Jump to content

Samsung Galaxy Tab S3 9.7 (SM-T820/SM-T825)


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερεις κανεις πως γυριζουμε σε ελληνικα το πληκτρολογιο θηκη;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ctrl+space.

 

Ευχαριστω και να φανταστεις οτι δοκιμασα ενα σωρο συνδιασμους.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλους! Από χτες είμαι κι εγώ ένας τυχερός κάτοχος Tab S3. Θα ήθελα να ποστάρω κι εδώ ερώτηση που έκανα στους φίλους του νήματος για το Note 4: ψάχνω δυνατότητες συγχρονισμού μεταξύ του tablet και του note 4, ιδιαίτερα για s note και s planner, αλλά δεν επιθυμώ να ανεβάσω τα δεδομένα online (πχ samsung cloud). Έχετε να μου προτείνετε κάτι; Δοκίμασα το smart switch που μου έφερε κανονικά τις επαφές και τις σημειώσεις του s note, αλλά υποψιάζομαι ότι δεν θα κάνει σωστά το merge σε επόμενη μεταφορά.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ξερεικανεις αν δεχεται η ελληνικη αντιπροσωπεια το tab s3 αγορασμενο απο amazon Γερμανιας, αν τυχει κατι ?
Link to comment
Share on other sites

Σας κολλάει η εφαρμογή του YouTube?

Ειδικά όταν πάω στο my subscription αργεί πολύ και μερικές φορές κρασαρει....

 

Sent from my SM-T820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας κολλάει η εφαρμογή του YouTube?

Ειδικά όταν πάω στο my subscription αργεί πολύ και μερικές φορές κρασαρει....

 

Sent from my SM-T820 using Tapatalk

Ποτε,ουτε κουκ

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις κρασαρε πάλι.... Τι στο καλό?

Και δεν μπορώ να τη κάνω Uninstall, μόνο disable.

 

Καμία ιδέα?

 

Sent from my SM-T820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω το ίδιο πρόβλημα...

Θεωρητικά θα μπορούσες να το κάνεις ρουτ, να το απεγκαταστησεις και μετά να το εγκαταστήσεις πάλι. Μη με ρωτας για το ρουτ, δεν το έχω κανείς σε κανένα κινητό μου.

VirtusJunxitMorsNonSeparabit
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αααα, κάτι τελευταίο!

Ο ΗΧΟΣ ΑΠΛΆ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙ!!!

Ο ήχος είναι καλύτερος απο το lenovo yoga tab 3 plus ???Ξέρει κανείς ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανεις πως γυριζουμε σε ελληνικα το πληκτρολογιο θηκη;

Ctrl+space.

 

Τελικά έχω πρόβλημα, σε άλλα πληκτρολόγια που είδα σε καταστήματα παίζουν τα ελληνικά, στο δικό μου που παρήγγειλα από Γερμανία δεν παίζει. Βέβαια κάθε φορά που πατάω Ctrl+Space εμφανίζεται στην οθόνη ότι και καλά ενεργοποιήθηκαν τα ελληνικά αλλά στην πράξη χωρίς αποτέλεσμα. Μήπως πρέπει να ενεργοποιήσω κάτι από το Menu :rolleyes:;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σας.

 

Σκέφτομαι μήπως προχωρήσω στην αγορά του γιατί αφού μου κλέψανε ένα TABS2 πήρα ένα TAB A. Προφανώς δεν υπάρχει σύγκριση. Σε σχέση με το Samsung book 10.6 τι λέει? Αξίζουν αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Σκέφτομαι μήπως προχωρήσω στην αγορά του γιατί αφού μου κλέψανε ένα TABS2 πήρα ένα TAB A. Προφανώς δεν υπάρχει σύγκριση. Σε σχέση με το Samsung book 10.6 τι λέει? Αξίζουν αυτά?

 

Το book ειναι windows με τα καλα και τα κακα τους, ακριβο (γι αυτα που που προσφερει), με lcd οθονη (οχι amoled), αλλα με πληκτρολογιο-θηκη. Το tabS3 ειναι android και amoled. Εγω αυτο θα διαλεγα μεταξυ των 2. Αν αποφασιζα να αλλαξω το tab S που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Για τη θήκη με το πληκτρολόγιο στο τι ξέρουμε?

 

Οτι προχτές που την είδα σε συσκευή επίδειξης στα Public Θεσσαλονίκης μου άρεσε εξαιρετικά, αλλά η υπάλληλος μου είπε ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη και οτι η μόνη εναλλακτική ήταν μία άλλη, από γνωστή μάρκα που μου διαφεύγει, γύρω στα 170€...

Link to comment
Share on other sites

Μια ίσως χαζή ερώτηση...

 

Στην έκδοση lte του iPad ούτε μήνυμα μπορείς να στείλεις πχ για ανανέωση χρόνου ομιλίας ούτε κλήση τηλεφωνική μπορείς να κανείς.

 

Εδώ ισχύει το ίδιο;

Link to comment
Share on other sites

Μια ίσως χαζή ερώτηση...

 

Στην έκδοση lte του iPad ούτε μήνυμα μπορείς να στείλεις πχ για ανανέωση χρόνου ομιλίας ούτε κλήση τηλεφωνική μπορείς να κανείς.

 

Εδώ ισχύει το ίδιο;

Το ιδιο και σε ολα ετσι ειναι πως να στείλει αφου δεν παιρνει καρτα

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και σε ολα ετσι ειναι πως να στείλει αφου δεν παιρνει καρτα

Κάρτα παίρνει κανονικότατα nano sim συγκεκριμένα...

Link to comment
Share on other sites

Κάρτα παίρνει κανονικότατα nano sim συγκεκριμένα...

Συγνώμη νομιζα για το wifi μιλουσες,αμα παιρνει καρτα λογικα στελνει και καλει

Link to comment
Share on other sites

Μια ίσως χαζή ερώτηση...

 

Στην έκδοση lte του iPad ούτε μήνυμα μπορείς να στείλεις πχ για ανανέωση χρόνου ομιλίας ούτε κλήση τηλεφωνική μπορείς να κανείς.

 

Εδώ ισχύει το ίδιο;

Δουλευει σαν τηλεφωνο κανονικα (κλησεις, sms κλπ), αναφερομενοι παντα στην εκδοση LTE...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...