Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα αυτά τα χωρίς δεν γίνονται

Υπάρχουν κάποιοι που στο κάνουν χωρίς απλά να ασχοληθείς

Ακόμα και στο eBay μπορείς να βρεις κάτι αντίστοιχο

Πως το κάνουν δεν έχει σημασία

Όλα αυτά τα χωρίς τα ενώνουν και βρίσκουν άκρη

 

Το ποσό που ζητάνε εξαρτάται και από τον πάροχο που είναι κλειδωμένο όποτε πρέπει να έχουν στοιχεία της συσκευής

 

Μην δεις πχ 30€ και μετά σου πει 80 και λες αμάν θέλει να με κλέψει

 

 

Μιλας με γριφους γεροντα!:)

 

 

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο eBay

Γνωρίζει κανείς φίλος τι ρύθμιση πρέπει να κάνω ώστε όταν έχω ένα νέο mail να βγαίνει ειδοποίηση? Τώρα πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή και τότε κάνει έλεγχο μόνο

Εχω στις γνωστοποιήσεις ενεργοποιημένα και μπανερσ και ετκέτες και ήχουσ

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς φίλος τι ρύθμιση πρέπει να κάνω ώστε όταν έχω ένα νέο mail να βγαίνει ειδοποίηση? Τώρα πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή και τότε κάνει έλεγχο μόνο

Εχω στις γνωστοποιήσεις ενεργοποιημένα και μπανερσ και ετκέτες και ήχουσ

 

 

Αν πρόκειται για Gmail λογαριασμο, βάλε το Gmail app για να έχεις push notifications

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Oxi gmail, otenet ειπναι

 

 

Και πάλι κατέβασε κάποια άλλη εφαρμογή από το κατάστημα.

Δες το outlook ή το spark

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το spark και δουλεύει τέλεια, καμία σχέση με την μαμά εφαρμογή που είχα κολήσει

Την κατεβάζω και σε xsmax kai 11promax

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους ,

θα ήθελα να ρωτήσω εάν αξίζει η αγορά του iphone 7 plus εν έτη 2020 , έχω το samsung note 9 , θα το δώσω στην γυναίκα μου και ψάχνω για μεταχειρισμένο iphone μέχρι 300 ευρω .

Κυρίως η χρήση που κάνω είναι mail , fβ , viber , λίγο youtube ....

 

Ευχαριστώ.

Edited by dragon26
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους ,

θα ήθελα να ρωτήσω εάν αξίζει η αγορά του iphone 7 plus εν έτη 2020 , έχω το samsung note 9 , θα το δώσω στην γυναίκα μου και ψάχνω για μεταχειρισμένο iphone μέχρι 300 ευρω .

 

Ευχαριστώ.

 

Αξίζει

Ανάλογα βέβαια τι ζητάς

Το note 9 θεωρώ είναι καλύτερο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει

Ανάλογα βέβαια τι ζητάς

Το note 9 θεωρώ είναι καλύτερο

 

Μέτρια χρήση κάνω και το note 9 μπορεί να είναι καλύτερο αλλά είναι όλο bloatware και γενικά θα ήθελα να φύγω από android..

Ευχαριστώ για την απάντηση ...

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το spark και δουλεύει τέλεια, καμία σχέση με την μαμά εφαρμογή που είχα κολήσει

Την κατεβάζω και σε xsmax kai 11promax

 

 

Την μαμά εφαρμογή την διεγραψες ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι, θα έπρεπε;; Δεν γνωρίζω αν πρέπει

 

 

Για να μην σου έρχονται μηνύματα σε δυο εφαρμογές

Δεν θα την έσβηνα και εγώ

Αλλά θα διέγραφα τους λογαριασμούς από τη μαμά εφαρμογή

Και βλέπουμε .....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους ,

θα ήθελα να ρωτήσω εάν αξίζει η αγορά του iphone 7 plus εν έτη 2020 , έχω το samsung note 9 , θα το δώσω στην γυναίκα μου και ψάχνω για μεταχειρισμένο iphone μέχρι 300 ευρω .

Κυρίως η χρήση που κάνω είναι mail , fβ , viber , λίγο youtube ....

 

Ευχαριστώ.

 

Έχοντας περάσει από τα χέρια μου και οι δύο συσκευές (note 9 και 7plus) σίγουρα είναι μεγάλη υποβάθμιση. Βέβαια η χρήση που αναφέρεις γίνεται και με κινητό των 100€ οπότε την δουλειά σου πάλι θα την κάνεις.

Εφόσον θέλεις να κάνεις την μετάβαση θα σου πρότεινα από xs max (ώστε να έχεις και μεγάλη οθόνη και μάλιστα amoled) και πάνω. Οθονιτσα 5,5" στην εποχή μας είναι κάπως......

Αν πάλι δεν σου φτάνουν τα χρήματα κατέβα στο iPhone x.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας περάσει από τα χέρια μου και οι δύο συσκευές (note 9 και 7plus) σίγουρα είναι μεγάλη υποβάθμιση. Βέβαια η χρήση που αναφέρεις γίνεται και με κινητό των 100€ οπότε την δουλειά σου πάλι θα την κάνεις.

Εφόσον θέλεις να κάνεις την μετάβαση θα σου πρότεινα από xs max (ώστε να έχεις και μεγάλη οθόνη και μάλιστα amoled) και πάνω. Οθονιτσα 5,5" στην εποχή μας είναι κάπως......

Αν πάλι δεν σου φτάνουν τα χρήματα κατέβα στο iPhone x.

 

εως 300 ειπε

οποτε 7 plus και ενταξει

σιγουρα υποναθμιση αλλα παλι κανει την δουλεια του

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Iphone 7 plus δεν παιζει στα 300ευρω ουτως ή αλλως αρα μιλαμε για μτχ.

 

Αρα με λιγα λογια αξιζει η μεταβαση απο Note 9 σε iphone 7 plus?Η απαντηση ειναι οχι.

 

Μονο η αγορα απο Iphone SE(2020) ή Iphone XR και πανω αξιζει,εστω και μεταχειρισμενου μιας και θα εχουν και αρκετη εγγυηση.

 

Αν παλι δεν μπορει να ανεβει οικονομικα σε αυτα τα λεφτα,τοτε ας μεινει με το note 9 οπως ειναι μεχρι να μαζεψει περισσοτερα χρηματα να παει σε ενα iphone που να αξιζει πραγματικα μεταβαση για πρωτη iphone συσκευη το 2020.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Iphone 7 plus δεν παιζει στα 300ευρω ουτως ή αλλως αρα μιλαμε για μτχ.

 

Αρα με λιγα λογια αξιζει η μεταβαση απο Note 9 σε iphone 7 plus?Η απαντηση ειναι οχι.

 

Μονο η αγορα απο Iphone SE(2020) ή Iphone XR και πανω αξιζει,εστω και μεταχειρισμενου μιας και θα εχουν και αρκετη εγγυηση.

 

Αν παλι δεν μπορει να ανεβει οικονομικα σε αυτα τα λεφτα,τοτε ας μεινει με το note 9 οπως ειναι μεχρι να μαζεψει περισσοτερα χρηματα να παει σε ενα iphone που να αξιζει πραγματικα μεταβαση για πρωτη iphone συσκευη το 2020.

 

Ο άνθρωπος είπε ότι θέλει να φύγει από την σαβούρα που βάζει μέσα η Samsung

Θέλει να δώσει μέχρι 300 όποτε ήδη ξέρει ότι θα το πάρει απλά μας ρώτησε πληροφοριακά

 

Είπαμε ότι είναι υποβιβασμός αλλά για καθημερινή απλή χρήση ίσως είναι και καλύτερο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε στα μισα του 2020 και σε τεχνολογικο forum.

Σου φαινεται εσενα λογικο λοιπον να του πουμε να φυγει απο μια κορυφαια ναυαρχιδα του 2018 για να παει σε μια του 2016 και μεταχειρισμενη κιολας?

 

Στην τελικη ερωτηση εκανε για το εαν αξιζει να την κανει την μεταβαση ή οχι,και εγω του εδωσα αναλογη απαντηση.

Εαν εχει αποφασισει ηδη να την κανει την μεταβαση,τοτε πολυ κακως ρωταει για απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε στα μισα του 2020 και σε τεχνολογικο forum.

Σου φαινεται εσενα λογικο λοιπον να του πουμε να φυγει απο μια κορυφαια ναυαρχιδα του 2018 για να παει σε μια του 2016 και μεταχειρισμενη κιολας?

 

Στην τελικη ερωτηση εκανε για το εαν αξιζει να την κανει την μεταβαση ή οχι,και εγω του εδωσα αναλογη απαντηση.

Εαν εχει αποφασισει ηδη να την κανει την μεταβαση,τοτε πολυ κακως ρωταει για απαντηση.

 

Είπαμε δεν αξίζει η μετάβαση από θέμα χαρακτηριστικών

Οι συσκευές που λες κοστίζουν 100+ από αυτό που είπε ο άνθρωπος

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο και του ειπα οτι καλυτερο ειναι να κρατησει το note9,μεχρι να μαζεψει τα επιπλεον χρηματα να παει σε τουλαχιστον μια απο αυτες,οπως δηλαδη κανει ολος ο κοσμος.

 

Γιαυτο το λογο και υποτιθεται μας ρωταει κιολας φανταζομαι για το τι αξιζει να κανει και τι οχι.

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο και του ειπα οτι καλυτερο ειναι να κρατησει το note9,μεχρι να μαζεψει τα επιπλεον χρηματα να παει σε τουλαχιστον μια απο αυτες,οπως δηλαδη κανει ολος ο κοσμος.

 

Γιαυτο το λογο και υποτιθεται μας ρωταει κιολας φανταζομαι για το τι αξιζει να κανει και τι οχι.

 

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις, τελικά θα κρατήσω λίγο ακομα το note 9 , να μαζέψω λεφτά να πάρω το XR , που ακούγονται καλά λόγια και για την μπαταρια ....

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος είπε ότι θέλει να φύγει από την σαβούρα που βάζει μέσα η Samsung

Θέλει να δώσει μέχρι 300 όποτε ήδη ξέρει ότι θα το πάρει απλά μας ρώτησε πληροφοριακά

 

Είπαμε ότι είναι υποβιβασμός αλλά για καθημερινή απλή χρήση ίσως είναι και καλύτερο

 

Από την σαβούρα της Samsung μπορεί να ξεφύγει με το package disabler Pro των 2-3€. Μια εφαρμογή και καθάρισε.

Από την αστεία για την εποχή μας οθόνη του 7 plus δεν μπορεί να ξεφύγει. Ειδικά τώρα που προέρχεται από Note 9 θα πέσει από τα σύννεφα. Έτσι θα βγάλει και εσφαλμένη άποψη για την εμπειρία χρήσης ενός iPhone.

Γνώμη μου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από την σαβούρα της Samsung μπορεί να ξεφύγει με το package disabler Pro των 2-3€. Μια εφαρμογή και καθάρισε.

Από την αστεία για την εποχή μας οθόνη του 7 plus δεν μπορεί να ξεφύγει. Ειδικά τώρα που προέρχεται από Note 9 θα πέσει από τα σύννεφα. Έτσι θα βγάλει και εσφαλμένη άποψη για την εμπειρία χρήσης ενός iPhone.

Γνώμη μου.

 

Δεν μπορείς να πας από note 9 σε 7 plus και να βγάλεις συμπέρασμα

Ακόμα και το XR είναι πολύ κατώτερο από το note

Μόνο με xs max και μετά...

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το Iphone xr παντως καινουργιο βλεπω στο skroutz εχει οσο το Iphone XS,αρα αν τον απασχολει τοσο πολυ η οθονη μπορει να παει σε αυτο,αν δεν τον πειραζει να χασει λιγο σε αυτονομια/μπαταρια.

 

Ισως πετυχει και κατι καλυτερο και στις αγγελιες/μτχ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...