Jump to content

Samsung Galaxy Tab S3 9.7 (SM-T820/SM-T825)


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω πάρει την αυθεντική book cover. Αρκετά καλή θήκη με τους μαγνήτες να κρατάνε καλά το tablet. Έχει και μια αυτοκόλλητη θήκη για να βάζεις το πενάκι. Δεν με έχει βολεψει και το πενάκι παραμένει στο κουτί του tablet.
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την αυθεντική book cover. Αρκετά καλή θήκη με τους μαγνήτες να κρατάνε καλά το tablet. Έχει και μια αυτοκόλλητη θήκη για να βάζεις το πενάκι. Δεν με έχει βολεψει και το πενάκι παραμένει στο κουτί του tablet.
Τι αυτοκόλλητη θήκη είναι αυτή, και εγώ το book cover έχω αλλά δεν έχει κάτι. Εγώ πήρα το συγκεκριμένο tablet βασικά για το πενάκι

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ για εμένα το πενάκι κ το πληκτρολόγιο ήταν αυτά που με έκαναν να το πάρω όμως δεν το έχω βγάλει από το κουτί μιας που δεν ξέρω που να το έχω στείλε μας ένα λινκ από την θήκη που έχει κ θέση για το πενάκι....
Link to comment
Share on other sites

Κ για εμένα το πενάκι κ το πληκτρολόγιο ήταν αυτά που με έκαναν να το πάρω όμως δεν το έχω βγάλει από το κουτί μιας που δεν ξέρω που να το έχω στείλε μας ένα λινκ από την θήκη που έχει κ θέση για το πενάκι....
Εγώ πιάνω το πενάκι με το κούμπωμα που έχει είτε πάνω στη θήκη είτε με πατέντα που έκανα το τοποθετώ στο πλαϊνό του tablet με velcro.

Ανεβάζω και φωτογραφίες για να δεις.d66d6e0579d4ec9d3f5e547eb488e722.jpg5858c7eae52066963d9483fca6d00020.jpgf2c9b2e25f4297b9ab92e46a0c8ca90d.jpg4739abe4b61c17b39df4672efa4a8c91.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι αυτοκόλλητη θήκη είναι αυτή, και εγώ το book cover έχω αλλά δεν έχει κάτι. Εγώ πήρα το συγκεκριμένο tablet βασικά για το πενάκι

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει εσυ μιλάς για το πληκτρολόγιο θήκη, οκ.

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχετε παρει την 8αρα εσεις?

εγω εχω εκδοση lte κ τιποτα ακομα 7.0 κ secourity απο ιανουαριο εσεις?

Link to comment
Share on other sites

τι περιμένετε ρε παιδιά....αγγλική....οφίσιαλ!!

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-tab-s3/SM-T825/BTU/download/T825XXU1BRE2/218711/

...όποιος θέλει,την κατεβάζει και την περνάει με οντιν.

είναι για την lte έκδοση....εγώ την πέρασα

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

τι περιμένετε ρε παιδιά....αγγλική....οφίσιαλ!!

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-tab-s3/SM-T825/BTU/download/T825XXU1BRE2/218711/

...όποιος θέλει,την κατεβάζει και την περνάει με οντιν.

είναι για την lte έκδοση....εγώ την πέρασα

Εντυπώσεις;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

τι περιμένετε ρε παιδιά....αγγλική....οφίσιαλ!!

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-tab-s3/SM-T825/BTU/download/T825XXU1BRE2/218711/

...όποιος θέλει,την κατεβάζει και την περνάει με οντιν.

είναι για την lte έκδοση....εγώ την πέρασα

 

Πόσο χρόνο σου πήρε να κατέβει;

 

Approx. 15 kB/Sec

Non-Premium Members

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χρόνο σου πήρε να κατέβει;

 

Approx. 15 kB/Sec

Non-Premium Members

Εξαρτάται τη σύνδεση, σε καμιά περίπτωση δεν είναι τόσο, είναι πιο γρήγορα. Εμένα κατέβαζε με 350-500 kb/sec.

 

Sent from my SM-T825 using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

σίγουρα δεν έγινε πιο smooth....το άσχημο είναι ότι χειροτέρεψε.έχω κάτι ψιλοσκαλώματα στο ξεκλείδωμα με μαγνητική θήκη,που δεν τα είχα πριν....

όμως,έβαλα nova launcher και τον δουλεύει πολύ πιο smooth τώρα,ενώ πριν δεν μου άρεσε το σκρόλιγκ.

π.χ όταν ήμουν στην καρτέλα εφαρμογών,ανεβοκατέβαινε λες και είχε πάρκινσον,ενώ τώρα πάει βούτηρο.

 

in samsung we trust :X

αλλιώς,όπως και πριν,χωρίς συνταρακτικές αλλαγές.

 

για τον φίλο που ρωτάει για κατέβασμα....γύρω στα 400 kb/s κατεβάζει.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Με τη μαγνητική θήκη δεν έχω δει κολλήματα από χτες που έβαλα την αγγλική ρομ, ούτε ο launcher βλέπω να έχει πρόβλημα. Έκανες "καθαρή" εγκατάσταση ή την πέρασες πάνω από την παλιά;

 

Sent from my SM-P605 using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Με τη μαγνητική θήκη δεν έχω δει κολλήματα από χτες που έβαλα την αγγλική ρομ, ούτε ο launcher βλέπω να έχει πρόβλημα. Έκανες "καθαρή" εγκατάσταση ή την πέρασες πάνω από την παλιά;

 

Sent from my SM-P605 using Tapatalk

 

καθαρή...και wipe cache-factory στα καπάκια....ίσως την ξαναπεράσω....θα δω

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει από εσάς που εγκαταστήσετε το Oreo update πόση μνήμη καταλαμβάνει ? Καπου είδα ότι καταλαμβάνει 11 και κάτι giga Ενώ με το nougat έπιανε 8. Αν είναι έτσι να μας λείπει.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε στο δικό μου. Ελληνικό. Επιπλέον χώρο δεν πιάνει. Έχω το απλό, χωρίς κάρτα SIM.
Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε στο δικό μου. Ελληνικό. Επιπλέον χώρο δεν πιάνει. Έχω το απλό, χωρίς κάρτα SIM.
Εμένα από Κοτσόβολο τίποτα.. Περίεργο

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...