Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι σε κατάστημα ΜΜ σχεδόν 1 ώρα κάθομαι και το κοιτάω και δεν μπορώ να αποφασίσω... αυτές οι τιμές sar με φοβίζουν αλλά τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά είναι καλά ...και το αστείο είναι πως έχουν μείνει μερικά κομμάτια σε grey ακόμα...δίλημμα..δεν ξέρω τι να κάνω.

 

edit έχει και μερικά σε silver

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οσον αφορα το τζαμακι περιμενω με ανυπομονησια τα σχολια σας!!! Για να δουμε θα βρεθει κανενα που να εφαρμοσει σωστα πανω στην οθονη;
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε κατάστημα ΜΜ σχεδόν 1 ώρα κάθομαι και το κοιτάω και δεν μπορώ να αποφασίσω... αυτές οι τιμές sar με φοβίζουν αλλά τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά είναι καλά ...και το αστείο είναι πως έχουν μείνει μερικά κομμάτια σε grey ακόμα...δίλημμα..δεν ξέρω τι να κάνω.

 

edit έχει και μερικά σε silver

 

Το Sar και εγώ το σκέφτομαι,είναι λίγο ψιλό,αλλά εγώ μιλάω πιο πολύ με blurtooth...

Εγώ πήρα το silver και μου αρέσει πάρα πολύ....

@Mark Kκαι εγώ θα βγάλω ότι μπορώ,και θα απενεργοποιήσω ότι δεν χρειάζομαι....Την απεγκατασταση την κα εις από Ρυθμίσεις- εφαρμογές σωστά;;;

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το τζαμακι περιμενω με ανυπομονησια τα σχολια σας!!! Για να δουμε θα βρεθει κανενα που να εφαρμοσει σωστα πανω στην οθονη;
Εγώ δύο φθηνά που δοκίμασα δεν εφαρμόζουν τελείως περιμετρικά. Μάλλον κανένα δεν εφαρμόζει τέλεια.
Link to comment
Share on other sites

@Mark Kκαι εγώ θα βγάλω ότι μπορώ,και θα απενεργοποιήσω ότι δεν χρειάζομαι....Την απεγκατασταση την κα εις από Ρυθμίσεις- εφαρμογές σωστά;;;

Σωστά. Δεν έχει επιλογή στο launcher αν το κρατήσεις πατημένο να σε πάει στις ιδιότητες της εφαρμογής από ότι είδα.

 

Εγώ δύο φθηνά που δοκίμασα δεν εφαρμόζουν τελείως περιμετρικά. Μάλλον κανένα δεν εφαρμόζει τέλεια.

Κι εγώ αυτό που πήρα περιμετρικά είναι σαν να μην κολλάει σωστά. Είχε κάνει σημάδι η μεμβράνη που φορούσε από το εργοστάσιο, αλλά το καθάρισα. Δε βαριέσαι, μπρος στον πόνο τι είναι τα κάλλη...

 

Sent from my BLN-L21

Link to comment
Share on other sites

Θέλησα να το παραγγειλω και εγώ ηλεκτρονικά καθώς στην περιοχή μου δεν υπάρχει κατάστημα mm αλλά δεν είναι πλέον διαθέσιμο.
Link to comment
Share on other sites

Θέλησα να το παραγγειλω και εγώ ηλεκτρονικά καθώς στην περιοχή μου δεν υπάρχει κατάστημα mm αλλά δεν είναι πλέον διαθέσιμο.

 

Πλαίσιο όμως έχει ο Βόλος, σωστά ?

 

http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/HUAWEI-Honor-6X-Gkri-51091CFG.htm

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λαθος:p αν και δεν ήξερα ότι το έχει και το πλαίσιο σε προσφορά.θα κοιτάξω και εκει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λαθος:p αν και δεν ήξερα ότι το έχει και το πλαίσιο σε προσφορά.θα κοιτάξω και εκει.

 

Δυστυχώς είναι για αγορα μόνο από καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά vfm το κινητό στα 179 €,πήρα ένα γκρι και με που το σετάριζα μου έβγαλε την Nougat κατευθείαν 2,44 GB,την πέρασα και είναι σαν την 5.1 του P10 lite που είχα πριν λίγο καιρό.Πάντως όλα είναι άψογα και πολύ σβέλτα,η κάμερα του μού αρέσει πολύ στις λίγες λήψεις μέχρι τώρα.Είναι σαφές πως η Huawei(Honor) άξια θα πάρει την 2η θέση παγκοσμίως στις πωλήσεις γιατί έχει βελτιώσει πάρα πολύ το σύνόλο HW/SW και την αξιοπιστία της.

Σε ότι αφορά το βίντεο του Jerry Rig που κάνει το scratch/bend test αυτό αφορά και επιτηδευμένο τεστ αντοχής και όχι κανονικές συνθήκες καθημερινής χρήσης οπότε κακώς με επηρέασε αρχικά,στο πέρασμα του χρόνου θα δω τι θα υποστεί,τώρα όμως είμαι 1000% ευχαριστημένος από την αγορά και χρήση του.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος το αγόρασε και στην πορεία το μετανιωσει και θελήσει να το δώσει εδώ είμαι.

 

Δεν υπάρχει πουθενά;;;Ούτε σε πλαίσιο;;

Ερώτηση κρίσεως....Αν είχατε να διαλέξετε ανάμεσα στο Honor 6X και στο Redmi Note 4, τι θα επιλέγατε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πουθενά;;;Ούτε σε πλαίσιο;;

Ερώτηση κρίσεως....Αν είχατε να διαλέξετε ανάμεσα στο Honor 6X και στο Redmi Note 4, τι θα επιλέγατε;;;;

 

Η αλήθεια είναι πως θα ήθελα να το δω από κοντά πριν το αγοράσω για να το συγκρίνω απευθείας με το redmi pro που έχω.τωρα στο θέμα που έθεσες ως κάτοχος redmi pro ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος αλλά μια συσκευή καινούρια με την εγγύηση 2 ετών από ελληνικό κατάστημα και σε αυτή την λογική τιμή είναι πειρασμός.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαραίτητη η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά την αναβάθμιση σε νουγκατ;

 

Αν είναι να το κάνω τώρα που το κινητό είναι καινούριο κ δν είναι φορτωμενο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα γιατί ήταν καινούριο και ήταν ευκαιρία. Κατά τη γνώμη μου, και με βάση όσα έχω δει σε άλλες συσκευές, μετά από μια τόσο μεγάλη αναβάθμιση σχεδόν επιβάλλεται ένα reset για να μην έχεις θέματα.

 

Sent from my BLN-L21

Link to comment
Share on other sites

Και γω έκανα reset μετά την αναβάθμιση εννοείται αφού ήταν και άδειο, πάντως δουλεύει άψογα με την nougat και η μπαταρία πραγματικά δείχνει πως θα κρατάει δύο μέρες με σχετικά λογική χρήση.
Link to comment
Share on other sites

κανένα antutu με nougat κάνατε;και αν ναι τι σας έβγαλε;
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

ωραίος...πάντως είναι χαμηλό για τα χαρακτηριστικά του.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Ήμουν λίγο επιφυλακτικός με το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά με την προσφορά της MM στα 179€ τελικά ενέδωσα και το παρήγγειλα.

 

Δυο (χαζές) ερώτησεις θα ήθελα να κάνω.

Όντως το κινητό έρχεται με κολλημένη τη μεμβράνη προστασίας όπως αναφέρει ο φίλος xxaris;

Αν ναι το tempered glass που παρήγγειλα το βάζω πάνω από την μεμβράνη ή πρέπει να την αφαιρέσω και πώς;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Όντως έρχεται με κανονική μεμβράνη κολλημένη. Πρέπει να βγει για να κολλήσει το τζάμι. Προσωπικά αν το έπαιρνα τώρα δεν θα έβγαζα ακόμη την μεμβράνη. Το τζάμι που έβαλα κόλλησε πολύ χάλια. Σκέφτομαι αργότερα να το βγάλω, να το καθαρίσω εκ νέου και να κολλήσω άλλο(ευτυχώς ή δυστυχώς πήρα 3).

 

Sent from my BLN-L21

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο έχει το κινητό στην ίδια τιμή και σε 18 άτοκες δόσεις. Ακόμα καλύτερη προσφορά
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο έχει το κινητό στην ίδια τιμή και σε 18 άτοκες δόσεις. Ακόμα καλύτερη προσφορά

 

Ναι,με μόνη διαφορά ότι δεν το στέλνει αποστολή,αλλά είναι για αγορά στο κατάστημα...

Εγώ περιμένω την θηκη,θα το αφήσω με την μεμβράνη όσο αντέξει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όντως έρχεται με κανονική μεμβράνη κολλημένη. Πρέπει να βγει για να κολλήσει το τζάμι. Προσωπικά αν το έπαιρνα τώρα δεν θα έβγαζα ακόμη την μεμβράνη. Το τζάμι που έβαλα κόλλησε πολύ χάλια. Σκέφτομαι αργότερα να το βγάλω, να το καθαρίσω εκ νέου και να κολλήσω άλλο(ευτυχώς ή δυστυχώς πήρα 3).

 

Sent from my BLN-L21

 

Από που τα πήρες και πόσο;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...