Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε τώρα να ξαμοληθουμε για θήκη γιατί από ότι βλέπω για tempered δεν υπάρχει κάτι καλό.

Edit

Σας πάω και κόντρα για το ποιος παράγγειλε πρώτος :)

 

#OPS003716151##########(placed on 28 Νοεμβρίου 2016 12:01:47 π.μ. GMT)

 

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντε τώρα να ξαμοληθουμε για θήκη γιατί από ότι βλέπω για tempered δεν υπάρχει κάτι καλό.

Edit

Σας πάω και κόντρα για το ποιος παράγγειλε πρώτος :)

 

#OPS003716151##########(placed on 28 Νοεμβρίου 2016 12:01:47 π.μ. GMT)

 

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για πολύ λίγο εισαι μπροστά επειδή το σκέφτηκα αμα θα δώσω το mi5s 128 που εχω τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

Σε 4 ημέρες πλέον η αποστολή για το 64αρι και σε 4 εβδομάδες(!) το 128αρι. Η γρήγορη αποστολή από 16,99 έπεσε στα 9,99
Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας εδώ, αγορά το 128, για να δούμε κι αυτή την υλοποίηση της oneplus...

 

Πουε σου εβγαλε ημερομηνια αποστολης?σε μενα δειχνει τωρα 4 εβδομαδες.προφανως τελειωσε το πρωτο στοκ..τι να κανω?δεν αντεχα...1.20 νανυ χθες..δεν πειραζει::happy:

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αντε τώρα να ξαμοληθουμε για θήκη γιατί από ότι βλέπω για tempered δεν υπάρχει κάτι καλό.

Edit

Σας πάω και κόντρα για το ποιος παράγγειλε πρώτος :)

 

#OPS003716151##########(placed on 28 Νοεμβρίου 2016 12:01:47 π.μ. GMT)

 

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε πρόλαβα

Order Number: OPS0354352************ (placed on 28 Νοεμβρίου 2016 12:00:38 π.μ. GMT)

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Πουε σου εβγαλε ημερομηνια αποστολης?σε μενα δειχνει τωρα 4 εβδομαδες.προφανως τελειωσε το πρωτο στοκ..τι να κανω?δεν αντεχα...1.20 νανυ χθες..δεν πειραζει::happy:

Καλημερα και απο μενα . εγω εκανα την παραγγελια για το 128 , περιπου στης 2:15, και οι δυο επιλογες χωρητικοτητας (64/128) ειχε αμεση αποστολη! Μου εκανε εντυπωση ιδιαιτερα για το 128, αφου στο αμερικανικο store, που ειχε ανοιξει μια εβδομαδα πριν, εδειχνε το 128 , περιπου 2-3 εβδομαδες αποστολη.

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Κι εγώ εχθές το βράδυ το πήρα 128αρι. Λίγο πριν το τέλος έβγαζε επιλογή και για ασφάλιση του κινητού. Αντε να μαζευόμαστε πολλοί. Από ότι είδα υπάρχει και τώρα διαθέσιμο. Στην Αμερική τελείωσε σε 5 ώρες το 128αρι. Αντε να δούμε. Όπως αναφέρθηκε πάμε για θήκη και Τζαμακι τώρα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σας έρθει παιδιά...

 

 

Σε πρόλαβα

Order Number: OPS0354352************ (placed on 28 Νοεμβρίου 2016 12:00:38 π.μ. GMT)

:) :) :)

 

Άχαστος με τέτοιο χρόνο :D :up:

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σε πρόλαβα

Order Number: OPS0354352************ (placed on 28 Νοεμβρίου 2016 12:00:38 π.μ. GMT)

:) :) :)

 

άσε ρε , απάτη είσαι :) Θέλω screen shot, δεν εμπιστεύομαι το copy - paste σου :lol::lol::lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλά πόσα κομμάτια φτιάξανε?Με το σταγονομεντρο τα φτιάχνουν εκεί

Άκου εκεί 4 εβδομάδες αναμονή!!!

Με το καλό όσοι προλαβανε

 

 

Update..τώρα δεν λέει ούτε για 4 weeks,γράφει OUT OF STOCK!

Αντε πάμε για το 2017 πλέον

Edited by alex_gate_7
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα . εγω εκανα την παραγγελια για το 128 , περιπου στης 2:15, και οι δυο επιλογες χωρητικοτητας (64/128) ειχε αμεση αποστολη! Μου εκανε εντυπωση ιδιαιτερα για το 128, αφου στο αμερικανικο store, που ειχε ανοιξει μια εβδομαδα πριν, εδειχνε το 128 , περιπου 2-3 εβδομαδες αποστολη.

 

Μα αυτα ήταν μοναδες που ειχαν ετοιμες σε ευρωπαϊκες αποθηκες για το ευρωπαϊκο λανσαρισμα. Μολις αυτα εφυγαν (σε λιγες ωρες), τωρα μπαινουν σε backorder...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πουε σου εβγαλε ημερομηνια αποστολης?σε μενα δειχνει τωρα 4 εβδομαδες.προφανως τελειωσε το πρωτο στοκ..τι να κανω?δεν αντεχα...1.20 νανυ χθες..δεν πειραζει::happy:

 

Ναι, δυστυχως, ειχα δει τα backorders στην Αμερικη, για αυτο κι εκατσα στις 02:00 για να ριξω την παραγγελια. Φαινοταν οτι εκει παει η κατασταση...

Link to comment
Share on other sites

άσε ρε , απάτη είσαι :) Θέλω screen shot, δεν εμπιστεύομαι το copy - paste σου :lol::lol::lol::lol:

 

Ορίστε :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε :p:p:p

 

:respect::respect:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν η oneplus στις προυγουμενες συσκευες της ειχε βγαλει χριστουγεννιατικες προσφορες?

 

Εδώ ίσα ίσα προλαβαίνεις να το πάρεις,δεν βλέπω Xmas bazaar στο oneplus 3t

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο κακό έχει αυτή η εταιρεία :Δεν φτιάχνει μεγάλο απόθεμα ώστε να ανταποκριθεί στην τεράστια ζήτηση ή τουλάχιστον να μπορέσει να εκτιμήσει πόσα θα διαθέσει σε κάθε χώρα και να μην έχει αυτούς τους μεγάλους χρόνους αναμονής!

Για εμάς πλέον είναι στις 4 εβδομάδες ενώ το αντίστοιχο "Αγγλικο" και "Γερμανικό" site στις 9 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

λεω να το παραγγειλω χωρις να περιμενω να το δοκιμασουν αλλοι. θελω να πιστευω οτι τα θεματακια που πιθανα να εβγαζε λυθηκαν ολα πανωβ στο απλο 3.

 

και τωρα που το παρηγγειλα θελω να ρωτησω για θηκη. θελω να βρω θηκη (ιδανικα διαφανη) με πολυ μαλακο υλικο ωστε να απορροφα τους κραδασμους σε πτωσεις. επισης θελω στο πλαι να εξεχει απ την οθονη για να την προστατευει. η εμφανιση ειναι δευτερευουσα. με ενδιαφερει 100% η προστασια της συσκευης. χω δει καποιες που προτεινετε στο θεμα του απλου ΟΡ3 αλλα δεν αναφερεται κανεις νομιζω στο αν ειναι απο μαλακο υλικο.

Edited by kots00
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από DHL για παράδοση την Παρασκευή 2-12 :D:D

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση στο ελληνικο σιτε δειχνει αναμονη 4 εβδομαδες μπορουμε να το παραγγειλουμε απο το αγγλικο που λεει 10 μερες γινεται να το στειλουν?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μόλις μου ήρθε email ότι ξεκίνησαν και τα δύο κομμάτια που έκανα παραγγελία.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση στο ελληνικο σιτε δειχνει αναμονη 4 εβδομαδες μπορουμε να το παραγγειλουμε απο το αγγλικο που λεει 10 μερες γινεται να το στειλουν?

Αν είναι να ταχυδρομήθει σε κάποιον "ενδιάμεσο" σε Αγγλική διεύθυνση, μπορείς.!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...