Jump to content

Google Pixel XL


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Όταν κάνεις swype down στη notification bar και εμφανίζονται τα εικονίδια, δε φαίνεται το ποσοστό της μπαταρίας της συνδεδεμένης σου συσκευής στο Bluetooth;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 617
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν κάνεις swype down στη notification bar και εμφανίζονται τα εικονίδια, δε φαίνεται το ποσοστό της μπαταρίας της συνδεδεμένης σου συσκευής στο Bluetooth;

 

Όχι δεν φαίνεται.

Έχω Plantronic PLT 50

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το πήρα σήμερα ,μετά από redmi note 5 , πολύ καλή συσκευή πολύ ευχαριστημένος , μόνο την μπαταρία θέλω να βρω τροπο να κρατάει περισσότερο και για αυτό βλέπω για root , καλός σας βρήκα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ακουστικο τσιριζει λιγο σε μεγαλη ενταση...διορθωνεται,η θελει service...???
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει unlock bootloader , έχω περάσει twrp , περνάω και magisk αλλά όταν μπουταρει δεν είναι περασμένο . Καμιά ιδέα ποιο magisk κάνω install , και καμια καλή rom από μπαταρία και κάμερα ;
Link to comment
Share on other sites

Αν ταιριάζει σε μεγάλη ένταση τότε είναι το ακουστικό.. χαλάει σου προτείνω να το δουλέψεις έως εκεί που δε θα τσιριζει . Θα σου πάει αρκετό καιρό μη φοβάσαι. Τώρα να το επισκευασεισ με δεδομένο ότι πρέπει να αποκόλληση η οθόνη και υπάρχει κίνδυνος να την χαλάσεις δε θα το πρότεινα για ένα ακουστικό.

παιδια το ακουστικο τσιριζει λιγο σε μεγαλη ενταση...διορθωνεται,η θελει service...???

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω κάποιες θήκες όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ένα πμ.

Τις χαρίζω μόνο τα μεταφορικά ας πληρώσετε.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χάλασε ο φορτιστής μου . Μήπως έχει κάποιος να προτείνει κανένα δοκιμασμένο??

Ευχαριστώ

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χάλασε ο φορτιστής μου . Μήπως έχει κάποιος να προτείνει κανένα δοκιμασμένο??

Ευχαριστώ

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Με έναν Anker Quick Charge 3, ένα γνήσιο samsung s9 και ένα πολυφορτιστη Tp-link που εχω δοκιμάσει σε όλες τις περιπτώσεις η συσκευή φορτίζει με 1.5Α, αργά δηλαδή.

Οπότε αν θες γρήγορη φόρτιση ψάχνεις για 5V 3A όπως ο μαμά.

Αν δεν σε ενοχλεί η ταχύτητα,απλά βρες κάποια αξιόπιστη μάρκα όπως τα παραπάνω να κάνεις τη δουλειά σου!

Link to comment
Share on other sites

https://www.techwalls.com/google-pixel-pixel-xl-model-number-differences/

 

Ρε παιδιά, το αμερικανικό XL (2100 μοντέλο) , τι περιορισμους εχει για τη χωρα μας?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα να αλλάξω μπαταρία και χάλασα την οθόνη παρήγγειλα από aliexpress με premium shipign λέει 7-15 μέρες άντε να δούμε
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα να αλλάξω μπαταρία και χάλασα την οθόνη παρήγγειλα από aliexpress με premium shipign λέει 7-15 μέρες άντε να δούμε
Είναι πολύ καλά κολλημένη ??. Και στο σήκωμα σου έσπασε??? Δε την ζεστανες πριν πας να την ανοίξεις ??

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλά κολλημένη ??. Και στο σήκωμα σου έσπασε??? Δε την ζεστανες πριν πας να την ανοίξεις ??

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

 

τη ζέστανα άσε αλλά παραεβαλα μεσα το μεταλλικό εργαλείο σαν ψηλή σπάτουλα που ειναι ήθελε με τραπουλοχαρτο οπως το κανουν οι περισσότεροι τεσπα και εσπασε το digitizer οπότε παπαλα η οθονη

Link to comment
Share on other sites

τη ζέστανα άσε αλλά παραεβαλα μεσα το μεταλλικό εργαλείο σαν ψηλή σπάτουλα που ειναι ήθελε με τραπουλοχαρτο οπως το κανουν οι περισσότεροι τεσπα και εσπασε το digitizer οπότε παπαλα η οθονη
Τι να πω . Ελπίζω να είναι η νέα καλή!! Και να ξανά χαιρεσαι το κινητακι σου.

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω . Ελπίζω να είναι η νέα καλή!! Και να ξανά χαιρεσαι το κινητακι σου.

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

 

να σε καλά φίλε και καλές γιορτές να εχουμαι με υγεία και εύχομαι να μη συμβεί σε κανέναν εννοείτε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά, αληθεύει ότι η Pie Δεν έχει κάτσει καλά στη συσκευή και ότι δημιουργεί προβληματάκια συγκριτικά με την Oreo?
Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα ωραίο clean install και θα είσαι άρχοντας.

 

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ.

Αξίζει το 128αρι xl καινούργιο στα 370€?

Παίζει να είναι η αμερικανική έκδοση. Θα έχω πρόβλημα στη χώρα μας?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προσωπική άποψη είναι πως σήμερα πας τουλάχιστον στο 2άρι. Το βρίσκεις σε λογική (πλέον) τιμή και είναι σαφώς ανώτερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
580ευρω μίνιμουμ δεν είναι το xl 2?

 

To βρίσκεις και φθηνότερο (το 64άρι). Ειδικά στα μεταχειρισμένα ακόμα φθηνότερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...