Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Η εφαρμογή Google maps σας λειτουργεί σωστά;;; Βάζω προορισμό και δεν ακολουθεί την πορεία αυτοκινήτου. Έκανα διαγραφή μνήμης και εργοστασιακή εγκατάσταση και ξανακατεβασμα αλλά τπτ...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά τα πράγματα είναι με γεγονότα.

Δεν μπορεί να λέει άλλος βγήκε με Android 6 και άλλος με 7.

 

Για την ακριβή τιμολογιακή πολιτική είναι γεγονός Επίσης. Αλλά ότι δίνει 2 major updates είναι τίμιο για όλους τους κατόχους, ότι και αν λένε μερικοί.

Ελάχιστες εξαιρέσεις υπάρχουν άλλων κινητών να παίρνουν πιο πολλές αναβαθμίσεις.

Οπότε μην τα θέλετε όλα όπως τα φαντάζεστε.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Όλοι λένε ότι βγήκε με android 6 και ένας μόνο υποστηριζει ότι βγήκε με 7.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Με 6 κυκλοφόρησε, είναι γεγονός αυτό, το πήρα την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας του

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Η εφαρμογή Google maps σας λειτουργεί σωστά;;; Βάζω προορισμό και δεν ακολουθεί την πορεία αυτοκινήτου. Έκανα διαγραφή μνήμης και εργοστασιακή εγκατάσταση και ξανακατεβασμα αλλά τπτ...

Λειτουργεί άριστα

Δοκίμασε να κατεβάσεις και "offline maps"...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

και εγω με 6 το πηρα ,αν παρει και android 8 τι αλλο θελουμε; μια χαρα θα ειναι ,επισης μετα τα δυο χρονια υπαρχουν και αλλες λυσεις ,σε 3 χρονια που θα σταματησουν οι ενημερωσεις ασφαλειας

1ον. το πουλας

2ον. το κρατας ,βαζεις ενα antivirus και εισαι κομπλε

3ον. το κρατας και βαζει custom rom + antivirus

Το hardware που εχει το κινητο ειναι για αρκετα χρονακια ,ισως χρειαστει καμια μπαταρια και αυτο μετα τα 3 χρονια ,το κακο σε ολη την υποθεση ειναι οτι πολλοι απο εμας δεν μπορουμε να κρατησουμε κινητο πανω απο 6 μηνες :lol: , μας αρεσει να ψαχνομαστε

Link to comment
Share on other sites

Όσο το τηλέφωνο δουλεύει απροβληματιστα και δεν κολλάει, και οι εφαρμογές που χρησιμοποιώ υποστηρίζονται, δεν πάει να λέγεται 7 ή 6 , τι με νοιάζει.... Η μπαταρία να είναι καλά και όσο αντέξει. Καλό είναι να έχουμε το τελευταίο android , αλλά δεν θα πεθάνω κι όλας.
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Γεγονός είναι ένα.

Η ...μισητή Μηλοεταιρια υποστηρίζει τα τηλέφωνα της για μεγαλύτερο διάστημα και σε βάθος χρόνου έχει βγει απολύτως κερδισμένη. Όποιος δεν το βλέπει αυτό, απλά εθελοτυφλεί.

Η ΟΡ κάλλιστα θα μπορούσε να υποστηρίξει τα προϊόντα της, ίσως πιο χαλαρά, μια βελτίωση πχ ανά 5-6 μήνες για διάστημα 3 ετών. Έτσι, και θα δείξει ενδιαφέρον προς τους πελάτες της και η αποκτήσει καλή φήμη.

Δυστυχώς, θα κάνω κι εγώ το ίδιο με τον άλλο φίλο ω πιο πάνω. Θα το κρατήσω μέχρι να τρέχει καλά τις εφαρμογές, και μετά θα επιλέξω νέο τηλέφωνο με άλλα κριτήρια.

VirtusJunxitMorsNonSeparabit
Link to comment
Share on other sites

Γεγονός είναι ένα.

Η ...μισητή Μηλοεταιρια υποστηρίζει τα τηλέφωνα της για μεγαλύτερο διάστημα και σε βάθος χρόνου έχει βγει απολύτως κερδισμένη. Όποιος δεν το βλέπει αυτό, απλά εθελοτυφλεί.

Η ΟΡ κάλλιστα θα μπορούσε να υποστηρίξει τα προϊόντα της, ίσως πιο χαλαρά, μια βελτίωση πχ ανά 5-6 μήνες για διάστημα 3 ετών. Έτσι, και θα δείξει ενδιαφέρον προς τους πελάτες της και η αποκτήσει καλή φήμη.

Δυστυχώς, θα κάνω κι εγώ το ίδιο με τον άλλο φίλο ω πιο πάνω. Θα το κρατήσω μέχρι να τρέχει καλά τις εφαρμογές, και μετά θα επιλέξω νέο τηλέφωνο με άλλα κριτήρια.

Άρα το κρατάς για κανένα 2-3 χρόνια ακόμα σίγουρα, οπότε τα λεφτά του τα έχει βγάλει και με το παραπάνω.

 

Στην τελική, όλες οι εταιρείες κοιτάνε να πουλήσουν νέα μοντέλα. Δεν θα κάτσει η ΟΡ και η κάθε εταιρεία να προσφέρει επιπλέον χρόνια υποστήριξης πέρα από το κανονικό.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου κρύβω ότι ζηλεύω την Μηλοεταιρια γι' αυτό.

Υπάρχουν και τα Google pixel. Εγώ ήμουν με Nexus 5 , 2,5 χρονια. Υποστήριξη επισημα από κιτκατ μέχρι και την 6. Το τηλέφωνο πετάει ακόμα. Μόνο η μπαταρία έχει θέμα .

Κάτι αντίστοιχο θεωρώ και τα pixel. Έτσι και αλλιώς στο ίδιο επίπεδο τιμής είναι . ....

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και τα Google pixel. Εγώ ήμουν με Nexus 5 , 2,5 χρονια. Υποστήριξη επισημα από κιτκατ μέχρι και την 6. Το τηλέφωνο πετάει ακόμα. Μόνο η μπαταρία έχει θέμα .

Κάτι αντίστοιχο θεωρώ και τα pixel. Έτσι και αλλιώς στο ίδιο επίπεδο τιμής είναι . ....

Και στα pixel υπάρχει γκρίνια για το ίδιο θέμα. Θα λάβουν 2 μεγάλες εκδόσεις και μετά μόνο security updates, και κόστιζαν σχεδόν 1000€
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η google camera δουλεύει στο τηλέφωνο χωρίς root

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η google camera δουλεύει στο τηλέφωνο χωρίς root

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δουλεύει…...........

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η google camera δουλεύει στο τηλέφωνο χωρίς root

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απλά εγκατάσταση θέλει.

 

Νομίζω το slow motion θέλει ροοτ γιατί χρειάζεται modules.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, και συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο νήμα! Σκέφτομαι και εγώ να το αγοράσω, διάβασα καμία 30 άρια σελίδες random και μου λύθηκαν πολλές από τις απορίες, ωστόσο έχω 2 ερωτήσεις:1) από που το αγοράζω??από Σκρουτζ η από το επίσημο σάιτ??(oneplus.com) 2) το θέμα με την κάμερα καθώς και με την μπαταρία έχει λυθεί?? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας
TOYOTA RULES THEM ALL
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, και συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο νήμα! Σκέφτομαι και εγώ να το αγοράσω, διάβασα καμία 30 άρια σελίδες random και μου λύθηκαν πολλές από τις απορίες, ωστόσο έχω 2 ερωτήσεις:1) από που το αγοράζω??από Σκρουτζ η από το επίσημο σάιτ??(oneplus.com) 2) το θέμα με την κάμερα καθώς και με την μπαταρία έχει λυθεί?? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας
Στη σελίδα της OnePlus δεν είναι διαθέσιμο πλέον το 3τ αν υπάρχει στο Σκρουτζ πάρτο. Αλλιώς eBay, Amazon , ή Κίνα. Δεν υπάρχει θέμα με κάμερα και μπαταρία φίλε!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, και συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο νήμα! Σκέφτομαι και εγώ να το αγοράσω, διάβασα καμία 30 άρια σελίδες random και μου λύθηκαν πολλές από τις απορίες, ωστόσο έχω 2 ερωτήσεις:1) από που το αγοράζω??από Σκρουτζ η από το επίσημο σάιτ??(oneplus.com) 2) το θέμα με την κάμερα καθώς και με την μπαταρία έχει λυθεί?? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας
Λες ότι διάβασες 30 σελίδες, αλλά είσαι αδιαβαστος σε βασικά θέματα.

 

Δεν πουλιέται από την ΟΡ πια όπως αναφέρθηκε ήδη και το θέμα της μπαταρίας απασχολεί πολύ κόσμο και θέλει πολύ ψάξιμο για να λυθεί σε όσους το έχουμε.

Αλλά δεν επηρεάζει ευτυχώς τους πάντες, οπότε ίσως είναι και θέμα τύχης.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Update σε 4.1.7 με πολλά και ενδιαφέροντα καλούδια :cool:

 

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-4-1-7-ota-for-oneplus-3-3t.609756/

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έλεγξα μόλις με VPN και Καναδά και Γερμανία. Τίποτα ακόμη.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις επόμενες μέρες θα ρολαρει σε όλες τις χώρες.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για ποια έχει βγει δηλαδή;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για ποια έχει βγει δηλαδή;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

με Καναδα εγω κατεβασα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...