Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι έγινε ρε παιδιά και νέκρωσε το θέμα, το δώσατε όλοι το κινητό ;;; :p

 

Είμαι από χθες κάτοχος ενώ δίκαρτου και οι έως τώρα εντυπώσεις μου είναι ανάμεικτες. Εδώ και δύο χρόνια έχω iPhone και δεν μπορώ να κρίνω ταχύτητα κτλ, αλλά επειδή πριν κάνα μήνα είχα για λίγες μέρες ένα XZ1 , μου φαίνεται ότι το V20 κολλάει αρκετά και δεν είναι τόσο smooth ούτε καν μέσα στο μενού . Δεν θυμάμαι το G4 που είχα πριν 2 χρόνια να λάγκαρε τόσο πολύ, πάντως δεν αφήνει αυτό το "βούτυρο" του Sony. Καμία ιδέα; Έχω κάνει hard reset, έχω περάσει Nova αλλά τίποτα.

 

Επίσης, Είμαι στο Android 8 και διαβάζω ότι έχει θέματα, τρόπος downgrade στην 7άρα υπάρχει?

 

Τέλος, παρατηρώ το εξής με την μπαταρία, έχω δύο μπαταρίες μία καινούργια (3/2019) και μία μαμίσια του 17. Η 17 τα έχει παίξει και κρατάει λίγο, όμως και οι δύο μου κάνουν το ίδιο θέμα, μόλις η συσκευή φτάσει στο 30% , η μπαταρία πέφτει ανα λεπτό !! Πχ μου εμφάνισε μήνυμα "χαμηλή μπαταρία ποσοστό 4%" στη 2η οθόνη ενώ ήταν κλειδωμένο, το ανοίγω , πάει στο 3 και κλείνει. ??

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

halo και καλημέρα σε όλους . Είμαι εδώ και παρα πολύ καιρό κάτοχος του κινητού και σήμερα μου ήρθε η εκδοση v20 nov21-2018 τόσο καιρό δεν εκανα την αναβάθμιση και επειδή με βλέπω για αρκετό καιρό το κινητό ποια είναι η γνώμη σας να κανω την αναβάθμιση ; Στο κινητό όλα δουλέυουν μια χαρα . Δεν έχω άμεση ανάγκη απλά εχει πολλά κολλήματα το instagram το οποίο το δουλεύω πολύ. Ποια είναι η γνώμη σας .
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Παιδιά καλησπέρα , νομίζω ήρθε η ώρα για αλλαγή μπαταρίας ... την φορτίζω 2 με 3 φορές την ημέρα και επειδή το κινητό ακόμα κρατάει , έλεγα να αλλάξω την μπαταρία του. Έχετε να μου προτείνετε κάποια αξιόπιστη λύση ή απο Ελλάδα ή από εξωτερικό ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα , ξέρει κανεις που μπορώ να βρω καλή μπαταρία για το lgv20 από Ελλάδα γιατί από amazon δεν στέλνει κανείς προς τα εδώ .
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα , ξέρει κανεις που μπορώ να βρω καλή μπαταρία για το lgv20 από Ελλάδα γιατί από amazon δεν στέλνει κανείς προς τα εδώ .

 

https://www.ebay.com/itm/323061287466

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να βρω την Perfine LG V20 αλλα πουθενά κανείς δεν την στέλνει Ελλάδα . αυτή που μου έστειλες την έχεις δοκιμάσει ;
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια ειναι ρισκο. Πηρα μια απο e-bay για ενα Note 2 και φουσκωσε με τη πρωτη φορτιση...

 

το εχω ακούσει και εγώ αυτό στο παρελθόν .... το amazon έχει μερικές αξιόπιστες λύσεις αλλα δεν στέλνουν Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...