Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

399 σε Κωτσόβολο με παζάρι, αλλά πλέον μόνο παραλαβή από συγκεκριμένα καταστήματα..

 

Εκθεσιακά είναι. Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα!

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω κι εγω οτι ειναι εκθεσιακα μετα απο τηλεφωνικη αποπειρα αγορας. Εννοειται πως δεν προχωρησα σε αγορα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Πινακάκι με τα πρόχειρα κείμενα, που έχουμε αντιγράψει υπάρχει ή πρέπει να κατεβάσουμε έξτρα εφαρμογή? Στο s7 είχε επιλογή όταν πήγαινες να κάνεις επικόλληση, να επιλέξεις όχι μόνο το τελευταίο κείμενο που είχες αντιγράψει.. Αλλά κι οποιοδήποτε από τα προηγούμενα..
Link to comment
Share on other sites

Τυχη βουνο. Περνουσα απο Πειραια και λεω κατσε να ριξω μια ματια μπας και...Παω στο καινουριο καταστημα της Τσαμαδου , και επειδη ειναι μονο 2 βδομαδες το καταστημα , δν το ειχαν βαλει εκθεση. Το χτυπησα στα 399 σφραγισμενο!:D Ελεγα να περιμένω το Mate 10 , αλλα απ το pro ειναι μιση τιμη , κι απ το lite νομιζω πως ειναι ανωτερο ! Edited by johnny777
Link to comment
Share on other sites

Τυχη βουνο. Περνουσα απο Πειραια και λεω κατσε να ριξω μια ματια μπας και...Παω στο καινουριο καταστημα της Τσαμαδου , και επειδη ειναι μονο 2 βδομαδες το καταστημα , δν το ειχαν βαλει εκθεση. Το χτυπησα στα 399 σφραγισμενο!:D Ελεγα να περιμένω το Mate 10 , αλλα απ το pro ειναι μιση τιμη , κι απ το lite νομιζω πως ειναι ανωτερο !

 

Χαχα.. Και μόλις μπήκα να ενημερώσω, επειδή είδα το ποστ σου στο insomnia.. Welcome

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ ευχαριστω!! απο θηκουλα εχεις να προτεινεις κατι ? ειδα φτηνα σιλικονης διαφανη Nilkin , terrapin , και spigen rugged armor (σταθερη αξια)
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη πρωί πρόλαβα και το παράγγειλα στο site του Γερμανού στις 9.10 το πρωί. Σήμερα μεσημέρι έφτασε στο κατάστημα και πήγα τρέχοντας και παρέλαβα. Ευχαριστώ πολύ το παιδί που ενημέρωσε netblaster για την προσφορά. Τώρα φορτίζω και από αύριο θα πω εντυπώσεις! Και πάλι ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στους τυχερούς που το πρόλαβαν.

Νωρίς την Τετάρτη πήγα κι εγώ στο Γερμανό, αλλά δε βρήκα τίποτα.

Τώρα στα 470€ που παίζει, είναι κομματάκι υπερτιμημενο.

 

 

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στους τυχερούς που το πρόλαβαν.

Νωρίς την Τετάρτη πήγα κι εγώ στο Γερμανό, αλλά δε βρήκα τίποτα.

Τώρα στα 470€ που παίζει, είναι κομματάκι υπερτιμημενο.

 

 

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καθόλου υπερτιμημένη η τιμή. Άσχετα ότι δεν μας χαλάει τσάμπα.

Ειναι πολύ σωστή η τιμή για να μπορούν να το πουλήσουν και αυτοί που το έχουν σε νορμάλ επίπεδα.

Όλους μας συμφέρει να κρατάνε τιμή και να μην πέφτουν στα πατώματα. Να πέφτουν μέχρι ένα λογικό επίπεδο εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε αυτά που λες.

Ίσως να μην το έθεσα σωστά.

Απλά όταν το έγραψα είχα στο μυαλό μου ότι σε αυτά τα χρήματα αρχίζεις και κοιτάς και άλλες συσκευές, ενώ στα 399 πας με κλειστά μάτια.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε αυτά που λες.

Ίσως να μην το έθεσα σωστά.

Απλά όταν το έγραψα είχα στο μυαλό μου ότι σε αυτά τα χρήματα αρχίζεις και κοιτάς και άλλες συσκευές, ενώ στα 399 πας με κλειστά μάτια.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο στα 470.

Ισως να μην το ξέρω βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ ευχαριστω!! απο θηκουλα εχεις να προτεινεις κατι ? ειδα φτηνα σιλικονης διαφανη Nilkin , terrapin , και spigen rugged armor (σταθερη αξια)

 

Spigen rugged armor του φοράω... Πολύ όμορφη και σίγουρη.. Καλορίζικο

Link to comment
Share on other sites

αυτη πηρα κι εγω! ευχαριστω!! για οθονη εχεις καποιο συγκεκριμενο τζαμακι να προτεινεις? λογω 28ης προς το παρον θα μεινει με την μαμα μεμβρανη. δε νομιζω να παθει τπτ για 3 μερες!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο στα 470.

Ισως να μην το ξέρω βέβαια...

Εντάξει, βρήκες άνθρωπο τώρα να σου πει ποιο κινητο είναι καλύτερο.

Απλά πιστεύω ότι σε αυτά τα χρήματα ενδεχομένως να προτιμούσα τα 6gb ram του honor pro ή του op 3t, το οποίο συμπτωματικά έχω, ή να πήγαινα σε κανένα samsung.

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

βρηκα ενα τελευταιο σφραγισμενο κοματι στον kotso ... πριν κατι μερες και το χτυπησα στα 449 με δωρακι την γνησια θηκη με το διαφανες τζαμακι . η οθονη χανει ελαχιστα σε χρωμα σε σχεση με το mate s [επισης καταπληκτηκη συσκευη ]που εχω αλλα εχει καλυτερη φωτεινοτητα και στον ηλιο βλεπεις ανετα , και δεν καταλαβα καμια τρελη διαφορα στην καμερα ..αλλα μεχρι εκει . η συσκευη ειναι αψογη με πολυ καλο ηχο δυνατη καθαρη συνομιλια ,ομορφη, στιβαρη, αλλαγκαριστη οπως μας εχουν καλομαθει οι κορεατες. ποιος μου το ελεγε οτι θα γινω fan της huawei..!! xaxa
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο στα 470.

Ισως να μην το ξέρω βέβαια...

 

καλα ξερεις δεν υπαρχει και να υπαρχει τραβαει αλλα αρνητικά απο πισω

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, βρήκες άνθρωπο τώρα να σου πει ποιο κινητο είναι καλύτερο.

Απλά πιστεύω ότι σε αυτά τα χρήματα ενδεχομένως να προτιμούσα τα 6gb ram του honor pro ή του op 3t, το οποίο συμπτωματικά έχω, ή να πήγαινα σε κανένα samsung.

Βασικά πάμε στα βασικά σε αυτήν την κατηγορία κινητου μιλάμε η για τρελή μπαταρία η για 6 ιτζες.

 

Εγώ για να σας φτιάξω λίγο πλέων δεν το έχω το Mate9. Τώρα είμαι με το Note8

Καλό το νοτε8 πολύ καλο αλλά δεν είναι τοοοοσσσοοο καλύτερο το ΜΑΤΕ9.

Οπότε για τα λεφτά του είναι ΚΟΡΥΦΉ.

καλα ξερεις δεν υπαρχει και να υπαρχει τραβαει αλλα αρνητικά απο πισω
Εγώ ξέρω τι λέω και ας λέω ότι ίσως δεν ξέρω. Χαχααχ

το ΜΑΤΕ9 είναι κορυφαία συσκευή και με Note8 με s8 κ. Τ. Λ πάλι θα είναι στα top 5 για εμένα .

Link to comment
Share on other sites

Είχα op3t , LG g6, s7 edge, και αλά πιο πριν. Το ξεκλείδωμα με δακτυλικο είναι όπως του op3t. Είναι όσο γρήγορο το op3t. Κάμερα δεν ξέρω ακόμα. Σε s7 edge πάντως και σε Samsung δεν ξαναπάω λόγω bloatware που το κάνει πολύ αργό. Με ενθουσίασε η οθωνη. Ως τώρα αυτά. Γενικά είμαι ικανοποιημένος και ομολογώ ότι δεν το περίμενα τόσο καλό.
Link to comment
Share on other sites

Είχα op3t , LG g6, s7 edge, και αλά πιο πριν. Το ξεκλείδωμα με δακτυλικο είναι όπως του op3t. Είναι όσο γρήγορο το op3t. Κάμερα δεν ξέρω ακόμα. Σε s7 edge πάντως και σε Samsung δεν ξαναπάω λόγω bloatware που το κάνει πολύ αργό. Με ενθουσίασε η οθωνη. Ως τώρα αυτά. Γενικά είμαι ικανοποιημένος και ομολογώ ότι δεν το περίμενα τόσο καλό.
Μη λες ότι δεν ξαναπάς σε samsung γιατί με το Note8 και το S8 έχει κάνει υπέροχη δουλειά.

Με την εξέλιξη των κινητών μη λες ποτέ τίποτα για καμιά εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Το λέω επειδή είναι πανάκριβα για την τσέπη μου. Και υπερτιμημένα για την απόδοση κ το lag που έχουν λόγω λειτουργικού. Το s7 edge το είχα πάρει μεταχειρισμένο από γνωστό. Για το note δεν μπορώ να κρίνω. Αλλά κ πάλι πανάκριβο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...