Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανέβασαν λέει την τάση της μπαταρίας από τα 4.35v στα 4.4 γιαυτό και ανέβηκε η χωρητικότητα

Δεν έχω δει μπαταρια LiPo ή LiIon που να φορτίζει στα 4.4Volt... που διάβασες κάτι τέτοιο?

Ουτε το google δεν βρίσκει τέτοια μπαταρια στο search...!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έχω δει μπαταρια LiPo ή LiIon που να φορτίζει στα 4.4Volt... που διάβασες κάτι τέτοιο?

Ουτε το google δεν βρίσκει τέτοια μπαταρια στο search...!

 

439 € το Τ , ,σύντομα αναμένεται ....

https://oneplus.net/gr/3t

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

439 € το Τ , ,σύντομα αναμένεται ....

https://oneplus.net/gr/3t

 

η ακριβής ημερομηνία (28/11) και οι τιμές για τις ΔΥΟ εκδόσεις πλέον, ανακοινώθηκαν απο χτες...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν εχει καρτα μνημης δε σημαινει οτι θα διαβαζεται πιο δυσκολα σε υπολογιστες και smart τηλεορασεις; Αν πχ θελεις να παιξεις μια ταινια απο το κινητο στην τηλεοραση πως θα γινεται;

 

Πχ στα κινητα και tablet με καρτα μνημης τα μεταφερω στην καρτα και απο εκει τα διαβαζει η τηλεοραση.

Link to comment
Share on other sites

Στο νημα του ΟΡ3 φτασαμε στις 217 σελιδες σχολιων. Να περιμενουμε κι εδω κατι αναλογο ή η συσκευη ειναι ιδια και ολα τα θεματακια του ΟΡ3Τ θα ειναι ηδη λυμενα?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο νημα του ΟΡ3 φτασαμε στις 217 σελιδες σχολιων. Να περιμενουμε κι εδω κατι αναλογο ή η συσκευη ειναι ιδια και ολα τα θεματακια του ΟΡ3Τ θα ειναι ηδη λυμενα?

Μπορεί να μην έχουν μεγάλες διαφορές σαν συσκευές αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι διαφορετικές. Αυτό σημαίνει και ότι βγαίνουν από διαφορετική γραμμή παραγωγής με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετά από έρευνα και σκέψη και αφού δεν πήρα το op3 θα είναι η επόμενη συσκευή μου αφού το zte axon 7 που έχω τους τελευταίους 2 μήνες με απογοήτευσε. Εν αναμονή λοιπόν της κυκλοφορίας. Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι που έχει dash charge και όχι quick charge κι έτσι πρέπει να αλλάξω πάλι φορτιστές. Ξέρουμε αν είναι με προσκλήσεις;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεχθουμε αυτο που διαβασα εδω μεσα, οτι η γρηγορη φορτιση μειωνει τη διαρκεια ζωης της μπαταριας, αν το φορτιζουμε με απλο φορτιστη (οταν δεν υπαρχει αναγκη για γρηγορη φορτιση) κανουμε καλο στη μπαταρια, κανουμε κακο ή δεν επηρεαζεται?
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω η γρήγορη φόρτιση να έχει αρνητική επιρροή στη μπαταρία το τηλέφωνο είναι κρύο κατά την ώρα της φόρτισης και νομίζω μόνο οι υψηλές θερμοκρασίες δημιουργούν προβλήματα στη μπαταρία

 

ONE+ 3

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις τι ώρα Ελλάδος ανοίγουν οι παραγγελίες στις 28/11?

Θα το χτυπήσω κι εγώ τελικά. Παράγγειλα κι ολας θήκες.

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα το χτυπήσω κι εγώ τελικά. Παράγγειλα κι ολας θήκες.

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι έχω κι εγώ αξεσουάρ, δε μας τη γλυτώνει κι αυτή η έκδοση της oneplus

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω κι εγώ αξεσουάρ, δε μας τη γλυτώνει κι αυτή η έκδοση της oneplus

Το 3 είναι το μόνο που δεν είχα, αλλά το 3τ αξίζει. Όπως είπα το μόνο που με χαλάει είναι το ότι δεν χρησιμοποιεί Quick charge 3.0 που έχει και πολλές επιλογές σε φορτιστές.

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο καμερα που τα πηγαινε το op3?εχω το v20 εδω και 3 μερες αλλα με χαλαει το τεραστιο μεγεθος λιγο..ελεγα να παω σςτο op3T.απο οθονη?αξιζει γενικα?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει service και αντιπροσωπεία στην Ελλάδα?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει καπου για προπαραγγελια ε?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Τοτε θα είναι διαθέσιμο για αγορά ή για προπαραγγελία?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Πάλι θα φάμε κάνα 100€ για φορτιστές και θήκες. Τωρα κοιτούσα και ο Κινέζος σε δέσμευει να πάρεις ακόμα και καλώδιο γνήσιο.

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Λάτρης κ εγώ των smartphones ,έχω αλλάξει κάμποσα και φυσικά παρακολουθώ απο την αρχή τα one plus και φυσικά δηλώνω εντυπωσιασμένος από τα specs κάθε φορά!Στην παρούσα φάση έχω το lg v10 από το οποίο είμαι πολύ ευχαριστημένος αν εξαιρέσει κανείς τη μπαταρία η οποία λόγω fast charge έχει πέσει πολύ η απόδοση της!Στο δια ταύτα!Το καινούργιο one plus θα είναι αρκετά ανώτερο από το v10 μου?Δλδ σε κάμερα ,οθόνη κτλ?Αξίζει θεωρείται η αλλαγή;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

σε ταχύτητα θα είναι και πολύ μάλιστα.Στην κάμερα δεν νομίζω να είναι, το v10 είναι εξαιρετικό.Αν θες να κάνεις ρουτ κλπ κόλπα κάνε την αλλαγή, αλλιώς είναι ανούσια.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

σε ταχύτητα θα είναι και πολύ μάλιστα.Στην κάμερα δεν νομίζω να είναι, το v10 είναι εξαιρετικό.Αν θες να κάνεις ρουτ κλπ κόλπα κάνε την αλλαγή, αλλιώς είναι ανούσια.

 

Να σαι καλά για την γρήγορη απάντηση!Έχει κάποιες παιδικές ασθένειες?Software με hardware συνδυάζονται σωστά?Τα 6 γιγα ραμ φαίνονται ή είναι για το θεαθηναι?Δεν έχω ξαναπάει σε κινέζικο και δεν ξέρω κατά πόσο είναι τόσο τουμπανα στη χρήση όσο είναι τα specs τους

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...