Jump to content

Samsung Galaxy Tab S3 9.7 (SM-T820/SM-T825)


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ελληνικό unboxing που είδα πριν λίγο λένε επίσης ότι κυκλοφορεί την Παρασκευή και το μοντέλο 820 (δηλαδή σκέτο wifi) θα κάνει 709 ευρώ

 

Κυκλοφορεί πουθενά;

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί πουθενά;

TO διαφημηζει ο κωτσοβολος αλλα δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα

Edit Τώρα φαινεται να υπάρχει διαθεσιμότητα

Edited by slk200gr
Link to comment
Share on other sites

Στο Σκρουτζ μόλις έπεσε 22 ευρώ...δυο μαγαζιά το έχουν 687€...Καλό αυτό..Να φτάσει μέχρι το καλοκαίρι 550€ να το τσιμπήσουμε
Link to comment
Share on other sites

TO διαφημηζει ο κωτσοβολος αλλα δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα

Edit Τώρα φαινεται να υπάρχει διαθεσιμότητα

O Κωτσόβολος δίνει δώρο και το πενάκι στο LTE μοντέλο.

Αν ήταν λίγο μικρότερο θα έμπαινα σε μεγάλο πειρασμό καθώς κυκλοφορώ με τσαντάκι και θα το είχα και σαν τηλέφωνο, όπως είχα το S με τις 8,4 ίντσες. Προς το παρόν θα αντισταθώ αν και με προκαλεί...

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Προφανως το οτι μαζι με το tablet υπαρχει ως δωρο το πενακι απο την ιδια τη Σαμυ η διαφημιση το αφηνει να εννοηθει οτι το κανει δωρο το μαγαζι. Η ουσια ειναι οτι ο καταναλωτης το παιρνει δωρεαν χωρις να ξεκαθαριζει το απο ποιον ειναι. Ολοι κερδισμενοι ειναι.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν έρχεται με το πενάκι στάνταρντ (γιατί έτσι το βλέπω και στη διαφήμιση στο Πλαίσιο), μπορεί να εννοούν κάτι άλλο σαν δώρο. Θα περάσω το απόγευμα από περιέργεια να ρωτήσω.
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω εξαιρετική ταμπλέτα. Ζηλεύω τα περισσότερα χαρακτηριστικά, πλην του βάρους. Είναι 40 γρ. βαρύτερη από τη δική μου. Όχι σπουδαία πράγματα, αλλά ίσως το χέρι όταν είσαι ξαπλωμένος να τα καταλαβαίνει. Επίσης, είναι για την ώρα τουλάχιστον (και δεν νομίζω να πέσει πάνω από 100€ τους επόμενους μήνες) πολύ ακριβή. Πριν δυο μήνες περίπου αγόρασα την 2016 λίγο πάνω από 500€ και σήμερα θα διάλεγα την ίδια (μιλώ για το LTE μοντέλο) στα 450€.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το είδα σήμερα στον Κωτσόβολο. Πολύ ωραίο εργαλείο. Στιβαρό, όμορφο και με εξαιρετική ποιότητα κατασκευής. Αν έβγαινε σε 8 - 8,4 ίντσες θα το χτύπαγα σίγουρα. Όντως το δωράκι τελικά που δίνουν είναι antivirus. Ψιλοαχρείαστο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Κάτοχος από Παρασκευή βράδυ αυτού του εξαιρετικού tablet Wi-Fi έκδοση. Απίστευτη κατασκευή, οθόνη κλασικά καταπληκτική, το πενάκι για όσους ξέρουν απλά μοναδικό. Η μπαταρία για όσο διάστημα το έχω δείχνει καλά στοιχεία. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το standby. Στις 7 το πρωί που το έβγαλα από την φόρτιση μέχρι τις 22.30 που επέστρεψα σπίτι, δεν έχασε καθόλου μπαταρία, κολλημένο στο 100%. Απαραίτητος θήκη παιδιά, αγόρασα την γνήσια μαγνητική. Όσοι ενδιαφέρονται να προχωρήσουν άφοβα. Αυτά από εμένα προς το παρόν, καλό βράδυ σε όλους.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Κάτοχος από Παρασκευή βράδυ αυτού του εξαιρετικού tablet Wi-Fi έκδοση. Απίστευτη κατασκευή, οθόνη κλασικά καταπληκτική, το πενάκι για όσους ξέρουν απλά μοναδικό. Η μπαταρία για όσο διάστημα το έχω δείχνει καλά στοιχεία. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το standby. Στις 7 το πρωί που το έβγαλα από την φόρτιση μέχρι τις 22.30 που επέστρεψα σπίτι, δεν έχασε καθόλου μπαταρία, κολλημένο στο 100%. Απαραίτητος θήκη παιδιά, αγόρασα την γνήσια μαγνητική. Όσοι ενδιαφέρονται να προχωρήσουν άφοβα. Αυτά από εμένα προς το παρόν, καλό βράδυ σε όλους.

 

Ποια θήκη πήρες αυτή με το πληκτρολόγιο και πόσο;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ποια θήκη πήρες αυτή με το πληκτρολόγιο και πόσο;

Αυτή που παραθέτω στο link.

https://www.skroutz.gr/s/11479061/Samsung-Book-Cover-EF-BT820PB-EF-BT820PBEGWW.html

Την θήκη πληκτρολόγιο την έχει ο κωτσοβολος κατόπιν παραγγελίας στα 130 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Κάτοχος από Παρασκευή βράδυ αυτού του εξαιρετικού tablet Wi-Fi έκδοση. Απίστευτη κατασκευή, οθόνη κλασικά καταπληκτική, το πενάκι για όσους ξέρουν απλά μοναδικό. Η μπαταρία για όσο διάστημα το έχω δείχνει καλά στοιχεία. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το standby. Στις 7 το πρωί που το έβγαλα από την φόρτιση μέχρι τις 22.30 που επέστρεψα σπίτι, δεν έχασε καθόλου μπαταρία, κολλημένο στο 100%. Απαραίτητος θήκη παιδιά, αγόρασα την γνήσια μαγνητική. Όσοι ενδιαφέρονται να προχωρήσουν άφοβα. Αυτά από εμένα προς το παρόν, καλό βράδυ σε όλους.

 

καλοριζικο.αραγε το πενακι δουλευει στα παλια note;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο.αραγε το πενακι δουλευει στα παλια note;

Να σαι καλά φίλε μου. Χωρίς να έχω κάποιο παλιό note στα χέρια μου, δεν βλέπω το λόγο να μην δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου. Χωρίς να έχω κάποιο παλιό note στα χέρια μου, δεν βλέπω το λόγο να μην δουλεύει.

 

Μακαρι γιατι το πενακι του note 10.1 2014 ειναι λεπτο και αβολο.μακαρι να βγαλει ενα 12αρι με amoled,το πηρα χθες.καλο βραδυ.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Παραλαβη σημερα (T820) ,πολυτελη κατασκευη ,αψογη οθονη,θελει οπωσδηποτε θηκη..:)

Με γεια να το χαρείς! Πως το βλέπεις αξίζει τα λεφτά του?

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με γεια να το χαρείς! Πως το βλέπεις αξίζει τα λεφτά του?

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Eγω θα το παραλαβω αυριο ,δεν νομιζω να αξιζει τα λεφτα του για εναν και μονο λογο οτι σε 1 μηνα θα εχει πεσει ενα 100αρι και σε δυο μηνες θα ειναι 200 ε κατω,τωρα γιατι το πηρα εγω ?απλα το ηθελα αλλα ξερω οτι εχω πεταξει χαλαρα 100-150 ε παραπανω.πηρα το ρολοι στης σαμμυ μολισ βγηκε,παρουσιαστηκε τον νοεμβριο ,το πηρα μολις εμφανιστηκε καπου φεβρουαριου 400 ε και σε εναν μηνα ακριβως επεσε στα 350 και μαλιστα στις μεγαλε αλυσιδες,το ιδιο θα συμβει και με το s8 .Για το ταμπλετ ναι και σε αλλα κρατη κανει 700 ε αλλα διναν τουλαχιστον και το πληκτρολογιο δωρεαν (130 ε)

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα το χρώμα από μπροστά είναι μαύρο; Το έχω δει σε μαύρο και ασημί πίσω αλλά μπροστά είναι μαύρο. Σε λευκό θα βγει;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Με γεια να το χαρείς! Πως το βλέπεις αξίζει τα λεφτά του?

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστω φιλε ,ειναι εξαιρετικο σε κατασκευη και η οθονη πολυ καλη ,τωρα για 700 νομιζω οτι ειναι πολλα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eγω θα το παραλαβω αυριο ,δεν νομιζω να αξιζει τα λεφτα του για εναν και μονο λογο οτι σε 1 μηνα θα εχει πεσει ενα 100αρι και σε δυο μηνες θα ειναι 200 ε κατω,τωρα γιατι το πηρα εγω ?απλα το ηθελα αλλα ξερω οτι εχω πεταξει χαλαρα 100-150 ε παραπανω.πηρα το ρολοι στης σαμμυ μολισ βγηκε,παρουσιαστηκε τον νοεμβριο ,το πηρα μολις εμφανιστηκε καπου φεβρουαριου 400 ε και σε εναν μηνα ακριβως επεσε στα 350 και μαλιστα στις μεγαλε αλυσιδες,το ιδιο θα συμβει και με το s8 .Για το ταμπλετ ναι και σε αλλα κρατη κανει 700 ε αλλα διναν τουλαχιστον και το πληκτρολογιο δωρεαν (130 ε)
Αντε με το καλο να παραλαβεις και να το χαρεις.:DΟλα τα προιοντα τεχνολογιας εχουν μετα απο λιγο καθοδικη πορεια στη τιμη τους...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...