Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3x


satsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χριστος Ανεστη!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς να μου πει όλες τις εκδόσεις του v3x που κυκλοφορούν παγκόσμια από άποψη χρώματος.

 

Ξέρω οτι εδώ στην VF υπάρχει αυτό το ασημογκρι. Εχω δει επίσης οτι υπάρχει ένα σκούρο μπλε. Εχω ακούσει και για ένα "βυσινί".. Υπάρχει κάτι τέτοιο?

Το βασικό που με ενδιαφέρει όμως είναι αν ξέρετε να υπάρχει μαύρο που να πωλείται στην Ελλάδα.. Ψάχνω να βρω ένα μαυρο, αλλά μονο στο εξωτερικό έχω βρει πολύ λίγα..

 

thanks!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Geia sas kai xronia polla...

Thelo na mou peite gia to fortisma tis mpatarias. Einai kalitera me kleisto to kinito h me anoixto??? Prepei na afino na adeiasei telios i mpataria kai meta na to fortizo??? Kai einai kalo na to fortizo gia liga lepta gia na mi mou svisei kai meta na to fortizo kanonika???

Link to comment
Share on other sites

Geia sas kai xronia polla...

Thelo na mou peite gia to fortisma tis mpatarias. Einai kalitera me kleisto to kinito h me anoixto??? Prepei na afino na adeiasei telios i mpataria kai meta na to fortizo??? Kai einai kalo na to fortizo gia liga lepta gia na mi mou svisei kai meta na to fortizo kanonika???

 

Αυτα πλεον μου ακουγοντε χαζα, οπως θελεις φορτιζε το, ειτε κλειστο ειτε ανοιχτο, ειτε μεχρι να γεμισει η μπαταρια ειτε για λιγα λεπτα ..γιατι βιαζεσαι και θελεις να φυγεις. Απλα αμα δεις περιεργες διακυμανσεις κανε 2 ολοκληρους κυκλους, δλδ να το αφηνεις μεχρι να σβησει απο μπαταρια και μεχρι να γεμισει 100%.

 

Κανα θεμα και αλλα εικονιδια στην VF εκδοση μπορουμε να βαλουμε?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

 

Ειμαι και εγω κατοχος του Motorola V3x.

 

Στο S/W Version γραφει R252211LD_U_85.97.70R και στο Flex Version USRAZRV3NRDRXXR25221035.

 

Ολα καλα με το τηλεφωνο. Μια ερωτηση εχω μονο. Τις ρυθμισεις για MMS που τις βρισκει κανεις;

 

Μερικές ερωτήσεις:

-H unbranded έκδοση firmware που έχεις εχει τι πακέτο (λίστα) γλωσσών έχει ? -Aν υσποστηρίζει Ελληνικά στα SMS ,αυτά είναι για περισότερους απο 70 κεφαλαίους χαρακτήρες για αποστολή σαν 1 SMS ?

-Mε πoιό δίκτυο λειτουργείς την συσκευή ?-Aν είναι Voda,στο Vodafone live,ο WAP browser βγάζει το υπομενού για Live-TV ?

-Tι made in είναι η συσκευή (το πήρες από Αγγλία είπες) ,και αυτό το made in,το γράφει στο κουτί?

 

 

Οσο αφορά τις ρυθμίσεις για ΜΜS,δημιουργείς ένα ΜΜS μήνυμα,και πάς από τις επιλογές στην εντολή "επιλογές αποστολής"-Τις ρυθμίσεις που θα βάλεις,κρατούνται και για τα επόμενα MMS, σε αντίθεση με τα SMS που πρέπει να τις ξαναβάζεις κάθε φορά (τουλάχιστον στην Ελληνική unbranded έκδοση xxxxxxx U_85.92.70R)

 

-Για τις ρυθμίσεις Δικτύου για ΜΜS, θα πρέπει αυτές να εμφανίζονται κλειδωμένες από τυχόν διαγραφή, σε μνήμη στην συσκευή σου στο Εικονίδιο Ιnternet- επιλογή Web συνδέσεις.-Άν δεν υπάρχουν ζήτησε τες από την εταιρία κινητής να στις στείλουν με SMS που αποθηκεύεται αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα πλεον μου ακουγοντε χαζα, οπως θελεις φορτιζε το, ειτε κλειστο ειτε ανοιχτο, ειτε μεχρι να γεμισει η μπαταρια ειτε για λιγα λεπτα ..γιατι βιαζεσαι και θελεις να φυγεις. Απλα αμα δεις περιεργες διακυμανσεις κανε 2 ολοκληρους κυκλους, δλδ να το αφηνεις μεχρι να σβησει απο μπαταρια και μεχρι να γεμισει 100%.

 

 

Καμία συσκευή δεν γεμίζει 100% ανοικτή-Ο μετρητής είναι ενδεικτικός.

-Για το καλό της μπαταρίας σε διάρκεια,και ειδικά ώσπου να στρώσει,πλήρη ξεφόρτιση και φόρτιση με κλειστή την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς να μου πει όλες τις εκδόσεις του v3x που κυκλοφορούν παγκόσμια από άποψη χρώματος.

 

Ξέρω οτι εδώ στην VF υπάρχει αυτό το ασημογκρι. Εχω δει επίσης οτι υπάρχει ένα σκούρο μπλε. Εχω ακούσει και για ένα "βυσινί".. Υπάρχει κάτι τέτοιο?

Το βασικό που με ενδιαφέρει όμως είναι αν ξέρετε να υπάρχει μαύρο που να πωλείται στην Ελλάδα.. Ψάχνω να βρω ένα μαυρο, αλλά μονο στο εξωτερικό έχω βρει πολύ λίγα..

 

thanks!

 

Εχω δεί σε ανεξάρτητη εισαγωγή σε συνοικιακούς εμπόρους,μπλέ και μαύρο-Είναι όμως unbranded και τα χρεώνουν 60-100ε παραπάνω σαν συσκευή-Πιθανόν όμως τώρα η τιμή να έχει πέσει ,επειδή την έριξε η Voda στο γκρί που είναι και το πιό διεδομένο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα,προσφατα πηρα απο επιδοτηση το v3x vodafonelive στην συσκευασια δεν ειχε software για την συνδεση με pc μεσω usb, που μπορω να βρω λογισμικό σύνδεσης?καποιο site? σας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα,προσφατα πηρα απο επιδοτηση το v3x vodafonelive στην συσκευασια δεν ειχε software για την συνδεση με pc μεσω usb, που μπορω να βρω λογισμικό σύνδεσης?καποιο site? σας ευχαριστώ

Η συσκευασια περιεχει μεσα

1 σετ ακουστικα

1 φορτιστη

1 καλωδιο

1 CD που εχει το software,

1 κινητο:lol:

1 καρτα 64ΜΒ transflash (sandisk ηταν εμενα)μαζι με το σχετικο adaptor

Το βιβλιαρακι οδηγιων

Αν δεν ειχε μεσα το Cd να πας το κουτι του κινητου με την αποδειξη και να ζητησεις το CD με το software...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΗΝ ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΕ EUROPE/ASIA ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ..... ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ , ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 2 ΜΕΡΕΣ

THANKS ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασια περιεχει μεσα

1 σετ ακουστικα

1 φορτιστη

1 καλωδιο

1 CD που εχει το software,

1 κινητο:lol:

1 καρτα 64ΜΒ transflash (sandisk ηταν εμενα)μαζι με το σχετικο adaptor

Το βιβλιαρακι οδηγιων

Αν δεν ειχε μεσα το Cd να πας το κουτι του κινητου με την αποδειξη και να ζητησεις το CD με το software...

ok έλυσα το προβλημα..που ηταν το προβλημα?στα ματια μου!!!!

 

να ρωτησω κατι αλλο..υπάρχει καποιος που να εχει περασει skins στο κινητο?υπαρχει τροπος για καποιους που δεν ειναι εξπερ στα pc να μπορεσουν να περασουν skins?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αλλο..υπάρχει καποιος που να εχει περασει skins στο κινητο?υπαρχει τροπος για καποιους που δεν ειναι εξπερ στα pc να μπορεσουν να περασουν skins?

Nαι!Με το skins manager!

http://rapidshare.de/files/14205489/SkinsManager_v0.31.zip.html

Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις:

-H unbranded έκδοση firmware που έχεις εχει τι πακέτο (λίστα) γλωσσών έχει ? -Aν υσποστηρίζει Ελληνικά στα SMS ,αυτά είναι για περισότερους απο 70 κεφαλαίους χαρακτήρες για αποστολή σαν 1 SMS ?

002C. Δεν εχει Ελληνικα.

-Mε πoιό δίκτυο λειτουργείς την συσκευή ?-Aν είναι Voda,στο Vodafone live,ο WAP browser βγάζει το υπομενού για Live-TV ?

O2. Δεν εχω καμια εμπειρια μεVodafone.

-Tι made in είναι η συσκευή (το πήρες από Αγγλία είπες) ,και αυτό το made in,το γράφει στο κουτί?

Made in δε λεει. Λεει ομως Packed in Singapore.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

στη συνταξη των μηνυματων πως ειναι?

 

εχει καμια σχεση με ΝΟΚΙΑ η ΕΡΙΚΣΟΝ??

 

Γιατί πχ αν ειναι οπως τα παλιοτερα 620 ή ακόμη και το V3...

 

σωθήκαμε....

 

Επίσης εχειπλεον αναφορα μονιμα ενεργοποιημενη???

:X
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον μετρητη έχει ?

 

Πόσα σμς έχεις στείλει??? Η μπα και αυτό??

Μετρητη εχει....καλο κινητο ειναι σε γενικες γραμμες αλλα δυστηχως το δινω εγω.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Είδα στην ΤΙΜ Italia ότι κυκλοφόρησε στην Ιταλία το RAZR V3x σε ροζ χρώμα. Έχετε ακούσει κάτι για αποχρώσεις του V3x; Υπάρχει περίπτωση να τα δούμε στην Ελλάδα. Ή υπάρχει περίπτωση να τα δούμε σε μη-branded έκδοση;
Link to comment
Share on other sites

Είδα στην ΤΙΜ Italia ότι κυκλοφόρησε στην Ιταλία το RAZR V3x σε ροζ χρώμα. Έχετε ακούσει κάτι για αποχρώσεις του V3x; Υπάρχει περίπτωση να τα δούμε στην Ελλάδα. Ή υπάρχει περίπτωση να τα δούμε σε μη-branded έκδοση;

Ροζ;:confused:

Αν είναι αλήθεια θα παραείναι κοριτσίστικο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ημουν αναμεσα σε 6270 και W800, αλλα βλεπω οτι το συγκεκριμενο κιν. λεει πολα...

Για να ρωτισω τωρα

1ο Με τις photo και τον ηχο πως τα παει σε σχεση με τα αλλα 2?

2ο Θα το παρω μαλον VL παιζει να γινει unbrand και να εχει Ελληνικα?

3ο Υπαρχουν διαθειμα thems games και τα λοιπα?

4ο Ειναι διαθεσημο ή θα με ξενερωσει η Voda για μια ακομη φορα?

5ο και τελευταιο τι τυπο μνημης παιρνει (ποσο εχει μια 256 ή 512?)

^^^HAVE NO FEAR Greg IS HERE^^^
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα πριν καμια ωρα και ειμαι ευχαριστημενος προς το παρον!!!

Θελω να Τεσταρω την καμερα σε σχεση με Nokia και SE.

^^^HAVE NO FEAR Greg IS HERE^^^
Link to comment
Share on other sites

΄Διαβάσαμε και μάθαμε πως γίνεται η αλλαγή σε Vodafone Unbranded λογισμικό...

 

Το αντίστοιχο μπορεί να γίνει? Πχ αν θελει καποιος να επανελθει η εγγύηση , μπορεί να περάσει και πάλι το Live! ?

:X
Link to comment
Share on other sites

΄Διαβάσαμε και μάθαμε πως γίνεται η αλλαγή σε Vodafone Unbranded λογισμικό...

 

Το αντίστοιχο μπορεί να γίνει? Πχ αν θελει καποιος να επανελθει η εγγύηση , μπορεί να περάσει και πάλι το Live! ?

Απ οτι ειδα,υπαρχει vodafone branded monsterpack...Αλλα οχι ελληνικο...

 

Branded German Vodafone/Unlocked

Branded Italian Vodafone/Unlocked

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά....

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το εν λόγω κινητό αλλά έχω cosmote σύνδεση.

Θα δουλεύει κανονικά ή θα μου εμφανίσει προβλήματα λόγω vodafone live ??

(Δεν με ενδιαφέρει το 3G κ το wap....)

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...