Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

dynato finale

idiaitera me to thanato tou fragkakh

eimai in fullllllllllllll love kai m aggixe tromera to teleytaio epeisodio!

 

ax na nai panta kala to mwro mou! mh pathei pote TIPOTE!

 

Για το θάνατο του Φργαγκάκη γνωρίζω, αλλά για τους υπόλοιπους δεν έχω ιδέα πως καταλήγουν. Μήπως θα μπορούσες να με βοηθήσεις;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο περιγραφικό όσον αφορά το φινάλε; Για το θάνατο του Φργαγκάκη γνωρίζω, αλλά για τους υπόλοιπους δεν έχω ιδέα. Μήπως θα μπορούσες να με βοηθήσεις;

 

H Μάρω ήταν έτοιμη να παντρευτεί αυτόν με τα γυαλιά αλλά τελικά έφυγε από το γάμο και την άρπαξε ο Ορέστης ο οποίος της έκανε πρόταση γάμου και αυτή αρνήθηκε(?) :blink: :lol: .Ο Αρθούρος θα έφευγε για Αμερική και ζήτησε στη Λίλα να έρθει μαζί του αλλά εκείνη αρνήθηκε(επίσης συνάντησε και τη μητέρα του)Και η Ράνια είναι έγκυος.Βασικά η σειρά τελειώνει(νομίζω) με τη Ράνια να χαιδεύει την κοιλιά της και να λέει:Καλωσήρθες στον κόσμο των Singles.Επίσης η Ράνια με τη Λίλα έχουν επισκεφτεί πριν μια χαρτορίχτρα.Για ό,τι άλλο θες..... :rolleyes:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

H Μάρω ήταν έτοιμη να παντρευτεί αυτόν με τα γυαλιά αλλά τελικά έφυγε από το γάμο και την άρπαξε ο Ορέστης ο οποίος της έκανε πρόταση γάμου και αυτή αρνήθηκε(?) :blink: :lol: .Ο Αρθούρος θα έφευγε για Αμερική και ζήτησε στη Λίλα να έρθει μαζί του αλλά εκείνη αρνήθηκε(επίσης συνάντησε και τη μητέρα του)Και η Ράνια είναι έγκυος.Βασικά η σειρά τελειώνει(νομίζω) με τη Ράνια να χαιδεύει την κοιλιά της και να λέει:Καλωσήρθες στον κόσμο των Singles.Επίσης η Ράνια με τη Λίλα έχουν επισκεφτεί πριν μια χαρτορίχτρα.Για ό,τι άλλο θες..... :rolleyes:

 

Μάλιστα. Μήπως τελικά α συνεχιστεί η σειρά; Πολύ απότομα δεν το έκοψαν; Μένουμε με αναπάντητα ερωτήματα... :confused: Thanks πάντως

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Μήπως τελικά α συνεχιστεί η σειρά; Πολύ απότομα δεν το έκοψαν; Μένουμε με αναπάντητα ερωτήματα... :confused: Thanks πάντως

 

Όχι τη σταμάτησαν........Τι ερωτήματα μες έμειναν? :p

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Kammia foto apo Παναγ.Βλαντη πολυ ομορφη ε;
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Geia hara paidia eimai kainourgio melos kai auto einai to proto mou post...

Omos vre paidia epeidi eho faei ton kosmo mipos borei na mou pei kaneis ton titlo

tou tragoudiou ton "SINGLES"??eho faei ton kosmo na to vro kai akoma tipota den katafera...

Ean den xerete to tragoudi boreite na grapsete kanena stiho tou...tha me dieukaline poli stin euresi tou!

Euxaristo poli!

Link to comment
Share on other sites

Όχι τη σταμάτησαν........Τι ερωτήματα μες έμειναν? :p

 

Βασικά τι έγινε τελικά με την Μάρω και τον Ορέστη, τον Αρθούρο και τη Λίλα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Βασικά τι έγινε τελικά με την Μάρω και τον Ορέστη, τον Αρθούρο και τη Λίλα...
Η Μάρω με τον Ορέστη έμειναν μαζί,αλλά η πρώτη αποφάσισε να μην τον παντρευτεί,απλά να μείνουν μαζί,προς μεγάλη έκπληξη του Ορέστη,και η Λίλα με τον Αρθούρο χώρισαν,γιατί ο Αρθούρος έπρεπε να φύγει στο εξωτερικό για σπουδές,και η Λίλα δεν ήθελε να σταθεί εμπόδιο στην καριέρα του,αλλά ούτε και ήθελε να τα παρατήσει όλα και να φύγει...Τώρα δεν κατάλαβα γιατί λες ότι άφησε αναπάντητα ερωτήματα τι άλλο θα έπρεπε να δείξει;
Link to comment
Share on other sites

Η Μάρω με τον Ορέστη έμειναν μαζί,αλλά η πρώτη αποφάσισε να μην τον παντρευτεί,απλά να μείνουν μαζί,προς μεγάλη έκπληξη του Ορέστη,και η Λίλα με τον Αρθούρο χώρισαν,γιατί ο Αρθούρος έπρεπε να φύγει στο εξωτερικό για σπουδές,και η Λίλα δεν ήθελε να σταθεί εμπόδιο στην καριέρα του,αλλά ούτε και ήθελε να τα παρατήσει όλα και να φύγει...Τώρα δεν κατάλαβα γιατί λες ότι άφησε αναπάντητα ερωτήματα τι άλλο θα έπρεπε να δείξει;

 

Τώρα είμαι καλυμμένος. Απλά δεν το είχα δει το τελευταίο επεισόδιο και όσα είχα διαβάσει εδώ με έκαναν να πιστεύω πως το τέλος ήταν πολύ ξαφνικό και δεν έκλεινε όλες τις υποθέσεις. Thanks a lot!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Τώρα είμαι καλυμμένος. Απλά δεν το είχα δει το τελευταίο επεισόδιο και όσα είχα διαβάσει εδώ με έκαναν να πιστεύω πως το τέλος ήταν πολύ ξαφνικό και δεν έκλεινε όλες τις υποθέσεις. Thanks a lot!
Α ok! :p Nόμιζα ότι το είχες δει :O
Link to comment
Share on other sites

re paidia tha mou pei kaneis ton titlo tou tragoudiou ton SINGLES please??????????????????????????????????i toulahiston enan stiho na mou pei

 

Άμα κάποιος ξέρει 8α σου πει....Βασικά και εγώ το ψάχνω!

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Άμα κάποιος ξέρει 8α σου πει....Βασικά και εγώ το ψάχνω!

Πατε και κατεβαστε ενα μερος του τραγουδιου εδω:http://www.s1ngles.gr/makingof.html

στο θεμα: τιτλοι αρχης

Ελπιζω να βοηθησα

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το συγκρότημα λέγεται French 'N' Piano, το κομμάτι Singles, νομίζω ότι δεν έχουν γράψει τιποτε άλλο και δεν υπάρχει -προς το παρον- πουθενα.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Tελικά ισχύει ότι από του χρόνου και πάλι Singles; :!:

Έτσι έλεγε σήμερα το metro!

 

Και αν ναι, με ποιούς από τους παλιούς και με ποιούς καινούριους;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Tελικά ισχύει ότι από του χρόνου και πάλι Singles; :!:

Έτσι έλεγε σήμερα το metro!

 

Και αν ναι, με ποιούς από τους παλιούς και με ποιούς καινούριους;

Iσχύει, ισχύει!!! Από τους παλιούς θα είναι η Σολωμού (Ράνια) και η Χατζηαργύρη (Λίλα) από τα μεγάλα ονόματα σίγουρα, ενώ θα πιάνει τις ζωές τους πέντε χρόνια μετά. Θα προστεθούν και πολλοί νέοι στο καστ της σειράς και αν θυμάμαι καλά (το λέω με επιφύλλαξη) μάλλον θα επιστρέψει στη tv μετά από δύο χρόνια και ο Σερβετάλης παίζοντας στη σειρά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Perimenoume kai blepoume.An kai nomizw oti kai pali tha einai korifi!!!

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

kai o maximos moumouris tha paizei sto kainourgio!

alloste i thiteia tou itan enas logos pou den synexistike perisi!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

του χρονου και παρα 5 και singles???:D :happy: :)

ωραια!!

οι αλλοι,αρθουρος και μαρω,δεν θα παιξουν?

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Singles του χρονου??????

Χαιρομαι πααααρα πολυ ηταν η αγαπημενη μου σειρα....

Το cast τελειο μακαρι να παιζουν οι ιδιοι....

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τουλάχιστον έχουμε +3 από τους παλιούς και μια καλή προσθήκη. Ελπίζω να συνεχίσουν κι άλλοι όμως...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...