Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο σημείο που βρίσκομαι τώρα πάει από -103 έως -109 dbm

 

Μια χαρά είσαι.εγω με 104 dbm έχω πάντα την μπάρα σήματος γεμάτη και με χρήση δεδομένων πηγαίνει σφαίρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρά είσαι.εγω με 104 dbm έχω πάντα την μπάρα σήματος γεμάτη και με χρήση δεδομένων πηγαίνει σφαίρα.

 

εγώ όμως δεν την έχω γεμάτη

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα κουλό ζήτημα με το YouTube. Δεν μπορώ να φορτώσω βίντεο πάνω από 480p.

Σε όλες τις συσκευές του σπιτιού μπορώ, laptop, ps3, lumia 640, thl t6s, Samsung s3.

Απενεργοποιησα την εφαρμογή και εκ νέου ενεργοποίηση, πάλι τα ίδια.

Καμία ιδέα; Να έχω ενεργοποιήσει καμία περίεργη επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα κουλό ζήτημα με το YouTube. Δεν μπορώ να φορτώσω βίντεο πάνω από 480p.

Σε όλες τις συσκευές του σπιτιού μπορώ, laptop, ps3, lumia 640, thl t6s, Samsung s3.

Απενεργοποιησα την εφαρμογή και εκ νέου ενεργοποίηση, πάλι τα ίδια.

Καμία ιδέα; Να έχω ενεργοποιήσει καμία περίεργη επιλογή;

 

Φίλε μου κανένα θέμα με την δική μου συσκευή.ας απαντήσουν και οι υπόλοιποι κάτοχοι της συσκευής αν και νομίζω πως κανένας δεν θα έχει το αντίστοιχο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εστειλα το κινητο για επισκευη (μια κιτρινη γραμμη πανω αριστερα) αλλαξανε οθονη την οθονη και την προσοψη οπως γραφει στο παραστατικο και σημερα παρελαβα το τηλεφωνο χωρις καμια χρεωση. Επισης μου βαλανε ενα προστατευτικο οθονης, σαν αυτο που ειχε οταν αγορασα το κινητο και μια θηκη μεταφορας σαν αυτες που δινουν με τις ξυριστικες μηχανες. Τι να πω αψογο και γρηγορο σερβις και μονο γιαυτο θα προτιμησω σιγουρα καποιο μοντελο της εταιριας στο μελλον.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...έχω το Honor 6 και μου έχουν στείλει κατά λάθος μια tampered glass για το Honor 6 Plus ή Χ...εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη οπότε όποιος βρίσκεται Θεσσαλονίκη και την θέλει ας στείλει μνμ....τσάμπα την κρατάω τόσο καιρό....

Αν κάποιος βρίσκεται σε άλλη πόλη, στείλτε δ/νση να σας την στείλω!

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος θέλει υπάρχει ένα κομμάτι του κουτιού με tempered glass αγορασμένο πριν 2 βδομάδες περίπου από gearbest.

Δίνεται γιατί μας πήραν δώρο άλλο ακριβότερο. Το κινητό βρίσκεται Αριδαία. όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...έχω το Honor 6 και μου έχουν στείλει κατά λάθος μια tampered glass για το Honor 6 Plus ή Χ...εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη οπότε όποιος βρίσκεται Θεσσαλονίκη και την θέλει ας στείλει μνμ....τσάμπα την κρατάω τόσο καιρό....

Αν κάποιος βρίσκεται σε άλλη πόλη, στείλτε δ/νση να σας την στείλω!

Ευχαριστώ πολύ φίλε!

Φαίνεται ποιοτικό το tempered.

Μόλις χαλαρώσω λίγο από τη δουλειά θα τοποθετήσω.

Link to comment
Share on other sites

Είπα και εγώ ήρθε το oreo:D έχεις καμία πληροφορία για το αν και πότε έρθει;

Επίσημα έχει ανακοινωθεί μόνο πως την δοκιμάζουν στο 6Χ,εγώ πιστεύω πως αν έρθει τελικά θα αργήσει λίγο(Μαρτιο,Απρίλιο),είναι σαφές πως πρώτα θα την πάρουν το 7Χ ας πούμε και μετά το 6Χ αν...πάντως εμένα δεν με συγκινεί ούτε το 7Χ ούτε το View 10 και επι του παρόντος μένω με το 6Χ το οποίο πραγματικά δεν μου έχει βγάλει κανένα απολύτως πρόβλημα σε τίποτα και αν είναι το καλοκαίρι έτσι για την ιδέα μπορεί να κοιτάξω αλλού....αν και πάλι έχω την όρεξη,μέχρι τότε μπορεί να έχει πάρει και το 6Χ την oreo....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει δοκιμάσει κανείς κάρτα μνήμης 128gb;αν αποφασίσω να το κρατήσω ήρθε η ώρα αγοράς μιας μεγάλης κάρτας και θέλω την άποψη σας αν την λειτουργεί απροβληματιστα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς ποιά μαγαζιά στο skroutz έχουν συσκευή με την έκδοση την ευρωπαϊκή που έχει Β20;

 

Πρέπει στην συσκευασία του να γράφει BLN-L21.αυτο ειναι το ευρωπαικο μοντέλο με την 800αρα μπάντα.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει στην συσκευασία του να γράφει BLN-L21.αυτο ειναι το ευρωπαικο μοντέλο με την 800αρα μπάντα.

 

Νομίζω ότι η ερώτηση είναι ποιος έχει αγοράσει από σκρουτζομάγαζο που εγγυημένα έχει το BLN-L21 και δεν είναι καμμιά μαϊμουδιά με αλλαγμένα αυτοκόλλητα κτλ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η ερώτηση είναι ποιος έχει αγοράσει από σκρουτζομάγαζο που εγγυημένα έχει το BLN-L21 και δεν είναι καμμιά μαϊμουδιά με αλλαγμένα αυτοκόλλητα κτλ

 

Ακριβώς αυτή είναι η ερώτηση

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η ερώτηση είναι ποιος έχει αγοράσει από σκρουτζομάγαζο που εγγυημένα έχει το BLN-L21 και δεν είναι καμμιά μαϊμουδιά με αλλαγμένα αυτοκόλλητα κτλ

 

Το αν παίζει μαιμουδια ή όχι όπως λες δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρος.εγω δεν έχω ακούσει ποτέ ότι αλλάζουν αυτοκόλλητα στην συσκευασία.τωρα αν εσύ ξέρεις κάτι παραπάνω από όλους μας τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από το τελευταίο security update έχετε παρατηρήσει μεγαλύτερη αύξηση στη διάρκεια της μπαταρίας;

Η προηγούμενη φόρτιση φανταστείτε πως η οθόνη κράτησε 6 ώρες και 15 λεπτά και μάλιστα έχοντας δει τον τελικό κυπέλλου μπάσκετ από την εφαρμογή της ΕΡΤ με χρήση δεδομένων.

Τώρα έχω 4 ώρες και απομένει 58%.

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από το τελευταίο security update έχετε παρατηρήσει μεγαλύτερη αύξηση στη διάρκεια της μπαταρίας;

Η προηγούμενη φόρτιση φανταστείτε πως η οθόνη κράτησε 6 ώρες και 15 λεπτά και μάλιστα έχοντας δει τον τελικό κυπέλλου μπάσκετ από την εφαρμογή της ΕΡΤ με χρήση δεδομένων.

Τώρα έχω 4 ώρες και απομένει 58%.

 

Δεν παρατήρησα κάτι είναι η αλήθεια.η μπαταρία του είναι βράχος από την πρώτη μέρα λειτουργίας του.παντα έχω πάνω από 6 ώρες οθόνης με μεγάλη χρήση δεδομενων κατά την διάρκεια της ημέρας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω πάρει από σκρουτζομαγαζο από Αύγουστο και έχει την BLN-L21 κανονικά

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oreo θα δώσει; Εκεί είναι το ζήτημα.

Όχι πως με την nougat δεν είναι καλά, αλλά η αναβάθμιση σε Oreo αυτομάτως δίνει μεγαλύτερο χρονικό ορίζοντα υποστήριξης.

Link to comment
Share on other sites

Oreo θα δώσει; Εκεί είναι το ζήτημα.

Όχι πως με την nougat δεν είναι καλά, αλλά η αναβάθμιση σε Oreo αυτομάτως δίνει μεγαλύτερο χρονικό ορίζοντα υποστήριξης.

 

Αν την δώσει θα αργήσει (καλοκαίρι) και σίγουρα θα είναι και η τελευταία, προσωπικά εμένα με ικανοποιεί και συγκριτικά με ένα P Smart ενός φίλου που είχα την ευκαιρία να το δουλέψω λίγο δεν είδα και τρομερές διαφορές με το oreo που φοράει. Σίγουρα θα με χαροποίησει αν αναβαθμιστεί το 6Χ αλλά κρατάω μικρό καλάθι γιατί από απόψεως marketing της εταιρείας πιστεύω δεν θα έχει κάποιο ιδιαίτερο όφελος, εδώ ούτε το 7Χ δεν έχει αναβαθμιστεί ακόμα, αργότερα έτσι κι αλλιώς μπορώ να κοιτάξω προς κάτι καινούργιο, τώρα όμως με καλύπτει απόλυτα το 6Χ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...