Jump to content

Honor Note 8


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και έλεγα... πότε θα εμφανιστείς με το Phab Plus να μας πεις ότι δεν το αλλάζεις λόγω 800άρας.. :lol:

 

Μπα τώρα το άλλαζα με το huawei .... αν ειχε την 800 :) (εκτός από την έλλειψη της μπάντας θα ήθελα να είχε και nfc για το προγραμματάκι της Πειραιώς για τις ανέπαφες πληρωμές).

 

(άσε που θα χαρίσω το phab plus μόλις το αλλάξω με νέο, σε ένα πιτσιρικά που η οικογένεια του ειναι οικονομικά άστα να πάνε).

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά δεν περίμενα να το φέρουν τα "γνωστά" καταστήματα.. χθες το έκανα παραγγελία απο το eglobal central.Ελπιζω να πάνε όλα καλά. Έχει κάποιος εμπειρία από το συγκεκριμένο κατάστημα;; Ρώτησα στο νήμα που έπρεπε αλλά κανείς δεν απάντησε.

 

Οταν το παρεις ενημερωσε,γιατι ψηνομαι και εγω απο το συγκεκριμενο καταστημα.

 

Ομως δεν καταλαβα απο που στελνει.

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Οταν το παρεις ενημερωσε,γιατι ψηνομαι και εγω απο το συγκεκριμενο καταστημα.

 

Ομως δεν καταλαβα απο που στελνει.

 

Απο Κινα ..που αλλου...νομιζα οτι ειναι καπου Ευρωπη (ισπανια ας πουμε) αλλα τελικα σιγουρα απο Κινα ερχονται..ολο αυτο το eu μου μοιαζει για μουφα.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Απο Κινα ..που αλλου...νομιζα οτι ειναι καπου Ευρωπη (ισπανια ας πουμε) αλλα τελικα σιγουρα απο Κινα ερχονται..ολο αυτο το eu μου μοιαζει για μουφα.

Κίνα είναι φίλε μου.

 

Send by Asus Zenfone 2 551ML (2.3 Ghz/4GB/Dual SIM Active) με tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έφθασε τελικά σήμερα μετά από μια περίεργη διαδρομή (ευρωπαϊκή έδειχνε το tn) με την Acs.. το μεσημέρι έχω ξεπακεταρισμα. Το δέμα δεν δείχνει και πολύ safe όπως έχω πάρει από άλλα καταστήματα.. πρέπει να είναι μόνο με το κουτί του κινητού χύμα χωρίς κάτι αφρώδες. Το απόγευμα με κάμερα λοιπόν.
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Έφθασε τελικά σήμερα μετά από μια περίεργη διαδρομή (ευρωπαϊκή έδειχνε το tn) με την Acs.. το μεσημέρι έχω ξεπακεταρισμα. Το δέμα δεν δείχνει και πολύ safe όπως έχω πάρει από άλλα καταστήματα.. πρέπει να είναι μόνο με το κουτί του κινητού χύμα χωρίς κάτι αφρώδες. Το απόγευμα με κάμερα λοιπόν.

 

Φανταζομαι οτι τελωνειο δεν περασες ετσι?Θελω κ γω να παραγγειλω κατι απο eglobalcentral κ φοβαμαι τον τελωνη...

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι τελωνειο δεν περασες ετσι?Θελω κ γω να παραγγειλω κατι απο eglobalcentral κ φοβαμαι τον τελωνη...

 

 

Όχι δεν πέρασε.. η διαδρομή όπως έγραψα από την πρώτη μέρα δείχνει να είναι εντός Ευρώπης.. μετά θα ποστάρω αν κάποιος θέλει την διαδρομή όπου δε δείχνει πουθενά για Κίνα..

Το κινητό τελικά ήρθε παρολες τις φοβίες μου και ήταν πολύ καλά τυλιγμενο με ένα τεράστιο σουκο μετατροπέα που δεν έχω ξαναδεί από άλλο κινέζικο κατάστημα.

Αλλά πρόκειται για τεραστιους καραγκιοζηδες σαν εταιρεία... είχα παραγγείλει το χρυσό και μου έστειλαν το αλουμινένιο.

Το κουτί όπως τους είπα να είναι σφραγισμένο να μην το ανοίξουν, απέξω διάβασα ότι είναι το μοντέλο που ήθελα και τα 64gb (μπας και μου έστελναν τα 32 και το άνοιγα και μετά άντε να το γυρίσω) αλλά πουθενά δεν έγραφε χρώμα... κάτι κινεζιές που δεν καταλάβαινα... το άνοιξα.. και να το silver... θα τους τρελανω στο μπινελίκι και φυσικά μία και ξανά καμία αγορά από αυτούς.

Με το που το άνοιξα κατευθείαν αναβάθμιση... και τώρα περνάω τα σχετικά... πολύ - - - - - - σαν εταιρεία στο silver δε μου αρέσει καθόλου.. θα κοιτάξω να το δώσω μάλλον.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, Γιωργο, η συσκευή είναι κορυφαια, κανει χοντρη πλακα σε οτιδήποτε από 6 ιντσες και πανω (τυπου mi max κλπ), σε προκαλω σε ματσακι τενις αμεσα :lol:

 

@ zerow

Μονο και μονο η χαοτικη διαφορα στην ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ (το τονιζω συνεχεια, γιατι είναι) super amoled 2K Οθονη (μια γρηγορη ματια στις preinstalled photos όταν ανοιγει καποιος τη συσκευή για πρωτη φορα αρκει για να του πεσουν τα σαγονια από τη χρωματικη αποδοση και την απεικονιζομενη αναλυση), η καλυτερη ποιοτητα κατασκευης (full metal και τελεια συναρμογή στα ανω και κατω τμηματα), το ομορφοτερο design και οι επιλογες για 128αρα εκδοση day 1, είναι λογοι αγορας από μονοι τους.

 

Πρέπει να είναι καταπληκτική η οθόνη του πράγματι .Φοβερά όμορφο κίνητο ειδικά στο χρυσό .

Αλλά όταν παίζω στο Mi max μου των 180 ευρώ με άνεση το Asphalt 8 κάτι μου κάνει βρε παίδες!Α,ξέχασα .Το έπαιζα επίσης με άνεση και στο Νοte 3 μου.....

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι καταπληκτική η οθόνη του πράγματι .Φοβερά όμορφο κίνητο ειδικά στο χρυσό .

Αλλά όταν παίζω στο Mi max μου των 180 ευρώ με άνεση το Asphalt 8 κάτι μου κάνει βρε παίδες!Α,ξέχασα .Το έπαιζα επίσης με άνεση και στο Νοte 3 μου.....

 

Φίλε μου επειδή έχω και τα δύο (mi max και note 8) δεν εχει καμμιά σχέση το ένα με το άλλο σε ταχύτητα και ανάλυση οθόνης υπέρ του note 8 φυσικά. Για το παιχνίδι που λες δεν ξέρω να σου πω:D. Α ξέχασα είναι και dual active:D

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου επειδή έχω και τα δύο (mi max και note 8) δεν εχει καμμιά σχέση το ένα με το άλλο σε ταχύτητα και ανάλυση οθόνης υπέρ του note 8 φυσικά. Για το παιχνίδι που λες δεν ξέρω να σου πω:D. Α ξέχασα είναι και dual active:D

Απλά είναι κρίμα ένα τόσο όμορφο phablet και με τόσα πλεονεκτήματα να μην τρέχει άνετα τα απαιτητικά σε γραφικά παιχνίδια (για όσους ενδιαφέρει).

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο πραγματικά... με έκανε να ξεχάσω το Ρ8 max.. είναι και ποιο λεπτό, αν ήταν και χρυσό σίγουρα θα το κραταγα πάνω από χρόνο... Βρήκα και τον τρόπο ρουταρισματος, λίγο μπέρδεμα γιατί έχει μια σελίδα μόνο στο xda ακόμα και όχι κανονικό φόρουμ και είναι όλα ανάκατα.

Το κακό είναι με τα tempered, η ίδια η Nilkin στο σαιτ της λέει ότι λόγω κυρτοτητας της οθόνης δεν καλύπτει όλο το γυαλί μπροστά.. μισές δουλειές ****το..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία,σε σχέση με την κάμερα του s7 edge έχει μεγάλη διαφορα;αισθητη;
:alien:
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από Nilkin που είναι μάπα (δεν καλύπτει όλη την οθόνη) έχουμε καμία άλλη δοκιμασμένη πρόταση;;
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Αν το λες για μένα... έχει κάνει παιδί πριν από εμένα παρουσίαση.. δεν αλλάζει κάτι..

Εμένα με απασχολεί που δεν κρατάει η σύνδεση με το Viber. Έχω κρατήσει την παλιά έκδοση που με το κόλπο του luckypatcher κατεβάζεις ότι αυτοκόλλητα θες.. μόλις έρθει ειδοποίηση από κάποιο mail κόβει κατευθείαν την σύνδεση.. το μόντεμ δεν είναι και της πλάκας (tp link archer D2) και σίγουρα δεν φταίει η έκδοση του Viber γιατί την ίδια είχα και P8max και στο P7 και μιλαγα με τις ώρες,ήταν βράχος ιδίως το P8max όπου έκανα και πάνω από ώρα βιντεοκληση με το Viber.. Τα ίδια μου κάνει και το P9 lite που πήρα στη θέση του Ρ7. Άλλαξα για προς το καλύτερο και βλέπω να τα αλλάζω πάλι.

Στα της εμφάνισης με την Nilkin δείχνει πολύ άσχημα, περιμένω άλλες που έχω παραγγείλει από ebay μήπως και έχουν μεγαλύτερη κάλυψη στην οθόνη.

Άλλο θέμα μέχρι στιγμής δεν έχω βρει, αλλά αυτό με την σύνδεση να πέφτει είναι μεγάλο μείον.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Αν το λες για μένα... έχει κάνει παιδί πριν από εμένα παρουσίαση.. δεν αλλάζει κάτι..

Εμένα με απασχολεί που δεν κρατάει η σύνδεση με το Viber. Έχω κρατήσει την παλιά έκδοση που με το κόλπο του luckypatcher κατεβάζεις ότι αυτοκόλλητα θες.. μόλις έρθει ειδοποίηση από κάποιο mail κόβει κατευθείαν την σύνδεση.. το μόντεμ δεν είναι και της πλάκας (tp link archer D2) και σίγουρα δεν φταίει η έκδοση του Viber γιατί την ίδια είχα και P8max και στο P7 και μιλαγα με τις ώρες,ήταν βράχος ιδίως το P8max όπου έκανα και πάνω από ώρα βιντεοκληση με το Viber.. Τα ίδια μου κάνει και το P9 lite που πήρα στη θέση του Ρ7. Άλλαξα για προς το καλύτερο και βλέπω να τα αλλάζω πάλι.

.

 

Τι εννοείς δεν κρατάει τη σύνδεση στο viber? Δεν σου έρχονται ειδοποιήσεις? Αν είναι αυτό αυτό, θα πρέπει να δώσεις τα απαραίτητα δικαιώματα στην εφαρμογή. Να τη βάλεις στις προστατευόμενες και να την απενεργοποιήσει από το doze, Ρυθμίσεις-εφαρμογές-συνθέτες ρυθμίσεις (κάτω αριστερά) -παράλειψη βελτιστοποίησης και στο viber επιλέγεις Ναι.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν κρατάει τη σύνδεση στο viber? Δεν σου έρχονται ειδοποιήσεις? Αν είναι αυτό αυτό, θα πρέπει να δώσεις τα απαραίτητα δικαιώματα στην εφαρμογή. Να τη βάλεις στις προστατευόμενες και να την απενεργοποιήσει από το doze, Ρυθμίσεις-εφαρμογές-συνθέτες ρυθμίσεις (κάτω αριστερά) -παράλειψη βελτιστοποίησης και στο viber επιλέγεις Ναι.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Αυτά τα ξέρω φίλε μου.. όταν λέω δεν κρατάει την κλήση εννοώ ότι μιλάω 3 λεπτά, έρχεται ειδοποίηση για μήνυμα από το Hotmail ας πούμε και κόβει την σύνδεση.. ή το άλλο, κάνω κλήση στην επαφή και μόλις συνδεθεί κλείνει αυτόματα. Μπορεί να το κάνει και 2,3 φορές μέχρι να συνδεθεί μπορεί και να μην το κάνει να συνδεθεί αμέσως. Οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά δεν έχω θέμα εκεί.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα ξέρω φίλε μου.. όταν λέω δεν κρατάει την κλήση εννοώ ότι μιλάω 3 λεπτά, έρχεται ειδοποίηση για μήνυμα από το Hotmail ας πούμε και κόβει την σύνδεση.. ή το άλλο, κάνω κλήση στην επαφή και μόλις συνδεθεί κλείνει αυτόματα. Μπορεί να το κάνει και 2,3 φορές μέχρι να συνδεθεί μπορεί και να μην το κάνει να συνδεθεί αμέσως. Οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά δεν έχω θέμα εκεί.

Τώρα κατάλαβα τι εννοείς. Νομίζω σε όλα συμβαίνει αυτό, πχ και στο mate s που έχω εγώ και σε ένα παλιότερο honor. Όταν έχεις ανοιχτα τα data νομιζω είναι λογικό, οφείλεται στο ότι δεν γίνεται στην ίδια κάρτα να είναι ανοιχτά τα data και να μιλάς ταυτόχρονα σε κλήση. Με WiFi δεν θυμάμαι ακριβώς τι γίνεται, αλλά νομίζω συμβαίνει τι ίδιο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα τι εννοείς. Νομίζω σε όλα συμβαίνει αυτό, πχ και στο mate s που έχω εγώ και σε ένα παλιότερο honor. Όταν έχεις ανοιχτα τα data νομιζω είναι λογικό, οφείλεται στο ότι δεν γίνεται στην ίδια κάρτα να είναι ανοιχτά τα data και να μιλάς ταυτόχρονα σε κλήση. Με WiFi δεν θυμάμαι ακριβώς τι γίνεται, αλλά νομίζω συμβαίνει τι ίδιο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

 

Data πάντα κλειστά... μόνο wifi. Είμαι στη δουλειά και μιλάω με τις ώρες με γυναίκα... το ίδιο και σπίτι (δυστυχώς πήρα ίδιο μόντεμ, αλλά και με την μπαχατελα της ΗOl τα ίδια έκανε το Ρ9light ). Data ανοιχτά μόνο αν τα χρειαστώ σε κάνα βουνό, δεν σκοπεύω να κάνω πλούσιες τις εταιρείες :p

οπότε δεν είναι θέμα κακής λήψης data και να ξαναπώ ότι το 1 χρόνο παλαιότερο P8max, το 2; χρόνων P7 δεν είχαν θέμα με wifi όπως και το Μi3... θα ψάξω σε μόντεμ φίλων να δω συμβατότητες γιατί δε θέλω να τα δώσω ολοκαίνουρια.. και τι να πάρω δηλαδή..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε, το περιμένω πως και πως, μέσα στη βδομάδα θα το έχω και θα γίνει το σχετικο review

 

Από πιο κατάστημα το παρηγγελες , δώσε ένα λινκ,. με την εγγύηση τι γίνεται;

 

Μήπως ξέρει κάποιος, ποτέ θα το φέρουν στην Ελλαδα τα σκρουτζομαγαζα,. είναι σημαντικό για την εγγύηση,, 2 έτη ,, αυτό το κινητό δεν είναι για αλλαγή σε 1 χρόνο!!

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις διακοπές και σταθερότητα στο Viber όλα οκ.. ήταν θέμα έκδοσης Viber..

Για μένα το μόνο που μένει είναι να βρεθεί τζαμακι της προκοπής που να καλύπτει όλη την οθόνη.. την Nilkin την έβγαλα γιατί δημιούργησε πρόβλημα στις άκρες τελικά

και το έβαλα σε θήκη "βιβλίου"για να έχει προστασία.

 

Για εγγύηση φίλε ξέχνα το.. ούτε και για εισαγωγή εδώ.. αν δεν το προσέχεις το κινητό και του φερεσαι "ατσαλα" πάρε άλλο. Είναι ειδική περίπτωση όπως το P8 max που και αυτό δεν το έφεραν τα μαγαζιά όπως άλλες σειρές της Huawei

Εγώ 1 χρόνο που έχω και το P8 max δεν έχει πάθει τίποτα (είχε όμως και σωστή προστασία με tempered glass όχι όπως εδώ και tpu στην πλάτη). Αν έχεις αυτά τα βασικά (και λίγο προσοχή) δεν έχεις να φοβηθείς κάτι στο να σου χαλάσει.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Το p8 max, το είχα παραγγείλει από Amazon.co.uk,, Αγγλια ,, αλλά καθυστέρησαν να το στείλουν, και ακυρωσα, κλπ. Είχα το ΜΑΤΕ 7,. κορυφαίο κινητό, θα επερνα το 8, αλλά για οικονομικούς λόγους, πήρα το Xiaomi mi max. Εντύπωση μου κάνει πως δεν το έχουν τα vickmall, GeekBuying. Αυτό που έχεις, Ελληνική γλώσσα έχει; Το βρήκα στο kimovil, στο dx.com, θα περιμένω τον Δεκεμβριο,, κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Το p8 max, το είχα παραγγείλει από Amazon.co.uk,, Αγγλια ,, αλλά καθυστέρησαν να το στείλουν, και ακυρωσα, κλπ. Είχα το ΜΑΤΕ 7,. κορυφαίο κινητό, θα επερνα το 8, αλλά για οικονομικούς λόγους, πήρα το Xiaomi mi max. Εντύπωση μου κάνει πως δεν το έχουν τα vickmall, GeekBuying. Αυτό που έχεις, Ελληνική γλώσσα έχει; Το βρήκα στο kimovil, στο dx.com, θα περιμένω τον Δεκεμβριο,, κλπ.

 

Ότι γλώσσα θες έχει στις ρυθμίσεις όπως όλα τα κινητά. Εγώ το έχω με αγγλικα. Το Vickmall χλωμό το βλέπω γιατί δεν είναι κινητό που θα του φύγουν πολλά κομμάτια, αν και το P8 Max από εκεί το πήρα και αν δεις τιμή που έχει ακόμα σκοτώνει, ενώ το βρίσκεις σχεδόν 200 κάτω. Μόνο το banggood.com "θα" το έφερνε (δεν ξέρω αν το έχει τώρα τελικά) που το θεωρώ εμπιστοσύνης μαγαζί και είχα δει προπαραγγελια και στο gearbest που από τα πολλά που έχω ακούσει δεν το προτιμώ. Το dx ρώτα... δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Για το gearbest: πριν 2 μηνες παρηγγελα τα γνησια ακουστικα για το leeco le max 2,το μεσημερι. Στις 6 το απόγευμα email, με φωτο από τον φακελο αποαστολης,, τελικα το παραλαβα μετα 25 μερες,, με το tracking number, το οποιο ηταν Ταχυδρομείου Τσεχιας. Για 10 μερες το εψαχνα, τους εστειλα τρια email, να τσεκαρουν τον αριθμο,, Δεν μου απαντησαν,, και ηταν η πρωτη αγορα από αυτους. Και σκέφτομαι, τι θα γινοταν αν ηθελα να στειλω κινητο για servis. Το dx.com μου το συστησε γνωστος, παλια, για να αγοραζω αξεσουάρ για την go pro,, πραγματι τα ειχε φθηνα. Από ότι εχω διαβασει, το dx.com, δεν το αναφερει κανεις,, πχ ότι αγορασε κατι κλπ.

 

Καλησπέρα. Το κινητο στο Kimovil, παραπεμπει στο amazon.es,, το οποιο δινει εγγυηση 24 μηνων, με μια διαδικασια 1-click. Μηπως γνωριζει καποιος, αυτην την διαδικασια; Θελω να εχει εγγυηση το κινητο.

 

Το έχει το banggood, διαθέσιμο Τώρα, την έκδοση 128 ρομ. Προφανώς οι μικρότερες εξαντλήθηκαν.

 

Καλησπέρα. Κοίταξα στα κινεζομαγαζα, δια μέσου του kimovil, το κινητό έχει Μόνο Αγγλικά Κινέζικα γλώσσες. Κάποια γνώμη;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κοίταξα στα κινεζομαγαζα, δια μέσου του kimovil, το κινητό έχει Μόνο Αγγλικά Κινέζικα γλώσσες. Κάποια γνώμη;

 

Λεει :X .... το κινητο εχει κανονικα ολες τις γλωσσες.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...