Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει προβλήματα, κολλήματα κτλ με τη συσκευή.

Το ότι είναι ένα απτά καλύτερα πακέτα (συσκευή + υπηρεσίες) σε αυτά τα χρήματα είναι γεγονός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε vag74 δεν πρόκειται ποτέ να ΑΛΑΞΕΙ εδώ μέσα ότι η καλύτερη συσκευή όλων ειναι αυτή που έχουμε και το ξέρεις καλά.

 

Δεν ισχυει. Εχω το s7e παραλληλα και το καθενα εχει οριακο πλεονεκτημα σε επμερους τομεις.

Ωστοσο το θεμα εδω ειναι για ενα προβλημα που εμεις οι υπολοιποι δεν αντιμετωπιζουμε.

Η δε κατηγορια οτι αποκρυπτονται ηθελημενως προβληματα καταπεφτει ευκολα αν κοιταξει καποιος μερικες σελιδες πιο πισω πυ γινεται αναφορα σε τυχαια κλεισιματα εφαρμογων που εφερε η 194. Επειδη σε ενα μηνα περιπου θα εχουνε ορεο, απλα κανουμε λιγη υπομονη και δεν γκρινιαζουμε θαβοντας τους υπολοιπους.

 

Υγ sorry για τους τονους, για καποιο λογο δεν τους παιρνει ο editor απο το ταμπλετ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει. Εχω το s7e παραλληλα και το καθενα εχει οριακο πλεονεκτημα σε επμερους τομεις.

Ωστοσο το θεμα εδω ειναι για ενα προβλημα που εμεις οι υπολοιποι δεν αντιμετωπιζουμε.

Η δε κατηγορια οτι αποκρυπτονται ηθελημενως προβληματα καταπεφτει ευκολα αν κοιταξει καποιος μερικες σελιδες πιο πισω πυ γινεται αναφορα σε τυχαια κλεισιματα εφαρμογων που εφερε η 194. Επειδη σε ενα μηνα περιπου θα εχουνε ορεο, απλα κανουμε λιγη υπομονη και δεν γκρινιαζουμε θαβοντας τους υπολοιπους.

 

Υγ sorry για τους τονους, για καποιο λογο δεν τους παιρνει ο editor απο το ταμπλετ

 

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ

παρεεεεεεεεεε one plus 5 να βρεις την ηγεια σου :D

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα δουλεψε μια χαρα , το βρηκα στη λιστα σαν Novabox 865.

Εννοειται πως δουλεψε και η Samsung tv.

 

Σε ποιά κατηγορία το βρήκες;

Εγώ δε το βρίσκω...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά κατηγορία το βρήκες;

Εγώ δε το βρίσκω...

 

Στη κατηγορια "αποκωδικοποιητες"...

Εχω τον 865 ομως , δεν ξερω για τον 3001 της Nova η τον 931..

Λογικα θα δουλεψουν κι αυτοι , δεν χανεις κατι να το δοκιμασεις...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Official Oreo download links

https://forum.xda-developers.com/mate-9/development/official-oreo-update-emui-8-0-download-t3698229

Δεν ξέρω αν είναι stable ή beta

Beta είναι
Link to comment
Share on other sites

Στη κατηγορια "αποκωδικοποιητες"...

Εχω τον 865 ομως , δεν ξερω για τον 3001 της Nova η τον 931..

Λογικα θα δουλεψουν κι αυτοι , δεν χανεις κατι να το δοκιμασεις...

 

Τον ίδιο έχω αλλά δεν τον βλέπω σαν καταχωρημένο πουθενά, ένα σκέτο NOVA και τπτ άλλο. Τι όνομα έχει;

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Τον ίδιο έχω αλλά δεν τον βλέπω σαν καταχωρημένο πουθενά, ένα σκέτο NOVA και τπτ άλλο. Τι όνομα έχει;

Εκει ακριβως... Σαν Nova ειναι...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,στα λεφτα που ειναι αξιζει η αγορα του τωρα;

 

βέβαια και αξίζει. Οι τιμές που παίζει το δίκαρτο ε'ιναι από 470€ + και στο μονόκαρτο 490€ + . Εγώ δεν έχω μετανοιώσει καθόλου από την αγορά του(δίκαρτο),προερχόμενος από G3,G5 και πιο παλιά iphone. Και από αυτονομία.....εγώ μέσος χρήστης,την βγάζω 2 μέρες άνετα και ίσως και λίγο πιο πάνω.

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,στα λεφτα που ειναι αξιζει η αγορα του τωρα;
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι..το αν αξίζει ηνοζι είναι καθαρά προσωπικό θέμα του καθενός μας.

Για εμένα προσωπικά δεν τα άξιζε και τ πήρα μτχ ευκαιρία από ενα παλικάρι,ενός μηνός ήταν στα 350.

Και αυτή η τιμή πριν 3 μηνες σχεδόν.

Μπορεί για άλλους ναναξιζ39 η τιμή που έχει τώρα..είναι και θέμα τσέπης .

Σαν συσκευή τώρα ,πέρα από το χρηματικό ,ναι αξίζει ,είναι πολύ γρήγορη και απροβλγματιστη .

Βέβαια υπάρχουν και εξαιρέσεις.

Ζυγίζεις φίλε και ανάλογα πας. .

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με μόλις μισή ώρα οθόνη.. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί τόση κατανάλωση..

http://ww.flickr.com/photos/156779256@N06/shares/04gHHh

23223384_1631969370198308_364104964_o

Edited by johnny777
Link to comment
Share on other sites

To notification led είναι αχνό (το βλέπεις εύκολα από μακριά ή πρέπει να προσπαθήσεις και να "εστιάσεις); (σε youtube δεν μου φαίνεται έντονο και έχω καλομάθει από blackberry)
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

To notification led είναι αχνό (το βλέπεις εύκολα από μακριά ή πρέπει να προσπαθήσεις και να "εστιάσεις); (σε youtube δεν μου φαίνεται έντονο και έχω καλομάθει από blackberry)

 

φισιολογικο μου φαινετε οχι σαν του lackberry που ηταν ενας mini φακος αλλα ειναι καλο

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, κανένα tempered glass καλό έχει να προτείνει κάποιος? Έχω βάλει ένα, αλλά αφήνει μεγάλο κενό περιφερειακά..
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, κανένα tempered glass καλό έχει να προτείνει κάποιος? Έχω βάλει ένα, αλλά αφήνει μεγάλο κενό περιφερειακά..

 

Θα σου πω σε λίγο καιρό μόλις παραλάβω αυτό :

 

https://www.fasttech.com/products/6697100

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; τι είναι αυτό;
Google services για καταγραφή και παρακολούθηση χρήστη. Είναι γνωστό θέμα στα καινούρια android

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά, κανένα tempered glass καλό έχει να προτείνει κάποιος? Έχω βάλει ένα, αλλά αφήνει μεγάλο κενό περιφερειακά..
Αυτό που έχει στο public
Link to comment
Share on other sites

Google services για καταγραφή και παρακολούθηση χρήστη. Είναι γνωστό θέμα στα καινούρια android

 

Αα οπότε δε μπορούμε να κάνουμε κάτι.. Είναι λογικό ε; ευχαριστώ για Την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα..μπήκα και γω στο club το δικό σας..λογικά σήμερα η αύριο θα παραλάβω το εργαλείο...πείρα το κινητό από κοτσοβολο τελευταίο κομμάτι εκθεσιακό 2 βδομάδων με έκπτωση 50 ευρω,μου βγήκε 400€...πολύ καλά νομίζω...Λοιπόν,τώρα ψαχνω μια θηκουλα..έχω σχεδον καταλήξει στην spigen...απλά ψιλοβλεπω και την γνήσια flip cover...αν έχει κανείς μια από αυτές τις 2 θέλω να μου πείτε εντυπώσεις...και γενικά αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο , ευπρόσδεκτο.
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά δεν μου αρέσουν οι φλιπ καβερ θήκες. Πάντα σπίγκεν είχα σε όλα μου τα τηλέφωνα, ταυτόχρονα με ενα τζαμάκι και ήμουν ευχαριστημένος. Το mate 9 δεν θέλει προστασία οθόνης,γιατί έχει από την μάνα του΄.

Εγώ έχω βάλει αυτή: https://www.uniqueshop.gr/thikes-kiniton/thikes-huawei/thikes-huawei-mate-83/spigen-thiki-rugged-huawei-mate-9.html

αλλά θα κοίταγα και αυτή: https://www.uniqueshop.gr/thikes-kiniton/thikes-huawei/thikes-huawei-mate-83/thiki-bumper-huawei-mate-9.html

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...