Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Πάντως το κόμικ υπάρχει στη fnac εδώ και αρκετό καιρό...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα θα παιξει επεισοδιο?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

ποιος περιμενει μεχρι την επομενη τεταρτη??????

σημερα επρεπε να παιξει και η ελλαδα???:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά να τους πούμε να αλλάξουν το πρόγραμμα. Μην παίζουν προκριματικά Τετάρτες, εμποδίζουν τα Singles... :p

 

Κι εγώ είμαι φανατικός, αλλά όχι κι έτσι!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά να τους πούμε να αλλάξουν το πρόγραμμα. Μην παίζουν προκριματικά Τετάρτες, εμποδίζουν τα Singles... :p

 

Κι εγώ είμαι φανατικός, αλλά όχι κι έτσι!

Αυτό πρέπει να κάνουμε!!! :p :p

 

Ευτυχώς πάντως που κέρδισε η Ελλαδίτσα μας διαφορετικά θα ήταν διπλό το ξενέρωμα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι. Πάντως δεν θα χάσουμε Singles ξανά. Αν δεν κάνω λάθος η επόμενη φορά που παίζουμε Τετάρτη πρέπει να είναι μετά το Πάσχα, μάλλον θα έχει τελειώσει η σειρά ως τότε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

αντε μαθαμε τωρα να μην ξαναγινει θα παρω το mega και θα κανω παραπονα την επομενη φορα.S1NGLES FOR EVER.:D :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά συγγνώμη, σήμερα θα παίξει το 2ο επεισόδιο;; Δεν έχει βάλει άλλο από την πρεμιέρα; :confused:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλά συγγνώμη, σήμερα θα παίξει το 2ο επεισόδιο;; Δεν έχει βάλει άλλο από την πρεμιέρα; :confused:

nai simera tha to pai3ei logo tou agona tis elladitsas mas tin proigoumeni tetarti!

EDIT

btw:exeis kapoio kollima me ton aytia?

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θα τα γραψω στο βιντεο και θα τα δω ή μετα τον αγωνα του Ολυμπιακου ή αυριο!! Εεε τι να κανουμε παρολο που ειμαι φαν της σειρας σαν την μπαλα....

Παντως το σημερινο επισοδειο θα εχει πολυ γελιο...αν αναλογιστουμε τα διαφημιστικα σποτ που δειχνει το μεγκα!

 

Υ.Γ. Οχι δεν ειμαι Ολυμπιακος!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Κάτι μου λέει ότι τα χέρια που είδαμε στο τέλος είναι της μαμάς του μπαμπά Λουκά και γιαγιάς του γιου Λουκά.Ίσως να θέλει να πάρει τον εγγονό της προσπαθώντας να αποδείξει ότι η Ράνια είναι ακατάλληλη μητέρα.Τα χέρια πάντως ήταν σίγουρα μεγάλης γυναίκας,ήταν γεμάτα παναδες...
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι τα χέρια που είδαμε στο τέλος είναι της μαμάς του μπαμπά Λουκά και γιαγιάς του γιου Λουκά.Ίσως να θέλει να πάρει τον εγγονό της προσπαθώντας να αποδείξει ότι η Ράνια είναι ακατάλληλη μητέρα.Τα χέρια πάντως ήταν σίγουρα μεγάλης γυναίκας,ήταν γεμάτα παναδες...

 

+1

κι εγω αυτο ακριβως σκεφτηκα. Επισης ο Μπουγιουρης πρεπει να βαραει υποπτο ρολο, φορουσε κατι σαν πενθος στο μπρατσο στο τελος που τον εδειξε. Συν οτι φεροταν και περιεργα οσο τον εδειξε.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι τα χέρια που είδαμε στο τέλος είναι της μαμάς του μπαμπά Λουκά και γιαγιάς του γιου Λουκά.Ίσως να θέλει να πάρει τον εγγονό της προσπαθώντας να αποδείξει ότι η Ράνια είναι ακατάλληλη μητέρα.Τα χέρια πάντως ήταν σίγουρα μεγάλης γυναίκας,ήταν γεμάτα παναδες...

 

Ναι, μπορεί να παίζει κάτι τέτοιο. Στην αρχή νόμιζα ότι την φωτογράφιζε ο Μπουγιούρης, αλλά μετά μπήκε κι αυτός στο σκηνικό ενώ οι φωτογραφίες συνέχιζαν να βγαίνουν. (Αυτό δε σημαίνει όμως πως δεν είναι κι αυτός στο κόλπο. ;) )

Καλό και το δεύτερο επεισόδιο. Είχε εξελίξεις και μερικές ανατροπές.

 

Να ρωτήσω και κάτι που μάλλον ξαναρωτήθηκε, αλλά δε μπορώ να το βρω; :O Το τραγούδι των τίτλων πως λέγεται; Και είναι μήπως κάπως αλλαγμένο απ' αυτό των Singles 1;

 

Edit: Deb, με πρόλαβες για τις υποψίες για τον Μπουγιούρη. :) Τώρα είδα το μήνυμα σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι που μάλλον ξαναρωτήθηκε, αλλά δε μπορώ να το βρω; :O Το τραγούδι των τίτλων πως λέγεται; Και είναι μήπως κάπως αλλαγμένο απ' αυτό των Singles 1;

 

Ψάξε στις τελευταίες σελίδες του σχετικού θέματος. Έχει απαντηθεί. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τον πρώτο κύκλο δεν τον είχα δει καθόλου. Τώρα όμως έχω αρχίσει να το βλέπω. Απλά τέλεια η σειρά! Φοβερές ερμηνείες και cast!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν μου αρεσε αυτη η σειρα!ισως κανω λαθος,αλλα δεν παω καθολου τη Σολομου,οπωτε δεν το αντεχω!:)

 

H Σολωμού;;;;:confused: :wacko: :blink: Αυτή είναι που μου αρέσει περισσότερο στους singles!

Και φοβερή ως ηθοποιός (με αυτό το αυστηρό και κακιασμένο ύφος...:lol: ) αλλά και ως γυναίκα (και κυρίως το φουσκωτό μπουκλωτό μαλλάκι της:lol: :p )

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στις τελευταίες σελίδες του σχετικού θέματος. Έχει απαντηθεί. :)

 

To βρήκα, thnks!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

To βρήκα, thnks!

 

Anytime. :)

 

Αναφορικά με τη Σολωμού, γούστα είναι αυτά. Προσωπικά μου έχει τύχει πολλές φορές να μην βλέπω κάποια - καλή ή κακή - σειρά, επειδή παίζει κάποιος/α που δεν μου αρέσει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...