Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχουν περάσει 48 ώρες από την τελευταία φορά που έχεις ξεκλειδώσει με κωδικό,μοτίβο,πιν θα σου ζητήσει να το κάνεις, είναι λειτουργία του Android και όχι κάποιο bug https://support.google.com/nexus/answer/6285273?hl=en

 

Αν είναι έτσι οκ δεν το ήξερα ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην δεύτερη ερώτηση η απάντηση είναι όχι, αφού αυτο το μοντέλο απευθύνεται στην Αμερική.

 

Sent from mTalk

 

Σωστα. Εκτος απ την B20 λειπει κατι αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Σωστα. Εκτος απ την B20 λειπει κατι αλλο;
Δεν νομίζω.

Το βύσμα ρεύματος και η ΡΟΜ

αλλαζονται.

 

Εγώ τώρα δεν ξέρω τι να κάνω.

Στο GB το Oneplus 3T EU version στα 400$.

 

Αλλά υπάρχει κίνδυνος τελωνείου.

 

Άλλο site που στέλνει από Ευρώπη;

 

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους χρήστες του κινητού από της πρώτες μέρες κυκλοφορίας του. Η μπαταρία του πως πάει; έχει πέσει καθόλου η απόδοση της;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους χρήστες του κινητού από της πρώτες μέρες κυκλοφορίας του. Η μπαταρία του πως πάει; έχει πέσει καθόλου η απόδοση της;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καθόλου. Μη σου πω και καλύτερα πάει τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια σε συγκριση με το s7 edge που ειχα τελευταια δεν εχει καμια σχεση οσο αφορα την εμπειρια χρησης ,δαχτυλικο αποτυπωμα, κλειδωμα-ξεκλειδωμα ,συντομευσεις-ταχυτητα κινησεων , κλπ κλπ ,το μονο που μου λειπει απο το edge ειναι η καμερα του,η αληθεια ειναι πως εχει λιγο θεμα οταν κινειτε ο υποψηφιος για φωτο, οπως και οι βραδινες φωτο, την ημερα βγαζει τελειες με σταθερο τοπιο,την νυχτα μετριες, περασαν κινητα και κινητα απο τα χερια μου ,ισως ειναι ενα απο εκεινα που αν ειχε τελεια καμερα θα ηταν κορυφη, προς το παρων μονο αυτο το <<ελαττωμα>> βρισκω

Μενω με το 3Τ εως οτου βγει το επομενο 1+ που θα εχει τελεια καμερα ,αληθεια η καμερα απο το 5αρι τι λεει; ειναι καλυτερη ή χειροτερη απο το 3Τ;απ οτι κουω δεν πρεπει να λεει και πολλα

Link to comment
Share on other sites

Πόλεμος με τους κινέζους!!

GEARBEST, BANGGOOD,GEEKBUYING όλοι δίνουν το 3003 στα 350€!!

 

Ψήνομαι τρελά να το αγοράσω, μόνο με το τελωνείο δεν ξέρω.

Μου έγραψαν ότι με το NL πολύ χλωμό να κάτσει τελωνείο.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πόλεμος με τους κινέζους!!

GEARBEST, BANGGOOD,GEEKBUYING όλοι δίνουν το 3003 στα 350€!!

 

Ψήνομαι τρελά να το αγοράσω, μόνο με το τελωνείο δεν ξέρω.

Μου έγραψαν ότι με το NL πολύ χλωμό να κάτσει τελωνείο.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

 

Και τελωνείο και μηδέν εγγύηση.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και απο εμένα για οποιον μπορεί να βοηθήσει. Εχω πολύ χαμηλή ένταση στο ακουστικό όταν με καλούν. Ολα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά jack ακουστικά, ήχος απο ηχείο. Καποια ιδέα του τι μπορει να φταίει? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και απο εμένα για οποιον μπορεί να βοηθήσει. Εχω πολύ χαμηλή ένταση στο ακουστικό όταν με καλούν. Ολα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά jack ακουστικά, ήχος απο ηχείο. Καποια ιδέα του τι μπορει να φταίει? Ευχαριστώ
Μάλλον είσαι για επισκευή
Το κινητό έχει κακο ακουστικο γενικά
Δεν ξέρω γενικά τι γίνεται αλλά το δικό μου μια χαρά είναι

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Πόλεμος με τους κινέζους!!

GEARBEST, BANGGOOD,GEEKBUYING όλοι δίνουν το 3003 στα 350€!!

 

Ψήνομαι τρελά να το αγοράσω, μόνο με το τελωνείο δεν ξέρω.

Μου έγραψαν ότι με το NL πολύ χλωμό να κάτσει τελωνείο.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

 

Και τελωνείο και μηδέν εγγύηση.

 

 

Ενδιαφερεται γνωστος μου για αγορα της συσκευης αλλα δεν ειναι διατεθειμενος να πληρωσει σχεδον 500€ απο σκρουτζομαγαζο...η προσφορα απο geekbying φαινεται δελεαστικοτατη...θα μπορουσε καποιος να μας ενημερωσει σχετικα με την καλυψη του σερβις; Η ειναι μηδενικη; Κ το τελωνειο για τι ποσο μιλαμε;

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερεται γνωστος μου για αγορα της συσκευης αλλα δεν ειναι διατεθειμενος να πληρωσει σχεδον 500€ απο σκρουτζομαγαζο...η προσφορα απο geekbying φαινεται δελεαστικοτατη...θα μπορουσε καποιος να μας ενημερωσει σχετικα με την καλυψη του σερβις; Η ειναι μηδενικη; Κ το τελωνειο για τι ποσο μιλαμε;

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Άποψη μου να βρει ένα μεταχειρισμένο,όλα είναι σε πολύ καλή κατάσταση και με την επίσημη εγγύηση....Τώρα το βρίσκεις και 350€...

Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου να βρει ένα μεταχειρισμένο,όλα είναι σε πολύ καλή κατάσταση και με την επίσημη εγγύηση....Τώρα το βρίσκεις και 350€...

Αρχικά ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου!

Το ιδιο του πρότεινα απλως θεωρεί οτι δεν ξερεις τι θεματα θα βγάλει κλπ αν εχει περασει κ απο αλλα χερια..κ κατα λεξη μου ειπε οτι το θεωρεί σαν "ρετσινια" το μεταχειρισμένο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου!

Το ιδιο του πρότεινα απλως θεωρεί οτι δεν ξερεις τι θεματα θα βγάλει κλπ αν εχει περασει κ απο αλλα χερια..κ κατα λεξη μου ειπε οτι το θεωρεί σαν "ρετσινια" το μεταχειρισμένο..

 

ε τότε πες του να πάρει ΄΄αρετσίνοτο΄΄ από Κίνα , να το πληρώσει μία 500αρα να το φχαριστηθεί :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου!

Το ιδιο του πρότεινα απλως θεωρεί οτι δεν ξερεις τι θεματα θα βγάλει κλπ αν εχει περασει κ απο αλλα χερια..κ κατα λεξη μου ειπε οτι το θεωρεί σαν "ρετσινια" το μεταχειρισμένο..

Για μένα καλύτερα να πάρει ένα μεταχειρισμένο λίγων μηνών, είναι και δοκιμασμένο ότι δουλεύει σωστά, καινούριο παίρνεις και δεν ξέρεις τι σου βγάζει

Αν υπήρχε στην επίσημη ιστοσελίδα να το αγόραζε με κλειστά μάτια, τώρα όμως;

ε τότε πες του να πάρει ΄΄αρετσίνοτο΄΄ από Κίνα , να το πληρώσει μία 500αρα να το φχαριστηθεί :)
Χαχαχα, καλό, φαντάσου να έχει και κάποιο θέμα το τηλέφωνο τι έχει να γίνει

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και απο εμένα για οποιον μπορεί να βοηθήσει. Εχω πολύ χαμηλή ένταση στο ακουστικό όταν με καλούν. Ολα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά jack ακουστικά, ήχος απο ηχείο. Καποια ιδέα του τι μπορει να φταίει? Ευχαριστώ

 

 

το εχει κανει κανεις?

https://forums.oneplus.net/threads/op3t-microphone-issues-extremely-low-volume-during-calling.550913/#post-16390029

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάστηκε ποτέ στο 3T μου κάτι τέτοιο μιας και δούλευε άψογα. Αν όμως σου κάνει δουλειά και βλέπεις βελτίωση, δοκίμασε το.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την ανάρτηση αλλά δεν βλέπω ακόμη τις αγγελίες καθώς δεν γράφω πολύ εδώ.

Για όποιον θέλει πουλάω σαν καινούριο 3τ μαύρο το limited πρώτο χέρι σαν καινούριο..

Όποιος θέλει pm...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα.

Το παράγγειλα από Geekbuying στα 399$ (340€).

 

Για να δούμε με τελωνείο τι θα παίξει.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα.

Το παράγγειλα από Geekbuying στα 399$ (340€).

 

Για να δούμε με τελωνείο τι θα παίξει.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

Εάν δεν επέλεξες κουριερ και πήρες ταχυδρομείο μπορεί και να μην έχει τελωνείο. 64gb πήρες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν επέλεξες κουριερ και πήρες ταχυδρομείο μπορεί και να μην έχει τελωνείο. 64gb πήρες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι 64gb με απλό τελωνείο.

Αλλά δεν αγχώνομαι τόσο γιατί δεν μένω Ελλάδα. :p

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει η δονηση, πανω κατω το slider δεν κανει τπτ. δονηση στα κουμπια τπτ, δονηση στη πληκτρολογηση τπτ, κατεβαζω διαγνωστικη εφαρμογη παταω παλι τπτ. Εκανα φορματ 2 φορες παλι τπτ. Οταν ανοιγει το κινητο με power on δονειται?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω, επειδή το σκέφτομαι μήπως το παραγγείλω

Το τηλέφωνο έχει βγάλει τίποτα στάνταρ θεμάτα ή έχει αποδειχτεί σχετικά αξιόπιστο;

Να ξέρω πόσο σημαντική είναι η εγγύηση είτε το πάρω από κινέζο, είτε μεταχειρισμένο

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει η δονηση, πανω κατω το slider δεν κανει τπτ. δονηση στα κουμπια τπτ, δονηση στη πληκτρολογηση τπτ, κατεβαζω διαγνωστικη εφαρμογη παταω παλι τπτ. Εκανα φορματ 2 φορες παλι τπτ. Οταν ανοιγει το κινητο με power on δονειται?
Όταν ανοίγει - κλείνει το κινητό έχει δόνηση, μάλλον είσαι για service, ελπίζω να το πήρες από το επίσημο site
Παιδιά να ρωτήσω, επειδή το σκέφτομαι μήπως το παραγγείλω

Το τηλέφωνο έχει βγάλει τίποτα στάνταρ θεμάτα ή έχει αποδειχτεί σχετικά αξιόπιστο;

Να ξέρω πόσο σημαντική είναι η εγγύηση είτε το πάρω από κινέζο, είτε μεταχειρισμένο

Βράχος είναι το κινητό σε όλα του, αν το πάρεις από Κίνα και σε βγάλει ζημιά όπως τον φίλο από πάνω θα τρέχεις και δε θα φτάνεις

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...