Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

single σαν και μενα δηλαδη καλο φαινεται αντε να βρεθει και κανενα ταιρι να το βλεπουμε παρεα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ας πάρω το καλό μου φτυάρι και ας ξεθάψω το θέμα :p

Τι ήταν ρε παιδιά το χθεσινό ? Τόση αποκάλυψη ούτε ο Αποστολος Ιωάννης δεν είχε γράψει :lol:

 

Τεσπα, το βλέπει ακομα κανένας ή το βαρεθηκατε ?

Link to comment
Share on other sites

Ας πάρω το καλό μου φτυάρι και ας ξεθάψω το θέμα :p

Τι ήταν ρε παιδιά το χθεσινό ? Τόση αποκάλυψη ούτε ο Αποστολος Ιωάννης δεν είχε γράψει :lol:

 

Τεσπα, το βλέπει ακομα κανένας ή το βαρεθηκατε ?

Εγώ πάντως το βλέπω φανατικά :)

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλή! εχω δει ολόκληρα τα 2 τελευταία επεισοδια. καλα αυτο το επεισοδιο με το ραντεβου του αρθούρου τι φάση που είχε!! :D γενικα ο τρόπος που γυρίζεται είναι πολυ πρωτότυπος για ελληνικες σειρές
Link to comment
Share on other sites

Βασικά εν και αρχικά δε μου πολυάρεσε η σειρά, τελευταία με έχει πορώσει. Βασικά έχει απίστευτο γέλιο που γελάω περισσότερο από άλλες σειρές που θεωρούνται καθαρά κωμωδίες. Ειδικά το προηγούμενο επεισόδιο που προσπαθούσαν να βρουν γκόμενα στον Αρθούρο και τρόπο να βγει με τη Λουίζα και είχε πάει η κοκκινομάλλα στο φροντιστήριο γέλασα με τη ψυχή μου!!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εν και αρχικά δε μου πολυάρεσε η σειρά, τελευταία με έχει πορώσει. Βασικά έχει απίστευτο γέλιο που γελάω περισσότερο από άλλες σειρές που θεωρούνται καθαρά κωμωδίες. Ειδικά το προηγούμενο επεισόδιο που προσπαθούσαν να βρουν γκόμενα στον Αρθούρο και τρόπο να βγει με τη Λουίζα και είχε πάει η κοκκινομάλλα στο φροντιστήριο γέλασα με τη ψυχή μου!!
korufaio epeisodio!!!! mono me auto to ergo kai thn ntanta gelaw fetos
Link to comment
Share on other sites

Φέτος από τις λίγες ελληνικές σειρές που το σενάριο, σκηνοθεσία, υποκριτική και σκηνικά είναι πάνω του μετρίου. Αξιόλογη σειρά και κάτι το ξεχωριστό που έχει είναι στο σημείο που κάποιος από τους ηθοποιούς θέλει να βρίσει ακούγεται ένας ήχος σας πάπιας εάν δεν κάνω λάθος.

Διαχειριση ξενοδοχειου

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εν και αρχικά δε μου πολυάρεσε η σειρά, τελευταία με έχει πορώσει. Βασικά έχει απίστευτο γέλιο που γελάω περισσότερο από άλλες σειρές που θεωρούνται καθαρά κωμωδίες. Ειδικά το προηγούμενο επεισόδιο που προσπαθούσαν να βρουν γκόμενα στον Αρθούρο και τρόπο να βγει με τη Λουίζα και είχε πάει η κοκκινομάλλα στο φροντιστήριο γέλασα με τη ψυχή μου!!

 

Βασικα αυτο ειναι το φροντιστηριο των αγγλικων μου και εκεινη η ταξη που εκανε μαθημα ο Αρθουρος ειναι η ταξη μου!

 

 

πιστευω παντως οτι ειναι καλη σειρα...δειχνει 3 πολυ βασικα ειδη γυναικων...την σκύλα-"μισω τους αντρες"(Ρανια), την λυσαρα(κοκκινομαλα,δεν θυμαμαι πως την λενε), και την πιο φυσιολογικη-μπερδεμενη(οπως ολες οι γυναικες)Μαρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φέτος από τις λίγες ελληνικές σειρές που το σενάριο, σκηνοθεσία, υποκριτική και σκηνικά είναι πάνω του μετρίου. Αξιόλογη σειρά και κάτι το ξεχωριστό που έχει είναι στο σημείο που κάποιος από τους ηθοποιούς θέλει να βρίσει ακούγεται ένας ήχος σας πάπιας εάν δεν κάνω λάθος.

 

Nαι είναι κοριφαίο αυτο :lol: :lol: ξενικά η σειρά ειναι πολύ ωραία , προτότυπη + οτι παίζει η ΜΑΡΙΑ ΣΟΛΩΜΟΥ

:grin: :love:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Νομίζω πως όχι...

Καλύτερα να σταματήσει τώρα που πάει καλά παρά να πατώσει του χρόνου, εξάλλου έχει εξαντληθεί και σεναριακά

Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω από φίλο που εργάζεται στη σειρά, η σειρά δεν θα συνεχιστεί του χρόνου λόγω προβλημάτων με το Στούντιο ΑΤΑ όπου και γυρίζεται.. Κρίμα, ήταν από τα λίγα πράγματα που έβλεπα στην τιβι...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κριμα!!!!Εδω συνεχιζονται αλλες και αλλες μπουρδες...(Ελλας το μεγαλειο σου,Καφε της χαρας,η ωρα η καλη...)Κριμα!!!ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

Διαφορετικά στούντιο. Τo Singles πληρώνει την αλλαγή της διευθύντριας των Στούντιο. Απ' ότι μου είπε ο φίλος μου επικρατεί χάος στα στούντιο και ο καθένας κάνει ότι θέλει. Το μόνο που με λειπεί είναι που έχασα το τέλος. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω χασει επεισοδια μπορει καποιος να μου λυσει την απορια τι απεγινε με τη Ρανια και το χαρακτηρα του Φραγκακη;; Ειδα το τελευταιο σημερα και ψιλομπερδευτηκα...

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την Ράνια όταν έμαθε ότι, ο Φραγκάκης έχει ένα παιδί (στο πάρτυ της Μάρως όπου έγιναν όλες οι αποκαλύψεις) θύμωσε και χωρίσανε....Μετά από κάποιο διάστημα που ο Φραγκάκης έκανε πολλές προσπάθειες για να την ξανακερδίσει,τα ξαναβρήκανε και η Ράνια προσπάθησε να τα βρει με τον γιο του....Αυτά έγιναν μέχρι το χθεσινό επεισόδιο.

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω χασει επεισοδια μπορει καποιος να μου λυσει την απορια τι απεγινε με τη Ρανια και το χαρακτηρα του Φραγκακη;; Ειδα το τελευταιο σημερα και ψιλομπερδευτηκα...
......ο φραγκάκης πεθαίνει από τροχαίο ( δηλαδή τον πάτησε αυτοκίνητο ) ενώ περίμενε την ράνια...και εκείνη είναι έγκυος στο παιδί του...
Link to comment
Share on other sites

Η σκηνή του τροχαίου δεν νομίζω ότι ήταν καλά σκηνοθετημένη (πιστική).

Διαχειριση ξενοδοχειου

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η σκηνή του τροχαίου δεν νομίζω ότι ήταν καλά σκηνοθετημένη (πιστική).
όντως...ενώ δείχνει ότι το κινητό πάει στην μέση του δρόμου , απλά κάνει πως σκύβει εκεί που βρίσκεται και ως δια μαγείας τον χτυπάει το αυτοκίνητο ( στην μέση του δρόμου ) + ότι υπήρχε χρόνος για να αποφύγει το του του...καθώς επίσης με βάση την λογική...δεν θα "έσωζες" ενα κινητό για μα χάσεις την ζωή σου.... :w00t:
Link to comment
Share on other sites

όντως...ενώ δείχνει ότι το κινητό πάει στην μέση του δρόμου , απλά κάνει πως σκύβει εκεί που βρίσκεται και ως δια μαγείας τον χτυπάει το αυτοκίνητο ( στην μέση του δρόμου ) + ότι υπήρχε χρόνος για να αποφύγει το του του...καθώς επίσης με βάση την λογική...δεν θα "έσωζες" ενα κινητό για μα χάσεις την ζωή σου.... :w00t:

 

Nαι αλλά δεν είδε από την αρχή το αυτοκίνητο!Κρίμα πάντως που τέλειωσε.Μακάρι να το βάλει επανάληψη γιατί λόγω σχολείου έχασα μερικά επεισόδια.... :cry: Πάντως από τις καλύτερες φετινές σειρές....Ωραία που το ξεθάψατε.Να φανταστείτε χθες όσο το έβλεπα σκεφτόμουν για το θέμα μου.....και ότι δεν είχαν γράψει πολλοί(και έλεγα καλά σε κανέναν δεν αρέσει αυτή η σειρά?)Αααα και η Μαρία Σολωμού(Ράνια)πρέπει να είναι πραγματικά έγκυος! :)

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλά δεν είδε από την αρχή το αυτοκίνητο!Κρίμα πάντως που τέλειωσε.Μακάρι να το βάλει επανάληψη γιατί λόγω σχολείου έχασα μερικά επεισόδια.... :cry: Πάντως από τις καλύτερες φετινές σειρές....Ωραία που το ξεθάψατε.Να φανταστείτε χθες όσο το έβλεπα σκεφτόμουν για το θέμα μου.....και ότι δεν είχαν γράψει πολλοί(και έλεγα καλά σε κανέναν δεν αρέσει αυτή η σειρά?)Αααα και η Μαρία Σολωμού(Ράνια)πρέπει να είναι πραγματικά έγκυος! :)

 

ΕΙΝΑΙ πραγματικά έγκυος...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...