Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στη παρέα. Ξερει κανεις αν υπάρχει κάποιο Keyboard για το mate 9 που να αλλάζει γλώσσες με τον τροπο που το κάνουν να Samsung δλδ με το space;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. Ξερει κανεις αν υπάρχει κάποιο Keyboard για το mate 9 που να αλλάζει γλώσσες με τον τροπο που το κάνουν να Samsung δλδ με το space;
Το έχει ήδη μέσα προεγκατεστημενο το κινητό.. Είναι το SwiftKeyboard. Από το space αλλάζει

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχει ήδη μέσα προεγκατεστημενο το κινητό.. Είναι το SwiftKeyboard. Από το space αλλάζει

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι με κύλιση αλλά με παρατεταμένο πάτημα κανει την αλλαγή το swift. Εγώ εννοώ με κύλιση όπως ακριβώς τα Samsung

Link to comment
Share on other sites

Όχι με κύλιση αλλά με παρατεταμένο πάτημα κανει την αλλαγή το swift. Εγώ εννοώ με κύλιση όπως ακριβώς τα Samsung
Με κύλιση κάνει το swift δεν πατάς τύποτα

https://m.youtube.com/watch?v=WxkZGya_DEI

 

https://i.imgur.com/VjofJf9.png

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε δίκιο απλά έχω την έκδοση με τα 6gb ram την κινεζική και είχε άλλο μέσα όχι το SwiftKey γι αυτό μπερδεύτηκα. Το πέρασα και επιτέλους αλλάζει με κύλιση. Να στε καλά
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε δίκιο απλά έχω την έκδοση με τα 6gb ram την κινεζική και είχε άλλο μέσα όχι το SwiftKey γι αυτό μπερδεύτηκα. Το πέρασα και επιτέλους αλλάζει με κύλιση. Να στε καλά
Αα άλλο κινιτο αυτό τέλειος σε αρκετούς τομείς μόνο οθόνη, μπαταρία, εμφάνιση είναι ίδια ολ; το τα άλλα διαφέρουν (ακόμη και cameres άλλοι σενσορες είναι)
Link to comment
Share on other sites

Αα άλλο κινιτο αυτό τέλειος σε αρκετούς τομείς μόνο οθόνη, μπαταρία, εμφάνιση είναι ίδια ολ; το τα άλλα διαφέρουν (ακόμη και cameres άλλοι σενσορες είναι)

 

Ακόμα κι έτσι το κινητό σπέρνει πανικό.... Πραγματικά

Link to comment
Share on other sites

Όχι με κύλιση αλλά με παρατεταμένο πάτημα κανει την αλλαγή το swift. Εγώ εννοώ με κύλιση όπως ακριβώς τα Samsung
Τι ακριβός δεν κατάλαβα; βοήθησε με λίγο.. Γιατί δεν έχουμε Samsung στην οικογένεια..

Με κύλιση δεξιά ή αριστερά αλλάζει την γλώσσα η μπορείς εάν θέλεις να το κρατήσεις πατημένο, και έτσι αλλάζει.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ τώρα είδα ότι λύθηκε το θέμα..

Ωραία.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι έτσι το κινητό σπέρνει πανικό.... Πραγματικά
Δεν είπα κάτι απλα είναι τέλειος διαφορετική συσκευή εσωτερικά με ίδια εμφάνιση εξοτερκα
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα κάτι απλα είναι τέλειος διαφορετική συσκευή εσωτερικά με ίδια εμφάνιση εξοτερκα

 

Βρε δεν είπα ότι είπες κάτι απλά το είπα σαν γενική εικόνα των δύο αυτών εκδόσεων. Και οι δύο πετάνε. Εγώ έχω πάθει πλάκα με την μπαταρία. Μίνιμουμ 5 ώρες σοτ με δύο κάρτες και 4g όλη την ώρα πολύ λίγο WiFi και Bluetooth Κάνα 2.5 ώρες συνδεμένο με το αμάξι για να ακούω sport24 καθώς μένω γερμανια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα κάτι απλα είναι τέλειος διαφορετική συσκευή εσωτερικά με ίδια εμφάνιση εξοτερκα

 

Προς το καλυτερο διαφορετικη η προς το χειροτερο ?

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εσπασε η οθονη μόνο το γυαλί τα υπόλοιπα δουλεύουν, μήπως ξερετε ποσο κοστιζει η αντικατάσταση και κανένα κατάστημα να το πάω γιά επισκευή, ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εσπασε η οθονη μόνο το γυαλί τα υπόλοιπα δουλεύουν, μήπως ξερετε ποσο κοστιζει η αντικατάσταση και κανένα κατάστημα να το πάω γιά επισκευή, ευχαριστώ.

 

Αθήνα άνοιξε πρόσφατα το επίσημο σέρβις της huawei αποκλειστικά. Πάρε τηλέφωνο. Γενικά όμως δεν πιστεύω ότι είναι ακριβή η οθόνη του

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αθήνα άνοιξε πρόσφατα το επίσημο σέρβις της huawei αποκλειστικά. Πάρε τηλέφωνο. Γενικά όμως δεν πιστεύω ότι είναι ακριβή η οθόνη του

 

Αυτό πιστεύω και εγώ, θα μιλήσω μαζί τους την Δευτέρα και θα ενημερώσω την ομάδα, καλό απόγευμα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω και εγώ, θα μιλήσω μαζί τους την Δευτέρα και θα ενημερώσω την ομάδα, καλό απόγευμα!
Εγώ με το nexus 6p δύο φορές που χρειάστηκε επισκέφθηκα το service της TS solutions και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.
Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Προς το καλυτερο διαφορετικη η προς το χειροτερο ?

 

δεν εκατσα να αναλισω η αλιθια ειναι αλλα ολα σχεδον μεσα ειναι αλλαου κατασκευαστη (με εφαιρεση το cpu και κανα δυο πραγματα ολα ειναι διαφορετικα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω και εγώ, θα μιλήσω μαζί τους την Δευτέρα και θα ενημερώσω την ομάδα, καλό απόγευμα!

Φίλε μου μόλις μάθεις τιμή πες μας γιατί έπαθα κι εγώ το ίδιο.

pitcap!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, θα ήθελα να ρωτήσω ,αν ξέρεις καποιος, γιατί B197 δεν έχει έρθει ακόμα στο δικό μου, L29c432 δικαρτο.

Μου εμφανίζει ακόμα την B194 .

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, θα ήθελα να ρωτήσω ,αν ξέρεις καποιος, γιατί B197 δεν έχει έρθει ακόμα στο δικό μου, L29c432 δικαρτο.

Μου εμφανίζει ακόμα την B194 .

 

Eγω που την πηρα ,ειναι ελληνικο και μονοκαρτο

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μετά κια την τελευταία αναβάθμιση και ύστερα από μια εργοστασιακή επαναφορά το κινητό γράφει χρόνους οθόνης πάνω από 6 ώρες... Για πρώτη φορά στα χέρια μου... Πάντα είχα 5 με 530 ώρες...

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά κια την τελευταία αναβάθμιση και ύστερα από μια εργοστασιακή επαναφορά το κινητό γράφει χρόνους οθόνης πάνω από 6 ώρες... Για πρώτη φορά στα χέρια μου... Πάντα είχα 5 με 530 ώρες...

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απλα ετυχε 3 τελευταια uptades ειναι απλα sexuit fixes

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα το ξέρω.. Ίσως βοήθησε η δεύτερη επαναφορά που έφαγε...

 

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...