Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με Καναδα εγω κατεβασα

 

Και εγώ με Καναδά...όλα οκ...,,

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

Λες ότι διάβασες 30 σελίδες, αλλά είσαι αδιαβαστος σε βασικά θέματα.

 

Δεν πουλιέται από την ΟΡ πια όπως αναφέρθηκε ήδη και το θέμα της μπαταρίας απασχολεί πολύ κόσμο και θέλει πολύ ψάξιμο για να λυθεί σε όσους το έχουμε.

Αλλά δεν επηρεάζει ευτυχώς τους πάντες, οπότε ίσως είναι και θέμα τύχης.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

 

Καλημέρα...επειδή λόγο δουλειάς μιας και μένω σε νησί,τι ακριβώς πρόβλημα παρουσιάζει η μπαταρία του;;;Το τελευταίο δίμηνο δεν υπάρχει χρόνος για να παρακολουθώ το θέματακι γι'αυτό και ρωτάω...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...επειδή λόγο δουλειάς μιας και μένω σε νησί,τι ακριβώς πρόβλημα παρουσιάζει η μπαταρία του;;;Το τελευταίο δίμηνο δεν υπάρχει χρόνος για να παρακολουθώ το θέματακι γι'αυτό και ρωτάω...

Ευχαριστώ

Γιατί που διάβασες εσύ ότι υπάρχει θέμα με την μπαταρία; εγώ πρώτη φορά το ακούω

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την μπαταρία δεν είναι κάθε αυτού με την μπαταρία,αλλά με τα google services που την "πίνουν" αστραπιαία την μπαταρία με αποτέλεσμα να μην βγάζει την μέρα.Έχουν ειπωθεί διάφορες λύσεις και εδώ αλλα και στο xda για αυτό το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί που διάβασες εσύ ότι υπάρχει θέμα με την μπαταρία; εγώ πρώτη φορά το ακούω
Τώρα κάνεις πλάκα έτσι;

Τα μισά θέματα που ανοίγονται στο φόρουμ της Oneplus είναι για το θέμα που εξαφανΊζεται η μπαταρία.

Το ίδιο θέμα ανέφερα και εγώ εδώ γιατί με το που το πρωτοπηρα έπρεπε να φορτίζω 2 φορές την ημέρα το κινητό.

 

Το ότι δεν βλέπεις εσύ κάτι, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κάνεις πλάκα έτσι;

Τα μισά θέματα που ανοίγονται στο φόρουμ της Oneplus είναι για το θέμα που εξαφανΊζεται η μπαταρία.

Το ίδιο θέμα ανέφερα και εγώ εδώ γιατί με το που το πρωτοπηρα έπρεπε να φορτίζω 2 φορές την ημέρα το κινητό.

 

Το ότι δεν βλέπεις εσύ κάτι, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

 

τι πλακα να σου κανω; δεν παρακολουθω το φορουμ της oneplus, εδω μεσα επισης δεν προσεξα κατι ,το αν εχεις εσυ θεμα δεν σημαινει οτι εχουν και οι αλλοι

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους πάντες. Έπεσα πάνω σε μια διαφήμιση της κόσμο σήμερα και είδα ότι ξεκίνησε το volte και το vowifi αλλά για πέντε έξι συσκευές. Υπάρχει τρόπος να ξεγελάσουμε την κοσμοτε και να πάρουμε volte πριν γίνει διαθέσιμο για op?

Έχω ένα προαίσθημα ότι με τους γιωταδες στην κοσμοτε θα είμαστε τελευταίοι

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω ενα θεμα που με προβληματιζει ,ειπα μπας και διορθωθει με το τελευταιο update αλλα τιποτα, ακουστε λοιπον και αν εχει κανεις το ιδιο θεμα ας το αναφερει

Οταν εχω μια εισερχομενη κληση και ακουμπαω το τηλεφωνο στο αυτι κλεινει αμεσως η οθονη και μετα απο 3-4 δευτερα ανοιγει παλι , ετσι πατιουνται ανεπιθυμητες επιλογες με οτι αυτο συνεπαγεται ,του φοραω μια ζελατινα αλλα δεν επηρεαζει τον αισθητηρα φωτος ,τι κανουμε τωρα; καποια λυση εκτος απο επαναφορα τηλεφωνου υπαρχει;

Link to comment
Share on other sites

τι πλακα να σου κανω; δεν παρακολουθω το φορουμ της oneplus, εδω μεσα επισης δεν προσεξα κατι ,το αν εχεις εσυ θεμα δεν σημαινει οτι εχουν και οι αλλοι
Παλληκάρι διαβάζεις Ελληνικά ;

Στο έγραψα και παραπάνω.

 

Μην κοιτάς μόνο τον μικρόκοσμο σου και ούτε είπα ότι επειδή έχω πρόβλημα εγώ έχουν όλοι.

Αλλά όταν αναφέρεται ένα πρόβλημα άπειρες φορές από χρήστες από όλο τον κόσμο, σημαίνει ότι είναι υπαρκτό.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παλληκάρι διαβάζεις Ελληνικά ;

Στο έγραψα και παραπάνω.

 

Μην κοιτάς μόνο τον μικρόκοσμο σου και ούτε είπα ότι επειδή έχω πρόβλημα εγώ έχουν όλοι.

Αλλά όταν αναφέρεται ένα πρόβλημα άπειρες φορές από χρήστες από όλο τον κόσμο, σημαίνει ότι είναι υπαρκτό.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

 

αντε παλι ,λες στο φορουμ oneplus ,ε ,δεν εχω αποψη το τι γινετε εκει, τι δε καταλαβαινεις; τωρα που το αναφερεις οκ, υπαρχει θεμα, ειπα εγω το αντιθετο; αφου το λενε εκει τοσα μελη τοτε οκ ,τι ελληνικα μου λες και χαμπαρια τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω ενα θεμα που με προβληματιζει ,ειπα μπας και διορθωθει με το τελευταιο update αλλα τιποτα, ακουστε λοιπον και αν εχει κανεις το ιδιο θεμα ας το αναφερει

Οταν εχω μια εισερχομενη κληση και ακουμπαω το τηλεφωνο στο αυτι κλεινει αμεσως η οθονη και μετα απο 3-4 δευτερα ανοιγει παλι , ετσι πατιουνται ανεπιθυμητες επιλογες με οτι αυτο συνεπαγεται ,του φοραω μια ζελατινα αλλα δεν επηρεαζει τον αισθητηρα φωτος ,τι κανουμε τωρα; καποια λυση εκτος απο επαναφορα τηλεφωνου υπαρχει;

 

Πιθανών όπως το κρατάς στο αυτί σου πατάς το power και ανοίγει η οθόνη με αποτέλεσμα μετά να πατάς με το αυτί σου διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανών όπως το κρατάς στο αυτί σου πατάς το power και ανοίγει η οθόνη με αποτέλεσμα μετά να πατάς με το αυτί σου διάφορα.

 

μπα φιλε ,δεν παταω το κουμπι ,θα το καταλαβαινα ,το δοκιμασα και πριν λιγο παλι τα ιδια,τι να πω δεν ξερω ,το θεμα ειναι οτι το εχω πολυ καιρο και περιμενα καποια αναβαθμιση ,αφου δεν εχει αλλος θεμα ειναι για restore ,οταν βρω λιγο χρονο θα το κανω ,τωρα λιγο δυσκολο

Link to comment
Share on other sites

μπα φιλε ,δεν παταω το κουμπι ,θα το καταλαβαινα ,το δοκιμασα και πριν λιγο παλι τα ιδια,τι να πω δεν ξερω ,το θεμα ειναι οτι το εχω πολυ καιρο και περιμενα καποια αναβαθμιση ,αφου δεν εχει αλλος θεμα ειναι για restore ,οταν βρω λιγο χρονο θα το κανω ,τωρα λιγο δυσκολο

 

Στο changelog της τελευταίας αναφέρεται στα bug fixes

Screen is turned on by screen off gesture while making a phone call

Link to comment
Share on other sites

Στο changelog της τελευταίας αναφέρεται στα bug fixes

Screen is turned on by screen off gesture while making a phone call

 

ναι φιλε, το προσεξα ,προφανως εχουν και αλλοι θεμα ,απο την μερια μου θελει να κανω κατι αλλο; λες να εχω κατι ενεργοποιημενο που δεν θα επρεπε;

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε, το προσεξα ,προφανως εχουν και αλλοι θεμα ,απο την μερια μου θελει να κανω κατι αλλο; λες να εχω κατι ενεργοποιημενο που δεν θα επρεπε;

 

Αν δεν έφτιαξε με την τελευταία τότε μάλλον χρειάζεται factory reset

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έφτιαξε με την τελευταία τότε μάλλον χρειάζεται factory reset

 

Με την πρωτη ευκαιρια αυτο θα το κανω, ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

για πείτε εντυπώσεις οι πρώτοι που κατέβασαν την 4.1.7

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

για πείτε εντυπώσεις οι πρώτοι που κατέβασαν την 4.1.7

 

Δεν βλέπω καμιά σημαντική διαφορά,όλα όπως στην 4.1.6 :)

Link to comment
Share on other sites

για πείτε εντυπώσεις οι πρώτοι που κατέβασαν την 4.1.7

"Enhanced system fluidity" Εγω, αυτο μονο παρατηρησα και μαλιστα αρκετα εντονα.. :) ( https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-4-1-7-ota-for-oneplus-3-3t.609756/ )

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Είμαι με beta 22 και σκέφτομαι να περάσω την stable. Θα ενημερώσω για τυχόν διαφορές που θα εντοπίσω.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...