Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε θυμάμαι από πού τη βρήκα (ελπίζω όχι από εδώ :O ), αλλά εδώ υπάρχει μια καταπληκτική θεωρία...

παντως σχετικα με το μαυροφορεμενο η θεωρια αυτη συμπιπτει με την θεωρια μου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Είδα ολόκληρο τον 5ο κύκλο μέσα σε λίγες μέρες και μπορώ να πω ότι είχα πάρα μα πάρα πολύ καιρό να απολαύσω τόσο πολύ επεισόδια Lost. Ο 5ος κύκλος μου άρεσε πιο πολύ από όλους γιατί, με εξαίρεση ένα μόνο επεισόδιο που δεν μου κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον, όλα ήταν απίστευτα εθιστικά.

 

Καταπληκτικό το τελευταίο επεισόδιο και πάρα πολύ ωραίο τέλος. Αναμένω τον 6ο και ελπίζω να έχω την δύναμη να κρατηθώ πάλι ώστε να τα απολαύσω όλα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Είδα ολόκληρο τον 5ο κύκλο μέσα σε λίγες μέρες και μπορώ να πω ότι είχα πάρα μα πάρα πολύ καιρό να απολαύσω τόσο πολύ επεισόδια Lost. Ο 5ος κύκλος μου άρεσε πιο πολύ από όλους γιατί, με εξαίρεση ένα μόνο επεισόδιο που δεν μου κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον, όλα ήταν απίστευτα εθιστικά.

 

Καταπληκτικό το τελευταίο επεισόδιο και πάρα πολύ ωραίο τέλος. Αναμένω τον 6ο και ελπίζω να έχω την δύναμη να κρατηθώ πάλι ώστε να τα απολαύσω όλα μαζί.

 

Αν τα καταφέρεις και στην 6η είσαι άρχοντας:)

Εγώ θα κάθομαι να μετράω τις ώρες για το διπλό επεισόδιο όταν έρθει ο καιρός :p

 

Ελπίζω με το Comic Con να έχουμε νεώτερα:)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το

αεροδρόμιο

δηλαδή..

 

Όχι απαραίτητα... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

εξάλλου όπως το παρέθεσε ο jog

αναμεσα στο la και στο x έχει κενό

...

 

άρχισαμε πολύ νωρίς την ίντριγκα...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

δύο "διαφημίσεις", και
ένα ακόμα video, που παρουσιάστηκαν στην Comic Con.

Αν και δεν βρίσκω λόγο να τα χαρακτηρίσω "spoilers", όποιος δεν θέλει να έχει καμία απολύτως σχέση με την 6η σεζόν πριν προβληθεί ας μην τα δει, αν και κατά τη γνώμη μου έχουν πλάκα,

ειδικα το πρώτο με τον Hurley. Ουσιαστικά δείχνουν τι θα είχε γίνει αν δεν είχε πέσει το αεροπλάνο το 2004. Το αν είναι απλά ένα αστείο teaser, ή αν όντως δούμε κάτι παρόμοιο στην 6η σεζόν, μένει να το μάθουμε.

 

Link to comment
Share on other sites

ειδικα το πρώτο με τον Hurley. Ουσιαστικά δείχνουν τι θα είχε γίνει αν δεν είχε πέσει το αεροπλάνο το 2004. Το αν είναι απλά ένα αστείο teaser, ή αν όντως δούμε κάτι παρόμοιο στην 6η σεζόν, μένει να το μάθουμε.

 

 

βασικά προφανώς η juliet κατάφερε να ενεργοποιήσει την βόμβα, έγινε η έκρηξη, το αεροπλάνο δεν έπεσε, και λογικά σε αυτόν τον κύκλο θα μας δείξουν τους χαρακτήρες και πως έχει εξελιχθεί η ζωή τους χωρίς να έχουν πέσει στο νησί και χωρίς να έχουν γνωριστεί μεταξύ τους...αλλά μάλλον κάποιο παραθυράκι θα βρεθεί που θα τους φέρει κοντά...

 

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διάβασα πως υπάρχουν 70 βίντεο που μεσολάβησαν μεταξύ 2ης και 3ης σεζόν και ανήκουν στο "The Lost Experience".

 

Τα μόνα "εκτός-tv" επεισόδια που έχω δει, είναι τα missing pieces και τώρα τα επεισόδια για το Dharma initiative.

 

Αξίζει να τα δω; Εξηγείται κάτι που δεν έχουμε δει μέχρι και την 5η σεζόν;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται ποιά βίντεο εννοείς... Γιατί κάποια βίντεο οι παραγωγοί είπανε πως ναι μεν τα φτιάξανε αλλά τελικά δεν ισχύουν στη σειρά...τρέχα γύρευε (βλέπε βίντεο της comic con). Kαι κρίμα γιατί μερικά από αυτά τα βιντεάκια ήταν πιο γαμάτα από την 5η σεζόν :|
Link to comment
Share on other sites

και τωρα ;; τι κανεις ;; βλεπεις ενα ενα επεισοδειο ;; η περιμενεις καποιο καιρο και τα βλεπεις μαζεμενα ;;

δεν αντεχω να περιμενω καθε εβδομαδα μεχρι πεμπτη ή παρασκευη !!!

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς για την έκτη season, τότε περιμένεις αρκετό καιρό μέχρι να ξεκινήσει (κάπου μέσα Ιανουαρίου 2010 πιθανότατα).
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

και τωρα ;; τι κανεις ;; βλεπεις ενα ενα επεισοδειο ;; η περιμενεις καποιο καιρο και τα βλεπεις μαζεμενα ;;

δεν αντεχω να περιμενω καθε εβδομαδα μεχρι πεμπτη ή παρασκευη !!!

 

Αν δεν αντέχεις να περιμένεις μέχρι Πέμπτη ή Παρασκευή, πως θα αντέξεις να τα δεις όλα μαζεμένα; :confused:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...