Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα αγορασα και το ΜΑΤΕ 10 PRO.

Πασχει απο λογισμικο παιδια.... θελει την αναβαθμιση του, μπροστα στο ΜΑΤΕ 9 "δειχνει" αργο.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βιάστηκες,

https://www.gsmarena.com/new_leaked_image_shows_the_honor_v10_for_real-news-28383.php

αν είναι δίκαρτο και με μπαταρία >3750mAh θα δώσω το Mate 9 μου.

 

για Oreo έχει ακουστεί τίποτα νεότερο τώρα που οι Κινέζοι ξεκίνησαν να το παίρνουν ΟΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αγορασα και το ΜΑΤΕ 10 PRO.

Πασχει απο λογισμικο παιδια.... θελει την αναβαθμιση του, μπροστα στο ΜΑΤΕ 9 "δειχνει" αργο.

Καλοδουλευτο Γιάννη.

 

Εμενα πάλι, μέσω του Γιάννη, μου δόθηκε η ευκαιρία να ξανακρατησω στα χέρια μου αυτό το θηριο και μάλιστα σε κατάσταση βιτρινας. Απορώ γιατί το πούλησα την πρώτη φορά.

Πόσο μου είχαν λειψει αυτές οι ταχύτητες. (και όχι μόνο οι ταχύτητες)

Mate 9 all the way λέμε.....

2a444cb75612de49d288449c47b05114.jpg

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ας μου υπενθυμίσει κάποιος εάν το τηλέφωνο μπορεί να απαντησει σε κλήση απλά κια μόνο φέρνοντας το τηλέφωνο στο αυτί με την χρήση του αισθητήρα που έχει.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πραγματικά που δεν θα κυκλοφορήσει το απλό 10αρι γενικά στην Ευρώπη και μόνο Ισπανία αν θυμάμαι καλά. Πιστεύω το απλό στην τιμή που έχει και με το 16:9 format συν 3.5jack συν επέκταση msd θα το έπαιρνε αρκετός κόσμος. Το μόνο που του λείπει είναι η πιστοποίηση ip67 ή68. Αλλά έχει όλα τ άλλα για μένα.

 

Αν πάρουμε το απλό από Ισπανία θα έχει άραγε εγγύηση εδώ; Το έχει ψάξει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ας μου υπενθυμίσει κάποιος εάν το τηλέφωνο μπορεί να απαντησει σε κλήση απλά κια μόνο φέρνοντας το τηλέφωνο στο αυτί με την χρήση του αισθητήρα που έχει.

Ναι κανονικοτατα, αρκει να ενεργοποιησεις αυτην την λειτουργια.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δημητρη (jimteo) σε διαβεβαιωνω και δημοσια οτι αγορασες αν οχι το καλυτερο μεταχειρισμενο ΜΑΤΕ 9, τουλαχιστον ενα απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν στην αγορα, καλοδουλευτο.....

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικοτατα, αρκει να ενεργοποιησεις αυτην την λειτουργια.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δημητρη (jimteo) σε διαβεβαιωνω και δημοσια οτι αγορασες αν οχι το καλυτερο μεταχειρισμενο ΜΑΤΕ 9, τουλαχιστον ενα απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν στην αγορα, καλοδουλευτο.....

 

υπαρχει και αλλο καλο ? mate 9 εννοω poy me endiaferei

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αλλο ενα ΜΑΤΕ 9 64GB L09C432 αλλα δεν θα δωθει...... Τουλαχιστον για την ωρα.

Αυτο που εδωσα ειχε μπει αγγελια και το ποσταρα και στα σχολια εδω, τυχερος ο Δημητρης....

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουμε το απλό από Ισπανία θα έχει άραγε εγγύηση εδώ; Το έχει ψάξει κανείς;

 

καμια μονο 3 μερες ΔΟΑ και αν

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικοτατα, αρκει να ενεργοποιησεις αυτην την λειτουργια.

και πως ενεργοποιείται;

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Σήμερα, το πρωί που σηκώθηκα :1)Ειχε μπει ήχος κλήσης ο default 2)Ειχε αλλάξει το ρολόι από 24h σε 12 {πμ, μμ} 3)τα πλήκτρα έκαναν ήχο&δόνηση, ενώ τα είχα αθόρυβα 3)Δε χτύπησε το ξυπνητήρι... Η μπαταρία ήταν γύρω στο 11%το βράδυ και ξέχασα να το φορτίσω.. Το πρωί είχε πάει 10%(απλά το αναφέρω)
Link to comment
Share on other sites

Έξυπνη βοήθεια - έλεγχος κίνησης - σηκώστε το

ευχαριστώ.....:thanks:

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Σήμερα, το πρωί που σηκώθηκα :1)Ειχε μπει ήχος κλήσης ο default 2)Ειχε αλλάξει το ρολόι από 24h σε 12 {πμ, μμ} 3)τα πλήκτρα έκαναν ήχο&δόνηση, ενώ τα είχα αθόρυβα 3)Δε χτύπησε το ξυπνητήρι... Η μπαταρία ήταν γύρω στο 11%το βράδυ και ξέχασα να το φορτίσω.. Το πρωί είχε πάει 10%(απλά το αναφέρω)

Το έχω πάθει και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει και εγώ!

Πόρισμα έβγαλες? Ένα επιπλέον που είχε αλλάξει είναι ότι είχε σταματήσει η αυτόματη επιλογή περιστροφής οθόνης.. Σκάλωμα χοντρό.. Γιατί έγινε,?? τρέχα γύρευε!

Link to comment
Share on other sites

https://www.xda-developers.com/how-project-treble-revolutionizes-custom-roms-android-oreo/

Το υποστηρίζει και το κινητό μας. Αν καταφέρουν να λύσουν όλα τα προβλήματα θα δούμε πολύ ωραία πράγματα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι για την αγορά ενός; vr set και συγκεκριμένα του shinecon.

Υπάρχει περίπτωση να μην ταιριάζουν τα πλήκτρα του κινητού στην υποδοχή;

Γενικά το έχει δουλέψει κάποιος το κινητό με vr για να μου πει εάν αξίζει και εάν δείχνει σωστά από τόσο κοντά η οθόνη του;

 

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν αξίζει, πολύ χαμηλό ppi για vr.

προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος ούτε απο κινητά με ψηλότερο ppi.

θα το δοκιμάσεις 1-2 φορές και μετά θα το πετάξεις σε κάποιο συρτάρι.

οπότε ψώνισε αναλόγως.

Link to comment
Share on other sites

δεν αξίζει, πολύ χαμηλό ppi για vr.

προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος ούτε απο κινητά με ψηλότερο ppi.

θα το δοκιμάσεις 1-2 φορές και μετά θα το πετάξεις σε κάποιο συρτάρι.

οπότε ψώνισε αναλόγως.

Σε ευχαριστώ οκ δεν θα πάρω..

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειδα οτι στο playstore υπαρχουν πολυ πιο ωραια θεματα για το κινητο μας χυμα παρα στο καταστημα.Ακομα κ την εφαρμογη που κατεβασα για θεματα δν με ξετρελανε.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

δεν αξίζει, πολύ χαμηλό ppi για vr.

προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος ούτε απο κινητά με ψηλότερο ppi.

θα το δοκιμάσεις 1-2 φορές και μετά θα το πετάξεις σε κάποιο συρτάρι.

οπότε ψώνισε αναλόγως.

 

vr αν δεν πας ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 4κ και 100hz θα εισαι σαν ζαλισμενη κοτα με μειοπεια αν ααυξανετα καθε μερα

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια η αυθεντική θήκη του mate 9 αξιζει ?

 

για πτοσεις κλπ ουτε για αστειο για οτιδιποτε αλλο ναι

Link to comment
Share on other sites

vr αν δεν πας ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 4κ και 100hz θα εισαι σαν ζαλισμενη κοτα με μειοπεια αν ααυξανετα καθε μερα

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

για πτοσεις κλπ ουτε για αστειο για οτιδιποτε αλλο ναι

 

θα παραμεινω με την θηκη πορτοφολι που το καλυπτει ολο μαλλον, η αυθεντικη ειναι μεν ωραια αλλα εκτεθημενη σε πτωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...