Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...που μπορώ να βρω γνήσια μπαταρία...

 

Τελικα βρηκες / αγορασες μπαταρια?

 

 

Επισης θα ηθελα πληροφοριες για:

1. Τζαμακι / μεμβρανη προστασιας οθονης.

2. Θηκη

3. Θηκη ζωνης με κλιπ που να χωραει το κινητο μαζι με το 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κι απο εμένα.Αγόρασα την παρακάτω μπαταρια...

 

https://www.amazon.co.uk/Battery-Mbuynow-12000mAh-Li-ion-BL-44E1F/dp/B075L7VQHC

 

και μου φαινεται γομαράκι.Εχει κανεις κάποια ιδεα για πατέντα με κάποιο προιον για να μπει σε θήκη τυπου βιβλιο ή wallet μιας και φοβάμαι οτι με αυτην θα είναι ευθραυστο αν πέσει...

 

Μήπως αυτο?

 

https://www.ebay.com/itm/Universal-Leather-Case-With-Detachable-Bluetooth-Keyboard-For-5-7Inch-Android/262763556878?hash=item3d2dedb00e:m:myIuz_q-BrA-fpjJ40VkUkA

 

Καμια ιδέα παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα πουλαω τα focal listen που εχω διοτι δε μαρεσουν πολυ ηχητικα συγκριτικα με αυτο που ηθελα...οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει p.m.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια πουλαω το v20 μου...οποιος θελει πληροφοριες ας μου στειλει μνμ...
Κοίτα καλύτερα ebay. Αν είναι το DS πιστεύω θα πιάσει καλή τιμή, το δικό μου το έδωσα πριν κανένα μήνα σε τιμή όσο το πήρα στα 330, γιατί τα δικαρτα έχουν εκλείψει και κάποιοι τα ψαχνουν.
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα καλύτερα ebay. Αν είναι το DS πιστεύω θα πιάσει καλή τιμή, το δικό μου το έδωσα πριν κανένα μήνα σε τιμή όσο το πήρα στα 330, γιατί τα δικαρτα έχουν εκλείψει και κάποιοι τα ψαχνουν.

 

Δε το χω με το ebay..για πωληση δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Διαβάζω σε καποια sites στο εξωτερικό ότι ξεκίνησε για το v20 η αναβάθμιση και σειρά παίρνει το g5

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πες μας, πες μας!

 

Αν και ειμαι της γνωμης οτι καθε συσκευη δουλευει καλυτερα με το λειτουργικο που το πακεταρισε η μαμα, εκτος απο επιβεβαιωμενο bug.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν και ειμαι της γνωμης οτι καθε συσκευη δουλευει καλυτερα με το λειτουργικο που το πακεταρισε η μαμα

 

Δεν είναι απαραίτητο αυτό... Μπορεί από μια major αναβάθμιση μια συσκευή να δουλεύει καλύτερα από πριν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα, οπως ειπες, μπορει.

Αυτο που ειπα ειναι συμφωνα με τη δικια μου εμπειρια.

Και συνηθως να πας πισω δεν μπορεις.

 

Μπορει καποιος να μου συστησει ενα edge to edge full cover screen protector δοκιμασμενο?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ρε παιδιά αυτό το oreo το ακούω ότι εχει βγει εδώ και καιρό αλλα ακόμα να γίνει η αναβάθμιση ήρθε σε κάποιον η μόνο εκτός Ελλάδας έγινε ;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αυτό το oreo το ακούω ότι εχει βγει εδώ και καιρό αλλα ακόμα να γίνει η αναβάθμιση ήρθε σε κάποιον η μόνο εκτός Ελλάδας έγινε ;

Μου ήλθε στις 11/10, η έκδοση λογισμικού που έχω είναι η: V20a-TWN-xx

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μου ήλθε στις 11/10, η έκδοση λογισμικού που έχω είναι η: V20a-TWN-xx

 

oreo εβαλε κανείς ακόμα να μας έρθει η αναβάθμιση ;

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει κανένας οδηγός για downgrade από Oreo σε Nougat ώστε να επανέλθω στην προηγούμενη κατάσταση;Εχει καταντήσει πάντως αηδία η LG με την συχνότητα των αναβαθμίσεων και την ποιότητα τους. Edited by MrIDO
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έβαλε κανενας το oreo ? Εμένα έκανε την αναβάθμιση on air την προηγούμενη βδομάδα . Το κινητό σέρνονταν κρίμα .... Γύρισα στην προηγούμενη έκδοση που δουλεύουν όλα κανονικά

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλησπέρα έβαλε κανενας το oreo ? Εμένα έκανε την αναβάθμιση on air την προηγούμενη βδομάδα . Το κινητό σέρνονταν κρίμα .... Γύρισα στην προηγούμενη έκδοση που δουλεύουν όλα κανονικά

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
κανονικα θελει μια επαναφορά εργοστασιακών ….να σβησουν τα παντα...μετα από κάθε μεγαλη αναβαθμιση….άλλη επειδή δε θελουν το στησιμο εκ νεου το αφηνουν ετσι…..αλλα παρατηρουν μικρο σκαλωματα….
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κανονικά δεν θέλει. Απλά ενδείκνυται η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αν προκύψουν προβλήματα και μόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...