Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ αυτό που λες δεν το είδα ποτέ...Πήλιο ήμουνα για snowboard, και τραβούσα βίντεο..ούτε 1% δεν έπεσε με 10λεπτα βίντεο, στους -2 με -3 βαθμούς.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα bluetooth sbh 52 SONY. ξερετε αν κανει στο iphone 7 plus ψαχνω να βρω ακρη και δε μπορω

 

Έχω αλλάξει πάρα πάρα πολλά Bluetooth τελικά το πόρισμα είναι ότι

Πλήρως συμβατό είτε με ένα είτε με δυο iphone είναι της plantronic / Lg ( όχι όλα τα μοντέλα) / jabra / και της beats.

Sony / Nokia / δυστυχώς έχουν πάρα πολλές συνδέσεις - από συνδέσεις και σε κάποια δεν σε ακούνε όπως πρέπει.

Πρέπει να πω όμως και κάτι περίεργα κινεζικά έπαιζαν καλά αλλά πριν την αγορά πρέπει να κάνεις δοκιμή κυρίως στο πως σε ακούνε οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που λες δεν το είδα ποτέ...Πήλιο ήμουνα για snowboard, και τραβούσα βίντεο..ούτε 1% δεν έπεσε με 10λεπτα βίντεο, στους -2 με -3 βαθμούς.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ίσως τότε έχει θέμα η μπαταρία μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχω αλλάξει πάρα πάρα πολλά Bluetooth τελικά το πόρισμα είναι ότι

Πλήρως συμβατό είτε με ένα είτε με δυο iphone είναι της plantronic / Lg ( όχι όλα τα μοντέλα) / jabra / και της beats.

Sony / Nokia / δυστυχώς έχουν πάρα πολλές συνδέσεις - από συνδέσεις και σε κάποια δεν σε ακούνε όπως πρέπει.

Πρέπει να πω όμως και κάτι περίεργα κινεζικά έπαιζαν καλά αλλά πριν την αγορά πρέπει να κάνεις δοκιμή κυρίως στο πως σε ακούνε οι άλλοι.

 

Ένα jabra storm κι ένα spigen που έχω εγώ δουλεύουν καλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ίσως τότε έχει θέμα η μπαταρία μου.

 

 

 

Μπορεί...αλλά μήπως είναι κάτι πιο απλό, οπώς να προσπαθούσα το κινητό να ανεβάσει κάτι ή να βρει σήμα ή κανένα backup στο icloud...και απλά να κατάπιε την μπαταρία.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμος ημουν να την παρω, αφου την ειδα επανω σε 7αρι. Αλλα στο τελος αλλαξα γνωμη και γυρισα στην Liquid Armor σε midnight blue (γιατι την ειχα σε μαυρη). Ο λογος ειναι οτι σε οτι βιντεο ειδα με review δεν με επεισε το "κουμπωμα" του μπρος με το πισω...το αν δηλαδη πεσει, ποσο θα κρατησει, και θα προστατευσει το κινητο.

 

Κατα τ'αλλα, ειναι ποιοτικοτατη, και πολυ ομορφη, με ωραιο grip και φυσικα ποιοτητα κατασκευης spigen.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το φόρουμ.

Αύριο ή την Δευτέρα πρόκειται να παραγγείλω τη συσκευή (silver 128gb).

Έχετε να μου προτείνετε κάτι (πχ κάποια προσφορά που μου διαφεύγει) ή πρέπει να προσέξω κάτι? Η αγορά θα γίνει από σκρουτζομαγαζο.

Με την ευκαιρία κάποια καλή θήκη (ροζ και όχι book) και tempered glass?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το φόρουμ.

Αύριο ή την Δευτέρα πρόκειται να παραγγείλω τη συσκευή (silver 128gb).

Έχετε να μου προτείνετε κάτι (πχ κάποια προσφορά που μου διαφεύγει) ή πρέπει να προσέξω κάτι? Η αγορά θα γίνει από σκρουτζομαγαζο.

Με την ευκαιρία κάποια καλή θήκη (ροζ και όχι book) και tempered glass?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Καλησπέρα φίλε μου. Ναι πάρε θήκη που να προστατεύει και πλάτη και οθόνη. Ενώ είναι πανέμορφο με το παραμικρό ατσουλούμπαλο άγγισμα μπορεί να χαρακώσει και μετά θα το λυπάσαι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συμφορουμίτες καλησπέρα σας. Έχω ένα θέμα σήμερα με το Facebook. Ενημέρωσα στην τελευταία έκδοση και δεν μου δείχνει ειδοποιήσεις όταν μπαίνω στην εφαρμογή. Έκανα απεγκατάσταση, επανεκκίνηση συσκευής, επανεγκατάσταση αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σου δείχνει, απλά κάνε scroll πιο κάτω στις ειδοποιήσεις..το κάνανε λίγο χάλια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου δείχνει, απλά κάνε scroll πιο κάτω στις ειδοποιήσεις..το κάνανε λίγο χάλια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Έβγαζε πως δεν είχα καν ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κανουν οντως. Μπορεις μεσω του app που εχει, να μεταφερεις (αντιγραφεις για ακριβεια) φωτογραφιες/βιντεο, οποτε μετα πηγαινεις και τα διαγραφεις. Επισης (αυτο που εχω) μπορεις να ρυθμιζεις να κραταει αυτοματα αντιγραφο των φωτογραφιων που τραβας, χωρις να πηγαινεις μετα και να το κανεις χειροκινητα.

 

Ενα ωραιο εργαλειο, που ειναι χρησιμο αν εχεις μικρη χωρητικοτητα ή θες να εχεις πολλα αρχεια μαζι σου.

 

Εγω το ειχα παρει οταν ειχα 16αρι iPhone (το '14), γιατι τωρα πια με το 128Gb, δεν μου χρειαζεται. Το χρησιμοποιει η κορη μου, με το 6αρι που της εχω δωσει, που ειναι 16Gb.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρίσω σπίτι, το κοιτάζω και ενημερώνω. Σίγουρα τα πιο καινούρια θα είναι καλύτερα και φθηνότερα, εφόσον το δικό μου είναι ήδη 2 χρόνων, αν θυμάμαι σωστά...
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα power bank tp link 10.400 mah. και σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω στο iphone.το γνωριζετε ;υπαρχει πιθανοτητα να δημιουργησει θεμα στη μπαταρια;χρησιμοποιειτε γενικα παουερ μπανκ εσεις ;
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα power bank tp link 10.400 mah. και σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω στο iphone.το γνωριζετε ;υπαρχει πιθανοτητα να δημιουργησει θεμα στη μπαταρια;χρησιμοποιειτε γενικα παουερ μπανκ εσεις ;

 

εγω χρησιμοποιω της anker που ειναι MFI.

 

Μπορειτε να μου πειτε ποιο ειχατε εσεις;

 

μπορεις να κοιταξεις για τα sandisk & της LEEF.

τα sandisk τα θεωρω καλυτερα και με καλυτερο app.

Δεν ξερω ΑΝ υπαρχει adaptor lighting σε θηλυκο Usb ωστε να συνδεουμε αυτοματα usbstick.

Edited by volcom
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε ποιο ειχατε εσεις;

Άργησα να απαντήσω, αλλά το έχει η κόρη μαζί στους παππούδες...της Sandisk έχω κι εγώ, φυσικά ξαναλέω παλιότερο μοντέλο, με το ανάλογο app. Δουλεύει απροβληματιστα ακόμα και σήμερα με 10.3.2 σε iPhone 6S.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ,

Την βοηθεια σας...εχω το 6 plus απο τοτε που ηρθε ελλαδα. Εχει αρχισει και πεφτει ...μπαταρια...ακουστικο.... το ερωτημα ειναι να κανω μεταβαση σε iphone 7 plus 128gb, 775 euro, ή να περιμενω? Παρατηρωντας την apple, θεωρω οτι επετειακο iphone δεν θα υπαρξει και θα δουμε απλα iphone 7s plus.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ,

Την βοηθεια σας...εχω το 6 plus απο τοτε που ηρθε ελλαδα. Εχει αρχισει και πεφτει ...μπαταρια...ακουστικο.... το ερωτημα ειναι να κανω μεταβαση σε iphone 7 plus 128gb, 775 euro, ή να περιμενω? Παρατηρωντας την apple, θεωρω οτι επετειακο iphone δεν θα υπαρξει και θα δουμε απλα iphone 7s plus.

 

Δική σου είναι η επιλογή

Αν θέλεις να περιμένεις το νέο iPhone θα πρέπει να έχεις υπομονή μέχρι τον Οκτώβριο. Επίσης και θα κατάλληλα χρήματα γιατί σαν καινούργιο δύσκολα θα μπορείς να το βρεις λίγο φθηνότερα

Τι θα παρουσιάσει κανείς δεν ξέρει. Υπάρχουν πολλές φήμες. Όλοι περιμένουμε την παρουσίαση τον Σεπτέμβριο για να μάθουμε ακριβώς λεπτομέρειες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ,

Την βοηθεια σας...εχω το 6 plus απο τοτε που ηρθε ελλαδα. Εχει αρχισει και πεφτει ...μπαταρια...ακουστικο.... το ερωτημα ειναι να κανω μεταβαση σε iphone 7 plus 128gb, 775 euro, ή να περιμενω? Παρατηρωντας την apple, θεωρω οτι επετειακο iphone δεν θα υπαρξει και θα δουμε απλα iphone 7s plus.

 

Ακριβώς το ίδιο δίλημμα για να αλλάξω το 6αρι της συζύγου. Τελικά πούλησα το 6αρι και Δευτέρα παραγγέλνω το 7+. Τέλος της χρονιάς που θα έρθει το 7s και το 8αρι οι τιμές θα είναι στον Θεό. Κατά κανένα 6μηνο το 7 και το αλλάζω μετά. Θα έχουν διορθωθεί και οι όποιες ατέλειες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παρακαλώ.

Το παραλαμβάνω σήμερα. Να επαναφέρω το back up από το 6αρι μου ή να το στήσω από την αρχή?

Ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παρακαλώ.

Το παραλαμβάνω σήμερα. Να επαναφέρω το back up από το 6αρι μου ή να το στήσω από την αρχή?

Ευχαριστώ

Καινουρια συσκευη, εγω θα την εστηνα εξαρχης.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καινουρια συσκευη, εγω θα την εστηνα εξαρχης.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Προς τα εκεί προσανατολίζομαι κι εγώ. Απλά βαριέμαι λίγο την διαδικασία.....:X

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...