Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@mean όλο αυτό το κατεβατό που περιγράφεις απο το wifi έως το 3dtouch δε μου εχει συμβεί ποτέ. Οτι δυσκολεύεται να συνδεθεί ειναι ενα θέμα γνωστό, αλλα εφόσον συνδεθεί δουλεύει όπως δουλεύουν όλες οι συσκευες. Σημερα που ήμουν σε αδύναμο wifi έκανα αρκετές προσπάθειες να συνδεθώ αλλα μετά που συνδέθηκα δούλευε άψογα!

 

Μ ένα dbrand φτιάχνεις και το matte που ήδη έχεις

 

Δε μ αρέσουν τα ημίμετρα :p έπρεπε να ηταν μια κόκκινη συσκευή χωρις λευκούς και μαύρους κόκκους :p

 

:respect::respect:

 

Ετσι ;)

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

@mean όλο αυτό το κατεβατό που περιγράφεις απο το wifi έως το 3dtouch δε μου εχει συμβεί ποτέ. Οτι δυσκολεύεται να συνδεθεί ειναι ενα θέμα γνωστό, αλλα εφόσον συνδεθεί δουλεύει όπως δουλεύουν όλες οι συσκευες. Σημερα που ήμουν σε αδύναμο wifi έκανα αρκετές προσπάθειες να συνδεθώ αλλα μετά που συνδέθηκα δούλευε άψογα!

 

 

 

Δε μ αρέσουν τα ημίμετρα :p έπρεπε να ηταν μια κόκκινη συσκευή χωρις λευκούς και μαύρους κόκκους :p

 

 

 

Ετσι ;)

 

Ναι έπρεπε να ήταν είναι σίγουρο αυτό το λένε όλοι

Δυστυχώς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

αν δεν ειναι προβλημα αυτο τοτε τι ειναι... προβλημα ειναι γιατι το σημα εκει που συμβαινει δεν ειναι λιγο μια μπαρα λιγοτερη εχει !

 

και το IPHONE 6s δεν το εχει το προβλημα!

 

δυο iPhone , και κατι αλλες συσκευες που ειναι στον ιδιο μερος και ενα ταμπλετ που εχω εγω μαζι πανε σφαιρα εκει

 

Εγώ πάντως με 6s έχω το ίδιο θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Πώς πάει με τη μπαταρία ? :lol:

 

Σήμερα βγήκε. Θέλει τουλάχιστον μία δύο φορτίσεις για να δεις αποτελέσματα οπότε σε κάνα 2 μέρες οι πρώτες εντυπώσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η μπαταρία αν όχι καλύτερη, τουλάχιστον ίδια. Ασφαλές συμπέρασμα δεν έχω καταφέρει να βγάλω γιατί λιώνω ένα παιχνίδι αυτές τις μέρες. :p

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η επιλογη για τα εφε στα παρθυρα που ειναι;

 

 

 

Γενικα-προσβασιμότητα-μείωση κίνησης

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει επιλογη οπως στα android που να επιλεγεις ποσα mp θες να βγαλει; Μου φαινεται οτι τραβαει αρκετα ασχημα σε φως και σκοταδι

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να σβήσω κάποιες φώτο κ βίντεο από το κιν αλλά να μην χαθούν από το cloud για να της βλέπω στο Mac. Γίνεται αυτό;

 

Για να γίνει θα πρέπει πρώτα να τις κατεβάσεις στον υπολογιστή σου και στη συνέχεια να τις διαγράψεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Οπότε δεν γίνεται να τις έχω μόνο στο cloud και όχι σε κάποια συσκευή; Icloud = iphone

 

Υπάρχουν διαφορετικές επιλογές με τον συγχρονισμό του icloud

Πρέπει να καταλήξεις τι ακριβώς θέλεις να κάνεις και μετά να χρησιμοποιείς μόνο μία μέθοδο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους

2 ερωτήσεις έχω ένα 32 και έχω ένα θεματάκι που στα προηγούμενα iPhone δεν το είχα , όταν βάζω το κινητό στο αυτί να μιλήσω και μετά το κατεβάζω να κλείσω την κλήση δεν επανέρχεται σε οθόνη αλλά είναι μαύρο. Αυτό στης 10 φορές κανά 2-3 να βλέπω οθόνη και αναγκάζομαι να πατήσω μια φορά home και μετά πατάω να κλείσω. Αυτό είναι ένα θεματάκι που με εκνευρίζει. Δεν ξέρω αν το δημιουργεί η προστασία αλλά δεν το είχα τσεκάρει γιατί από το πρώτο λεπτό την έβαλα. Ρωτάω αν είναι κάτι που το έχει και κανένας άλλος και πως το αντιμετώπισε. Και ένα δεύτερο έχω βάλει ένα τζαμί που είναι 3D είναι σε όλο την οθόνη. Έχω αγοράσει κάποιες θήκες και στην περισσότερες ενώ είναι εφαρμοστό με πετάει μέσα αέρα και και δεν δείχνει καλά, την προστασία την πήρα να αγκαλιάζει όλη την οθόνη, όταν το έχω χωρίς θήκη επανέρχεται χωρίς κενά από αέρα δεν ξέρω αν είναι λάθος από το τζαμάκι. Αν κανένας το είχε το θεματάκι και αγόρασε κάτι άλλο ας με πει. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους

2 ερωτήσεις έχω ένα 32 και έχω ένα θεματάκι που στα προηγούμενα iPhone δεν το είχα , όταν βάζω το κινητό στο αυτί να μιλήσω και μετά το κατεβάζω να κλείσω την κλήση δεν επανέρχεται σε οθόνη αλλά είναι μαύρο. Αυτό στης 10 φορές κανά 2-3 να βλέπω οθόνη και αναγκάζομαι να πατήσω μια φορά home και μετά πατάω να κλείσω. Αυτό είναι ένα θεματάκι που με εκνευρίζει. Δεν ξέρω αν το δημιουργεί η προστασία αλλά δεν το είχα τσεκάρει γιατί από το πρώτο λεπτό την έβαλα. Ρωτάω αν είναι κάτι που το έχει και κανένας άλλος και πως το αντιμετώπισε. Και ένα δεύτερο έχω βάλει ένα τζαμί που είναι 3D είναι σε όλο την οθόνη. Έχω αγοράσει κάποιες θήκες και στην περισσότερες ενώ είναι εφαρμοστό με πετάει μέσα αέρα και και δεν δείχνει καλά, την προστασία την πήρα να αγκαλιάζει όλη την οθόνη, όταν το έχω χωρίς θήκη επανέρχεται χωρίς κενά από αέρα δεν ξέρω αν είναι λάθος από το τζαμάκι. Αν κανένας το είχε το θεματάκι και αγόρασε κάτι άλλο ας με πει. Ευχαριστώ.

 

Κατά 90% φταίει η προστασία οθόνης σου και για τα δύο θενατα.

Πριν τη βγάλεις όμως κανε μία επανεκκίνηση με power+home buttons πατημένα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Κατά 90% φταίει η προστασία οθόνης σου και για τα δύο θενατα.

Πριν τη βγάλεις όμως κανε μία επανεκκίνηση με power+home buttons πατημένα μαζί.

 

Θα χρειαστεί τίποτα iTunes γιατί είμαι εκτός ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια

Τα ίδια θα παραγγείλω κανένα νέο τζάμι και βλέπουμε σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που το γράφω εδώ αλλά θα χρειαστώ απάντηση σχετικά γρήγορα και εδώ κινείτε το θέμα.

Πήρα μια Action camera andoe 4k και ενώ με το NOTE samsung που έχω ανοίγει η εφαρμογή για η αντίστοιχη στο iPhone 7 plus δεν την αναγνωρίζει. Λέει wifi no conection. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Έχει λύσει κανένας το θέμα με τα ακουστικά που φαίνεται να "κολλάνε" κάποιες φορές και χρειάζεται να τα βάλεις και να τα ξαναβγάλεις??

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Έχει λύσει κανένας το θέμα με τα ακουστικά που φαίνεται να "κολλάνε" κάποιες φορές και χρειάζεται να τα βάλεις και να τα ξαναβγάλεις??

 

Είσαι στην 10.3.1;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...