμογή που έβαλες ήταν trial είναι λογικό να σταματήσει η λειτουργία της μετά το πέρασμα του χρονικού διαστήματος που δίνει ό developer της για δοκιμή. Αν σου άρεσε την αγοράζεις. Αν πάλι ψάχνεις τρόπο να την χρησιμοποιείς χωρίς να πληρώσεις, δυστυχώς δε μπορούμε να σου δώσουμε βοήθεια μιά που οι συζητήσεις για παράνομο λογισμικό απαγορεύονται από τους κανονισμούς του φόρουμ.

Το παρόν θέμα δεν έχει λόγο συνέχισης και ως εκ τούτου κλειδώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες εφαρμογές όπως το Facebook, Instagram κτλ. Όταν δεν τις χρησιμοποιώ κάνω logoff. Καταναλώνουν ακόμα και έτσι μπαταρία ή όχι;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Γινετε φιλε αν δεν εχεις καθολου mb,μεσω vpn εφαρμογης. Δες στο play store,υπαρχουν πολλα :)

Δηλαδή πώς γίνεται μέσω vpn να έχεις δωρεάν ίντερνετ.

Με τι συνδέεται η συσκευή και δεν χρεώνει mb ο πάροχος;

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πώς γίνεται μέσω vpn να έχεις δωρεάν ίντερνετ.

Με τι συνδέεται η συσκευή και δεν χρεώνει mb ο πάροχος;

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

Έχεις 0 υπόλοιπο mb και ανοίγει απευθείας τον σέρβερ.

 

Στάλθηκε από το GT-I9105P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Για κινητό ξέχνα το, για υπολογιστή σπίτι, μπορείς να βολευτείς με dialup 56K

Λες σε τοπικ για android κινητα να ρωταω για υπολογιστη?

Δεν νομιζω.

 

Ελπίζω να τρολάρεις.

Γιατι να τρολαρω? Με βαση και αυτο που λενε οι παρακαρω οπως βλεπεις δεν τρολαρω.

 

Γινετε φιλε αν δεν εχεις καθολου mb,μεσω vpn εφαρμογης. Δες στο play store,υπαρχουν πολλα :)

Εχεις να προτεινεις καμια με οσο το δυνατον λιγοτερες διαφημησεις?

 

Δυστυχώς δίχως διαφημίσεις δεν γίνεται.

Οκ εστω με διαφημησεις αλλα οχι πολλες ή τουλαχιστον να ειναι στο προγραμμα και να μπορεις να τις κλησεις.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Έχεις 0 υπόλοιπο mb και ανοίγει απευθείας τον σέρβερ.

 

Στάλθηκε από το GT-I9105P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι οκ. Και πως στο καλο φτανεις μεχρι τον server? Εισαι καπου συνδεδεμενος με wifi φανταζομαι ! Αν ομως εισαι με wifi γιατι να θες να παρεις με vpn απο αλλον?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις 0 υπόλοιπο mb και ανοίγει απευθείας τον σέρβερ.

 

Στάλθηκε από το GT-I9105P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δώσε παράδειγμα με εφαρμογές κλπ να δοκιμάσουμε.

Δεν έχω ξανακούσει να γίνεται αυτό που λες.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δώσε παράδειγμα με εφαρμογές κλπ να δοκιμάσουμε.

Δεν έχω ξανακούσει να γίνεται αυτό που λες.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

 

Προσωπικα δεν μου χρειαστικε γιατι με το φοιτητικο πακετο ποτε δεν εμενα απο mb αλλα θα ρωτησω πως λεγοταν και θα σου πω.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Venom λέγεται φίλε

 

Στάλθηκε από το GT-I9105P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Πώς στο διάολο συνδέεσαι με τον vpn server χωρίς να σε χρεώνει ο πάροχος; Το site της υπηρεσίας στο μεταξύ δε φορτώνει
Link to comment
Share on other sites

Πώς στο διάολο συνδέεσαι με τον vpn server χωρίς να σε χρεώνει ο πάροχος; Το site της υπηρεσίας στο μεταξύ δε φορτώνει

 

Την ιδια ερωτηση-απορια ειχα κι εγω αλλα απαντηση δεν ελαβα. Πλακα θα εχει να συνδεονται με wifi που σημαινει οτι ηδη εχει internet! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Συνδιασμος psiphon που βασίζεται σε τεχνική με IP spoofing, μέσω Google Servers Και κάποιους αλλους..

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Συνδιασμος psiphon που βασίζεται σε τεχνική με IP spoofing, μέσω Google Servers Και κάποιους αλλους..

 

Και η ερωτηση παραμενει. Για να φτασεις απο το κινητο στον vpn server θες internet. Αν δεν εισαι σε wifi θες data. Αν εισαι σε wifi κι εχεις ηδη internet γιατι να χρησιμοποιησεις κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Και η ερωτηση παραμενει. Για να φτασεις απο το κινητο στον vpn server θες internet. Αν δεν εισαι σε wifi θες data. Αν εισαι σε wifi κι εχεις ηδη internet γιατι να χρησιμοποιησεις κατι αλλο?

Κι όμως, έχουν δίκιο. Googlαρέ το, υπάρχουν πολλά τέτοια. Κάθε τρεις και λίγο αλλάζουν γιατί τα παίρνουν χαμπάρι οι παρόχοι και τα μπλοκάρουν , τουλάχιστον στο εξωτερικό. Οι παρόχοι δίνουν δωρεάν πρόσβαση σε κάποιες ip, πχ το γνωστό 0.facebook ή σε δικές τους σελίδες, όπως η σελίδα υπολοίπου της vodafone, επομένως με ip spoofing proxy kai vpn γίνεται εφικτό

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, έχουν δίκιο. Googlαρέ το, υπάρχουν πολλά τέτοια. Κάθε τρεις και λίγο αλλάζουν γιατί τα παίρνουν χαμπάρι οι παρόχοι και τα μπλοκάρουν , τουλάχιστον στο εξωτερικό. Οι παρόχοι δίνουν δωρεάν πρόσβαση σε κάποιες ip, πχ το γνωστό 0.facebook ή σε δικές τους σελίδες, όπως η σελίδα υπολοίπου της vodafone, επομένως με ip spoofing proxy kai vpn γίνεται εφικτό

 

Χαχαχαχα. Τι σκαρφιζονται ομως ε? Αυτο με τις δωρεαν σελιδες δεν το ειχα σκεφτει καθολου κι οσο κι αν προσπαθουσα να σκεφτω τοση ωρα εναν τροπο να φτασουν ως εκει απλα δε μου πηγαινε το μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα. Τι σκαρφιζονται ομως ε? Αυτο με τις δωρεαν σελιδες δεν το ειχα σκεφτει καθολου κι οσο κι αν προσπαθουσα να σκεφτω τοση ωρα εναν τροπο να φτασουν ως εκει απλα δε μου πηγαινε το μυαλο.

Παρ' όλ αυτά δε βρίσκω τίποτα που να δουλεύει πλέον, αν έχει κανείς υπόψιν κάτι, έστω και με διαφημίσεις, ας μας πει για δοκιμή

Link to comment
Share on other sites

Παρ' όλ αυτά δε βρίσκω τίποτα που να δουλεύει πλέον, αν έχει κανείς υπόψιν κάτι, έστω και με διαφημίσεις, ας μας πει για δοκιμή

Και το venom πλεον το βρίσκεις μονο prive αλλά δεν ξέρω αν λειτουργει. Παλιά υπήρχε στο store

 

Στάλθηκε από το GT-I9105P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι νομιζω το psiphon δουλευει και συνδεεσαι στο ιντερνετ με data οχι με wifi φυσικα.

Και εννοειτε δεν χρεωνεσαι τιποτα γιατι συνδεεται αμεσως στον σερβερ αυτον με αποτελεσμα να μην σε χρεωνει ο παροχος σου με δεδομενα ακομα και 0mb να εχεις.

 

Τωρα περισσοτερες λεπτομερειες σε αυτον που εφτιαξε προγραμματα σαν αυτο.

 

Παντως δουλευει γιατι χωρις wifi και χωρις καθολου mb στα δεδομενα μια χαρα συνδεεται στο ιντερνετ με μονο μειον του λιγες διαφημησεις.

 

edit: Ενω χτες μου δουλευε κανονικοτατα λιγο αργα αλλα κανονικα σημερα τσιφος δεν μου δουλευει καθολου.

 

Τωρα αν βρουμε κανενα καλυετερο προγραμμα που να κανει το ιδιο εδω ειμαστε να το πουμε.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το Psiphon σε πλήρη λειτουργία, αλλά τα mb καταναλώθηκαν κανονικά, σαν τα στραγάλια.

 

Edit: Απ' ό,τι διάβασα, θα πρέπει να μην έχεις mb στην κάρτα για να δουλέψει σωστά. Αν μπορεί ας το επαληθεύσει κάποιος, καθώς έχω σχεδόν 5 gb αυτή την στιγμή διαθέσιμα.

Edited by MobileX
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...