Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν όμως η εταιρία σου δώσει ακόμα και αυτό το προνόμιο, τότε ποιος ο λόγος ύπαρξης των συνδέσεων με συμβόλαιο;

 

Συγνώμη,αλλά θεωρείς προνόμιο το να μπορείς να επικοινωνείς με το κινητό σου και τα όποια χρήματα δίνεις στην εταιρία ανά πάσα στιγμή;;;;;Δικαιολογούμε δηλαδή την ανικανότητα της εταιρίας να παρέχει ποιοτικές υπηρεσίες στους συνδρομητές της λέγοντας ότι το.....προνόμιο αυτό το έχουν κυρίως αυτοί που της τα στάζουν;Καταρχήν,δεν είναι τσαμπατζήδες όλοι οι χρήστες καρτοκινητών..Επιπλέον,η πλειονότητα των πελατών των εταιριών έχουν καρτοκινητά!Τέλος,όσοι συνδρομητές με συμβόλαιο πληρώνουν αδρά την εταιρία κάθε μήνα γιατί δεν είναι κάτοχοι αυτού του...προνομίου που λέγεται απροβλημάτιστη επικοινωνία;Εγώ πάντως,δεν το είχα...Τέλος πάντων,ξεφεύγουμε απ'το θέμα αλλά είναι τραγικές για τα δικα μου δεδομένα αυτές οι απόψεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αν όμως η εταιρία σου δώσει ακόμα και αυτό το προνόμιο, τότε ποιος ο λόγος ύπαρξης των συνδέσεων με συμβόλαιο;

 

Το 70% των χρηστών κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα χρησιμοποιούν καρτοκινητά. Γι'αυτό και η Ελλάδα χαρακτηρίζεται ως μια καρτοκινητή αγορά. Αν η Cosmote δεν μπορεί να παρέχει στοιχειωδώς ποιοτικές υπηρεσίες στο 70% των πελατών της επειδήτους θεωρεί "δεύτερης κατηγορίας", τζαμπατζήδες ή ότι άλλο, δεν έχω να κάνω κανένα σχόλιο.

 

Αλοίμονο αν εν έτει 2009 γίνεται διάκριση στη ποιότητα υπηρεσιών που λαμβάνουν οι πελάτες με τέτοια κριτήρια. Αν ήμαστε σε καμιά πολιτισμένη ευρωπαική χώρα τώρα η cosmote θα είχε φάει χοντρό πρόστιμο (άσε που δεν θα σκεφτόταν έτσι). Αλλά...

Link to comment
Share on other sites

Με το δικό μου σκεπτικό ( που δεν είναι απαραίτητα αυτό που έχουν τα κεφάλια της cosmote ), δεν υπάρχει κατηγοριοποίηση με την αρνητική έννοια που τη θέτεις εσύ bored, αλλά διαφορετικά προγράμματα. Μιλάμε για παροχή υπηρεσιών, κατ'επέκταση εμπόριο. Αν λοιπόν θέλεις κάτι διαφορετικό, σου παρέχεται αλλά κάτω απο άλλες συνθήκες. Που το κακό;
Link to comment
Share on other sites

Με το δικό μου σκεπτικό ( που δεν είναι απαραίτητα αυτό που έχουν τα κεφάλια της cosmote ), δεν υπάρχει κατηγοριοποίηση με την αρνητική έννοια που τη θέτεις εσύ bored, αλλά διαφορετικά προγράμματα. Μιλάμε για παροχή υπηρεσιών, κατ'επέκταση εμπόριο. Αν λοιπόν θέλεις κάτι διαφορετικό, σου παρέχεται αλλά κάτω απο άλλες συνθήκες. Που το κακό;

 

Ότι αυτή η διάκριση δεν πρέπει να γίνεται σε καμία περίπτωση στη ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών, πόσο μάλλον των βασικών. Λογικό οι πελάτες συμβολαίου να έχουν επιδότηση, λογικό να έχουν γρηγορότερη εξυπηρέτηση, καλύτερα πρόγράμματα, περισσότερες υπηρεσίες αλλά όχι να είναι και θέμα προς διαπραγμάτευση το αν θα μπορείς στο κέντρο της Αθήνας μέρα μεσημέρι να κάνεις κλήση, αυτό πάει πολύ. Είναι παράνομο και έρχεται σε αντίθεση με τους όρους της άδειας λειτουργίας που έχει η εταιρεία. Ξαναλέω πως αν ήμαστε σε σοβαρή χώρα και η ρυθμιστική αρχή έπαιρνε χαμπάρι κάτι τέτοιο θα είχαν φάει τεράστιο πρόστιμο.

 

Από τη στιγμή που σου δίνουν ένα καρτοκινητό και σου λένε ότι μπορείς να το χρησιμοποιείς όποτε θέλεις και δίνουν μάλιστα και δελεαστικά πακέτα ομιλίας ΟΦΕΙΛΟΥΝ να μπορούν να ανταπεξέλθουν στις υποσχέσεις τους. Υποχρεωμένοι είναι.

 

Σε τελική ανάλυση στις άλλες δύο εταιρείες ηλίθιοι είναι και δεν κάνουν τέτοιες διακρίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Χμ, μάλλον μπέρδεψα τα θέματα bored. Αναφερόμουν στα πακέτα δεδομένων, εννοείται ότι δεν διαφωνώ ως προς τη κάλυψη σε καμία περίπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Χμ, μάλλον μπέρδεψα τα θέματα bored. Αναφερόμουν στα πακέτα δεδομένων, εννοείται ότι δεν διαφωνώ ως προς τη κάλυψη σε καμία περίπτωση.

 

Βρε συ,κυρίως για την ποιότητα ομιλίας μιλάμε-εγώ τουλάχιστον-και για τη διαθεσιμότητα του δικτύου!Για το γεγονός ότι μεγάλη μερίδα συνδρομητών-καρτοκινητοί και μη-,σε διάφορες περιοχές δεν μπορεί να βγάλει άνετα/διεκπεραιώσει τις κλήσεις!όχι τόσο για την ταχύτητα των υπηρεσιών δεδομένων!

Link to comment
Share on other sites

Λογαριασμοί περίπου 150-200 ευρώ το μήνα για 2 συνδέσεις..δεν τα λες και 5 ευρώ,έτσι δεν είναι;Αλλά ακόμη και 5 ευρώ να έδινα αν ήμουν καρτοκινητός θεωρείς ότι θα άξιζα τέτοια αντιμετώπιση απ'τ'απαράδεκτο δίκτυό τους;Βέβαια πλέον μια μηδενική σύνδεση έμεινε στη δικτυάρα τους.Ευτυχώς υπάρχει η φορητότητα,αν θες να κάνεις σοβαρή χρήση κινητού,είτε δίνεις 5 είτε 500 ευρώ.Τέλος,άποψη μπορεί να εκφέρει οποιοσδήποτε χρήστης,ασχέτως κατηγορίας.Οι καρτοκινητοί δηλαδή θα πρέπει να στερούνται ποιότητας υπηρεσιών;Ή μήπως τους κάνει χάρη η εταιρία που τους εξυπηρετεί και δε θέλει αυτό το...μηδαμινό ποσό;Αν τους έκανε χάρη,δε θα σκιζόταν με τις προσφορές να τους αποκτήσει...

Αφού είσαι τόσο απογοητευμένος γιατί δεν αλλάζεις εταιρία?

Θα σου πω απο προσωπική μου εμπειρία γιατι.

γιατι σε όποια απο τις άλλες 2 και να πας θα καταλήξεις πάλι στην cosmote.

εγω αυτό έκανα και απελπίστικα απο τις άλλες 2 και να 'μαι πάλι εδώ.

άρα ίσως πρέπει να σταματήσεις να τρώγεσαι με τα ρούχα σου και εαν δεν είσαι ευχαριστιμένος να πάς κάπου αλλού!!!

Απλά πράγματα.Δώσε τα ωραία σου λεφτουδάκια ΑΛΛΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ απότομα το έθεσες βρε easy. Εν μέρει αυτό είναι και το δικό μου σκεπτικό, ότι δηλαδή καλό είναι να μην γκρινιάζουμε λες και η cosmote είναι άχρηστη, όλες οι εταιρίες κατά καιρούς πρέπει να παρουσιάζουν τα προβληματάκια τους, δεν μπορεί να είναι τέλειοι. Αυτό που εμένα κουράζει είναι το ότι αντιμετωπίζεται μια εταιρία λες και έχει μοναδικό της σκοπό να μας βασανίζει και ό,τι και αν συμβαίνει είναι εσκεμμένα εις βάρος μας. Οι υπάλληλοι του cc είναι άχρηστοι, το δίκτυο ειναι χάλια, δεν υπάρχει περίπτωση να έκανε αναβάθμιση στο σύστημα ανανεώσεων και γενικά, μια αντιμετώπιση λες και η cosmote είναι ο μαρκήσιος ντε Σαντ. Αλλά όχι και να πηγαίνουμε στο άλλο άκρο του να λέμε να πάνε αλλού. Too much in my opinion. :)
Link to comment
Share on other sites

Αφού είσαι τόσο απογοητευμένος γιατί δεν αλλάζεις εταιρία?

Θα σου πω απο προσωπική μου εμπειρία γιατι.

γιατι σε όποια απο τις άλλες 2 και να πας θα καταλήξεις πάλι στην cosmote.

εγω αυτό έκανα και απελπίστικα απο τις άλλες 2 και να 'μαι πάλι εδώ.

άρα ίσως πρέπει να σταματήσεις να τρώγεσαι με τα ρούχα σου και εαν δεν είσαι ευχαριστιμένος να πάς κάπου αλλού!!!

Απλά πράγματα.Δώσε τα ωραία σου λεφτουδάκια ΑΛΛΟΥ!!!

 

Αυτό έκανα εδώ και αρκετούς μήνες!Έχουν γνώση οι φύλακες...Αλλά,σαφώς και θα αναφέρω την απαράδεκτη εμπειρία μου,δεν το απαγορεύει κανείς!Απλά,μπορείς να προσπερνάς τα σχόλιά μου με το κουμπάκι της Αγνόησης :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έκανα εδώ και αρκετούς μήνες!Έχουν γνώση οι φύλακες...Αλλά,σαφώς και θα αναφέρω την απαράδεκτη εμπειρία μου,δεν το απαγορεύει κανείς!Απλά,μπορείς να προσπερνάς τα σχόλιά μου με το κουμπάκι της Αγνόησης :)

 

Οπότε μιλάς τώρα για το τι γινόταν πριν αρκετούς μήνες που είχες Cosmote...:blink:

Δεν μου ακούγεται λογικό...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έκανα εδώ και αρκετούς μήνες!Έχουν γνώση οι φύλακες...Αλλά,σαφώς και θα αναφέρω την απαράδεκτη εμπειρία μου,δεν το απαγορεύει κανείς!Απλά,μπορείς να προσπερνάς τα σχόλιά μου με το κουμπάκι της Αγνόησης :)

 

Φίλε kotsianis δεν μας τα λες καλα...επειδή έχεις ένα κινητό στο χέρι και ένα προγραμματάκι κρακαρισμένο νομίζεις ότι μπορείς να βγάλεις άποψη γενικά για ένα δίκτυο και για ευρύτερες περιοχές?ήμαρτον που λέει και ένας γνωστός μου,γενικά παρακολουθώ που και που το φόρουμ αλλά πραγματικά τέτοιες ασυναρτησίες σαν τις δικές σου δεν έχω δει πουθενά:blink:σε όλα τα subforums είτε κοσμοτε είτε wind-voda,θα υπάρχει και μία αρλούμπα σου.Λες τώρα η κοσμοτε το ένα το άλλο και μας λες ότι έχεις φύγει από την κοσμοτέ πολύ καιρό τώρα,τα ίδια λες και για τους υπόλοιπους,έχεις καταντήσει κουραστικός.

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως τα λετε παντως νομιζω οτι ειμαι ο μονος που εφυγα απο κοσμοτε (εδω και 2 περιπου χρονια) και βρηκα την υγεια μου !!
Link to comment
Share on other sites

Οπότε μιλάς τώρα για το τι γινόταν πριν αρκετούς μήνες που είχες Cosmote...:blink:

Δεν μου ακούγεται λογικό...:wacko:

 

Φίλε kotsianis δεν μας τα λες καλα...επειδή έχεις ένα κινητό στο χέρι και ένα προγραμματάκι κρακαρισμένο νομίζεις ότι μπορείς να βγάλεις άποψη γενικά για ένα δίκτυο και για ευρύτερες περιοχές?ήμαρτον που λέει και ένας γνωστός μου,γενικά παρακολουθώ που και που το φόρουμ αλλά πραγματικά τέτοιες ασυναρτησίες σαν τις δικές σου δεν έχω δει πουθενά:blink:σε όλα τα subforums είτε κοσμοτε είτε wind-voda,θα υπάρχει και μία αρλούμπα σου.Λες τώρα η κοσμοτε το ένα το άλλο και μας λες ότι έχεις φύγει από την κοσμοτέ πολύ καιρό τώρα,τα ίδια λες και για τους υπόλοιπους,έχεις καταντήσει κουραστικός.

Όλοι μας έχουμε 2-3 ή και περισσότερες καρτοκινητές sim σε ένα συρτάρι από όλες τις εταιρείες. Και μπορεί και κατα καιρούς να τις δοκιμάζουμε, αν πια ενδιαφερόμαστε τόσο για την εικόνα των δικτύων. Αυτό δεν σημαίνει ότι αυτές είναι και οι βασικές μας συνδέσεις. Και δεν βρίσκω το κακό κάποιος που μπορεί να έχει μια στοιχειώδη εικόνα να εκφράζει την άποψη του, πόσο μάλλον όταν τον ενδιαφέρει το συγκεκριμένο θέμα, αν εσείς τα θεωρείτε ασυναρτησίες μπορείτε να τα αγνοήσετε.

 

@oregon: +1.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kotsianis δεν μας τα λες καλα...επειδή έχεις ένα κινητό στο χέρι και ένα προγραμματάκι κρακαρισμένο νομίζεις ότι μπορείς να βγάλεις άποψη γενικά για ένα δίκτυο και για ευρύτερες περιοχές?ήμαρτον που λέει και ένας γνωστός μου,γενικά παρακολουθώ που και που το φόρουμ αλλά πραγματικά τέτοιες ασυναρτησίες σαν τις δικές σου δεν έχω δει πουθενά:blink:σε όλα τα subforums είτε κοσμοτε είτε wind-voda,θα υπάρχει και μία αρλούμπα σου.Λες τώρα η κοσμοτε το ένα το άλλο και μας λες ότι έχεις φύγει από την κοσμοτέ πολύ καιρό τώρα,τα ίδια λες και για τους υπόλοιπους,έχεις καταντήσει κουραστικός.

 

Δε διαμόρφωσα άποψη για το σύνολο του δικτύου,μίλησα και μιλάω για συγκεκριμένες περιοχές της Θεσσαλίας και της Θεσσαλονίκης.Αν δε θέλετε ή δεν μπορείτε να το καταλάβετε,αγνοήστε απλά τα γραφόμενα μου.Εφόσον κατά την άποψή σας και την εμπειρία σας στις περιοχές που κινείστε η Κοσμοτέ αποδίδει όπως θα θέλατε,δεν καταλαβαίνω γιατί δίνετε τόση σημασία στα γραφόμενα μου.Προς τι τόσος ζήλος να τα σχολιασετε;Για να μη θίξω την εταιρία όπου είστε συνδρομητές;Όταν ήμουν ικανοποιημένος απ'τη λειτουργία της κάποιους μήνες πριν,δεν είδα κανένα σας να με σχολιάζει με τον οποιονδήποτε τρόπο.Τώρα που κάνω μια ποιο αρνητική κριτική,πέσατε 2-3 να με φάτε.Περιμένετε έτσι να σας πάρω στα σοβαρά;;Αν έχετε να σχολιασετε κάτι για το δίκτυο κάντε το.Κριτική για την άποψη άλλων εδώ μέσα είναι άκυρη.Τραγουδήστε λοιπόν όσο θέλετε,εάν και εφόσον χρησιμοποιώ το οποιοδήποτε δίκτυο,θα αναφέρω και την αρνητική και τη θετική εμπειρία που αποκομίζω απ'τη χρήση του.Είπαμε,υπάρχει η Αγνόηση,ένα ωραιότατο κουμπί.Και εν τέλει,Όταν βλέπω μέλη του φόρουμ με 20 και 30 μηνύματα,εκ των οποίων τα 15 αποτελούν αρνητική κριτική της άποψης των άλλων-και όλως τυχαίως σε μια περίοδο όπου το δίκτυο υπολειτουργεί σε πολλές περιοχές σύμφωνα με τα γραφόμενα πολλών άλλων εδώ μέσα-δεν το θεωρώ απλή συγκυρία ένα τέτοιο γεγονός...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ειδικός για να σου απαντήσω, πιστεύω όμως πως δεν μιλάμε πλέον για το radio κομμάτι, αφού το πρόβλημα εντοπίζεται κυρίως στα καρτοκινητά και δεν νομίζω ότι μπορεί να μπει ένα τέτοιου είδους QoS στο radio network. Άρα προφανώς μιλάμε για το core, ίσως πρόβλημα στα κέντρα. Μπορεί να κάνω και λάθος. Πάντως η Cosmote έχει επαρκέσταστο ραδιοδίκτυο και αρκετά πυκνό στα αστικά κέντρα παρά τα ξηλώματα, ενώ διαθετει ίσο φάσμα με τη Vodafone.

 

Δεν ξέρω λοιπόν σε ποιό κομμάτι υπάρχει το πρόβλημα πάντως σίγουρα δεν έχει να κάνει με τον αριθμό των σταθμών βάσης.

 

Από την άλλη το να ισχυρίζονται ότι δεν υπάρχει καθόλου πρόβλημα (τουλάχιστον με τα καρτοκινητά) είναι τουλάχιστον ηλίθιο όταν τόσα μέλη, και εδώ και στο adslgr.com έχουν αναφέρει προβλήματα...

 

Σαφέστατα και δεν λέμε ότι η Cosmote το κάνει επίτηδες (και απορώ πως σχηματίστηκε από τον φίλο uniqueGR αυτή η εντυπωση), δεν είναι λογικό, από την άλη όμως θα πρέπει ίσως να αυξήσει λιγάκι τις επενδύσεις της στο δίκτυο και να μην ασχολείται μόνο με τη κάλυψη και τις προσφορές... Είναι απαράδεκτο εν έτει 2009 η πρώτη εταιρεία κινητής στην Ελλάδα να έχει τέτοια προβλήματα.

 

Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με core δίκτυο το πρόβλημα και είναι λογικό αφού τα συμβόλαια δεν εμφανίζουν πρόβλημα,όλοι για τα καρτοκινητά δεν λένε?

Link to comment
Share on other sites

H Cosmote θα λειτουργήσει καθόλου μέσα στο Πάσχα ή το έκλεισαν το μαγαζάκι; :blink: Το 2ης γενιάς είναι πραγματικά για γέλια...Ειδικά ο ήχος είναι μέσα στο παράσιτο!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

H Cosmote θα λειτουργήσει καθόλου μέσα στο Πάσχα ή το έκλεισαν το μαγαζάκι; :blink: Το 2ης γενιάς είναι πραγματικά για γέλια...Ειδικά ο ήχος είναι μέσα στο παράσιτο!

 

 

Έχει 5 γραμμές σήμα όμως ;)

 

Α!Και να αναφέρεις συγκεκριμένα περιοχή,με οδο και αριθμό και όροφο,αν χρειαστεί!Για να μη μιλάμε για ολόκληρο οικοδομικό τετράγωνο για παράδειγμα και το γενικεύουμε..Θα σε μαλώσω ρε Μιχάλη..Τόσα χρόνια στο φόρουμ και δεν έμαθες ακόμη να αναφέρεις με συγκεκριμένο τρόπο τα προβληματα;; :p

Link to comment
Share on other sites

Μην μαλωνετε,εγω το μονο που ξερω ειναι οτι η wind ειναι για τα μπαζα τοσο σε καλυψη GSM οσο και σε 3G

 

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

 

και οχι πολλα με τη κοσμοτε οσο και για τη βοντα,ηδη ακουσα οτι η βοντα θα επεκταθει κι αλλο και η κοσμοτε παρ'οτι σε ορισμενα σημεια ειναι φορτωμενη δεν παυει να εχει ενα αξιοπιστο δικτυο και εκει που ειναι φορτωμενη στελνεις ενα sms το πολυ σε αντιθεση με τη wind που σε αρκετες περιοχες ειναι ανυπαρκτη οποτε δε μπορεις να κανεις τιποτα,νεκρα

 

τωρα οσο αναφορα την ποιοτητα της wind,κρυσταλινος ηχος αλλα αν δεν εχεις καλυψη παντου η ειναι προβληματικη σε εσωτερικους χωρους αχρηστο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια σας πολλά!Βλάβη στην κεραία της Κοσμοτέ,στη Βλάστη Κοζάνης από χτες,εξαιτίας χαλαζόπτωσης.Οι κεραίες των άλλων δύο παραδόξως,μια χαρά!Τουλάχιστον,με άτομα με Βόνταφον που μίλησα δεν υπήρχε πρόβλημα!Τι στο καλό;Όλο το χαλάζι στην Κοσμοτέ πήγε......;Ευτυχώς που αποκαταστάθηκε έγκαιρα το πρόβλημα!Από χτες αργά τ'απόγευμα έως τώρα καλά κρατεί...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μιας και μιλαμε για προβληματισμους και τεχνικα θεματα μπορει να μου πει καποιος με βεβαιοτητα εαν η cosmote (η ενδεχομενως και οι αλλες) εχουν την δυνατοτητα με καποιο τροπο να "δινουν" καλυτερη καλυψη σε συνδρομητες με συμβολαιο σε βαρος των καρτοκινητων. Με λιγα λογια εαν αυτο ειναι εφικτο.
Link to comment
Share on other sites

Και πώς γίνεται ρε παιδιά το φαινόμενο να επεκτείνεται και στα συμβόλαια;Και δε μιλάω για τη διαθεσιμότητα του δικτύου στις κλήσεις μόνο,αλλά και για την απόδοσή του σε ταχύτητες Ίντερνετ και όχι wap...Και σε διαφορετικές περιοχές.
Link to comment
Share on other sites

Ξεχνατε οτι στα καρτοκινητα η κινηση περνα (σε αντιθεση με τα συμβολαια) απο μια ακομα πλατφορμα (για τον ελεγχο του υπολοιπου). Αν αυτη "γεμιζει" παρατηρουνται προβληματα κλησης. (Δεν ακουσα να εχει κανεις προβλημα στις εισερχομενες).

Και σχεδον παντα υπαρχουν πανω απο 1 κομβοι. Αν πχ τα καρτοσυμβολαια ειναι σε αλλο κομβο ο οποιος δεν εχει γεμισει δεν θα δουν το προβλημα. Αν πχ εχει γεμισει 1 κομβος με what's up το προβλημα θα το εχουν οι συγκεκριμενοι αριθμοι.

 

Αυτα πολυ χονδρικα.

Link to comment
Share on other sites

Τότε,για πες μας π.χ. για Θεσσαλία πού εξαπλώθηκε η κάλυψη 3g της Κοσμοτέ τον τελευταίο 1,5 χρόνο!Θα χαρώ πολύ να το ακούσω!Εγώ προσωπικά αναφέρω στασιμότητα για Θεσσαλία(μην μπούμε πάλι στη διαδικασία αναφοράς συγκεκριμένων περιοχών,εκτός κι αν το θες,κανένα πρόβλημα!).Συνεπώς,εγώ λέω πως η κάλυψη 3g της Κοσμοτέ είναι στάσιμη στην Θεσσαλία!Εφόσον θες να με αντικρούσεις,ανέφερέ μου περιοχές όπου επεκτάθηκε και δεν το πήραμε χαμπάρι!Θα πληροφορηθεί με τον τρόπο αυτόν και το υπόλοιπο αναγνωστικό κοινό του θέματος και θα είναι χρήσιμο το σχόλιό σου.Προσοχή:μιλάω καθαρά για κάλυψη και όχι αναβάθμιση εξοπλισμού,δικτύου κορμού κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...